amira_daa 2019 okt. 30. - 10:01:49
(8390/18030)
de miért mekkora ötlet hogy vibrátorba rakta volna aztán a kutya nem keresi a határon :D :D
amira_daa 2019 okt. 30. - 09:57:40
(8389/18030)
@janderka

én már belefutottam többször hogy véleményt mondtam és változtattak igaz itt én inkognitoban vagyok és kommentelek, de volt többször is. Nyilván itt normálisabb kommentek vannak, mint más forumokban, de hogy olvassák az tuti. én nem hiszem hogy gyalázat, mert mindenki tévedhet, hogy olvassák jol esik de ezt már irtam, de nem gondolom véleményt kéne formálnom, mert ha az RTL ilyen forgatokönyvirokkal dolgozik, ide jut. Ha nem koordinálja ezt senki vagy nézi meg akkor meg ez van. RTL döntés nem tudsz vele mit csinálni. Nem lehet könnyű magyaritani egy horvát sorozatot és komédiát csinálni egy eleve krimi-családi sorozatbol ( inkább dráma volt kint)
1/10
janderka 2019 okt. 30. - 09:43:18 1/10
(8388/18030)
Bar hizelgo lenne ha a mi hozzaszolasaink alapjan modositgatnak a sorozatot de egyuttal merhetetlen szakmai gyalazat is. Plane hogy mindezt fu alatt tennek. Arrol nem beszelve hogy amennyi ostoba nezojuk van a facebook kommenteloik alapjan, azok alapjan a mi itteni szamonkereseink eltorpulnek. Vagyunk itt max tizen akik irkalgatunk, ott meg tobb (tiz)ezren. Gondoljatok, hogy pont nem leszarjak? Arrol nem beszelve hogy miert erne meg nekik barkirecis figyelni amig a szponzort sem erdekli hogy mihez adja az ivolevet...
Juteszembe a BK is kap legalabb ugyanennyi jogos kritikat, megis 20 eve tolja a baromsagait.
De ha megis olvasnak epp minket, akkor egyszerre koszonjuk es egyszerre kapjak be!
amira_daa 2019 okt. 30. - 08:34:37 Előzmény napraforgó
(8387/18030)
Az könnyen lehet, hogy itt mi az ötletelésnél rámutattunk valami képtelenségre

......alapvető hibákra mutattunk rá, ami miatt a sori menete nem oké, sorolhatnánk az iratoknál hogy látszik hogy mikor forgatták időjárás papirok hogy maga a az egész sztori büzlik meg ilyenek.
4/10
napraforgó 2019 okt. 30. - 08:18:07 4/10 Előzmény amira_daa
(8386/18030)
Nem tudjuk, mit tudott meg a 007-es ügynök, de abban biztos vagyok, hogy Kovács tudja, hová lett a lánya, és Attila is tudja.
Kovács huszonéve, amikor eltünt a lánya, nyilván kerestette diszkréten és meg is tudta, hogy lesittelték. Akkor a felesége megnyugtatására azt hazudta, hogy idegenvezető Thaiföldön. Ez jó, mert egy idegenvezető állandóan mozgásban van, nem lehet csak úgy rátelefonálni - nincs térerő, nincs szolgáltatás, stb. Soha nem lehet tudni, épp hol van. Közben meg csücsül egy börtönben.
Attila szerepe nem tisztázott, hogy ő beszélte-e rá a drogcsempészésre, vagy mi történt.
4/10
napraforgó 2019 okt. 30. - 08:09:23 4/10 Előzmény guess.who
(8385/18030)
És aztán még ott van a szintén irtózatosan kínos Maunikás TEK-es fénykép! TEK-es

