offtopic
kgyuri0 2010 ápr. 22. - 01:35:02
(427/1867)
Csak akkor van igazad abban, hogy ne dumáljon bele a vendég szövegébe, ha a "vendég" valamilyen fontos információt közöl, esetleg olyan véleményt,amely fontos az aktuális mûsor nézõinek. Sajnos erre is van példa az ATV-nél, egyre többet idétlenkedik Dési, ami tényleg zavaró.
Ne feledd el, egy tévémûsor nem vendégség, nem olyan illemszabályok vonatkoznak rá, mint ha elmész látogatóba.
offtopic
kgyuri0 2010 ápr. 22. - 01:29:23
(426/1867)
Bolza nagy valószínûséggel nem ezért kötött bele a szövegedbe, de szerintem akár interju,akár riport, a tévémûsor vezetõnek az a kötelessége, hogy "megizzassza" a beszélgetõ alanyát.
Ne hazudozhasson bele az ember képébe, mint pl Kósa az általam emlegetett mûsorban.
Pont az a lényeg: akkor se ha fideszes. És egyre inkább, ahogy beleplottyannak a hatalomba, majd csak figyeld meg, egyre többet hazudoznak, egyre penetránsabban.
offtopic
kgyuri0 2010 ápr. 20. - 23:17:42 Előzmény kgyuri0
(425/1867)
Most újraolvastam magam, azért az túlzás, hogy tévedés lenne Sch. részérõl, hogy algebrailag általában nem lennének elegen a Fideszes legyõzéséhez még az LMP-s és a szoci együtt sem.

Nem errõl van sszó, de lángbetûkkel kellene a házfalakra kirakni, éjjel nappal azt kellene tudatosítani, hogy nem megengdhetõ a Fidesz 2/3-a!
Még olyanokat is a szavazófülkébe kéne hívni, akik az elsõ fordulóban el se mentek, sõt olyanokat is, akik elmentek és a kormányváltásra szavaztak, a Fideszre, de nem akarnak diktatúrát, mert rá kellene õket ébreszteni, hogy nem ugyanaz és nem mindegy!
Sch pl. ma már pedzegette, de hát késõ már.
Idétlen sértõdött fanyalgásával igen is osztozik a felelõsségen minden követkerzmény miatt, ami lesz.
offtopic
kgyuri0 2010 ápr. 13. - 12:39:47
(424/1867)
Ja még annyit, hogy senki nem gondolná, hogy
„egy éve a porondon lévõ párt ezért a felelõs” (ti. azért, hogy a Ficesz ekkora félelmetes sanszot kapott.

Ha azonban a Ficesz ezt a sanszot az ország/nemzet/nép kárára kihasználja akkor igen is felelõsek lesznek, hogy idióta sértõdékenységbõl, doktriner fafejûségbõl nem is próbálják meghiúsítani.
Az meg, hogy mellékesen azt fejtegeti, hogy hiába is lépnének vissza, az sem akadályozná meg a Ficesz 2/3-át, az egyszerûen sztem tévedés.
offtopic
kgyuri0 2010 ápr. 13. - 12:30:26
(423/1867)
Ha már így benne lettem, újabb kordokumentum Az LMP-rõl,amelynek a Ficesz által lebutított és lezüllesztett korunkban igen szép jövõt jósolok
http://atv.hu/video/video-20100412_schiffer_andras

Aszongya a szép Schiffer:

„(…)ugyan, már lehetett érzékelni a hatalmas különbséget 2008-ban is azMszp és a Fidesz között, de már akkor elmondtuk azt, hogy nem akarjuk megsegíteni egyik szekértábort sem a másik ellenében(…)mert mi egy új, demokratikus alternatívát szeretnénk(…)Igen, én se vagyok boldog attól, hog MO-n gyetlen párt képes alkotmányozó többség közelébe(…)hát nem egy egy éve a porondon lévõ párt ezért a felelõs(…)”

a továbbiakban „humorosnak” tartja, hogy pénteken még „rágalmaznak minket, hétfõn meg már udvarolnak”

1.Én nem tapasztaltam, hogy LendvayIldikó rágalmazta volna az LMP-t(az föltûnt, hogy meg sem említette õket, igaz nyomtatott amyagokat nem olvastam.
Sztem már is beköszönt a kiábrándító amatõrizmus.
2. Ha valóban nem lenne boldog a Ficesz alkotmányozó többségétõl, akkor ez ellen nem csak apolitikus eszközzel élhetne, hanem antipolitikus eszközzel is, azaz visszalépésekkel.

