4/10
napraforgó 2020 jan. 29. - 21:35:07 4/10
(10148/18028)
Tominak qrva jó dolga van Ökörapátiban. Eszik, iszik, gondoskodnak róla, lustálkodik egész nap, a világon semmi dolga.
4/10
napraforgó 2020 jan. 29. - 21:30:35 4/10
(10147/18028)
Bizony, én is erre tippelek.
Most már csak azt kéne tudni, hogy Kristóf kinek a gyereke, mert ő sem hasonlit senkire a családban.
4/10
napraforgó 2020 jan. 29. - 21:27:44 4/10
(10146/18028)
20. rész
Vali a cukrászdában pakolgatja a sütiket, nagy siker volt az előző nap. Anikó érkezik egy tepsivel, rétest hozott, amit a Reni apja, Dodi bácsi hozott, mert a cigányok nagy ünnepekkeor rétest sütnek és visznek kóstolót másoknak is. Hallottak a culrászdáról ők is és ajándékba küldték.
Danihoz jön Franciska és Luca lovagolni, a nő nagyon egyértelmű jeleket küld, lovagolni hivja Danit. Kata mindennek a tanúja, bemegy a házba és Dani telefonját akarja megnézni, de az le van zárva. Sikerül feltörmi a telefon kódját és elolvassa Dani és Franciska üzenetváltását.
Misi és Zsóka reggeliznek, Misi a koszorúzásról beszél, amikor jön Krisztián a cuccaival, elmondja a Margit néni kiadta a szűrét. Meghivják reggelizni.
A DNS labor felhivja Mónikát, kérdi mikor jönnek a testvéreivel. Mónika köntörfalaz, nehéz összeegyeztetni. A doktornő erre közli, hogy akkor levélben kiértesitik az érintetteket, hogy személyesen átvehetik a leleteket. Móni ideges lesz, közli Icukával, hogy Pestre megy.
Tibi csak egy cédulát talál Vali helyett, hogy a reggelit a hűtőben találja. Tibi, morog, hülyéskedik. Aztán kijelenti, hogy ma mennek a kisházhoz a lakatvágóval. Kristóf közli, ő nem ér rá, ma jön le hozzá Laura.
Az asszonyok a sütiket kóstolgatják, Anikó a férfiakat is megkinálja Renátó apjának a réteséből. Mindenkinek nagyon izlik a rétes.
Kata összepakolja a cuccait és a bőröndjével indulni készül, amig Dani az erdőben lovagolgaat Franciskával.
Krisztián fölzabál mindent Zsókáék kamrájából. Közben Zsókáék faggatják, hogy valóban ő nyomta fel a Tamáskát? Krisz közli, a drog nem tréfa. Valóban ő jelentette fel, de diszkréciót kér Misiéktől. Be akar újra költözni Misiékhez, aki erre megkérdi, miért nem költözik vissza az anyjához. Krisztián majd elsirja magát, csak oda ne!
Sándor hisztizik és szétmarcangol egy kiflit. Aggódik Rezső miatt, aki mindenáron golfozni akar vele. Sanyi megy nyüszit, neki csak szerencséje volt, ő nem tud golfozni. Dia biztatja, heetente egyszer elmehet a főnökével golfozni. Sanyi nem akarja a hétvégéit a főnökével tölteni. Dia ekkor azt javasolja, hogy akkor keressen maga helyett valakit, aki tud és szeret golfozni.
Vali elszalad Renátóhoz a lovardába, mondja, finom volt a rétes. Reni mondja, azt a Dzsenike süti. Vali szerint süthetnének ilyet máskor is, el tudnák adni a cukrászdában, majd kéri, hogy az apja keresse fel, hogy megbeszéljék a részleteket.
Franciska és Dani az erdőben beszélgetnek, de jó lenne csak úgy nekimenni a világnak, blabla. Aztán visszalovagolnak, letelt az óra.
