1/10
janderka 2020 okt. 28. - 19:30:19 1/10 Előzmény amira_daaa
(15690/18030)
Most akkó kirúgták Sisát vagy nem?
9/10
amira_daaa 2020 okt. 28. - 19:27:17 9/10 Előzmény Heatseeker
(15689/18030)
mi már nem keresünk logikát ahogy látom mi már elengedtük a sztorit kb két honap legyen vége és végre vége és jön a keresztanyu helyette , amugy miket irsz azok tényleg ugy vannak ahogy irod.
9/10
amira_daaa 2020 okt. 28. - 19:22:16 9/10
(15688/18030)
Kata rajongoknak november 13án ( akik pluszon nézi 12én) tér Kata vissza a faluba - hurrá hurrá hurrá és addig lesz Lobert is szerencsére :D

aki meg tévében nézi azoknak változás a lejátszási időben :D


A Konyhafőnök VIP november 9-től lesz látható hétköznap esténként 20:40-től.

A Drága örökösök epizódjai november 9-től 19:30 órától láthatók az RTL Klubon, A Konyhafőnök VIP előtt.

9/10
amira_daaa 2020 okt. 28. - 19:07:14 9/10 Előzmény napraforgó
(15687/18030)
pont olvasok egy könyvet abban is a csaj börtönbe kerül és a szerelme otthagyja a szarba és országot is vált és leüli a csaj a börtönt és bosszut áll rajta és meg is öli a családját vagyis félig. Szláven is cserben hagyta és elment, én mondtam nektek már hogy Alga veszélyes ( majd erre ugye a naiv Valika is rájön amikor realizálja hogy Alga nem annyira normális mint kéne.

Szláven veszélyes ember és szerintem sok mindent csinált én szeretném ha megbünhödne hiába itt nagyon favorizáljátok mert ő is ugyanugy lopott és nem igazság hogy Diával éljen boldogan.

Szoval ez okos huzás volt hogy csapdát állitottak a Szappanoséknak és látszik hog ynem tul okosak mégsem és nem látták ezt át és hát TT is minent elhisz. Amugy meg TT is megérdemli ha ennyire hülye és elshiz mindent és ugye mindenkinek mindent beigér de már háromszor verte át a Renikét és a tesoikat. amugy ha volt cime a mamikának fel is hivhatta volna a házat vagy a háza alaksorát és akkor is informálodhatott volna ugyanugy babapusztán is egy telefon hogy meg tudják-e Zsuzsa cimét adni. ennyi anélkül hogy odarendeli Valit. Ennyit TT eszéről. meg amugy is. De nem baj jön dolly baba vissza.

szoval a kérdésedre a válasz: igen azt szeretné Alga hogy Szláven szivjon szenvedjen és hogy vele legyen, és most Szlávn tök ügyesen csapdába ment de valoszinüleg megjön a felmentő sereg. Kiváncsi vagyok jön-e Nándi
9/10
offtopic
amira_daaa 2020 okt. 28. - 18:56:07 9/10
(15686/18030)
Tamás atyát hagyd ő az egyetlen akit birok onnan :D ( nem nézem a mintaapákat ) tamás atya szelleme miatt na ilyet ne is irjál , tamás szelleme belengi a levegőt és a mintaapákat ámen testvéreim :D
offtopic
guess.who 2020 okt. 28. - 18:22:07 Előzmény Heatseeker
(15685/18030)
Akkoriban megbeszéltük itt a topicban, hogy mekkora hülyeség már az alapvetés is (pl. Napraforgó akkoriban értekezett arról, hogy nem lehet az örökséget ilyen időbeli feltételhez kötni stb.).
Aztán amikor Kálmánka közölte a "fürtöske" TTibivel, hogy "anya elment az erdőbe, aztán sosem jött vissza, de nem szóltam a gyerekeinknek, csak rendeztem egy kamutemetést", az már az erősen leszállóágban levő sorozat volt: akkor már voltak szerbek, meg műkincsgyűjtés, meg Goran... És még utána jött csak házhoz az anyakönyvvezető, és derült ki minden szereplőről, hogy kém, kettősügynök, kommandós, titkosrendőr és háborús bűnös - lehetőleg egyszemélyben... :)
4/10
offtopic
napraforgó 2020 okt. 28. - 17:41:08 4/10
(15684/18030)
Szegény Száraz nekem sem tetszik Sajnos nem láttam semmi másban, igy nem tudom, hogy csak az ostoba szerepe miatt ilyen, vagy egyébként is nagyon halovány. Szabó Kimmel egy határozott, ugyanakkor kedves, férfias férfit alakitott, Száraz meg egy határozatlan, tökölődő alakot, aki maga sem tudja, mit akar, tenni meg végképp képtelen bármit is. Előbb a lánya, majd ez a Márta irányitják, és csak utólag jön rá, hogy ő igazából nem is ezt akarta.

