guess.who 2020 febr. 14. - 23:00:56
(11190/18030)
És az előzetesben azt mondja Marosi, hogy "HAZA kell hoznunk Olgát bármi áron". Namost ha ő jelenleg Szerbiában van, akkor éppen hogy otthon van. :)
9/10
amira_daaa 2020 febr. 14. - 23:00:42 9/10 Előzmény napraforgó
(11189/18030)
köszi az összefoglalot a szexelős jeleneteket bár mi kértük áttekertem.:D

Vajon Dani kiüti-e Tomit ha megtudja, hogy kavar Franckarikával.
guess.who 2020 febr. 14. - 22:58:21
(11188/18030)
És ráadásul a határőrnek egy irtó gagyi igazolványa van, ráadásul jókora betűkkel ott van rajta, hogy csak MINTA :) :) :) Ez azért az amatőrség netovábbja. :D
5/10
Lambada 2020 febr. 14. - 22:37:34 5/10
(11187/18030)
Ha nekem lenne egy 12 éves lányom, akinek apát keresek, én is pont egy olyan figurát szemelnék ki neki, mint Tomi! :)
7/10
Rojita 2020 febr. 14. - 22:28:35 7/10 Előzmény amira_daaa
(11186/18030)
És vki fel is bérelte a Nagy Nőt?
9/10
amira_daaa 2020 febr. 14. - 22:13:27 9/10 Előzmény Rojita
(11185/18030)
Tomikának Franckarika egy csapda, hiszen közvetve Katát is kiütötte és Daninál is az indok az volt hogy azért nem kezd vele mert van nője Tomi meg életképtelen de mindegy. Szoval Franci egy csapda kérem szépen
4/10
offtopic
napraforgó 2020 febr. 14. - 21:48:18 4/10
(11184/18030)
Rájöttem, betojt a ctrl gombom. De meg tudtam oldani a másolás és beillesztés funkciókkal.
Csak könnyebb volt a ctrl c és v gombokkal....
4/10
napraforgó 2020 febr. 14. - 21:44:02 4/10 Előzmény Rojita
(11183/18030)
Franci és Tomi ügye eleve halott ügy. A nő a 12 éves gyerekkel minimum 35 éves, egy jó tizessel több a semmittevő Tomikánál. A fiúnak nemigen van semmiféle végzettsége, munkája soha nem is volt, fél év múlva esetleg kap egy halom pénzt, na de Franci erről még nemigen tudhat.
De ágymelegitőnek jó lesz a fiú egy darabig.
Biztos, hogy egy 12 éves lánynak kell bébiszitter, ha az anyja vacsorázni megy egy férfival? Szerintem egy ekkora gyerek már tud magára vigyázni.
Akkor is bébiszitter vigyáz rá, ha hazajön a suliból és az anyyja még dolgozik?
7/10
Rojita 2020 febr. 14. - 21:34:14 7/10
(11182/18030)
Azt nem értem, h a Nagy Nő nem csekkolta le Tamást, h nincs önálló jövedelme, nincs munkája, a családja tartja el kb. 25 éves korában is? Vagy ilyen jól keres Franciska? Semmi sem számít?

Sztem, Tamás most csak kiéhezett bármilyen női kapcsolatra. Azért ez nem lesz egy hosszú dolog köztük. Mónika úgyse hagyja, még inkább a TEK-et is ráhívja kicsi fiára, mintsem, h egy másik nőé legyen. Pláne, egy idősebb, gyerekes nőé.
4/10
napraforgó 2020 febr. 14. - 21:34:09 4/10
(11181/18030)
Jodika a keresztanya! Ezt én már megvizionáltam régen.
4/10
napraforgó 2020 febr. 14. - 21:31:30 4/10 Előzmény Hanga1956
(11180/18030)
Haha. Kapott bizony. Kétszer is.
4/10
napraforgó 2020 febr. 14. - 21:29:56 4/10
(11179/18030)
32. rész
Megérkezik a két kopasz Jolika házához. Jolika szerint egyedül is boldogulna, de Szláven ragaszkodik a kisérethez.Szláven a szerbek lelkére köti, hogy vigyázzanak az asszonyra, találják meg Olgát és hozzák haza a lányával együtt.
