9/10
amira_daaa 2020 márc. 12. - 19:15:12 9/10 Előzmény Heatseeker
(12330/18030)
Úgy értettem, hogy Szláven nem örül, ha Olga Ökörfalván van, de Olga meg szeret ott lenni.

:::: ott van Alga biztonságban, és azért marad ott, ezt Alga érti hogy miért pont ott mi is már kiveséztük többször. Szláven meg nyilván utálja de ez a feszültség jot tesz a Szláven Alga kapcsolatnak nyilván Diának nem tul jokor jön, Szlevennél azért Józsi jobb hapsi bárhonnan is nézem. Többet hagyják pucérkodni.
9/10
amira_daaa 2020 márc. 12. - 19:13:07 9/10 Előzmény napraforgó
(12329/18030)
Olga szerepe is roppant kétséges.
Valahogy úgy gondolom, hogy itt két banda harcol az egyházi műkincsekért, miközben - remélhetőleg -a nemzetközi műkincsrendőrség (ha van ilyen egyáltalán) le akarja őket fülelni és közben a relikviákat is visszaszerezni.

őszintén én birom Piroskát ahogy hozza Alga szerepét de azért az életben nem hinném el neki hogy ő tolvaj, szoval a karakterformálással vannak azért bajaim.
3/10
Heatseeker 2020 márc. 12. - 18:36:48 3/10 Előzmény Rojita
(12328/18030)
Úgy értettem, hogy Szláven nem örül, ha Olga Ökörfalván van, de Olga meg szeret ott lenni. De biztos te is értetted ;-)
Ryder15 2020 márc. 12. - 18:28:22 Előzmény kék szem
(12327/18030)
Aha, az akkor a 2.évadban volt. Ok köszi a választ :)
kék szem 2020 márc. 12. - 17:54:21 Előzmény Ryder15
(12326/18030)
"...szerepelt már korábban Tóni?..." Misi és Sándor keresték fel védőruhát kértek tőle, mert úgy gondolták szükségük lehet rá Afrikában.
guess.who 2020 márc. 12. - 17:53:24 Előzmény Rojita
(12325/18030)
"Kálmán pedig azt akarja, h ellustult gyerekei 1 év alatt találjanak vissza egymáshoz."
Na, ennek nem igazán látszanak jelei két és fél évad után sem. Kristóf ugyanúgy viszonyul mindenkihez, mint az elején (az egyetlen normális örökös, leszámítva a korábbi kártyamániáját), ahogy MauniCa is ugyanaz az áskálódó, utálkozó bunkó, mint TTibi - és ők egymást is utálják. Tomika utánfutó, talán csak Kristófhoz fűzi valamiféle pozitív érzelem, az anyja csak pénztárca számára, a többiek még annyi sem (Katáng kiesése sem rázta meg különösebben). Katáng meg úgy visszatalál a családhoz, hogy már hetek óta a létezése is kétséges, a szülei szóba sem hozták azóta, egyedül Dani kérdezte meg egyszer Tomit, hogy mi van vele.
guess.who 2020 márc. 12. - 17:49:27 Előzmény Heatseeker
(12324/18030)
Az a baj, hogy mi itt próbálunk logikusan levezetni dolgokat, keressük a magyarázatot egy-egy el nem magyarázott kérdésre - a készítők meg csak dobálják be a véletlenszerűen generált ötleteket, leforgatják mindenféle értelmes konzisztencia vagy logikus történetvezetés nélkül, aztán le is adják az egészet.

Ez a görénysimogató is mekkora baromság már! És az összes, ahhoz kapcsolódó jelenet, Zsóka sikoltozásával, meg azzal, hogy pont a HÁLÓszobába viszik be a ketreceket. De egyáltalán: az, hogy vadászgörény kell a vadászathoz... Tuti, hogy szándékosan dobálják az egyre blődebb marhaságokat.
guess.who 2020 márc. 12. - 17:44:43 Előzmény napraforgó
(12323/18030)
"Valahogy úgy gondolom, hogy "
Az jó, ha Te gondolod valahogy - a baj inkább az, hogy szerintem az írók még nem gondolják sehogy (vagy legalábbis a most futó részek készítése idején nem gondolták), minden úgy alakult, ahogy sikerült, mindenféle korábbi koncepció nélkül.
Pedig annyira reménykedtem, hogy kiírják végre Algát, meg az egész szerb szálat, de nem, kétszer annyi lett belőle. :(
Drága szerb örökösök.
guess.who 2020 márc. 12. - 17:42:19 Előzmény napraforgó
(12322/18030)

"nagyon készül Olga és Renátó az esküvőjükre."
Eddig is készült, már az előző évad óta, de pont semmit nem jutott előrébb a dolog. Körülbelül ennyi várható a továbbiakban is: az egész Alga szál pusztán időhúzás, értelmetlen kavarás.



