9/10
amira_daaa 2020 febr. 05. - 11:37:35 9/10
(10490/18030)
a legfontosabb: ha Marosi azt akarja hogy maradjnak a szappanosok a játékban akkor a játékszabályokat akkor kellett volna lefektetnie vagy ha tényeg jo fej akart volna lenni pl egy pendriven otthagyta volna az összes videot hogyha van valami akkor mit nem szabad megtenni.

A laptopját amugy Marosinak fel tudná törni ( mind az ellenség mind Tibiék) és akkor meg lenneének a videok és előre tudnának gondolkozni de ez se jut senkinek sem eszébe ( na majd beleirják ezután a komment után a sorozatba figyeljétek meg :D
4/10
napraforgó 2020 febr. 05. - 11:35:46 4/10
(10489/18030)
Volt az a visszaemlékezős jelenet, amikor Tibi idétlen parókával a fején beszélgetett az apjával az anyja "haláláról". Sokat sétát az erdőben, aztán egyszercsak nem jött haza.... Milyen évet irtak ki akkor a képernyőre? 1990? '91, netán '95?
Goránról tudjuk, hogy 1995-ben tűnt el, meg hogy háborús bűnök miatt keresték.
Szláven meg azt mondta tegnap, hogy a háború után valami bandában tevékenykedtek, amit Gorán és Bogdán vezetett. 2001-et is emlitette, meg a templomi műkincsek lopkodását, de ő, meg Olga csak futárok voltak, hozták, vitték a lopott cuccot, aztán megint dumált valamit arról, hogy elkapták némelyiküket, Olgát is, ő meg átszökött Mo-ra. de ott sem figyeltem az évre..
Elég zavaros volt, no majd az ismétlésből talán világosabb lesz.

Az egészből azt akartam kihozni, hogy Szappanos anyu nem akkortájt "halt meg", amikor ez a Gorán is eltűnt a hatóságok szeme elől?
Még a végén kiderül, hogy az öreglány a szerb keresztanya.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 05. - 11:22:56 9/10
(10488/18030)
a nap kérdése, de le is irtam előbb is

Marosi miért nem szolt TT-nek hogy a gyerek a Kárászi börtönben van ? ( 8 km kocsival 10 perc elvileg ) és hogy ott van??? MErt ő tudta, és nem szolt. Jodi sm kereste a zaklatott Katát. Steffit sem kereste az anyukája? szoval mit tippeltek?

Amugy Jodi ütötte ki Katát de lentebb leirtam.
Szerintem azért végrendelkezett kálmán: mert a végét érezte, hiszen idősebb volt másrészt pedig megfenyegették, igy sejtette, hogy ez lesz.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 05. - 11:20:24 9/10
(10487/18030)
Pünkösdi Kató és a többieknek is irom.

Azt gondolom, hogy itt mivel annyi hülyeség van néha nem látjuk a fátol az erdőt.

Jodi akkor kedves és aranyos ha az van amit ő akar, ha nem az van, akkor be tud ő is inteni. Itt JODI DIREKT KÜLDTE EL STEFFIVEL TUDTA HOGY BALHÉ LESZ, AZT IS TUDTA, HOGY HA DANIVAL TISZTÁZNI SZERETNÉ, DANI IS EGY JELLEMTELEN KARAKTER ( MEG IS MONDTA NEKI JODI ANNO HOGY VIGYÁZZ DANIKÁM ) SZOVAL HOGY AZ SEM UT. MIVEL KATA AZ ORVOSOS-SZERBES MAJD A SZLÁVEN JÖN ÉS fordit nekünk dologba belement, igy eléggé rácseszett.

Azt ugye nekem is csak akkor jut eszembe hogy milyen összefüggések vannak, ha végiggondolom, hogy jutott ide Kata,

Előszőr is elég gyenge karakter ugye ezt többször is irtam a horvát eredetiben Kata viszi el a show-t van tartása nem megy vissza Robihoz és a Robi által állitott csapdába ( munkahely Kárásziba!!) nem mászott bele hanem megoldotta maga. Itt a lénye hogy maga Kata meg azt csinálta amit a többiek csinálta, nyilván a Danihoz is visszamenne ha megkérné. ( amugy figyeljétek meg Dani hogy kiakad hogy Kata kiesett ugye igy nem tud neki sem segiteni) Ugye a horvátban a Dani karaktere nagyon szimpatikus, és normális karaktere és nem ugrál ágyrol ágyra. ( bár szerintem Franczi direkt mászott rá de ezt levezetem lejjebb)

ha összeesküvést szeretnék felállitani akkor még Franciska is azért mászott Danira hogy Katával szakitson és mivel mostmár elérte a célját hopp felhivja Danit hogy akkor már nem érzi annyira azt hogy vele akar bármit is. Szoval itt valaki azt akarta hogy Kata és Dani szakitsanak.

