4/10
napraforgó 2019 okt. 27. - 04:22:09 4/10
(8210/18030)
Van egy kérdésem. Mikor Mónika megszerezte Üveges Béla mellszörzetét, kinek a DNS mintájával akarta összevetni a laborban?
Mert ha a sajátjával - hát én már azt sem hiszem el, hogy ő valódi Szappanos lány.
Vagy szerzett a Tibitől is valami szőrszálat? Az még lehet, ugye a külső, meg a bunkóság hasonlit. A mutogatás meg irreleváns.

És még valami. A férfiak a kopaszságra való hajlamot az apjuktól öröklik. De Kálmán bá' nem volt kopasz (Koltainak megvan a haja, csak már ősz), tehát ha úgy akarom, akkor Tibi biztos nem a fia (és valóban Lengyel Ferenc nyomokban sem hasonlit Koltaira!).

Mondom én, baromi rossz volt a szereplőválogatás. Családregénynél jobban kellett volna vigyázni, hogy a csaaládtagok hasonlitsanak egymásra. Ha Lengyelhez ragaszkodtak, akkor az apját kellett volna hozzáigazitani (magas, kopasz). Ha Kristóf mégis testvér, akkor őt is.
Nekem nagyon nem tetszik, hogy senki nem hasonlit senkire, akire pedig kéne.
4/10
napraforgó 2019 okt. 27. - 04:01:24 4/10
(8209/18030)
"TTibi valahol azért szereti a családját, néha engedelmeskedik a feleségének, akit nem ver és csak egyszer csalt meg ennyi idő alatt, továbbra a legjobbat akarja az egy szem leányának."

Valahol - Hol, hol, hol van az a valahol?
Nem veri az asszonyt, ezért jó ember? Hát kösz, csak állandóan ordit, hogy Valiiii!, meg mit brekegsz, asszony?
És csak egyszer csalta meg? hát hányszor kellett volna?
Meg a legjobbat akarja a lányának. No igen, a Robit. No, az is csak annyira jó, mint a Tibi.
4/10
offtopic
napraforgó 2019 okt. 27. - 03:39:59 4/10
(8208/18030)
Igaz, egy hibát is észrevettem ebben a stáblistában. Állitólag nemcsak Olgát, hanem Terikét is Mészáros Piroska játsza. Amúgy Terike (Zeuszné) Csombor Teréz.
4/10
napraforgó 2019 okt. 27. - 02:40:39 4/10 Előzmény janderka
(8207/18030)
Nem Bodrogi Ádám, hanem Oula Péter játsza Üveges Bélát a stáblista szerint. Tessék utánanézni az 50 rész végén. Én megnéztem, mert nekem nem volt bodrogis a csávó.

Az igaz, hogy hasonlit rá, kopasz is, de Bodrogi Ádám szeme mindig csak résnyire van nyitva és ő állandóan vigyorog.
offtopic
amira_daa 2019 okt. 26. - 22:59:40 Előzmény janderka
(8206/18030)
erősebb kutya..... ennyi ez is ugyanugy konkurencia mint máshol ...
offtopic
amira_daa 2019 okt. 26. - 22:56:01 Előzmény Rojita
(8205/18030)
BK-ban nem sok végzett szinész van és amugy inkább az számit hogy kit kapnak fel és tudnak egy karaktert megformálni vagy eljátszani. VAnnak a BK-ban végzett szinészek de nem mindenki.

de irok egy példát a Tanár sori harmadik évadát most forgatták és komoly casting volt arra, hogy valaki egy diák szerepet megkapjon akár annyit is hogy csak sétál hátul és nem szol egy szot sem. oda akinek nem volt legalább gyerekszinészi végzettsége vagy bármi akkor nem ment a dolog.

külföldön is van több felkapott szinész akinek nincsen rola papirja vagy később szerezte meg és mégis hires lett és szeretik.
7/10
Rojita 2019 okt. 26. - 22:46:23 7/10 Előzmény amira_daa
(8204/18030)
Csak akkor miért képeznek annyi színészt, ha amatőrökkel dolgoznak?
A BK-t nem néztem. Úgy érted, ott senki se végzett színész?
amira_daa 2019 okt. 26. - 21:50:00 Előzmény Rojita
(8203/18030)
Nyilván kapott lehetőséget, hogy játszon, van ez másnál is igy pl Barátok közt egész stábja a karaktert jol tudja hozni akkor miért ne. ha ő lesz a teso és nagyobb szerepet kap akkor szerencséje volt.

amira_daa 2019 okt. 26. - 21:48:32 Előzmény guess.who
(8202/18030)
Guess Who én vagyok akinek Lau sztori nem tul kerek. Pünkösdi Kató csak részben helyeselt és amit én felvetettem hogy hoppá pont ott volt azt én sem gondoltam véletlennek.

