9/10
amira_daaa 2020 febr. 14. - 10:01:55 9/10 Előzmény napraforgó
(11130/18030)
Hát mivel én a Zsokás részeket áttekerem éa Zsocát is általában igy baromi unalmas volt ugye én a netto idő 70%át nézem kb egy részből normál esetben ugy még oké, de igy hogy összes fárasztást végignézni. ráadásul A mostani rész tényleg egy dögunalas rész volt VISZONT tudunk meg uj infokat.

::: a szerbek beszélnek magyarul ( valoszinüleg a Maria szobor futár is beszélt magyarul csak nem reklámozta, igy Katáék duplán át vannak verve. )
:::Dumbo tudta, hogy van egy gyereke csak cserben hagyta. viszont igy kapott az élettől második esélyt.
:::Szláven nem ment este Diához hancurozni mert a kislány videoját nézte ( holott elvileg az volt beharagozva) ergo megvan Szláven gyenge pontja. Ha nem hallgatott volna Jodira bajba kerül
::: Jodi dolgai, tehát mégis csak van valami csavar és a hülye TT-nek lesz igaza hogy el van ásva a kincs. ( kérdés hogy ki jár jobban ha megtalálja)
:::ZSóka elérte amit akar, és még több problémája lesz Anikónak mint eddig és nyilván a pénzosztásnál a "fiatal uj generácios unalmas megalszik a tej a szájában dugofiu , sose csinált semmit és nem is ért semmihez Danikát fogja előnybe részesiteni aki még a papirok aláirásánál sem volt ott annyira érdekli az egész.
5/10
Lambada 2020 febr. 14. - 09:41:48 5/10
(11129/18030)
Szerintem borzalmas volt a tegnapi epizód. Vali viselkedése teljesen ellentétes a karakterével, egy olyan nő, amilyennek eddig megismertük, semmiképpen nem viselkedne olyan primitíven, mint ahogy a kocsmában és Jenővel viselkedett. Nem ordítozna mások előtt, és nem vágna olyat Jenő fejéhez, hogy "úgyse fog megkapni", amikor Jenő eddig nem is akarta "megkapni", hanem mindig udvarias volt vele, csak finoman udvarolt neki. Vali és Tibi összeborulása pedig nem csak operettszerű volt, ahogy Rojita írta, hanem szirupos, nyálas. Az, hogy Tibi minden bunkósága ellenére szeretik egymást, számomra eddig is nyilvánvaló volt, semmi szükség nem volt erre az erőltetett nagyjelenetre. Nagyon bosszúsan néztem végig. Jolika is irtó idegesítő számomra a tudálékosságával, a mézes-mázos beszédével. Ki nem állhatom!
4/10
napraforgó 2020 febr. 14. - 09:00:05 4/10
(11128/18030)
Ilyen tippem már nekem is volt eleinte, sőt, azt is elképzetem, hogy Szlávenépp Jolika fia, na de akkor Kálmánnak tudnia kellett volna róla. Miért élt akkor Szerbiában élete első 20 évében? Ki nevelte fel?
Megannyi kérdés, amire nincs épeszű válasz.
4/10
napraforgó 2020 febr. 14. - 08:57:08 4/10
(11127/18030)
Sajna én már elég öreg vagyok ahhoz, hogy semmit se értsek a számitógépekhez. Fiaim nem tanitgatnak semmire, szerintük pont elég, amit tudok (magamtól). Mindenesetre ilyen kunsztokat nem tanitanak meg, programokat nem telepitenek nekem, mert azt feltételezik, hogy akkor teleszórom a gépet virusokkal. Á, szóval, magamra vagyok hagyva, ha valamire rájövök, vagy valaki kiokosit jó, de különben meg buta maradok.
Gépelni meg nem kunszt, látom a betűket, csak nyomogatni kell. Még igy is néha melléütök, vagy ha nem kapom el azonnal az ujjam, duplán, triplán megy el gy betű.
Egyszóval Ctrl save? na majd ezt is bevezetem.
4/10
napraforgó 2020 febr. 14. - 07:21:59 4/10
(11126/18030)
Amúgy a 31. rész nem sokat vitt előre.
Megtudtuk, hogy Vali szerit a bunkó férjét és azt is hogy ő is szereti Valit. Remélhetőleg innentől kevésbé lesz bunkó vele, méltányolni fogja, hogy Vali igy is elfogadja, szereti őt.
Én speciel nem akarom többet hallani, hogy leugatja a feleségét és a "mit brekegsz, Vali" kérdéssel bombázza.
Megtudtuk, hogy Sztojkáék tök fölöslegesen voltak kiküldve Szerbiába, mert nem találtak semmit, holott Olga pont ott volt fogvatartva, elrejtve előlük, ahol jártak. Szláven egy videoüzenetből többet megtudott, mint Stojkáéktól.
Vajon mit akarhatk a szerbek Olgától?
Zóka erőszakos fellépését az egyletben láthattuk, Misit rászoritotta a mellette szavazásra és Misin keresztül Sándort is, aki olyan hülye, hogy nem ismeri fel a saját érdekeit sem.
Pedig ha ő is nemmel szavazott volna, el kellett volna napolni az ülést és addig épp mindent átgondolhattak volna.
Na de hát, a debilvirus átvette a hatalmat.
4/10
napraforgó 2020 febr. 14. - 06:53:26 4/10 Előzmény napraforgó
(11125/18030)
Az, hogy Szlávent annyira felkavarta a kislány videója, meg hogy rögtön indulni is akart Szerbiába, számomra arra mutat, hogy Szláven nem is tudott a gyerekéről. Na de majd meglátjuk, mit találtak ki.
4/10
offtopic
napraforgó 2020 febr. 14. - 05:14:33 4/10 Előzmény amira_daaa
(11124/18030)
Ugye, hogy nem is annyira egyszerű, ha élőben nézed? Más az, ha neten megy, azt meg tudod állitani és utol tudod érni magad.
Mostanában nem dolgozol késő estig? Mert a múlt évadban többször is jelezted, hogy nem látod élőben.
4/10
napraforgó 2020 febr. 14. - 05:11:21 4/10
(11123/18030)
Zsóka nevetséges volt, ahogy kirittyentve, loknis hajjal megjelent a kocsmában a "nagy napon".
És milyen körlményesen, hivataloskodva vezette elő, hogy Gál Dánielben megérett a szándék, hogy tegyen az egyletért, tegyen a faluért, blabla. A szavazásnál meg a bizonytalankodó Sanyit Misi győzte meg azzal, hogy az aszal alatt belerúgott a lábába. Sanyi csak ekkor tette föl a kezét a szavazásnál.
Jól látszik, hogy Zsóka már most uralja az Egyletet, és ha még Dani is mindig mindig mellette szavaz, másnak ott már semmi esélye.
Én sajnálom, hogy sem Anikónak,sem Sándornak nem jutott eszébe a saját lányaikat is beléptetni, hisz ők már most többet tettek a falu szépitéséért, mint Gál Dani. Különösen Stefi büszkélkedhetne, hiisz létrehozott egy fodrászatot,meg egyy cukrászdát, sőt a lovarda felújitása is az ő érdeme.
4/10
napraforgó 2020 febr. 14. - 05:04:06 4/10
(11122/18030)
Mónika oltári ronda bútorokat vett, a pakolászással megbizott Zsoca és Benedek simán kurvásnak minősiti, ami egy kuplerájba illene, nem irodába. Subicz "irodája" a másik csoda egy fekvőpadot vett neki, meg egy játékkonzolt, hogy elfoglalja magát.
Megjegyzem, hogy a masszázsasztal előtt egy ugyanilyen (vagy ugyanez) a fekvőpad volt abban a keskeny lyukban.
4/10
napraforgó 2020 febr. 14. - 04:59:55 4/10 Előzmény amira_daaa
(11121/18030)
Kösz Amira az összefoglalót, jó humorral, igen részletesen megirtad. A legutolsó bekezdés viszont már az előzetesben volt, azt a következő részben fogjuk teljességében látni.