Szoval szerintem a másik oldal marha jol irányitja a szálakat. ( Katát beviszik az örsre, nem engedik ki, érdekes hogy Katát senki nem kereste, MArosi sem szolt a családnak hogy hé a gyerek RENDŐRSÉGEN VAN, MIÉRT NEM SZOLT MAROSI TT-NEK HOGY A GYEREK KÁRÁSZIBAN ÜL A DUTYIBAN?????? DE KOMLYAN?
MERT szerintem már Marosinak is elege lett Katábol és TT-ből is igy TT is lenyugszik egy kicsit, meg leállitja.


Katát kiütötték mert nyomozott Szlávennel és kavart, az hogy elment Pestre az is hülyeség volt főleg hogy Szláven forditott neki és kamut, Nem tudom hogy emlékeztek, mikor irtam hogy bajban lesz Kata mert nem tudja hogy miben nyomozik és ugye Szlávennel!!! mutatkozott a szerb hapsi is azt hiszi ( akiről azota sincsen hir ) hogy Kata is benne van a bizniszben. Szoval Kata szépen a döntéseivel ütötte ki magát.

És a mostani döntésével meg tulajdonképpen az ellenséget a "Szebb ökörfosért " társaságot jutatta pénzhez ( vicces pont tegnap irtam hogy végül ők is kapnak pénzt és tessék. hiszen ugy lehet a sztorit életben tartani ha kap pénzt már szinte mindenki kivéve akik azörökösök. Ez nem furcsa nektek? Mindenki helyzeti előnybe kerül, csak a Szappanosék ülnek ott.

Kata helyében ugye azt irtam tegnap hogy én sem folytatnám a játékot, és kivülről segitenék. Mivel Kálmán bá jol kiszurt velük, Kata szerintem elindult lefelé a lejtőn és szerintem ez korántsem a vége.

Kata ilyenkor nem kérdi ki se Jodit, se FAzekast senkit. MERT Ő FELNŐTT. Nem nőtt fel, ha felelősséggel tartozik a csaláért akkor picit időt kér , kiléphetett voln aa játékbol két hét mulva is tehát mondjuk hogy győzködik és mégis kilép az ésszerűbb döntés vot. de ez elhamarkodott döntés volt.

Viszont a történet szempontjábol jo döntés hozott Kata, végre vele is történni fog egy-két dolog és még jobban pofára fog esni.

Én őszinte leszek remélem, hogy ezek után Kata karakterét megölik vagy tényleg eltüntetik a sorozatbol ( elrabolni tuti elrabolják) mert semmi értelme nincsen igy és nem is volt hogy benne volt. Nem fejlődőtt semmit nem változott semmit, egy döntést nem hoz legalább 1 napig vagy egy éjjelen, és most is azért megy el innen mert Daniban csalodott. Aki ekkora HÜLYE HOGY EGY PASI MIATT DOB MINDENT AZ MAJD MEGTANULJA HOGY NE TEGYE. Többször irtam hogy Kata szenvedéseiből és "rába@@@-bol sokat lehet tanulni,

Hogy nem kéne belemenni szituáciokba, hogyha valakit utálsz nem mész el vele, hogy kirprovokáljanak, vagy informáciokat megtudjanak, hogy egy hapsi miatt ( Dani miatt aki még se nem szép sem nem normális) mindent feladni és egy ex hapsinak a játszmájába belemenni ( Korházi állás és ugye A Steffi közös vásárlásos dolog. )

Ha én nem akarok menni nem megyek ez szerinem a normális.

Kata bár szerintem a karaktere szempontjábol a legjobb döntést hozta, ,nem volt átgondolt, de majd ez ugyis kiderül hamarosan.

De hogy Katával még több hülyeség fog történni az tuti, hogy jobban rá fog cseszni az is tuti ( mert Robi sem a jo ut.

és amugy amit itt irtam sokszor hogy ez nem KAta utja ezt TT el is mondta Valinak ( ez is az én kommentemből van amugy. ) Igen egy felnőtt nőnek nem ez az utja neki az elején nem kellett volna ebbe belemnnie de ezt már annyiszor de annyiszor leirtam.