Hót gyenge a forgatókönyv, még gyengébb is, int a DÖ.
3/10
Heatseeker 2020 okt. 28. - 17:27:33 3/10 Előzmény guess.who
(15683/18030)
Pont ahogy írod, hiszen hagyatéki tárgyalás sem volt egyik "elhunyt" szülő után sem. Mert a komolytalan videókat ne tekintsük annak.
offtopic
guess.who 2020 okt. 28. - 15:56:06 Előzmény napraforgó
(15682/18030)
Így dőlnek el a dolgok. Más kérdés, hogy érthetetlen, hogy mi szükség volt akkor Suvickkal választást játszani, mikor elég lett volna, ha Gazsi bácsi úgy dönt, hogy kinevezteti, aztán meg MauniCát is.

Teli van ez a kettyós falu olyan emberekkel, akik félistenként viselkedve döntenek a törvények fölött - de közben az 5-6 szerb és a 2-3 kárászi bűnözőtől nem képesek megvédeni 4 ökörapáti szerencsétlent.

Iszonyú unalmas már ez, pontosabban az embernek csömöre lesz ettől a rengeteg szuperhőstől.

És tegyük hozzá azt is, hogy Babikáék jó ideig csak a "két hisztis vén marha" szerepét játszották a panzióban, akik mindössze az onokát gyüttek meglátogatni. Ehhez képest már a drogügyektől a törvénykezést felülíró döntésekig mindent csinálnak. Azt hiszem, kezd értelmet nyerni a "Gazsi bácsi lótetű" krétafelirat.
offtopic
guess.who 2020 okt. 28. - 15:45:23 Előzmény Heatseeker
(15681/18030)
Ha úgy alakul, akkor Jenő inkább mégsem lesz Goran, ahogy Marosi is attól függően Kálmán felesége, hogy melyik lábbal kel fel az író nagyasszony.

Egyébként jók a kérdések, és nem is tudok rájuk válaszolni. Vigasztaljon a tudat, hogy még nem vagyunk a fináléban: talán ezt a katasztrofális zagyvaságot a forgatás leállításának hónapjainak hosszú pihenése után úgy tudták befejezni, hogy még az eddigieknél nagyobb ökörségeket sikerült leforgatni és így méltán lesz a hazai tévézés szégyene az egész.

