9/10
amira_daaa 2020 jan. 02. - 23:05:58 9/10
(9090/18030)
Reni nagyon édes hogy forgatják a szombrot a családdal hogy kell lapos tévét szerezni viszont Szláven meg ehogy josoltam elmegy gonosz szereplőbe és ezek szerint még a pap bácsi is benne volt a bizniszbe.

Hogy tetszenek a régi visszatérések? Monica :D C-vel :D ahhahaha

Icukának adhatnának egy főbb szerepet szerintem is viszi a sztorit :D igazi ász :D
Amugy a Mónika ujabb Dns cuccát is többen összefogdosták ( itt a borotvára gondolok végülis ha Vali összefogdosra akkkor elég érdekes eredmény lesz.

Viszont Tibi hajkoronája mindent visz. :D nem arrol volt szo hogy szőke volt :d De hogy most a multba is visszarévedünk és ugrálunk az időben nekem mondjuk tetszik, nem fura hogy a Mama meghalt és Kálmán nem szolt a gyerekeinek egy teljes honapig hogy meghalt az anyuka?

Viszont Marosi mint ahogy sejtettem rendesen benne van a dolokban és remélem hogy napbarnitott Goran-t meg Bogdánt kapunk :D Viszont Szláven ha igy folytatja Diát nagy bajba keveriés szét is mennek ujra.

A képeslapos részen már csak röhögtem :D
9/10
offtopic
amira_daaa 2020 jan. 02. - 22:24:17 9/10
(9089/18030)
Tegnap jót röhögtem Kristófon a Kincsemben. :)

Mi megnéztük végül két darabban is ott is nagyon cuki volt Kristof ( Terror és a Rozsdatemető) Láttuk amugy még a Démont is és szinházban ( egy darabban volt Kristoffal:D ) elég szimpatikus ( szeirntem az alkatábol adódik hogy ilyen ribis karakterek találják meg) de szeritem mégvisszatér ide Tamara karaktere. , megnéztem a kérésetekre még a Tóth Jánost is a multkor nagy magányomban. itt a DÖ közti szünetben és láttam Lau-t játszo szinésznőt is szinházban, ő is cuki volt. JA és összefutottam Subiccal is. igy én nekem tartalmas volt és ha szeretnétek van Tibit játszo szinész hajjal képem egy régebbi alakitásbol mert mint kiderült a Fapadban is játszott.
9/10
amira_daaa 2020 jan. 02. - 22:18:30 9/10 Előzmény kék szem
(9088/18030)
Igen olvassák a fórumokat.

Tudjuk köszi azért irtunk itten mindenféle kommentárt. Eljutott a cimzetthez:D
Kizártnak tartom, hogy Anikót kiírták volna a sorozatból. Max a kocsmát nem ő működteti.

Mi is bizunk benne, hogy marad mert normális a karaktere.
8/10
Pünkösdi Kató 2020 jan. 02. - 22:18:00 8/10
(9087/18030)
Zsóka milyen csinos lett, azért én örülök hogy újra van DÖ, hiányzott. A logikátlanságot meg lenyelem, remélem, nem lesz bajom tőle.
9/10
amira_daaa 2020 jan. 02. - 22:15:24 9/10 Előzmény Rojita
(9086/18030)
ha ennyit kavartak elég lesz három évad is de amugy muszály volt változtatni elég gáz votl a második évad, amugy nézem a részt ugye időeltolodással :D de remélem hogy Napraforgo azért ir valami összefoglalót .
9/10
amira_daaa 2020 jan. 02. - 22:13:55 9/10
(9085/18030)
Jövö heti rész cimek :D

Vanessa éneke
Hova tünt Vanessa? amugy láttam megint a kedvenc szinész lányt aki Laut alakitja. de külön irok rá kommentet :D
8/10
Pünkösdi Kató 2020 jan. 02. - 22:12:32 8/10
(9084/18030)
Akkor van remémy:) Icuka az ász, vele indítani, szerintem senki másnak nem volt ekkora szerepe az első részben. Még Zsocát várom, őt is nagyon megkedveltem. Reni mikor lopta el a szobrot?
9/10
amira_daaa 2020 jan. 02. - 22:08:13 9/10 Előzmény kék szem
(9083/18030)
Itt névtelenül könnyebb kritizálni, mint az FB-n.