ez ugyanaz hogy összefutsz egy nővel a metro lejáratban aztán két hét mulva a párod vele kavar az sem az . tehát nekem is gyanus és Lau vagy elkotyogta vagy összejátszik. vagy harmadik verzio
1/10
janderka 2019 okt. 26. - 21:38:49 1/10 Előzmény Rojita
(8201/18030)
Mondjuk nem a Hamletet lopja korunk Gábor Miklósaitól, hanem csak néhány szakmányban letolt napi sorozatban bukkan fel egy-egy mellékszerepre. És én is leginkább a fiatalkori éttermi korszakából emlékszem rá, így mindig vicces, amikor színészként látom meg a képernyőn.
8/10
Pünkösdi Kató 2019 okt. 26. - 21:11:21 8/10 Előzmény guess.who
(8200/18030)
Azt, hogy Laura az örökségre pályázik, azt nem én írtam. Én azt írtam, hogy összejátszik Pannával, mert az lehetetlen, hogy Panna vagy bandája pont tud készíteni egy leleplező fotót Kristófról, amikor senki sem tudta, hogy ők ott fognak randizni. Csak ők ketten, Kristóf csak nem készítette a fotót, tehát, kizárásos alapon Laura kottyantotta el és kinek? Vagyis összejátszik Pannával. Hogy mit kap Pannától, pénzt, gondolom, a majdani örökségből. Lehet, Panna elsírta bánatát Laurának, kiderült, hgoy pl. volt osztálytársak és egészen véletlenül pont annál az ügyvédnél melózik Laura, akinek kapcsolata van Szappanosékhoz.
guess.who 2019 okt. 26. - 20:27:38 Előzmény Pünkösdi Kató
(8199/18030)
"A legfőbb bizonyíték Laura ellen, hogy Kristófról és róla készült a fotó. "
Esküszöm, ez nem áll össze nekem: Kristófot és Laurát lefotózza valaki egy étteremben, az első csókjelenetüket agyonütve vele, és ez azt bizonyítja, hogy Laura Kristóf örökségére pályázik?
(Amiről egyébként nyilván ő tudja a legjobban Marosi után, hogy Kristóf már bukta, és csak a testvérek jóindulatától függ, hogy kap-e pénzt.)
Nem győztél meg: Laura normális és aranyos nő. :) :P
guess.who 2019 okt. 26. - 20:24:00
(8198/18030)
"a feleségének, akit nem ver "
Azért ugye Nobel-díjat nem kell neki adni érte? ;)
7/10
Rojita 2019 okt. 26. - 19:55:11 7/10 Előzmény janderka
(8197/18030)
"Bodrogi Ádám játssza a Tüzépes krapekot. Bár nem színész, mostanában több sorozatban is láttam őt. "
Akkor Ő a Bodrogi Gyula fia, aki sosem akart színész lenni. Egy szállodája van vhol, azt vezeti. Úgy látszik ráunt, kis változatosságra vágyott és az apja miatt kap filmszerepeket.
Lehet, h jó lesz ilyen karakterben, de miért játssza el a szerepeket a hivatásosok elől?
amira_daa 2019 okt. 26. - 19:45:42
(8196/18030)
Béla vagy Tibi hááát? kell választanom? :D

"TTibi valahol azért szereti a családját" ----»»»» ez akár igaz is lehet de furán mutatja ki.


, néha engedelmeskedik a feleségének, ---»»»» én arra emlékszem hogy mindig kihuzza magát a munka alól, vagy nem? segitett lekvárt főzni vagy uborkát betenni ( amugy honnan van nekik ubi ki kertészkedik? vagy gyorsan tekerek? )

"akit nem ver" ----»» ja azt kéne még.
"és csak egyszer csalt meg ennyi idő alatt, -----»»»»» lehet hogy azért az kétszer volt nem hiszem hogy elsőre ilyen jol célzott volna. :D bár ki tudja. bár lehet kétszer betüzelt egy tárat.

"továbbra a legjobbat akarja az egy szem leányának. "-----»»»»
hogy ne legyen Danival boldog ( bár ugy néz ki azt dani is rásegit erre ) és hogy Lobert a párja legyen és gyereket nemzen neki.

Sajnos a 2. évadban rá alapozták a sorozatot, ami egyre katasztrofálisabb következményekkel jár.
.----» ésszel tök jol ki lehetett volna ebből valamit hozni.
8/10
Pünkösdi Kató 2019 okt. 26. - 19:44:01 8/10
(8195/18030)
néha? Most láttam először vagyis másodszor. 1. a napozás a parkolóban, 2. uborkaeltevés. Sok(k) Tibi viselkedése, rossz látni, ahogy a feleségével viselkedik, egyáltalán nem vicces...
8/10
Pünkösdi Kató 2019 okt. 26. - 19:41:14 8/10 Előzmény Rojita
(8194/18030)
Igen, az a pénteki bársony? bőszárú nadrág a pántos háttal, tényleg csinos volt az a ruha, nem győztem dicsérni. :)) Maunikára szép ruhákat adnak, bár néha meglepőt, pl. több rakott szoknyája van, télen pedig csizmával hordta. Vhogy olyan furcsa a hosszú szoknya csizmával.
8/10
Pünkösdi Kató 2019 okt. 26. - 19:36:22 8/10 Előzmény guess.who
(8193/18030)
A legfőbb bizonyíték Laura ellen, hogy Kristófról és róla készült a fotó. Kristóf nem jár fel Pestre, eddig sem igazán, most, hogy Panna külföldre költözött, semmi sincs, amiért utazna. Erre készül egy fotó, amit épp beszélgetnek a cukrászdában vagy hol.
amira_daa 2019 okt. 26. - 19:28:05
(8192/18030)
Sőt Tibinek vannak azért "normális" pillanatai.
Mutass kettőt,:))) vagy hármat :D ő abszolut nem látja reálisan a körülötte lévő világot és inkább érzem fel nem nőtt gyereknek aki még Valit is a csicskájának anyjának tart.
4/10
napraforgó 2019 okt. 26. - 19:26:41 4/10 Előzmény guess.who
(8191/18030)
Tibi két normális pillanata: 1.) amikor önként felajánlotta az öröksége egy részét Kristófnak, mert a srác a kislánya elrablása miatt nem ért vissza időben. 2.) Kata vetélésénél a szomorúsága őszinte volt. De kb. ennyi. A saját kórházi kezelésénél éppoly hülye volt, mint mindig.