Elvégre Kálmánkának van öröksége (az elején elvileg látták az "örökösök" a számlán a pénzt!) - de valójában nincs. Helyette vannak műkincsei - amik valójában nincsenek. Helyette van három szerb műkincse - de már az sincs, mert visszaadták a szerbeknek. Helyettük van krumplizólánca - de már az sincs, mert Nándaindi lenyúlta tőle.
De mindegy is, ez a sok "vagyon" érdektelen, hiszen az ősi ház talán még megvan a nevén, bár már ebben sem vagyok biztos: ha 11 hónapja "elhunyt", akkor MIKOR íratták az örökösök nevére az ingatlant? Mert ha mást nem is, villany-, gáz- és vízszámlát kell fizetniük TTibiéknek, ahhoz meg az kell, hogy az ingatlan a nevükön legyen és így átírják a szolgáltatóknál is őket. Ha viszont Kálmán nem halt meg (és Lóbeltünk jelenetéig NEM volt halotti akvi kivonat sem!), akkor anélkül első lépésként ki és hogyan írta át a házat a nevükre a földhivatalban?
4/10
napraforgó 2020 okt. 28. - 14:59:10 4/10 Előzmény amira_daaa
(15680/18030)
De ki a fenén akar bosszút állni? Valin, Tibin? Semmi köze hozzájuk. Ha Szlávenen akar bosszút állni, miért Valit raboltatja el?
9/10
amira_daaa 2020 okt. 28. - 14:47:53 9/10 Előzmény napraforgó
(15679/18030)
nem fura bosszut akar állni ezt már miota mondom? :D
9/10
amira_daaa 2020 okt. 28. - 14:47:33 9/10
(15678/18030)
nagyon gáz mintaapaként, ? lemaradtam rola
4/10
napraforgó 2020 okt. 28. - 14:10:35 4/10 Előzmény Heatseeker
(15677/18030)
Tényleg fura, hogy az az Olga, akit elraboltak, foglyul ejtettek, vallattak, hogy hol a szobor, mindezt a Bogdánék tették, most olyannyira jóban van velük, hogy ő raboltat embert (asszonyt) Bogdán maradék embereivel, hogy megtudja, hol a szobor. Elég lett volna megkérdezni Szlávent, ő biztos tudja Marositól.
3/10
Heatseeker 2020 okt. 28. - 14:03:04 3/10
(15676/18030)
Nem tudom, kinek a zseniális ötlete volt Babapusztára csalni egy Szappanost, de ha Goran Jenő volt, akkor annak se sok esze van (bár bennem, tán tévesen, az merült fel, hogy Jenő nem is Goran). Nyilvánvaló, hogy a 12 órás szabály miatt csak olyan mehetett, aki rokon, vagy ismerős, ők mégis Tibit várták (Olga a telefonban: ,,Nem, nem ő jött, hanem a felesége".) Annyira előrelátó volt a kiagyaló, hogy tudta, Sztojka papa nem engedi a fiait ismét Szerbiába (majd kiderül, hogy ő is a szerbeknek dolgozik). Ezek után olyanon (Valin) keresik a szobrot, akinek a lehető legkevesebb köze volt eddig is az egészhez. Mintha az esküvős rész nem is lett volna, ahol szinte mindenki szeme láttára lopta el a szobrot a pap. Érdekes, Dorothy nem mondta el GoranJenőnek, hogy látta a papot lelépni a Máriával? Olga elvileg tudja, hogy a szobor Szerbiában van, csak elfelejtette? Vagy nem is ő, hanem HB felejtette el? És hirtelen kibékült a Sárkányok fiai Szerbiában maradt kétszemélyes különítményével, amelyikből az egyik full kretén? Mi a terv? Ha megszerzik a szobrot, kettévágják és az egyik fele Bogdané, a másik Olgáé lesz?
4/10
napraforgó 2020 okt. 28. - 13:32:06 4/10
(15675/18030)
Haláli. Kovács azt mondja, nem volt egyszerű elintézni, hogy Attila újra közszereplést vállalhasson.
Vajon egyéni kegyelmet kapott a köztársasági elnöktől? Merthogy Attila X évre el lett tiltva a közügyektől. Akkor pedig nem lehet megválasztani semminek, tán még a helyi gittegylet elnökének sem.

4/10
napraforgó 2020 okt. 28. - 13:12:38 4/10
(15674/18030)
Ők nekem is jobban tetszettek volna. De nemhiába szedték újra elő a huzavonát Danival, meglássátok, ő lesz a befutó. Kérés nélkül kifizette Kata tartozását, holott csak kb. 3 hónapot éltek együtt, sőt a gyerek sem biztos, hogy tőle volt.
Kata most Joli néni tanácsára egyedül van és tán gondolkodik. Mondjuk, hamarabb kellett volna, nem ágyból ágyba, derékról derékra ugrálni. Valahogy az én izlésem szerint két kapcsolat között illene kicsit többet várni 5 percnél.
9/10
amira_daaa 2020 okt. 28. - 13:01:53 9/10
(15673/18030)
Lobi eldumálja hogy él az öreg Katának ez tuti biztosra fogadom ezért Kata ujra nyomozni fog :d szoval Kata ujra kinlodik hamarosan
9/10
amira_daaa 2020 okt. 28. - 13:00:44 9/10
(15672/18030)
muzeologus fiura vagy a fogorvosra adnék mégegy szavazatot

Loberthez mit tetszetek szolni?
4/10
napraforgó 2020 okt. 28. - 12:50:48 4/10
(15671/18030)
Kata Pesten dolgozik, a régi kórházában. Róbert lennmaradt Kárásziban. De semmi nem akadályozza meg abban. hogy a szabadidejében Pestre járogasson és újra udvarolgasson Katának. Ez egy béna ötlet, hogy majd pont Marosi hatására fog visszaszeretni Lóbeltba.