svejci 2019 okt. 11. - 13:27:49 Előzmény napraforgó
(7505/18025)
de én inkább arra tippelek, hogy ha nagyon szivóskodik, akkor Dani is belerúg, éppúgy, mint Dia.

Várj! Azért ott van ám az a 10 millió Ft. És mint tudjuk, Daninak most nincs annyi pénze.....
Úgy hogy most meg kell húznia magát....
4/10
napraforgó 2019 okt. 11. - 13:21:14 4/10
(7504/18025)
Bevallom, én a Dani - Stefi ügyet kétesélyesnek látom. Mert lehet, hogy Dani el- és visszacsábitható, de én inkább arra tippelek, hogy ha nagyon szivóskodik, akkor Dani is belerúg, éppúgy, mint Dia. Dijaznám, hogy ha Dani kerek-perec megmondaná neki, hogy ne járkáljon utána, hagyja őket békén. Valahogy úgy gondolom, hogy meg akarják mutatni, hogy Stefi a sok pénze ellenére mégiscsak egyedül marad, minden igaz barátja elfordul tőle, amilyen beképzelt lett. Nagyon ráférne egy alapos lecke.
amira_daa 2019 okt. 11. - 13:16:33 Előzmény napraforgó
(7503/18025)
ékszij nélkül nem megy felül na de ott a kép

abban igazad van hogy ki kiváncsi bárki exére vagy előző párjára és nyilván ahogy irtad nyilt kártyákkal játszva Nándi benne lenne ebbe abba és ennyi. De ki tudja egy ujabb ügy öszsehozhatja őket. ha már szét nem szedi semmi őket
amira_daa 2019 okt. 11. - 13:15:01
(7502/18025)
a varrós kép igazatok volt
4/10
napraforgó 2019 okt. 11. - 13:11:11 4/10
(7501/18025)
Hát nem tudom, a helyében én sem repesnék, ha a férjemet/vőlegényemet/élettársamat lépten-nyomon az exével találnám összebújva, nagy egyetértésben.
Amúgy meg Nándinak esze ágában sincs visszamenni Mónikához, csak egy kis illegális etye-petyére vágyik vele. aztán mindketten mennének a maguk útján tovább.
4/10
napraforgó 2019 okt. 11. - 13:01:26 4/10 Előzmény svejci
(7500/18025)
Én is erre tippeltem, de ha a tizedes bármit megtudott a részeg Attilától, azt már lejelentette Kovács alesnek, és akkor érthetetlen, hogy miért nem mondta meg Babikának, hogy nyomon van, amikor az asszony balhézott vele.

Mert vagy az az eset van, hogy Attila véletlenül agyoncsapta Ibolyát és a kiserdő egy elhagyatott részén elásta, vagy az, hogy az asszony hirtelen megőrült és ezért kénytelen volt a Szent Klelofás nevű zárt intézetben elhelyezni. Sajnos az asszony azóta sem épült fel, továbbra is az intézmény lakója.

Akár igy, akár úgy, Kovácsnak már intézkedni kellett volna. Már egy századnak kéne felásni a kiserdőt, avagy Kovácsnak a pszichiátriai intézeteket kéne kutatni a lánya után.
amira_daa 2019 okt. 11. - 12:58:05 Előzmény napraforgó
(7499/18025)
én most még a napfonat csakra keresésénél tartok vagyis a zumbánál :D
amira_daa 2019 okt. 11. - 12:57:05 Előzmény janderka
(7498/18025)
ne spoilerezd már le a sorozatot kérlek :D
nyilván nem mindegy hogy irta azokat a mondatokat betűket a drága Ibike

Yeti? ne adj már tippet az iroknak végül még időt is fogunk ugrani
" vissza a Yeti korba" :D
amira_daa 2019 okt. 11. - 12:55:14 Előzmény Rojita
(7497/18025)
mert gondolom valamit az alkoholos mámoros Attila elmondott igy nem volt már értelme annak hogy tovább ott legyen projekt letudva megy tovább/ment tovább
4/10
napraforgó 2019 okt. 11. - 12:53:30 4/10 Előzmény mária54321
(7496/18025)
Én láttam a piros cérnagurigát a varrógépen. Az ékszijat nem néztem, de kellett lennie, hisz Vali hajtotta a varrógépet.
1/10
janderka 2019 okt. 11. - 12:41:09 1/10 Előzmény Rojita
(7495/18025)
A kívülállóknak puszta szívecskéknek és szerelmes cicomának tűnő rajzolatok valójában egy titkos vaktérkép ábrái, amin a nő megjelölte az Attilával közösen elrejtett havasalföldi yeti gyémántveretű arany lábnyomának másolatát. Aztán összebalhéztak a koncon és a nő bekerült a yeti mellé a katlangödörbe...
svejci 2019 okt. 11. - 12:33:20 Előzmény Rojita
(7494/18025)
A 007-es tizedes miért tűnt el hirtelen Attila közeléből,

Szerintem Attila elszólt valamit neki azon a görbe estén....
Azért lépett le, ment jelenteni......, vagy más nyomra vezette az az elszólt információ....
7/10
Rojita 2019 okt. 11. - 12:28:11 7/10
(7493/18025)
A 007-es tizedes miért tűnt el hirtelen Attila közeléből, amikor Kovács papa állandó megfigyelésre adott parancsot?
7/10
Rojita 2019 okt. 11. - 12:26:13 7/10 Előzmény janderka
(7492/18025)
Ez a napló minden szempontból érthetetlen. Kíváncsi vagyok, tudnak-e egy még nem említett okot kitalálni, ami megmagyarázná Attila cselekedetét.
7/10
Rojita 2019 okt. 11. - 12:20:19 7/10 Előzmény amira_daa
(7491/18025)
"Nándi visszatér Mónikához.....van rá esély "

Mindenesetre (jelen állás szerint) Nándi és Andrea még nem kötött polgári esküvőt, ahogy korábban feltételeztük itt, - h csak az egyházi esküvővel szeretnék megfejelni boldogságukat.