A LehetMás a Politika nyilvánvalóan politikaellenes pártnak is nevezhetõ, nem történt azonban meg annak tisztázása, hogy ez apolitikus, bagy antipolitikus tevékenységként értendõ.
APOLITIKUS alatt azt értem, hogy „analfabéta”, felkészületlen áttekintés nélküli, azaz téves, azaz helytelen politika.
Míg antipolitikus egy rögzített rendszerben(pl. parlamentárisban) a gyakorlatban megmutatkozó politikai vadjhajtások ellen való tudatos politika.
Apolitikus, aki nem tart be szabályokat, mert nem is ismeri õket, vagy fütyül rájuk.
Antipolitikus, aki az általa elsajátított szabályok szerint a politika káros következményei ellen tesz.
Az idézet szerint „új, demokratikus alternatívát” szeretnének. Vajon azt is annak tartanák, ha ficeszes diktatúra alakul ki, esetleg egy a NagyVezír örök(ö/lete)s elnökségét megalapozó alkotmánymódosítást is támogatnának?
Kétségtelenül az is egy eddigiektõl tök eltérõ politikai felállás lenne, „Más Politika” a javából.

Áldom az ösztönöm, hogy egy pillanatra eszembe nem jutott volna rájuk szavazni.
kgyuri0 2010 ápr. 13. - 12:23:50
(422/1867)
A beköszöntõ Ficesz-éra(ÚJMAGYARORSZÁG) intellektuálias és morális silányságának értékes kordokumentuma:

http://atv.hu/video/video-20100412_kosa_lajos


A másik is sok infot tartalmaz, ez is kordokumentum, a tényanyag összefoglalása mellett jól mutatja MaSzoP nagy naíváját

http://atv.hu/videotar/20100408_kubatov_ugy
Rahel 2010 ápr. 12. - 20:55:38
(421/1867)
-Na az egy igazi só volt!!:))
9/10
offtopic
meszag 2010 ápr. 12. - 20:54:41 9/10
(420/1867)
Az is jó volt, de a Kósáéra ma. :D
offtopic
kgyuri0 2010 ápr. 12. - 20:52:30
(419/1867)
Melyik kivonulásra gondolsz? Még a PokornyijZ féle kirohanásra?
9/10
offtopic
meszag 2010 ápr. 12. - 20:08:59 9/10
(418/1867)
Az a kivonulás se volt semmi! :D
9/10
offtopic
meszag 2010 ápr. 12. - 20:06:08 9/10
(417/1867)
Kósa már másodszor futott bele Olgánál a leégés címû dologba. A multkor gazdasági kérdésekben csinált magából bohócot, most ezzel a hazudozással. :D
offtopic
kgyuri0 2010 ápr. 12. - 20:04:19
(416/1867)
KálmánOlga&KósaLajos duettje minden pénzt megért az ATV ma esti mûsorában.
Kósa afféle nagy maci, dirmeg-dörmög, igazság szerint éppen eléggé megvan róla a véleményem, inkább "bõgõmajomnak" hívom, mindenesetre semmilyen gátlástalan arroganciáért õ sem megy a sziomszédba, macika ficeszes, na!
Már Betlen is majdnem megcsinálta vele a nap interjúját ma reggel, Aztán be is tojt a mi Janink(óvatlan volt a nagy laza kérdezgetésben), kétségbeesetten viszakozott, mondván elfogyott az idõ. A magyar média rohadását vele lehetne , mint oromállattal szimbolizálni.
KálmánOlga a tegnapi választási mûsorban nem vo,lt igazán formában(amint pl. furt a "netpolgárokat" emlegette),de ezért a mostani kósás beszélgetésért mindent megbocsátok neki!
9/10
offtopic
meszag 2010 ápr. 12. - 19:49:24 9/10
(415/1867)
MÁN MEG AZ A BAJA, HOGY NEM MONDTÁK MEG NEKI, MIRÕL LESZ SZÓ! :DDDDDD
9/10
offtopic
meszag 2010 ápr. 12. - 19:47:37 9/10
(414/1867)
"öszintén szólva én ezt a hangfelvételt nem láttam" .:DDDDDDDDDDDDD
Istenem Kósa egyre szánandóbb
Tilda36 2010 márc. 06. - 13:41:45 Előzmény meszag
(413/1867)
"meg remélem, jobbra fordul minden Nálatok."
Aranyos vagy!:-)
A remény hal meg utoljára!
Tilda36 2010 márc. 06. - 13:39:14 Előzmény meszag
(412/1867)
Jövõre is lesz tél!:-)
Nem hiszem, hogy a Fidesz visszaállítja a kompenzációt. Csak tudnám, hogy mért kerül többe az erõsen higított gáz? Hidd el ez nagyon sok családot fog érinteni. A gázszolgáltatók 2 hónap tartozás után jönnek és kikapcsolják a gázt ellentétben a távfûtéses lakásokkal, mert ott nem lehet egyénileg leállítani a fûtést. Ott csökkentik az árat és az ÁFÁ-t, de még többszázezer forintos tartozás mellett is élvezhetik a lakók a meleget. Ez lenne az egyenlõ bánásmód?