Azt láttátok, hogy amikor Suvick telefonját nézegette Dia (természetesen nincs zárás rajta, miért is lenne?!), és felhívta Algát, akkor úgy találta meg, hogy "Olga" és aláírva kisebb betűkkel, hogy "Alga"? Tuti, hogy Németh Kristóf szándékosan trollkodik egyre többször (gondolom, a telefonok a sajátjaik, ahogy múltkor Molnár Gusztáv is lebukott vele). :D
Ryder15 2020 márc. 12. - 17:28:43
(12321/18030)
Én a Kerepesi Tónis két jeleneten jót kacagtam tegnapelőtt. Nem tudjátok hogy szerepelt korábban már Tóni? Mintha rémlene, de az hogy melyik epizódban lövésem sincs. Bár rtl moston úgysem lehet visszanézni már...
4/10
napraforgó 2020 márc. 12. - 15:33:15 4/10
(12320/18030)
Oda inkább tömetni akart volna járni.
4/10
napraforgó 2020 márc. 12. - 15:31:17 4/10 Előzmény Rojita
(12319/18030)
Túl nagy köztük a korkülönbség. Anikó és Stefi között csak 17-18 év van, Alga meg majd 25 évvel idősebb Mézessütinél. A nagyi meg 60 +-os.
7/10
Rojita 2020 márc. 12. - 15:01:46 7/10 Előzmény napraforgó
(12318/18030)
" tudunk annyit, hogy Jolika és Szláven tudnak az elrejtett kincsek hollétéről, de nem adják ki egyik bandának sem, sem Goránéknak - na őket még nem is ismerjük, sem Bogdánéknak meg a sárkányaiknak, de valahogy nem akarózik kiadni sem a magyar, sem a szerb államnak sem.
Ki tudja miért?"

1. / Ezt még a fk-írók se tudják.
2./ Jolika abban maradt Kálmánnal, h 1 évig mindenki előtt megőrzik a rejtekhely titkát, ugyanis a kincsek nem csak az ellopott műtárgyak, de Kálmán műkincsgyűjteménye is ott van. Kálmán pedig azt akarja, h ellustult gyerekei 1 év alatt találjanak vissza egymáshoz.
3./ Az eldugott kincsekkel akarják csapdába csalni az érdeklődő bandákat és Subiczot is.

Szláven, mint beépített ember és Jolika a segítője, meg figyelnek és lépre csalnak mindenkit.
7/10
Rojita 2020 márc. 12. - 14:29:32 7/10
(12317/18030)
"A kopaszok mamika-autóztatása kötelező önkéntes munka volt. "

Ahogy Krisztó is ingyen áll a panzió előtt reggeltől estig.
7/10
Rojita 2020 márc. 12. - 14:14:06 7/10 Előzmény Heatseeker
(12316/18030)
"Annyit tudunk, hogy nem jó, ha Olga Szerbiában van, de az se, ha Ökörapátiban, viszont Marlenka veszélyben van mindenhol, ám Olga és Szláven tuti helyen van Ökörapátiban, na ezt fejtse meg, aki tudja. "

Ezt gyönyörűen levezetted.
7/10
Rojita 2020 márc. 12. - 14:08:21 7/10
(12315/18030)
"Olyan verzió meg se fordul a fejetekben, hogy az öreganyja az anyja, a kicsi meg Alga testvére?"

Ezt már megjátszották Anikóval és Stefivel. Csak nem sütik el még egyszer.