én személyesen is megmondom a véleményemet de tény, hogy a legtöbb reális és negativ kritikát a sorozat itt kapta.
9/10
amira_daaa 2020 jan. 02. - 22:06:44 9/10
(9082/18030)
Buék, Buék, sziasztok, ki hogy van? ha ekkora csere volt akkor visszajövök ide rosszalkodni :D
7/10
Rojita 2020 jan. 02. - 19:33:44 7/10
(9081/18030)
Most nyilatkozott Hámori Barbara a Fókuszban, h ebben az évadban a krimi - vonal lesz a legerősebb a filmben. Kálmán bácsit is láthatjuk majd és most nem videón.
A színészek pedig még több évadban gondolkodnak.
4/10
napraforgó 2020 jan. 02. - 19:10:08 4/10 Előzmény guess.who
(9080/18030)
Szerintem muszáj volt lepapirozni, hogy a nagyszülők örökbefogadták az unokájukat, különben már rég kibukott volna a dolog. Egy embernek millió igazolványa van, személyi, TAJ, adókártya, jogsi, stb, amikben szerepel az "anyja neve". Gondolod, hogy Stefinek nem tűnt volna fel, hogy az anyja nevénél Nem Vargáné lánykori neve van feltüntetve, hanem a "nővéréé"? Már az iskolai bizonyitványában is szerepel ez a személyi adat, és Stefi tán érettségizett is.
Szerintem ezt a szülők lerendezték rögtön Stefi születésekeor és akkar hivatalosan a lányuk lett a kiscsaj. Vagyis egy sorban örökölt Anikóval, hacsak végrendeletileg máshogy nem intézkedtek.

De igazad van, ez is egyike azoknak a dolgoknak, amin egy percig sem gondolkodtak az alkotók.
guess.who 2020 jan. 02. - 18:51:13 Előzmény napraforgó
(9079/18030)
Ez az egész Anikós-Stefános kocsmás-átíratós dolog blődség, ahogy mindketten írtuk is. :)
Viszont az biztos, hogy Stefán NEM "örökölhetett" a nagyszüleitől azok halála után, hacsak nem előre ráíratták a kocsmalakás felét, hiszen az örökösödés szabályai szerint a szülők után Anikó örököl és kész. Az egy dolog, hogy a külvilágnak Anikó úgy adta elő, hogy Stefán a húga, de hogy ezt nem papírozták így le, az is biztos, tehát kicsi az esélye a másféle öröklésnek. Ha pedig így van, akkor továbbra sem világos, hogy egy szóbeli "hoci a kocsmát, nesze a büntipénz" jellegű megegyezés mennyiben kötelező bárkire is nézve (sem tanúk, sem ügyvéd, sem hivatalos eljárás nem volt a lovardánál történő megbeszélésükön). Innen meg még nagyobb ökörség, hogy másnap már Stefán kiteszi onnan Anikót és kinevezi Krisztót főnökké. :)
Mondjuk az eddigiek alapján valószínűleg teljesen fölösleges logikát keresnünk az egészben, mert valószínűleg csak valamelyik ügyes írónak volt egy ilyen ötlete, írtak gyorsan hozzá egy hárommondatos párbeszédet és azzal le is tudták az egészet anélkül, hogy legalább az alapdolgoknak utánanéztek volna kicsit. Pedig a gugli világában azért ez nem olyan iszonyú bonyolult, ha már szakértőkre nincs pénzük. :)
4/10
napraforgó 2020 jan. 02. - 09:42:34 4/10
(9078/18030)
Tibi eddig hol az apját kereste, hol meg az özvegyet, na mostantól meg majd a kincseket fogja keresni, az apja műgyűjteményét.
Mónika meg beleveti magát a családfakutatásba.
4/10
napraforgó 2020 jan. 02. - 09:40:07 4/10 Előzmény guess.who
(9077/18030)
Bizony, ezeket mind nem tisztázták. És nem szabad elfelejteni, hogy sem egy ingatlan, sem egy vállalkozás átiratása nem megy máról holnapra. (ügyvéd, telekkönyv, cégbiróság, miegymás).