Tibi Tompikával megy az erdőben a térképe alapján és csodák csodája,megtalálják a kalyibát. Tibi levágja a lakatot.
Vali benéz a faházba, Katát keresi, de csak egy levelet talál, amiben Kata búcsút vesz Danitól.
Mónika megérkezik a DNS laborba, időpontot egyeztet a recepcióssal. Aztán bekéredzkedik a személyzeti mosdóba. Betöri a tűzjelző ablakát és amikor a személyzet elhagyja az irodát, belép a recepciós számitógépébe és megnézi az eredményeket. Nagyon gondterhelten bámul, majd SMS-t ir Nándinak. Megirja, hogy ő a kakukktojás, az apja nem is az apja.
Tibi és Tamás bejut a kisházba, Tomi ijesztgeti Tibit, aki arra utasitja, hogy kutasson. Találnak egy ládát. Tibi haza akarja vinni a ládát, bár Tomival cipelteti.
Misi bemegy Zsókához a postára, aki kategórikusan közli vele, hogy a házukba nem jöhet a Krisztián! Misi azt javasolja, hogy adják oda a nyárikonyhát. Cserébe segithetne a ház körül. Zsóka morog, hogy akkor etethetnék. De aztán arra gondol, hogy a srác besegithetne neki a postán.
István atya és Olga imádkoznak a templomban, amikor kintről zajt hallanak. A pap kiküldi Olgát, nézze meg mi az. Olga kimegy, ekkor egy autóból maszkos férfiak ugranak ki, elkábitják és beteszik a kocsiba, majd elhajtanak.
Vali hazaamegy, Katát keresi, Kristóf épp főz Laurának. Vali mutatja Kata búcsúlevelét. Kristóf már nagyon küldené el Valit, mert megérkezett Laura. Vali távozik, de akkor megérkezik Tibi és Tomi a ládával.
Zsóka és Misi megbeszéli Krisztiánnal, hogy átveszi a délelőtti műszakot a postán, cserébe lakhat a nyárikonyhában.
Sándor a fodrászatban közli Diával, hogy a focipályára szervezi a golfversenyt.
Dani és Franciska visszaérkezik az erdőből. A kislány is szeretne velük menni terepre lovagolni, de Dani szerint ez korai.
Józsi ugratja Danit, majd elmondja, hogy Vali itt járt, Renátóval beszélt és Katát is kereste.
Tibi és Tomi fölzabálják Kristóf Laurának szánt ebédjét, közben Kristóf Laurával enyeleg a szobájukban. Tibiék a ládikón törik a fejüket. A ládán van két monogram, SZ.Zs és G.S, vajon kik lehettek. Tibi rájön, hogy az SZ. Zs. az anyja lánykori nevének, Szabó Zsuzsa a kezdőbeti.
Sándor meghirdeti a golfversenyt a kocsmában. A pasik ökörködnek, nagyokat röhögnak. Sándor nagy nyereményt kinál fel. Aki megnyeri a bajnokságot, az egy évig az ő kontójára ihat a kocsmában és ehet a cukrászdában. Erre megnő a lelkesedés.
A pap Olgát keresi, a másik takaritónőt kérdi, de az nem látta a nőt.
Tibi és Tomi felnyitják a ládát, régi leveleket találnak benne, oroszul, meg fényképeket. Az egyik fényképen Tibi az anyját látja Gorán Sipsiccel. Meggyőződésük, hogy a pasi a titkos szeretője volt.
4/10
napraforgó 2020 jan. 29. - 21:06:46 4/10
(10145/18028)
Ahogy Tibiék betörtek a sufniba, az megint hülyeség. Van két ablakszerű nyilás a kalyibán, ott láthatták, hogy nincs benn semmi érték. És ha már a kunyhóról levágták a lakatot, miért nem vágták le a ládáról is ott helyben? Mit fognak találni? Pár szerelmes levelet, meg régi emléket, esetleg pár megfakult fényképet?
