9/10
amira_daaa 2020 okt. 14. - 21:38:53 9/10 Előzmény napraforgó
(15430/18030)
ma azt irta a horoszkop hogy valami bolygo megfordul és minden gép önállo életre kell ugy látodm Napraforgonál is szerintem jo igy is :D
4/10
napraforgó 2020 okt. 14. - 21:37:25 4/10
(15429/18030)
Sajnálom, ezzel valami történt, de nem tudom visszaállitani normálisba.
4/10
napraforgó 2020 okt. 14. - 21:36:09 4/10
(15428/18030)
18. rész
Sötét éjszaka van, Tibi telefonja csöng. Renátó keresi azzal, hogy honnan fogják felismerni Tibi anyját? hisz még egy fényképet sem kaptak róla. Tibi megigéri, hogy átküld egy fényképet, ha meglesz a telefonjuk, vagy vesznek újat.
Mónika kora reggel keresi Nándit, Andika bosszúságára. Mónika a gyűrűt mutatja és megkérdi Nándit, ő adott-e pénzt Tominak rá, mivel a gyűrű egymilliót ér.
Subicz jelenti Benedek alesnek, hogy megszerezte a mintákat. Benedek jelzi, hogy majd küld érte valakit. Subicz közli, hogy sokba került ezeknek a mintáknak a megszerzése. Benedek halvány igéretet tesz, ha jók a minták, megtéritik aa költségeket.
Laura elmondja Kristófnak, hogy Marosi Rudolf számát Dorothy telefonjából szerezte. Na de hogy jutott hozzá Marosi a Dorothy telefonjához? Végül kitotózza, hogy Tomika telefonján keressztül, mert arra másolták át Doroty telefonjának adatait. tomikától meg Franci nyyúlta le.
Tomika kitanulta Jolika könyvét, most már szakértőnek hiszi magát a pravoszláv műkincsekből. Rögtön elemezni is kezdi a Szarajevói Szűz másolatát.
Attila beállit a kárászi kocsmába, beszédbe elegyedik a Zukai szeretőjével és védelmet kinál neki. A nő nem kér belőle, erre Attila távozik.
Rezső Klárikát faggatja, mikor is jön ma az újságiró hozzá? Klárika nem tudja, de jön Géza. Amig megérkezik az újságiró, Rezsső azt jaavasoljaa, hogy vegyék át a kérdéseket a sakálbefogásról. Behivják Klárikát, ő játsza az újságirót. Géza és Rezső összekapnak, hogy ki is volt, aki a vezető szerepet játszotta az akcióban. Végül csak megegyeznek. Megjön az újságiró, egy nyegle ifjonc, aki nem nagyon lelkesedik a sztoriért. Géza és Rezső fényezik magukat és mutatják a fotósoppolt képet is. A srác elkéri a fotót és megigéri, hogy a másnapi számban megjelenik a kép és a cikk.
Tibi nem jön reggelizni, alszik az éjszakai telefon miatt. Vali elmeséli Kristófnak és Laurának, hogy Nándiék kommandósokkal akadályozták meg Tomika újabb lánykérését. Laura elmondja, hogy Franciska mindent elmondott a családról Marosinak. Vali elhatározza, hogyy felhivja Franciskát.
Marosi ideges, most már a Szappanosok tudják, hogy figyeltette őket. Franciska túlságosan belekeveredett, ő eredetileg a lovászfiú megfigyelésével bizta meg, hogy Szappanos Katáról referáljon neki. (Ahá, magyarázzák a múltat, miért lett Franciból hirtelen kémnő). Benedek nyugtatjgatja.
Benedek közli, hogy begyűjtötték a DNS mintákat, mire Marosi azt mondja, hogy akkor átadja Kálmán mintáját is, kezdjenek vele valamit.
Tomi rettenettesen meg van magával elégedve, hogy most már hű, de okos lett, ezért valamit ki kéne próbálni. Joli erre egy feladattal bizza meg, vigye el a Mária szobrot a kárászi templomba István atyának.
Zukait beszélőre hivják, Kinga jön, a kárászi kocsmárosnő. Mahicshoz nem engedték be. Zukai mondja, őt szigoritott zárkába tették, mert nagyon hőbörgött, amikor behozták. A nő megkérdi, mit segithet. Zukai szerint a szerbekre kell rábizonyitani mindent. Azt mondja, hogy Szláventől félnek a Bogdánék, őt kéne megkeresni és maguk mellé állitani.