Zsóka megint félreérthető helyzetben találja Krisztiánt és Misit, de felfedezi, hogy Misi töpörtyűt szorongat. Aztán felfedezi a többi hentesárút is. Zsóka kezdeti megkönnyebbülése haragba vált. Elkobozza a hentesárút, veszekszik Misivel, aki fellázad. Nem akar többet zöldségen tengődni, neki szüksége van a húsra! visszaveszi a kincseit és aztán a Zsóka szeme láttára zabálja a kolbászokat. Zsóka meg a koleszterinjéért aggódik. Misi a sok hústól megkivánja Zsókát is, be is tereli a hálószobába.
Boglárka beiskoláztatási támogatást kér az alpolgármestertől. Mónika mindent elintéz egy perc alatt. Boglárka rögtön átmegy a kocsmába és elmondja, milyen meglepetés érte. Az alpolgármester 5 perc alatt elintézte a kérvényét. Erre mindenki átcsődül, hogy a saját ügyyét elintéztesse.
Reni megérkezik a lovardába, örülnek neki a fiúk. Mesél az élményeiről, Olgát nem találták meg, de a kislányát igen. Meg is mutatják a vele készült videót. A fiúkat meglepi, hogy Szláven a gyerek apja.
Tibi a reggelinél nagyon figyelmes Valival, Tominak annyira tetszik, hogy le is akarja fotózni őket. Tibi figyelmezteti, hogy szóljon az anyjának a családi vacsora miatt. Tomi közli, ő nem lesz itt, randija lesz egy fullos nővel.
Jolika okitja a szerbeket, mit mondjanak a határon. Most ő az anyjuk és ők a fiai és az őseik földjét mennek felkutatni.
Józsi a postán nyomtatványokat kér a Thaiföldi utazásához. Krisztián meg osztja neki a tanácsokat.
A határon a határőr leellenőrzi a szerbeket és nem akarja őket átengedni, mert nemrég szabadultak. Jolika kidumálja őket, egyedül akar átgyalogolni a kofferjával, közben jajgat, hogy mindene fáj. A szerbek kontráznak, a mami nem mehet egyedül, az orvos is megmondta, stb. A határőr inkább átengedi mindnyájukat.
Tomi órákig tollászkodik a fürdőszobában, Vali nem tud tőle mosni. Tomika kirittyentve kerül elő és Tibitől elkunyerálja a kocsit.
Sándor bemegy a kocsmába és egyedül találja Anikót, aki elmondja, hogyy mindenki a polgármesteri irodába ment az ügyeit intézni. Majd megkérdi Sándort, miért nem állt mellé tegnap az egyleti szavazáson. Eztán majd Zsóka fog dirigálni. Sanyi próbál ellenkezni, hogy a dani felnőtt ember, önálló akarattal, de Anikó lehurrogja, ja, úgy ,mint Misi. Ennek a kettőnek a Zsóka fog dirigálni, majd meglátja.
Józsi elmegy Dia fodrászatába és óvatlanul elfecsegi, hogy Renátóék megtalálták Olga lányát. Dia rájön, hogy a gyerek Szlávené és a férfi nem szólt róla. Dia Józsit faggatja, milyen a kislány, majd otthagyja és idegesen elrohan. Feldúltan kérdi Szlávent, hogy miért hazudott neki? Szláven azt válaszolja, hogy nem akarta felidegesiteni, de ő is csak a videóból értesült róla. Dia erre azt javasolja, hogy Szláven hozza el a kislányt és majd ők ketten felnevelik.
Misi nagyon fickós, kétszer is boldoggá teszi Zsókát. Zsóka táncikálva libben be a postára, megbizza a csodálkozó Krisztiánt, hogy keresse föl a hentesét, ezután Misi annyi kolbászt eszik, amennyit csak akar.
Mónika felvilágositja Zsocát, hogy ha vállal közmunkát, több segélyt kaphat. Mutatja, hogy milyyeen lehetőségek vannak, mert nemcsak az utcaseprés a közmunka. Sajnos közben Subicz orditozik a háborús játékával, igy Mónika kénytelen átmenni és csendre inteni.
Icuka mérges, mert a sok kérelmező miatt többet kell takaritania.
tomika megérkezik a kárászi presszóba, Franciska már várja. Tomika ömlengeni kezd, hogy milyen szép és okos és mennyire jól lehet beszélgetni vele. Franci bevallja, neki van egy 12 éves lánya, ő apát keres a gyerekének. Vajon igy is érdekli a dolog?