9/10
amira_daaa 2020 febr. 05. - 10:55:34 9/10 Előzmény guess.who
(10486/18030)
a pesti gázolás direkt volt az egyértelmű e hogy ki kérte azt nem tudjuk, és ne feledjétek Marosinak van megbizoja is .

Igen hidegebb van a fákon látszik hogy már őszbe fordultak ( pl Szlávenes jelenetnél amikor áll Sanyival) illetve ruhában vannak, probálják mutatni hogy jaj nyár van de MóniCán is volt felöltő, ugye TT-nél megszoktuk hogy télen nyáron beleizzadva van a kockás ingeibe :D
svejci 2020 febr. 05. - 09:59:51
(10485/18030)
Na! Ha jól értelek Titeket, akkor a következő a helyzet....

Rezsőtől megtudtuk, hogy az egész elhárítás a Szappanosékkal foglalkozik, de hogy miért, azt nem tudni...
A Marosiféle oldal "utasította" a hatóságot, hogy Katángat el kell este engedni, de, a másik oldal keresztbe tett..... Tehát, van egy olyan alakulat is, aki mást akar, mint Marosiék! Ezek szerint, a másik oldalnak van beépített embere a hatóságnál, de valószínűleg nem az elhárításnál.....
Csak Ökörfoson vannak biztonságban....
Ki fog derülni, hogy Jenő nem is munkásparaszt, hanem egy kommandós osztag vezetője, és ő mint testőr van most jelen.....

Más!
StefiLiba hová akar menni, mielőtt hazaérne?
4/10
napraforgó 2020 febr. 05. - 08:21:19 4/10
(10484/18030)
Jajj, már megint elkezdtem számolgatni. A minap Tibi azt mondta, hogy az anyja Szappanos Kálmánné Szabó Zsuzsanna 1938-ban született. Ezzel szemben Szappanos Kálmán 74 éves korában halt meg, vélhetőleg 2018 utolsó napjaiban. eszerint ő 1944-ben született! Vagyis Szappanos anyu jó 6 évvel idősebb volt a férjénél.
Tibi a rendőri igazoltatásnál megadott személyi adatai szerint 1965-ben született, öccse Kristóf meg 1984 augusztusában. Vagyis Szappanos néni 46 éves korában hozta világra harmadik gyerekét.
Ha Szappanos mami még él, akkor most 82 éves.
És akkor Gorán is hasonló korú lehet. Bogdánról semmit sem tudunk, de gyanitom, ő is elég idősecske már.
guess.who 2020 febr. 05. - 08:07:09
(10483/18030)
És milyen vicces volt, ahogy Laura biztonsági öve vagy tízszer ugrándozott ide-oda a nyaka és a felkarja között, akár fél másodpercen belül is... :)
guess.who 2020 febr. 05. - 08:06:13
(10482/18030)
No várj, eddig az volt, hogy Kálmán legálisan művelte a műkincsbizniszt, most meg "visszaszerezni" akarják tőle, meg a család életére törnek?! Még a végén kiderül az is, hogy a pesti gázolást is Goran rendezte meg és nem is volt véletlen, és hogy már évtizedekkel korábban ki akarták nyírni, csak sosem mozdult ki az öreg a térkép vakfoltjából ezt az egy alkalmat kivéve? :)
guess.who 2020 febr. 05. - 08:03:39 Előzmény napraforgó
(10481/18030)
Igen, körülbelül ezt akarják most éppen elhitetni a nézőkkel.
És még Nocito örvendezett pár napja, hogy az új évadra kicsit gatyába rázták az írókat - pedig ez talán még nagyobb ökörség, mint az előző évad TTibis ámokfutása. Ja, nem: ez PONT ugyanaz, csak most nem TTibi szájába adják a bugyuta kombinálásaikat, hanem Marosi mondja el, meg Szláven, meg a riporter, meg Alga, meg a többiek.
guess.who 2020 febr. 05. - 07:59:59
(10480/18030)
Stefán busza ÁLLT a telefonálás közben. :D
guess.who 2020 febr. 05. - 07:56:04 Előzmény napraforgó
(10479/18030)
"Mert miért kezdené őt üldözni egy vénember Gorán és egy hasonlóan élemedett korú Bogdán a hülye Szappanosokat????? "
Nyugalom, ezt majd az ötödik évadra kitalálják, mert egyelőre még gőzük sincs a magyarázatról az íróknak és reménykednek, hogy addigra mindenki elfelejti ezt a hülyeségüket és lesz valami jobb ötletük. Ez a Szappanosék a világ ellen már nagyon buggyant ötlet, de ha még kitalálják, hogy Goran valójában a világ titkos ura, hát esküszöm, hogy megeszem a kalapom.