A lovászok a gálavacsorával viccelődnek, azzal, hogy Icuka ráhajtott Attilára. Majd Józsi elmondja Daninak, hogy alaposan beletrollkodott Lali és Stefi románcába amikor megjelent Dániában. Dani közli, ő nem akar Stefitől semmit. Józsi szerint ezt tudatositani kéne a lányban, mert attól tart, hogy Lali viszamegy Dániába, ha azt látjaa, hogy Stefi Dani után ácsingózik.
Tomika a becsomagolt szoborral a buszmegállóba tart, Lujzi és Margit lesi, hogy mit cipel a fiú. (Tomika mindig tudott kocsit szerezni, ha Pestre ruccant ki, vajon most miért megy busszal a 10 percnyire lévő Kárásziba? Tibi aautójával félóra alatt oda-vissza megjárná). Tomi megmutatja a szobrot, a nénik ráismernek, ez a szobor tűnt el az esküvőről. Tomi rájuk hagyja, azt mondja, hogy viszi vissza a templomba. Margit fölajánlja, hogy majd ők beadják a templomba. Maargitnak esze ágában sincs beadni a szobrot a templomba, hazavisszi magának. Lujzi szerint nem szép dolog ellopni egy kegytárgyat, de Margitot nem érdekli, le is száll a buszról.
Anikó egyedül viszi a kocsmát, jön Dani és Stefit keresi. Anikó elmondja, hogy a lánya most Kárásziban taxizik. Anikó céloz rá, hogy Stefi bizonytalan a Dani jelenlététől. Erre Dani megrendeli a taxit a kocsma elé. Stefi meglepődik, hogy Dani hivott taxit. A fiú Kárásziba viteti magát, kéri a lányt kapcsolja be a taxamétert. Stefi közli, hogy nincs fuvardij, mire Dani pikirten, az jó, hisz úgyis minden pénzem neked adtam már. Kárásziban meghivja a lányt egy kávéra. Kicsit megdicséri, hogy a lány ügyesen intézi az ügyeit, majd Laliról akar beszélni. Szerinte nem kéne a lánynak Lalit szivatni. Attól tart, hogy a fiú végleg visszamegy Dániába. Közli azt is, hogy őközöttük a jövőben semmi nem lehet.
Renike az aluljáróban itt a pirosozik, amikor jön két rendőr. Reni a pénzt a két bátyjának passzolja, akik elszaladnak, Renit meg beviszik a rendőrök.
Tomika állandóan azon rágódik, hogy fel kéne hivni Franciskát, de fél, hogy nem fogja felvenni. Aztán mégis felhivja a nőt, aki fölveszi a telefont. Szabadkozik azért, amit a szülei műveltek, de a nő közli, úgysem fogadta volna el a házassági ajánlatot. Különben meg felejtse őt el, a számát is tötölje ki. Tomi megint összeomlik.
Dani visszaér a lovardába és szól Lalinak, hogy kinn vár rá egy sárga taxi.
Lali kimegy és Stefi mosolyogva várja, kocsikázzanak kicsit, még nem is beszélgettek az elrablásuk óta. A fiú nagyon örül.
9/10
amira_daaa 2020 okt. 14. - 21:34:46 9/10
(15427/18030)
nézd meg tudjuk az RTL oldalát hekkelni hogy Barbi légyszi hallgass meg minket ...... és hasonloakat :D
9/10
amira_daaa 2020 okt. 14. - 21:30:10 9/10
(15426/18030)
mi biztosan :D Napraforgo is :D
9/10
amira_daaa 2020 okt. 14. - 21:21:44 9/10
(15425/18030)
szerintem Keresztanyu volt ott is van ugye papos szál és ugye belseje a templomnak nincsen csak külseje Budakeszin
9/10
amira_daaa 2020 okt. 14. - 20:56:02 9/10
(15424/18030)
Ki lehet mostmár mondani hogy a szobrot másodjára rabolják el ( vagy többedjére de most a kamu szobor is el lett rabolva ) ezért a heti egy elrablás az már ugy néz ki a sorozat védjegye :D
9/10
amira_daaa 2020 okt. 14. - 20:08:59 9/10
(15423/18030)
jo de a Floriánon azért nehéz lenne a köveket megmagyarázni Rossewelt vagy hogyan :D Amugy köszönjük Barbinak a New Jorkos aluljáros sztorit, eddig is képben voltunk hogy az a New York az Budapest volt
9/10
amira_daaa 2020 okt. 14. - 20:07:44 9/10 Előzmény Heatseeker
(15422/18030)
szerintem is a végére az alapfelállást akarják összehozni. Szerintem Danika tuti még egy hülye helyzetben lesz amikor Steffivel találkozik és Kata ott lesz ( ez a szál már bejáratott több mint hatszor láttuk várhato. )

Danival az a baj vagyis a szinészel hogy engem sem győzőtt meg hogy mit akar mosolyog sumákolva meg mellette elküldi Steffit is. Steffi belé lesz szerelmes és Lali csak egy potlék lesz neki és szerintem itt még nem lehet a Stefko Lali szálat happy endre tenni :D
1/10
janderka 2020 okt. 14. - 20:07:41 1/10
(15421/18030)
Egy taxisból is kinézném. De huszonéves Kata se kő alatt élt gondolom.