4/10
napraforgó 2020 márc. 12. - 13:16:17 4/10
(12314/18030)
Olga szerepe is roppant kétséges.
Valahogy úgy gondolom, hogy itt két banda harcol az egyházi műkincsekért, miközben - remélhetőleg -a nemzetközi műkincsrendőrség (ha van ilyen egyáltalán) le akarja őket fülelni és közben a relikviákat is visszaszerezni.
Olga talán mindkét oldalt, vagy mindhármat hülyitette, mert miért is segitett neki Marosi átjönni Szerbiából? Miért vállalta be Szlávennek, hogy elintézi a válásukat? miért küldte ki Nándit Olga nyomába Szerbiába? Miért akarta, hogy Olga megint magyarországon legyen?
Közben tudunk annyit, hogy Jolika és Szláven tudnak az elrejtett kincsek hollétéről, de nem adják ki egyik bandának sem, sem Goránéknak - na őket még nem is ismerjük, sem Bogdánéknak meg a sárkányaiknak, de valahogy nem akarózik kiadni sem a magyar, sem a szerb államnak sem.
Ki tudja miért? Gondolom, hogy jelentős nyomravezetői, vagy találói dijat kapnának és nem kéne tartaniuk attól, hogy orgazdaságért leültetik őket, ha megpróbálnák pénzzé tenni a kincseket.
4/10
napraforgó 2020 márc. 12. - 13:04:49 4/10 Előzmény Heatseeker
(12313/18030)
Én is meglepődtem azon, hogy Jolika, aki két és fél évadon keresztül ki sem tette a lábát hazulról, nem járt boltba, nem járt fodrászhoz, sem a kocsmába-cukrászdába, most egy hét alatt kétszer is kimozdult. Először múlhatatlan végyat érzett arra, hogy bemenjen Kárásziba, de hogy mi okból, azt nem tudtuk meg, mert csak fagyiztak, meg pisiltek Marlankával, közben elvesztette Lucát, aztán meg elmegy segitséget kérni a debil Subicztól, ahelyett, hogy Szlávennel beszélné meg mi legyen, hogy legyen.

A két kopasz szerbet ugyan most is bevethetnék, de ha jól tudom, a szerb útért sem fizettek neki, most is ingyen őriznék Marlenkát?
3/10
Heatseeker 2020 márc. 12. - 12:32:13 3/10
(12312/18030)
Szerintem meg tökmindegy, kinek a gyereke Marlenka, Bogdan nem őt keresi, hanem Olgát, aki lóg a szoborral. A bátor Mamszi, aki szembeszáll még Bogdannal is, most elmegy Subiczhoz segítségért. Mókás. Miközben tudja, hogy Szlávenen kívül egyetlen épkézláb ember nincs a faluban, ő meg ott lakik velük. Pont Subicz fog neki őrző-védő szolgálatot biztosítani, aki a legjobban be van tojva. A két kopasz úgyis ráér, mért nem szól nekik? Elücsörögnek azok az udvaron, kaja-pia-liba van, éjjel meg váltásban őrködnének. Egyszemélyes polgárőrszolgálat nem tud osztódni, amúgy meg nem értem, Krisztián miért lakhat még mindig Misiéknél, hiszen Misi kilépett a polgárőrködésből. Egyébként érdekes hely ez az Ökörapáti. Marosi szerint Szappanosék csak ott vannak biztonságban, de ez nem vonatkozik Marlenkára, rá ott veszély leselkedik. Mondjuk van benne valami, ha Benedek részegen behajt traktorral a falu közepébe, kő kövön nem marad. Aztán a Dia-Olga-Szláven jelenet se volt piskóta. Szerintem Subicz életében nem járt a magaslesnél, de Olga se. Aztán amikor Olga meglátja Szlávent, elkezd futni (a maga módján, hogy biztos utolérjék). Aztán ledobja magát a földre és megcsókolja. Ezzel az erővel azonnal a karjaiba omolhatott volna, ahogy meglátja. Majd Szláven előad egy olyan dumát, amit már a második évad közepén is hallottunk tőle: olyan semmilyent. Húzzál haza, de ha hazamész, érted küldök mindenkit. Szerintem gőze nincs, hogy mit is akar Olgával. Ugyan nem is tudja, hogy Olga aláírta a váláshoz a beleegyezését Marosinál, aki még nem tartotta fontosnak, hogy értesítse az ügyfelét eme ,,lényegtelen" momentumról. Annyit tudunk, hogy nem jó, ha Olga Szerbiában van, de az se, ha Ökörapátiban, viszont Marlenka veszélyben van mindenhol, ám Olga és Szláven tuti helyen van Ökörapátiban, na ezt fejtse meg, aki tudja.
4/10
napraforgó 2020 márc. 12. - 08:54:38 4/10 Előzmény guess.who
(12311/18030)
Dia szegény csak tűr, szinte szó nélkül, és nem igazán tud mit kezdeni Szláven döntésképtelenségével.

Azért csak tisztázza a helyzetet, mert az elkövetkező részekben

nagyon készül Olga és Renátó az esküvőjükre. Ha Olga komolyan gondolná, hogy Szlávennel marad, nem hülyitené ennyire Renátót. Igazából csak a lányát hülyiti,meg Diát bosszantja.