De ha már Katica kiesett az ökörségből és Goran rá vadászik, akkor legyen itt egy másik Katica egy másik Gorantól :) :)
https://www.youtube.com/watch?v=M3MfuFoULYI
guess.who 2020 febr. 05. - 07:47:23
(10478/18030)
Az őszies időben való forgatást az is mutatja, hogy amikor Shándorunk leteremtette Szlávent a főtéren, igencsak látszott a leheletük közben (pedig próbálták úgy vágni, hogy ne látszódjon), ami viszont csak kb. 10 °C alatt szokott. Mindeközben Katáng még a nyári hosszú ruhájában és a nyári megkötős papucsában jött ki a rendőrségről, szóval tényleg lehet, hogy az egyes epizódokban vegyesen vannak utóforgatott szálak is.
8/10
Pünkösdi Kató 2020 febr. 05. - 07:44:07 8/10
(10477/18030)
Jolikáról jutott az eszembe, hogy nagyon tévedett - először. Mert ő mosolyogva küldte Katát Stefivel a nagy útra, miközben mi tudjuk, hogy Stefi kamuzott. Jolika ezt hogy nem látta előre? Nem lát előre ő semmit, csak kukucskál az ablakban, hogy: tudtam,hogy jössz...
guess.who 2020 febr. 05. - 07:42:42 Előzmény napraforgó
(10476/18030)
Na, volt végre valami humoros is: a körte Marosi laptopjának fedlapján. :D Viszont precedensjog nincs Magyarországon (csak az angolszás jogrendben), így Marosi egész, erre épülő spekulációja hülyeség.

Katáng meg tényleg képes volt kimondani azt, hogy tudja, hogy ő kicsoda és mit akar kezdeni az életével?! Holott éppen most mutatta meg, hogy még annyira sem tudja, mint eddig. Bár hogy őszinte legyek, nekem egyáltalán nem hiányozna, ha mostantól visszaköltözne Pestre és nem látnánk a váltottpasis futamait – de biztosra veszem, hogy ilyen könnyen nem szabadulunk meg tőle. :)

Ez befejezés meg, hogy a Szappanosok ellen már az egész világ van.... Tényleg szükség lesz arra az elmeorvosi kezelésre, mert a készítők között valakinek nagyon komoly üldözési mániája lehet, ha így próbálja meg kiírni magából. :D
4/10
napraforgó 2020 febr. 05. - 04:29:25 4/10 Előzmény amira_daaa
(10475/18030)
Ja, a benntartás direkt volt, mert a másik oldal is kavar.
Mindeközben hakovány lila fogalmuk sincs, hol van Ökörapáti, ahová egyébként állandóan különböző transzportok érkeznek. Miközben Ökörapátinak postája van, helyközi buszjárata, önkormányzata, a közelben hűdetitkos katonai támaszpont, és mindeközben Ökörapáti még a térképen sincs rajta. És Szappanosék a Szappanos házban vannak a legnagyobb biztonságban, mivel a Szappanos ház körül olyan hiperszuper erőtér van, ami megvédi őket a rosszfiúktól.
Kb erről volt szó, ugye?
9/10
amira_daaa 2020 febr. 04. - 23:01:15 9/10
(10474/18030)
és Evelin is beint Katának ( gondolom terjedt a folyosoi pletyi Robirol és Katárol)
9/10
amira_daaa 2020 febr. 04. - 22:29:17 9/10
(10473/18030)
1998-ban volt Olga és Szláven 16 évesek!!! aztán együtt voltak 2001-2005-ig akkor Olga 1982-es születésű. tehát közkivánatra 37 éves
9/10
amira_daaa 2020 febr. 04. - 22:07:50 9/10
(10472/18030)
ez a benttartás figyeljétek meg hogy direkt volt a másik oldal akitől védi vagy mittudomén miért bekavartak mert amugy el kellett volna engedni, amugy meg ha öszinte leszek Kata megérdemelte hogy kiesett.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 04. - 22:03:29 9/10
(10471/18030)
az amugy kinek van meg hogy mig Szlávent megfingatta Marosi Marosi miatt megfingatták KAtát tuti hogy kiderül, hogy azért nem engedték ki mert nyilván van a másik oldal is aki kavar, mondjuk akkor még az lehet hogy kiderül hogy mi vana másik oldalon ahova most Kata kerül tehát örökség nélküli létbe.