3/10
Newcastle United 2006 szept. 21. - 10:17:55 3/10
(4/104)
Uwe Boll a világ egyik legrosszabb rendezõje. Az összes filmje egy nagy kalap... Komolyan mondom nem értem mit látnak ebben az emberben, addig az összes filmje ultrabukás.
sovi 2006 szept. 20. - 11:44:29
(3/104)
Láttam már egy pár filmet és volt közöttük sok rossz alkotás is, de ez magasan a legpocsékabb filmes élményem. Tûzrevaló hulladék, melyben mind a "színészek", mind a stáb részérõl szinten aluli munkát láthátunk. Ezenfelül még játékadaptációnak is rossz. Az eredeti játéknak még a nyomát sem éreztem, sem történet sem hangulati szempontból. Aki teheti, kímélje meg magát ettõl az élménytõl. S
3/10
Newcastle United 2006 jún. 25. - 09:34:44 3/10
(2/104)
Volt szerencsém nekem is megnézni ezt a filmet. Ostobaság ostobaság hátán. Az imdb szavazatai alapján benne van minden idõk száz legrosszabb filmjében, hát nem csodálom.
Redfield 2006 jún. 24. - 21:37:27
(1/104)
Azt hiszitek, hogy a Silent Hill szar film? Hát ti hülyék vagytok. De tényleg. Tisztára. Illetve akkor vagytok a hülyék, ha ellenben az ilyen filmek bejönnek nektek... A csak akció-látvány kihozása egy jó kis horrorjáték adaptálása során és a sztori földbetiprása. A félelemnek és a horrornak köze sincs a filmhez, az egész valami elcseszett únalmas kalandfilm látvánnyal teleszórva, és sztárokkal, hogy azok megszerezzék a filmnek a hírnevet. Komolyan mondom, nem találtam semmit, amit pozitívumként említhetnék meg ebben. Nem csak a sztorit szúrták el, de még a rendezõi, és egyéb feladatok sincsenek jól ellátva. Az egész el van baszva...