Igen, Mónika és még két férfi - nem tudom kik, talpig kommandós búváröltözékben, csak az arcuk látszik, de az igen, hogy Mauni szépen van sminkelve. Na vajon azt milyen alkaolmból fotózták? És vajon ki küldte meg Olgának a képet a dosszié cimlapjával, amin Mauni neve és a fedőneve szerepel?
4/10
napraforgó 2019 okt. 30. - 08:03:16 4/10
(8384/18030)
Az könnyen lehet, hogy itt mi az ötletelésnél rámutattunk valami képtelenségre, ami miatt újra kellett forgatni részeket, avagy pont kitaláltunk valamit, amit meg akarnak valósitani.
Mindenesetre, most már azt a 2 mondatot sem irják be a tartalomismertetőnél, mint eddig tették.
4/10
napraforgó 2019 okt. 30. - 07:59:28 4/10 Előzmény amira_daa
(8383/18030)
Nem tudjuk, ki ez a Sipsics, csak azt, hogy Olga beszél néha valakivel szerbül. Mi van, ha ez a szerb beteg, a szobornyelős a Sipsics, vagy maga Bogdan?
És mi van, ha Szása Szitkovics csak felvette a Szláven Balentovics nevet, aki mondjuk eredetileg Olga testvére, vagy az apja volt?
amira_daa 2019 okt. 30. - 07:58:48 Előzmény guess.who
(8382/18030)
"Kovács kapta, angolul és abban az volt, hogy a bangkoki nagykövetségen érdeklődjenek."
Pontosabban: nem tudjuk mi volt benne, csak Kovács állította,

......azért ez kevés nekiindulni mert nagykövetségtől tudnának telefonon is érdeklődni illetve ha mr rendőr a kovács vagy katona akkor nem igaz hogy nem volt még egyik sem tájföldön.

amugy végül ki ne derüljön hogy Subic is találkozott Ibivel és a szállodájában pihizett.
amira_daa 2019 okt. 30. - 07:56:43
(8381/18030)
ottan van néhány kép :D szobor ( amit csomagolhattak volna egy vibrátorba v csokis dobozba. :D Kálmán 1 és kettő
guess.who 2019 okt. 30. - 07:55:56 Előzmény napraforgó
(8380/18030)
"Kovács kapta, angolul és abban az volt, hogy a bangkoki nagykövetségen érdeklődjenek."
Pontosabban: nem tudjuk mi volt benne, csak Kovács állította, hogy az, miközben a 007-es ügynökkel azért nyomoztatott Attila és a lánya ügye után. Namost ha tudja, hogy Thaiföldön van a lánya, akkor mi értelme az egész nyomozgatásnak, meg az Attilával való kavarásnak, zsarolásnak, információszerzésnek?
amira_daa 2019 okt. 30. - 07:54:22 Előzmény guess.who
(8379/18030)
"Szűzmáriám... azt feldugták. "

....... szerintem ez még vibrátornak is méretes :D :D
4/10
napraforgó 2019 okt. 30. - 07:54:02 4/10 Előzmény amira_daa
(8378/18030)
Nem olvasták.
És közülük közülük soha senkit nem műtöttek sem vakbéllel, sem epével, sem semmivel, karjuk, lábuk sem tört el soha, igy honnan is tudnák, hogy mi a különbség a baleseti sebész, meg az általános sebész között. Na és akkor még ott az agysebész, szivsebész, érsebész, szemsebész, stb. mindenféle speciális szakterület sebésze.
Kata biztos mindenhez ért. Heherészés közben megtanulta Lóbelttől.
guess.who 2019 okt. 30. - 07:53:21 Előzmény napraforgó
(8377/18030)
"Az bizonyos, hogy majd ez is hamvába fog halni, "
Persze. Gondolom, hogy a polgárőrösdi a Zukai-Mahics-Attila beszélgetés kihallgatására kellett, amúgy nem érdekel senkit (elvégre ott is hagyták a végén Miskát). Csak hát már teli van a sorozat ilyesmivel: egy félperces epizód felvezetéséhez összeraknak két epizódnyi baromságot. Mennyivel egyszerűbb lett volna, ha Krisztó (vagy bárki más, akár Icuka is, a fő hallgatózó!) véletlenül meghallja a szöveget és elmondja Misinek. Akkor nem kellett volna Zsókától asztalborogatás, meg terepjáróban ücsörgés stb.
amira_daa 2019 okt. 30. - 07:52:41 Előzmény napraforgó
(8376/18030)
amugy engem ez a Sipsics cucc jobban izgalomba hoz. Akkor ezek szerint Szása az Szása és nem Szláven, mert a Balentovics névtől látszott hogy kiakadt.