Ami pedig a karácsonyt illeti tökéletesen igazad van. Én se néztem TV-t és csodásan sikerült az ünnep csak eszembe jutott a tavalyelõtti karácsony, amikor nem voltam elég óvatos és díszítés közben belenéztem ebbe a mocsokba. Meg is bántam, mert jól felbosszantottam magam. Ez mégegyszer nem fordulhat elõ, tényleg ott a távkapcsoló.
9/10
offtopic
meszag 2010 márc. 06. - 12:17:03 9/10
(411/1867)
Tudom, írtad, hogy milyen problémáitok vannak, erre tényleg max. buta mondatokat írhatok, hogy lassan vége a télnek, meg remélem, jobbra fordul minden Nálatok.

De! Attól, hogy némely csatorna olyan mûsort ad, amilyet, nem romlik el a karácsonyom, mert én irányítok. Nálam a távkapcsoló. Akkor nézek bele, ha emelni akarom a vérnyomásom ingyen.
Tilda36 2010 márc. 06. - 11:20:12
(410/1867)
Haggyuk!
Meszag egyben tévedtél. Az ünnepek kitárgyalása nem pártkérdés. Egyébként vannak itt fórumozók, akiknek az életét a pártkérdés teszi ki, ezek elõbb-utóbb ebbe fognak beledilizni, de én nem tartozom közéjük. Ennél sokkal jobban foglalkoztat a brutális gázáremelés és a kompenzáció megszünése, mert ez a létet fenyegeti!
Ilyen egy országban sem volt az EU-ban. Eszünk, vagy fûtünk?...mert muszáj lesz választanunk.
Tilda36 2010 márc. 06. - 11:12:30
(409/1867)
Nem akarom a véleményemet senkire sem ráerõszakolni, fõleg vallás tekintetében nem...de figyelembe kellene venni, hogy sok keresztény embernek a karácsony ünnep. Legalább ilyenkor tapintatból kihagyhatnák az össznépi tarhálást, fõleg nem ilyen bicskanyitogató stílusban! Tulajdonképpen csak ennyit akartam a témával kapcsolatban megjegyezni.
Ja még annyi, hogy egyedül az ATV kaszált megint a betelefonálós játékával halottak napján, de ehhez is lesz megjegyzés. Ki fogom bírni!
9/10
offtopic
meszag 2010 márc. 06. - 06:59:36 9/10
(408/1867)
Nem vagyok aktivista, nem tudom. Ha úgy van, a pártoknál ezt még megbocsájthatóbbnak tartom, önként ment oda a delikvens. :)