8/10
Pünkösdi Kató 2020 dec. 25. - 22:16:28 8/10
(17350/18030)
Végül rájöttünk, hogy GoranJenő hogy került a faluba? Mert a lehallgatóval nehezen, Marosiról tudhatott Goran, de az nagyon nyakatekert lett volna, ha önként bejelentkezik. Vagy hagyjam ezt a szálat - is?
8/10
Pünkösdi Kató 2020 dec. 25. - 22:14:33 8/10 Előzmény janderka
(17349/18030)
Tényleg ismeretlenek voltak a számomra, nem néztem az OCS-t, meg a satöbbit. Tényleg nem ismertem őket. Járó Zsuzsa jött egy színházi előadásra Miskolcra már a sorozat idején, de az a darab nem tetszett, így nem néztem meg. Jött Bata Éva is egy Csehov darabbal, Csehovval végeztem a középiskolában, de ezt a darabot megnéztem, mert humoros volt. Tetszett.
9/10
amira_daaa 2020 dec. 25. - 21:48:16 9/10
(17348/18030)
a keresztanyut? szerintem az kevesebbet fog megélni, és jön a harmadik ott forgatott sorozat ( mondjuk azt hogy ennek jol láthato jelei vannak kutyasétáltatás közben :D
9/10
amira_daaa 2020 dec. 25. - 21:44:34 9/10
(17347/18030)
Nekem ismertek voltak. Molnár Piroska egyértelmű, Kovács Lehel Katonás és amugy játszott több sorozatban, TT is játszott pl Fapadban és Katonába játszott, elég jol énekel amugy.

Vali az ex Gesztesiné, és Gesztesi Máté anyukája, szoval ha máshonnan nem. Amugy életben nagyon szép. Az öreg nénik szinkronizálnak. Lujzibol az egyik a 4 összesküvő egy temetésben adta az Adél N hangját. ( az egy jo osztrák sorozat amugy aki nem látta )
NémethKristoffal laktunk egy helyen ha onnan nem akkor Barátok Köztből is meg sziniigazgato is volt. Mónit játszo szinésznőt láttam valamiben de utolag esett le, OCS kimaradt igy nekem a Sisa és a lovász fiuk is. Hajdu az RTL-ben volt sokáig a csapbol is ő folyt. Kocsis Judit szinésznő ő szinházban is meg szinkronhang is volt Misit játszo szinész ugyanez.
Azért Papadimitru Athina is elég ismert szerintem a loszeretete is meg sok Ötvös Csöpiben is szerepelt.
Tamarát játszo szőszkét a Katonábol lehet ismerni meg a Szabó Jánosban is volt, meg még egy-két sorozatban.
Nekem a Goránt játszo szinész is megvolt.

Lobit játszo Makranczi Zalán is eléggé foglalkoztatott és hát nála ki kell emelni, hogy élő emberről lett akaraktere formálva. Akiről ezt Barbi megirta eléggé morcoska is volt miatta.
Ulmann Mónika, Bereczki és Erdélyi Timea ugyanez. ( ők első évadosak voltak. ) és persze Fazekas doki is vagyis azőt játszo Iván is eléggé hireske volt kishazánkban.

Szabó Simont aki nem látta na az azért. Főleg a metros filmben. Karácsonyi Zoltán azaz Marci ő még Netflixen is játszott egy német sorozatban. Király Attilát is lehetett nemcsak tévében hanem szinkronban is.


Az alkeszok közül a Lippai sokáig nem volt joba az RTL-lel mert valami szinkronon összeugrottak a német rendőrős sorozat miatt. Koltayt meg hát ismertük amugy is. Sajgál Erika régebben sokat volt a tévében és nagy szeretetben él a férjével.