A kislány, Marlenka kicsit sem hasonlit Dumbóra, főleg a szeme nem. Dumbó szeme zöld! és nem kék, a gyereké meg barna.
Nekem az elején úgy tűnt, hogy Szláven nem tudott a gyerekről, vagy maximum csak annyit, hogy Olga terhes. De frankón elfelejtett mindent.
És ha a nő terhes volt, amikor otthagyta nem kellett volna talán megkérdeznie, hogy mi van vele? Megszületett, és fiú lett, vagy lány?
Ha Szláven egy jó ember lenne, akkor ilyesmiket csak megtudakolna?
Ha nem is érdekli, akkor nem jó ember.
Vagy semmiről semmit nem tudott.
4/10
napraforgó 2020 febr. 14. - 04:39:58 4/10 Előzmény amira_daaa
(11120/18030)
nincs office-om.
4/10
napraforgó 2020 febr. 14. - 04:36:52 4/10
(11119/18030)
nem, arra még nem tanitottál meg Mit tud a crtl s? Ez a mentés netán?
9/10
amira_daaa 2020 febr. 14. - 00:42:29 9/10 Előzmény napraforgó
(11118/18030)
Napraforgo megirtam a mai összefoglalot igy majd irhatod a péntekit, hogy ne dolgozz vele még egyszer jo? Nem akarom elvenni a szerepedet és minden elismerésem mert elég izé irni és nézni is. de igy nem kell mégegyszer megirni hanem frissen üdén tudsz majd a péntekire koncentrálni
9/10
amira_daaa 2020 febr. 14. - 00:36:44 9/10 Előzmény Rojita
(11117/18030)
igazad van, szemszinnek van egy érdekes biologiája, amit majd leirok ha frissebb leszek. Elég érdekes kombináciok jöhetnek ki szemszinből.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 14. - 00:35:22 9/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(11116/18030)
az egész rész időhuzásra ment, ( 6 perc volt hogy Ármándoék megközelitik a házat. ) és CICUKA sem volt ahelyett hogy beszologatott volna Moninak a Benedek-Zsoca párost kellett hallgatni ( 4.5 perc tiszta műsoridő a három jelenetből ) mit kinlodnak. Azért furcsa, hogy a barbie irodában Moni tud végre dolgozni. Ez nem minimalista volt hanem giccses sz..... Suviczk meg izzadhat. Ami egyébként elég abszurd. polgármesteri iroda és fekpad.
7/10
Rojita 2020 febr. 14. - 00:33:14 7/10 Előzmény amira_daaa
(11115/18030)
Lehet, h mindenben hasonlít rá, de szemük nem egyforma.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 14. - 00:31:49 9/10 Előzmény Rojita
(11114/18030)
mi végigröhögtük az egészet annyira szánalmas volt hogy TT szerelmes. meg csokoloznak, ezt RTLék sem gondolhatják komolyan.
Bár ha nála a "mit brekegsz" a szerelem akkor azt is elhiszem. Jenő meg tuljátszotta magát látszik hogy nem őszinte ez az egész Vali dolog vagy valami nem stimmel.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 14. - 00:27:50 9/10 Előzmény Rojita
(11113/18030)
a kislány ténlyeg hasonlit Szlávenre és stilusra is hasonlo kariber mint Szláven, meg ahogy beszél, arcra is hasonlit Dia nagyon pofára esik ( megint) bár Jodi is tegnap még Dia igy Dia ugy erre ma a kislány a legfontosabb
9/10
amira_daaa 2020 febr. 14. - 00:26:03 9/10
(11112/18030)
3. évad 31. rész /3