Tételezzük fel, hogy Anikó szülei az ingatlant, vagyis a házat a két Varga lányra hagyták fele-fele részben. De megtehették, hogy a kocsmát, mint vállalkozást csak Anikóra, hisz Stefi nagyon kicsi volt még, amikor meghaltak. Még hanem is számitottak rá a Varga szülők/nagyszülők, hogy hirtelen mindketten meghalnak egy autóbalesetben, de ha kicsit gondolkodtak, hát nyilván Anikó volt képes továbbvinni a boltot.
Én amondó vagyok, hogy a kocsma és a felette lévő lakás két külön világ, hiába vannak egy ingatlanon belül. De abban igazad lehet, hogy a kocsmáért, legalábbis a feléért kérhet Anikó bérleti dijat Stefitől. Mert a fél kocsmaingatlan amúgy Stefié, mint ahogy a fél lakás is.... Stefi lakrészében/szobájában most Krisztó lakik, ingyen, tulajdonképp tőle is kérhetne lakbért Stefánia.
Szóval elég zavaros ez az egész és persze szokás szerint most sem tisztáztak semmit a forgatókönyvirók. Csak kitalálták, hogy Stefi a kocsmát kéri a birság kifizetése fejében és hopp, másnaapra már az ővé is volt.
guess.who 2020 jan. 02. - 07:15:10 Előzmény janderka
(9076/18030)
Ha visszaemlékszel, Stefán "megvette" tőle a kocsmát a büntetés kifizetéséért cserében, azért is "nevezte ki" oda Krisztót főnöknek, és közölte Anikóval, hogy visszamehet csaposkodni, ha a főnök megengedi. Persze az egész sztori irtó gyenge (a megvásárlás nem szóbeli megállapodás, ráadásul ott az ingatlannak van egy lakórésze is a padlástérben, tehát nem olyan egyszerű "eladni" a kocsmát egyébként sem, arról nem is szólva, hogy még az sem biztos, hogy nem 1/2-1/2 tulajdonrésze volt Anikónak és Stefánnak (hiszen ugye az alapeset szerint testvérek voltak, azaz PAPÍRON felesben kellett volna örökölniük Anikó szülei után – mondjuk ha ezt bárki megkapargatja, már akkor is lebukott volna Anikó a kamutesós szövegével, de ez mellékszál).
Ráadásul a kocsma mint ingatlan egy külön dolog, hiszen szükségszerűen kell lennie egy kocsmának, mint vállalkozásnak/cégnek, a sztoriban meg nem egyértelműsítették, hogy MIT adott el Anikó: a vállalkozást vagy az ingatlant? Ha a vállalkozást, akkor minden joga megvan ahhoz, hogy Stefántól bérleti díjat kérjen a kocsma ottani üzemeltetéséért – vagy esetleg közölje, hogy menjen a fenébe az ingatlanából. Ha pedig az ingatlant (ügyvédi ellenjegység, földhivatali bejegyzés, ilyesmi?), akkor a kocsmát ott nem is üzemeltethetné Stefán, hiszen az nem az övé, hanem a vállalkozásé. De hát logikátlanságokban eddig sem volt hiány.
Szóval arra tippelek, hogy behoznak egy új kocsmárosnőt, akivel Anikónak majd jól lehet mindenféle óriási konfliktusa: miért csapol olyan sok sört, egy ujjnyival kevesebbet kell; ne nézzen olyan morcosan a vendégre; ne hagyja nyitva a hátsó kijáratot, mert bejönnek a legyek... Egyszóval nyilvánvaló, hogy hatalmas izgalmakat tartogat még a kocsma. :)
1/10
janderka 2020 jan. 01. - 21:44:48 1/10 Előzmény kék szem
(9075/18030)
És ha nem kocsmázik tovább, akkor mi szerepe lesz?
kék szem 2020 jan. 01. - 20:51:38 Előzmény janderka
(9074/18030)
Kizártnak tartom, hogy Anikót kiírták volna a sorozatból. Max a kocsmát nem ő működteti.
kék szem 2020 jan. 01. - 20:48:41
(9073/18030)
Igen olvassák a fórumokat.
kék szem 2020 jan. 01. - 20:46:40 Előzmény guess.who
(9072/18030)
Itt névtelenül könnyebb kritizálni, mint az FB-n.
1/10
janderka 2020 jan. 01. - 20:42:02 1/10
(9071/18030)
Ancsikát végülis most akkor lecserélik? Vagy miért jön a kocsmába Trokán? Fekete Linda besokalt?