Akit én nem ismertem a lovász fiuk, a Sztojkáék, Tomi meg Sishát, Cicukát sem. A szerb fiukat is talán láttam talán nem. Szoval nálam olyan ismert nem ismert részből kb 80%át ismertem bárhonnan, de tény hogy voltak ujoncok.
grizlee13 2020 dec. 25. - 21:29:52 Előzmény janderka
(17346/18030)
Szerintem a többség nem ismerte őket. Ha azokat a sorozatokat vagy filmeket vesszük alapul amiben voltak, és amit úgymond sokan néznek, vagy nézhetnek, tv2, rtl klub és társaira gondolok akkor az nem sok volt. Ha egy Szőke Zoltán, Rékasi, Liptai Claudia, stb ismertséghez viszonyítod az övékét a DÖ előtt akkor az szinte minimális volt, szerintem.
grizlee13 2020 dec. 25. - 21:21:48 Előzmény amira_daaa
(17345/18030)
Mármint a Keresztanyu? A TV2 bucira fogja verni főműsoridőben az RTL-t ez 100%.
9/10
amira_daaa 2020 dec. 25. - 21:14:25 9/10 Előzmény grizlee13
(17344/18030)
Az Exatlont szeretik, és ne feledd hogy DÖ az bejáratott sori volt melé most egy uj sorozattal nem fog labdába rugni
1/10
janderka 2020 dec. 25. - 21:13:19 1/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(17343/18030)
Hát Katókám, ezt akkor inkább már nem is minősíteném...
1/10
janderka 2020 dec. 25. - 21:11:27 1/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(17342/18030)
A 4-5 fő örökösről beszéltünk. Ha azok is mind ismeretlenek neked (nem, nem színházból, mert oké, oda ne járjon minden plebejus, na de ha a képernyőről vagy a fimvászonról se), akkor nincs miről diskurálni...
8/10
Pünkösdi Kató 2020 dec. 25. - 21:09:53 8/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(17341/18030)
Hajdú Steve-et is ismerem, kihagytam az előbb. Láttam a Spamalotban korábban, én örültem neki.
8/10
Pünkösdi Kató 2020 dec. 25. - 20:59:42 8/10 Előzmény janderka
(17340/18030)
Nekem 100 %-ban ismeretlenek mindannyian a sorozatból. Németh Kristóf, Koltai, Molnár Piroska, Sajgál Erika és Molnár Gusztáv volt ismert, Guszti is csak azért, mert itt játszott Miskolcon. A Hetedik alabárdost láttam, majdnem sírtam rajta, annyira tetszett, utólag fedeztem fel, hogy Mohai Tamás is játszott benne. Nyilván nem ismertem fel a frizurája miatt.
8/10
Pünkösdi Kató 2020 dec. 25. - 20:56:09 8/10 Előzmény stutamad
(17339/18030)
köszi, érdekes volt és egyben dühítő is. Nem tudta HB az évad közepén, hogy mi lesz a karakterrel az évad végén? Erre adtak pénzt? Ilyet én is tudok írni, sőt még jobbat is. Egy pozitív, hogy totál ismeretlen színészeket szerződtetett szereplőknek, szinte alig volt köztük ismert színész. És az is, hogy pl. Renátó, Icuka 2 perces szerepéből sokkal hosszabb lett, hogy tudott felfedezni újabbakat.
8/10
Pünkösdi Kató 2020 dec. 25. - 20:53:17 8/10
(17338/18030)
Megbeszélték, hogy a NyáriMikulás kereste Szlávent, de hát nem mehetett el csak úgy sétálni délidőben, a munkásait hátrahagyva. Szláven pedig nem mutatkozott, bár nem tudta, hogy kell-e bújkálnia egy építővállalkozó előtt. Ez érdekes kérdés, hiszen nem leste meg, hogy ki is ez az ember? Nem foglalkozott vele. Nem emlékszem, hogy Maunika találkozott egy a NyáriMikulással vagy sem.
8/10
Pünkösdi Kató 2020 dec. 25. - 20:50:48 8/10 Előzmény amira_daaa
(17337/18030)
Sose értem, miért a nyugatot hozzuk. Romániában vagy Bulgáriában mennyit kaphatnak egy sorozatért? Itt ennyit adnak, kész. Felesleges viszonyítani. Gondolom azért annyi, amennyi, mert rendelkezésre kell állni 24 órában, akármikor van a jelenet, hajnal 2-től esőben vagy délelőtt 10-kor ragyogó napsütésben. Szemben a másik oldallal, aki 8 órát dolgozik, utána leteszi a tollat, ha összedől a munkahely, akkor van tennivalója. Egyébként meg be is rúghat.
guess.who 2020 dec. 25. - 20:49:22 Előzmény grizlee13
(17336/18030)
Mivel alapvetően úgy cimkézték eredetileg a promókban, hogy "vígjátéksorozat", ezért mélt'sasszony úgy gondolta, elég beleírni Misi és Sanyi idióta csetlését-botlását, és az úgy már vígjáték. Aztán mivel ez nem jött be (szerintem irtó kevesen szerették ezt a két figurát, hiába voltak ők a fő viccmesterekként tálalva), hát elvitte a második évadot TTibis őrjöngésbe, mondván, hogy Tibi volt az első évad sztárja. Aztán mivel az állandó üvöltözésből mindenkinek elege lett (és így újabb szereplőt sikerült elhasználni a második évadban), lett belőle inkább szerbes-lövöldözős-titkosrendőrös-krimis-akcióvígjáték, amiből a vígjátékot sajnos a fiókban hagyta nagyasszonyunk (vagy feladta postán Ökörapátiba, de Szláven kiejtette a táskájából Lenkeháza felé menet, és azóta sem került elő).
A negyedik évad próbálta ugyan kijavítani az előzőek hibáit, de mivel közben a szálakat is ki kellett futtatni a végére, egy óriási, minden eddiginél zavarosabb és megmagyarázhatatlanabb katyvasz lett belőle - ráadásnak a lezárás ugyanolyan hülyeség lett, mint a Bátrak földjében: egyáltalán nem illeszkedik a négy évad többi részéhez. Kicsit csúnyán mondva: olyan mintha leforgattak volna egy másik, egyrészes minisorozatot ugyanazokkal a szereplőkkel, akik ebben az egy részben olyan nyúzottnak tűntek, mintha egy Edgar-zakó lett volna rajtuk. :)
offtopic
guess.who 2020 dec. 25. - 20:38:58 Előzmény janderka
(17335/18030)
De hiszen azt tették!