9/10
amira_daaa 2020 jan. 29. - 17:56:45 9/10
(10144/18028)
2020. január 2. 2020. április 24. harmadik évad évadzároja :D tehát közel 80 rész fog lemenni köszi Svejci a tippet
9/10
amira_daaa 2020 jan. 29. - 17:38:44 9/10 Előzmény svejci
(10143/18028)
kösz közben Holtponton rátaláltam szerintem lassan vége lesz ugy 40 rész körül a harmadik évadnak a 32. rész körül már eléggé lezárásszagu ajánlok vannak
9/10
amira_daaa 2020 jan. 29. - 17:37:56 9/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(10142/18028)
nekem a koszoruzás tök bejött és igen né is ezeket birom mert ezt látszik olyan ember irja akinek van humora, meg hát a kamu tárgyalásos hülyeséget kellett valamivel ellensulyozni. A Suviczkosnál hallottátok mikor mondta hogy TIBIII és a tájszolással és meg is puszilgata meg ölelgette Tibit Kristof meg nem hagyta :d ( Németh Kristofot énimádom ebben a lüke polgi szerepben)
9/10
amira_daaa 2020 jan. 29. - 17:34:18 9/10 Előzmény napraforgó
(10141/18028)
mert utána ezt fel tudják ellenük használni mint adu kártya ha lenne valami, hogy akkor ja hamisan tanuztatok és talán ezért lesz vicces hogy Vali még hazudott is, és közben hazudott Tibinek is, itt amugy ha párhuzamban nézitek a dolgokat Vali hazudik és hamisan is tanuzik és erre az utra Jenővel megy. Tehát ahogy letér a házasság utjárol egy kvázi uj felé. ( ugye ezt irtam többször a horvátban is szétmegy a Vali karakter hasonlo körülmények között)

Kata ugyanez hazudik otthon hogy elment hamisan tanuzni pestre. Ő is letér az utjárol visszamegy Robihoz vagyis arrafelé indul el. ( ami szerintem hiba denem én irom a forgatokönyvet)

Nándi nem hazudik otthon hogy elmegy segiteni Tominak de ő is hamisan tanuskodik. Mónika nem szol senkinek de ő is hamisan tanuskodik.

Tehát ittaz anya-lánya bűnéről van szo, mert hogy hamisan tanuskodtak volna oké de mellette a saját párkapcsolatukat is "megrenditették" és szeritem Vali a válás felé vezető uton itt indul el.

Viszont valinak és Jenőnek drukkolok mert Jenő szerette volna ha Vali az álmait éli. Megnézném hogy vali elhagyja Tibit és Tibi kinlodik reggel a konyhában.

Tomika meg megint hamisan tanuzik hiszen az egész élete kb hazugság és arrol szol hogy honnan tud illegálisan pénzt kérni, ugy hogy zsarolja az anyját vagy ezt vagy azt.
9/10
amira_daaa 2020 jan. 29. - 17:23:12 9/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(10140/18028)
biztosan lesz folytatása meg ne feledd igy sarokba tudják Monikát is mindig helyezni meg majd Tomikát. Szerintem azért megkapja Tomi majd a saját pofonjait azt gondolom.
9/10
amira_daaa 2020 jan. 29. - 17:18:22 9/10
(10139/18028)
én örültem neki hogy Tibi és Kristóf sem mentek segiteni Tominak ( habár a saját seggüket mentették) és igy szerintem azért bekavartak nagy valoszinüséggel MArosiéknak
8/10
Pünkösdi Kató 2020 jan. 29. - 17:13:28 8/10
(10138/18028)
De nincs súlya a tetteinek, ő ezt nem érzi. Hiszen vigyorogva mesélte a "jópofa történetet", ahogy elvitték a rendőrök. Annyira szerettem volna, ha benntartják, kiesik az örökségből, stb. De nyilván ezt Marosi nem engedi. Mondta is Benedeknek, hogy - most esik le, hogy két Benedek van a sorozatban, igaz, az egyik vezetéknév, a másik keresztnév - a lényeg, hogy amikor mondta Benedeknek, hogy ez a két idióta nem fogja fel, hogy milyen fontos, hogy itt legyenek, mert azt gondolják, hogy csak a pénzről van szó. Vmi ilyesmi volt. De az, hogy a többiek, főleg Robi és Jenő azt sem tudta, hogy miről van szó és hamisan tanúznak...