és lesz még egy Szláven is :D és még vana Bogdán ( akit én ugye nagyon várok mert már annyit hallottunk rola :D )

de most a sori a műkincses korházas dologgal kezd ujra rátéri a horvát verziora, de ha arra mennek azért kezd majd krimisedni a dolog.

amugy ha Kálmán él akkor meg mi lesz Steffivel meg amugy is. mindegy jön majd valami video , de érdekes hogy a részek tartalmát nem töltik fel :D lehet hogy ujraforgattak itt eg-ykét dolgot
guess.who 2019 okt. 30. - 07:49:29
(8375/18030)
"Szűzmáriám... azt feldugták. "
Valóban értelmesebb lett volna, ha már csempészést akarnak sugallni. De hát az úgy biztosan nem kerül át az irtó hosszú bélszakaszon a gyomorba. Egy ekkora, lenyelős baromságot is csak ezek az írók bírnak kitalálni: keze van a szobornak, ami eláll a hosszúkás testtől, de senkinek eszébe sem jut, hogy legalább becsomagolnák... :D

És aztán még ott van a szintén irtózatosan kínos Maunikás TEK-es fénykép! TEK-es, könyörgöm, mikor a TEK 2010-ben alakult meg, Maunika meg elvileg Tamás hároméves korában, azaz vagy HÚSZ éve otthagyta a Szolgálatot... És persze ha már beöltöztetik kommandósnak, és FÉLIG eltakarják maszkkal az arcát, akkor miért készül róla fotó?!

Szóval valóban úgy tűnik, hogy a második évad végére elfogyott minden épkézláb ötlet, és inkább a lovak közé dobva a gyeplőt, egyre blődebb hülyeségeket írogatnak bele, hogy ezzel megpróbálják visszaszerezni a nézőket. Pedig szerintem a nézők elvándorlása ezzel csak felgyorsul, mert most már látványosan hülyének van nézve mindenki.
4/10
napraforgó 2019 okt. 30. - 07:48:46 4/10 Előzmény amira_daa
(8374/18030)
Kaptak egy levelet - Kovács kapta, angolul és abban az volt, hogy a bangkoki nagykövetségen érdeklődjenek.
Nem tudom, hog Bangkokban van-e magyar nagykövetség, de ha igen, ott biztos tudnak magyarul és segitenek is.
amira_daa 2019 okt. 30. - 07:48:39 Előzmény napraforgó
(8373/18030)
ha van egy ikerteso aki disszidált arrol soha nem beszél egy-két család. főleg ha nagyon eltünt. leeht hogy az ikerteso volt néha kálmi helyett és azért volt ő olyan szent ember mert nyilván igy lehet csak megmagyarázni az örökség meg lehet hogy adomány vagy bármi lesz.

az Olgás szálba belenéztem az volt a horvát soriban is erős hogy nyomoztak zsaroltak és ilyesmik.

a tegnapelőtti részben. hétfőn nem Kálmán volt hanem valami statiszta igaz akkor nyár volt látszik a felvételen de a másiknál mikro franko kálmán volt szerintem később vették fel ahogy nézem a tájat ( igaz ez a sötétben forgatás és világosban is csaloka de a két néninél fujt a szél és szarabb idő volt szerintem az simán szeptemberi volt a traktoros meg nyári ott látszik ahogy beáll a levegő is.
4/10
napraforgó 2019 okt. 30. - 07:44:43 4/10 Előzmény amira_daa
(8372/18030)
Én is ezt néztem, és nagyon Kálmán formája van.
De épp a tegnapiban mondta Mónika Tibinek, hogy Nándi megerősitette, hogy valóban meghalt Kálmán.
Na de akkor csak valami testvér, ikertestvér lehet, akiről a gyerekek soha nem is tudtak, mert Kálmi nem beszélt róla soha.
Mondjuk, még fiatal korában disszidált Amerikába, nem is adott magáról életjelet, csak most bukkan majd föl.
Érthetetlen a dolog.
amira_daa 2019 okt. 30. - 07:43:31 Előzmény napraforgó
(8371/18030)
pedig a gugli leirja hogy mi a traumatologus és a sebész közti különbség.