1/10
janderka 2020 okt. 14. - 19:46:26 1/10 Előzmény janderka
(15420/18030)
De az is lehet, hogy valahol egy fészer alján ott pihen egy kilőtt tartályú, elporladt kerekű Delorean, anyósülésén egy szakadt 1987-es tip-mixszel.
Az sok mindent megmagyarázhatna...
1/10
janderka 2020 okt. 14. - 19:26:13 1/10 Előzmény guess.who
(15419/18030)
A vicc, hogy ha 2018 végéig meg tudta alapítani, majd többek között 5 bp-i egységgel országos hálózattá is tudta tenni, akkor az ősbudapesti családja ebbe hogy nem futott bele az hónapok/évek során?
guess.who 2020 okt. 14. - 19:06:27 Előzmény guess.who
(15418/18030)
Sőt: ELŐBB elhunyt, AZTÁN képezte tovább magát bizniszmenné - azért ezt nem hiszem, hogy túl sok milliárdos utána tudná csinálni.
guess.who 2020 okt. 14. - 19:03:39 Előzmény napraforgó
(15417/18030)
Még hogy műkincsek?! De étteremlánc-alapító-tulajdonossá is képezte magát! Biztos ezt is az ökörapáti házának a sufnijában tanulta, ahogy a műkincsekkel kapcsolatos tudását is.
guess.who 2020 okt. 14. - 19:00:09 Előzmény napraforgó
(15416/18030)
Nagyjából hasonló "minőségben" alkották meg Rezsőék sakálvadászatos fotóját is, pedig annál azt mondták, hogy profi fotóboltost hívnak hozzá. Aztán azóta mégis mindegyik mondogatja, hogy iszonyú gagyi lett - a Tibiék gyerekkori fotóját meg elfogadják hitelesnek. :) Kabaré.
guess.who 2020 okt. 14. - 18:57:36
(15415/18030)
Kitette az asztalra a pénzt (biztos, hogy százdolláros volt? nem figyeltem), aztán szerintem a többit nem mutatták. Azt sem, hogy elvette a pincér és azt sem, hogy adott volna vissza belőle.
3/10
Heatseeker 2020 okt. 14. - 15:37:31 3/10 Előzmény amira_daaa
(15414/18030)

Ezt a csajt hányszor kell kirúgnia Daninak, hogy felfogja, húzzon el végre? Vagy tényleg az a cél, hogy a vége tök ugyanolyan legyen, mint a legeleje?


4/10
napraforgó 2020 okt. 14. - 15:16:48 4/10 Előzmény janderka
(15413/18030)
És mint láthattuk, a visszaemlékezős részekben is Tibin egy ocsmány barna paróka volt, vagyis soha nem volt sem szőke, sem göndör.

Sőt, Lengyel Ferencről egyáltalán nem találtam olyan fotót, amelyiken haja lett volna.
1/10
janderka 2020 okt. 14. - 14:41:35 1/10 Előzmény napraforgó
(15412/18030)
A képi memóm ettől függetlenül valamiért jó. De leginkább azért is ugrottam nagyon erre az újabb "archív" képre, mert mióta egy korábbi szerelmes révedezése során Aninkó szőke göndör adoniszként festette le Tibit, elkezdett érdekelni, hogy fiatalon hogyan is nézhetett ki Lengyel Ferenc. Mert én már 22 ével ezelőttről is kopaszként emlékszem rá a Katonából...
4/10
napraforgó 2020 okt. 14. - 13:57:09 4/10 Előzmény janderka
(15411/18030)
pedig te nem is csüngsz annyira a sorozaton, mint én.