Margitkának sem tudom megbocsátani, hogy kidobta Krisztiánt, csak mert spicli... Azért ha tudná, hogy miről volt szó...
Remélem, lesz vmi folytatása a hamis tanúzásnak, hogy miért pont 5 kellett. Ez a valóságban is így lenne? Elég 5 tanúvallomás a családtól és kész? Sőt, mintha a családtagnak nem is lenne kötelező. Bár, itt sem volt kötelező, illetve csak Marosi kötelezte a családtagokat. Ez egyre zavarosabb...
4/10
napraforgó 2020 jan. 29. - 16:32:29 4/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(10137/18028)
Nekem meg az nem tetszik, hogy Marosi és rajta keresztül Benedek PONT AZÉRT hozatta fel a családot, meg a kapcsolt részeket, hogy azok hamisan tanusitsák a nyakig szaros Tomika ártatlanságát.
Valahogy nem hiszem el, hogy Marosi és Benedek ales annyira hülye, vagy naiv, hogy elhiszik, hogy Tompika fehér, mint a galamb, ártatlan, mint a bárány.
És rejtély, hogy miért is kellett nekik épp 5 db hamis tanúvallomás.
8/10
Pünkösdi Kató 2020 jan. 29. - 15:06:54 8/10
(10136/18028)
Azért nekem 2 dolog eléggé nem tetszik. A család, 1 idegen, 1 volt vőlegény szemet huny a fű felett? Hamis tanuzással ne foglalkozzak?
Margitka alaptalanul vádolta meg, dobta ki Krisztiánt, ő csak a valóságot, az igazat mondta. Már az is baj...
8/10
Pünkösdi Kató 2020 jan. 29. - 14:59:48 8/10 Előzmény amira_daaa
(10135/18028)
Ezért szeretem még a DÖ-t, az ilyen kreatív jelenetek miatt, mint a koszorúzás, muskátlizás. :) még arra is volt gondjuk, hogy visszavigyék az ablakba.:) Stefinek is volt esze, hogy Subicz-cal kifizettette az ingyen piát.
7/10
Rojita 2020 jan. 29. - 14:31:38 7/10 Előzmény kék szem
(10134/18028)
Hahaha. Tibi meg belejavít a "taxis szereplő" iránti rokonszenve miatt.
kék szem 2020 jan. 29. - 14:24:26
(10133/18028)
Matyi az Csabi.
kék szem 2020 jan. 29. - 14:23:52 Előzmény Rojita
(10132/18028)
Drága örökösök teljes forgatókönyvét találja Tibi a kunyhóban.
7/10
Rojita 2020 jan. 29. - 13:43:56 7/10
(10131/18028)
Mit gondoltok, mit fog ma Tibi találni abban a kunyhóban?
(Kálmán rejtekhelyének túl kicsi, kincseknek nem biztonságos,...)
Vmi vicces dologra gondolok.

De h Misi, a hivatásos erdész eddig miért nem látta meg? Ennyire álmodozva járja az erdőt? Vagy kisütik, h csak pár napja húzta fel oda vki...
9/10
amira_daaa 2020 jan. 29. - 11:34:51 9/10
(10129/18028)
a 29. és 30 rész ( MArlenka marlenka és Volt nincs örökség) -hez nincsenek már sztorik irva, hol szoktátok nézni hogy mi a tartalom? ha nincsen fent port.hu-n?