Ja, nem.
guess.who 2020 dec. 25. - 20:38:21 Előzmény napraforgó
(17334/18030)
A zumba az valóban csak töltelék volt (ha nincs, akkor sem lett volna semmi máshogy, nem volt következménye), a georadaros baromság viszont sokáig úgy tűnt, hogy valóban fontos lesz - aztán a végén, rengeteg elpazarolt értelmetlen és ostoba jelenet után az égvilágon semmi nem történt vele, még bekapcsolni sem sikerült. Tartok tőle, hogy a fölösleges szálak között toronymagasan a legnagyobb baromság volt ez. Mind megvalósítás (múlt századi szovjet oszcillátor és koszlott műholdvevő házasítása?!), mind a köré írt "sztori" tekintetében.
Főleg azért, mert valójában Bogdán sem kereste a "földben" a műkincseket, fikarcnyit sem erőltette végül, elfogadta, hogy szétlőtték ismeretlenek és kész...
grizlee13 2020 dec. 25. - 20:34:07 Előzmény napraforgó
(17333/18030)
Hidd el, ebbe sokkal több is lehetne. A színészek jók, tök jól összeválogatták őket, csak a sztori volt egy pöppet baromság, meg ahogy folyamatosan menet közben alakítgatták a szálakat, eseményeket. Meg rengetegszer kapkodtak vagy éppen húzták a sztorit mint a rétestésztát. Tele volt már főleg a 4.évad agyament marhaságokkal. Ebből egy sokkal valóságosabb kis falusi napi vidámabb, poénosabb napi sorozatot lehetne csinálni, mert a szereplők meg vannak hozzá. De előbb meglátjuk mennyire fog menni ez a Keresztanyu.
1/10
janderka 2020 dec. 25. - 20:24:57 1/10 Előzmény amira_daaa
(17332/18030)
Röviden leírva, jó lett volna minden: ha az eredeti sorozatot forgatják le magyarított környezetben
9/10
amira_daaa 2020 dec. 25. - 20:15:20 9/10 Előzmény janderka
(17331/18030)
Nyilván szabad kezet kapott de neekm az ötlet például tetszett csak a megvalositás nem. Ebből szerintem sokkal jobbat is ki lehetett volna hozni és hosszabban is, tehát mehetett volna ha jo lett volna a szál az összes szál tovább. :D de ennyi amugy bőven elég volt