MoniCa megmutatja Suviczknak az uj irodáját amiben egy nagy fekpad van , Suviczk nagyon nagyon boldog. Erre vágyott mindig. Monica még egy tévét is ad Suviczknak, Sőt játék konzolt is kapott a nagy gyerek. :D

Misi és Sanyi megváratattja Zsokát, majd sürgeti Anikót, hogy siessen. Dani majd fiatalos lelkesedésével előbbre fogja az egyletet vinni. Következik a szavazás, Zsoka persze már elkészült a papirokkal. Dani tenni akar a falu szépitéséért, azért akar belépni. igaz a taggyűlésen se vesz részt, amit Sanyi meg is jegyez.
Aniko attól fél, ha Dani belép, akkor a Gál család túlsulyba kerül, és döntéseknél. Zsoka szerint Dani felnőtt férfi, és olyan jelzőket használ a kicsi fiára, hogy ezeket ide nem irom le, mert Zsóka elég elfogult.

A Sztojka fiuk Grófo meg Ármándo kártyáztak a szerbekkel akik azért elmondják szerbül hogy örüljenek hogy tulélték és látszik rajtuk hogy gyanut fogtak hogy ez a két cigo nem csak kártyázás végett kopogott be. Reni kiakad, hogy a két fiú zsugázott, de ők azzal nyugtatják Renátot, hogy kideritették hogy Olga nincen a házban.
Miután a Lada elszáguld, A három elvileg szerb férfi kihozza a levegőre Olgát és megkérdezik tőle MAGYARUL ( hiszen tudnak ők magyarul csak nem mindenkivel beszélnek eme ékes nyelven) szoval megkérdezik, hogy mit is akart ez a három jomadár tőle, és kik voltak ők. Mivel Olga letagadja hogy ismeri őket igy közli legjoképübb szerb búnöző, hogy Bogdán ennek nem fog örülni. és hogy nekik van idejük. Majd visszaviszik Olgát a házba. (kérdés hogy tudta a három maffiozo Olgát átvinni a szerb határon? tippeket kérünk.

Zsoka terve bejön, 3:1 ellen Daninak a felvételét az egyeletbe aláirják. Anikó egyedül nemmel szavaz, Sanyi nem áll ki Anikó mellett. Igy Dani is az Egylet tagja, Dani nincsen ott ennél a szavazásnál.

Jodi pakol a böröndbe, hiszen nagy utra készül. Keresi a kabátját, kelleni fog ( novemberben igen kelleni fog ) Jodi készül beépülni egy maffiahálozatba, és ki szeretné szabadítani Olgát. Jodikának Kálmánért és a tervért meg kell tennie ezt az utazást. Szláven nem akarja elengedni Jodit egyedül, ezért Jodival akarja küldeni a két kopasz szerb srácot akik balhéztak még az első évadban.

Az ajánloban elindulnak Jodiék de a határnál ők is akadályba ütköznek, és Zsoka félreérhető poziturában találja Krisztot és Misit, Tomika randzik Franckarikával és a családi vacsora napja is eljön, Mónika TT és Kristof felhozzák a DNS témát.


Napraforgo holnap már irhatod ujra :D MA leirtam hogy ne kelljen neked bepötyögni ujra. :D




7/10
Rojita 2020 febr. 14. - 00:21:08 7/10 Előzmény amira_daaa
(11111/18030)
Tibi és Vali összeborulása annyira operettes volt, h nem csodálkoznék, ha holnap Vali felébredne és rájönne, h álmodta csak Tibi újbóli fellángolását. Élete sikertelen párja a konyhából kiabálna neki különböző sértéseket.
Vali végleg felébredne és végre elhagyná ezt a neveletlen, idegbeteg, bunkó ffit.