Egyébként mindkét asszony, Mónika és Andrea is erőszakos, harcias, zsaroló természetű nő. De hát, milyen természetű legyen egy katonafeleség? Egyébként, minden ember egy bizonyos küllemű és természetű embert kedvel. Nándinak az ilyen nők tetszenek. Úgy h minden lehet.
amira_daa 2019 okt. 11. - 11:43:45
(7490/18025)
@janderka
:::"Ezt a naplódolgot is hogy képzelték vajon a készítők? "

Mindenki mást örizget van aki papirfecniket van aki képeslapokat, van aki repjegyeket, egy naplo abszolut beleillik egy maffiozo polgármester életébe. kár hogy nem plüss és rozsaszin. :D


:::"Egyébként meg ki az az elmeroggyant pszihopata barom, "

a tüzes eset gázabb volt szerintem mint a naplo. Szerintem csak fankodik és tuti már 10 fanoldalt csinált a kedvenc szinészének jo sok vásárolt követővel mert látta valahol hogy naplot vezetett akibe szerelmes. vagy valami hasonlo baromság lehet az oka.

:::" (Juteszembe a saját régi ingóságaival mi lett? Mind befért a szállodaszobába és/vagy Józsi műhelyébe?)"

gondolom az ingoságok ott vannak ahol Sanyi terepjároja és Kata autoja a Moni bmw-jével együtt.

:::::Különben meg:
1) Ha kinyírta, vagy diliházba záratta az asszonyt, akkor minek neki a megmaradt cucca, pláne a ránézve kínos naplója?

tuti fétis, imádja nézegetni és simogatja reggeltől estig amikor nem lop füvet vagy bármi mást termeszt.

::::2) Ha a nő szimplán csak lelépett, akkor miért kell rejtegetni a megmaradt személyes holmiját? Miért nem lehetnek azok simán egy fiókban?

szerintem meg is válaszoltad, mivel nem csak lelépett, ha lelép valaki elhuz és annyi bár lehetett olyan ügye az apukának hogy megfenyegették a lányát, vagy volt egy eset mondjuk tanuskodott és azután meg rejtett tanu és él boldogan valami meleg helyen.


:::3) Ha el kellett menekülnie a férje és a családja érdekében, akkor dettó miért titok hogy hátrahagyott két blúzt meg egy harosnyakötőt, plusz miért vezetett volna egy Attilára nézve terhelő naplót?

gondolom DNS miatt, bár ehhez nem értek a tesomat kéne megkérdezni de tuti hogy van rajta avlami nyom vagy dns ami miatt ez megéri. a naplo meg érdekes de majdcsak lesz avlami kacifántos oka az egésznek.
amira_daa 2019 okt. 11. - 11:13:48
(7489/18025)
Nándi helyében visszatérnék Mónikához. Ez az Andrea valami rémes.

az nem annyira egyenes ut az a Móni nándi dolog szrintem, de egy két kacskaringoval van rá esély
amira_daa 2019 okt. 11. - 11:12:21
(7488/18025)
amugy lehet és a többiek meg félről jöttek amugy ki tudja lehet hogy amig Kálmi szentkedett addig asszony meg vigasztalta magát. nem uj sztori lenne a világtörténelemben.
1/10
janderka 2019 okt. 11. - 10:29:34 1/10 Előzmény svejci
(7487/18025)
Ezt a naplódolgot is hogy képzelték vajon a készítők? A forgi megírta, hogy Attila egy titkos bőröndben tárolja az X évtizede eltünt nejének pár megmaradt göncét, plusz egy naplót, amiben az hiteles részletesseggel vall Attila rajta elkövetett bántalmazásáról? A kellékesnek meg már csak azt mondták hogy készítsen egy pár lapos csajos emlékkönyvet egy homályos nagytotálhoz? A rendező pedig végül ebből silány fércből akar kihozni egy Laura Palmer ügyet????
Egyébként meg ki az az elmeroggyant pszihopata barom, aki miután likvidálja a feleségét, megtartja annak három szoknyáját két pulóverét és a rá terhelő(?) infókat tartalmazó naplóját???? Amit egyébként annyira veszélyes csomagnak tart, hogy pénzért másoknál rejteget... Majd miután visszakerül hozzá, tovább őrzi azt a bérelt szobájának szekrényében... (Juteszembe a saját régi ingóságaival mi lett? Mind befért a szállodaszobába és/vagy Józsi műhelyébe?)

Különben meg:
1) Ha kinyírta, vagy diliházba záratta az asszonyt, akkor minek neki a megmaradt cucca, pláne a ránézve kínos naplója?
2) Ha a nő szimplán csak lelépett, akkor miért kell rejtegetni a megmaradt személyes holmiját? Miért nem lehetnek azok simán egy fiókban?
3) Ha el kellett menekülnie a férje és a családja érdekében, akkor dettó miért titok hogy hátrahagyott két blúzt meg egy harosnyakötőt, plusz miért vezetett volna egy Attilára nézve terhelő naplót?
amira_daa 2019 okt. 11. - 10:22:00
(7486/18025)
igy van ezért nincsen esélye Szent MóniKának és szent SteffineK :D