Jolika szobát foglaltatott valami motelban, megegyeznek, hogy másnap, reggeli után indulnak kutatni.
Mónika megérkezik a Szappanos házba a családi vacsorára, Tibi tájékoztatja, hogy jártak a DNS laborban és megkapták az eredményeket. Móni megpróbál ködösiteni, de a fiúk nem hagyják. Azzal gyanúsitják, hogy megpróbáta kitúrni Kristófot az örökségéből. Móni közli, hogy erről szó sem volt, ő csak az Üveges Béla mintáját akartaa összevetni az övékével, mert a szobrász Rudolf betette a bogarat a fülébe. Tibi visszakérdez, ha csak erről volt szó, akkor a biológus főorvosnő miért csak hármojuknak együttesen adja ki aaz eredményeket? Mónika erre roppant ideges lesz, felpattan és az előételt szervirozni akaró Vali kezéből kiverve a tálat, elrohan.
Hanga1956 2020 febr. 14. - 21:29:25 Előzmény Rojita
(11178/18030)
Az történt, hogy ö is kapott a Misi kolbászából????
7/10
Rojita 2020 febr. 14. - 21:24:14 7/10
(11177/18030)
Ez szép megfigyelés!
4/10
napraforgó 2020 febr. 14. - 21:12:08 4/10
(11176/18030)
Erre rá nem jöttem volna! Házasság hete van!
Ezért kezdte el szeretni egymást Tibi és Vali, sőt Zsóka és Misi is.
7/10
Rojita 2020 febr. 14. - 21:10:51 7/10
(11175/18030)
Éppen azt akartam kérdezni, h mi történt a kis Pukkanccsal, h nem hisztizik? Hát, persze, - Bálint - nap.
4/10
napraforgó 2020 febr. 14. - 21:10:34 4/10
(11174/18030)
Végül is, cuki kislány. Ennivaló.
4/10
napraforgó 2020 febr. 14. - 18:31:39 4/10
(11173/18030)
Igen, én is azt hittem, hogy kapcsol a két másik érintett is, Anikó Stefit, Sándor meg Diát beszéli rá. Akkor már 4:3 lett volna az arány Gálék ellen.
Persze ez még később is megvalósitható. Anikó és Sándor igennel szavaz, a vaciláló Misit meg Sándor rúgja meg és ráveszi, hogy cserébe az ő támogatásáért Daninál most szavazzon mellettük. Akkor még ha Dani ellenezné is, a többség meglenne. Bár lehet, hogy Dani nem is ellenezné, főleg Dia ellen nincs érve, még ha Stefire esetleg haragudna is.
4/10
napraforgó 2020 febr. 14. - 16:55:49 4/10 Előzmény guess.who
(11172/18030)
Szerintem Anikó tud bánni a pénzzel, csak hát neki sincs sok. 20 éves kora óta egyedül nevelte a lányát, a kocsma tartotta előket. Biztos nem napi 8 órát dolgozott, hanem 10-12-őt.
Stefivel az a baj, hogy nem hallgat rá. Nemhogy nem kéri ki a tanácsát semmiben, hanem minden jószándékú közeledést elutasit.
És Sándor is felnevelt 2 gyereket tisztességesen egy fizetésből. Senki nem engedhette meg magának a felesleges pénzszórást.
De a Libuskának minden nap minimum 2 lávaköves masszázst kellett vennie , meg jógaórákat és biztos nem vette föl kétszer ugyanazt a méregdrága ruhát sem. Pedig eleinte használt ruhákkal kereskedett és magának is onnan válogatott pár jobb darabot.
guess.who 2020 febr. 14. - 16:45:14 Előzmény napraforgó
(11171/18030)
"A 40 millióból vidáman vehetne egy saját házat és egy megbizható kisautót"
Ja igen! Amikor a pénzhez hozzájutott, az egyik első ötlete volt, hogy vesz egy házat Apátiban. Aztán semmi nem lett belőle, fel sem hozták többé... Pedig az egy értelmes befektetése lehetett volna, főleg azok után, ahogy a panzióban kizsebelte MauniCa.