Tilda36 2010 márc. 05. - 21:06:49
(387/1867)
Valóban õk is kapzsik, de legalább nem megfejthetetlen játékokkal jönnek elõ és nem olyan gorombák, sértõk a mûsorvezetõk, holott a munkaadójuk a betelefonáló nézõ.
Azért õk ünnepnapokon nem szoktak tarhálni mentségükre szólva, de nem védem õket sem.

Jó éjt mindenkinek!
feketevipera 2010 márc. 05. - 21:00:02
(386/1867)
Az ATV rosszabb, mint a két kereskedelmi tévé, hiszen azok nem okoznak meglepetést, ugyanis tudjuk, hogy azok nem ismernek egyházi vagy nemzeti ünnepet, nem ismernek emberséget, egyetlen céljuk a zseton. Az ATV más, hiszen itt az ájtatos külsõ elfedi a valóságot.
Tilda36 2010 márc. 05. - 20:58:35
(385/1867)
Én nem pont ezt az éneket éneklem a családommal. Ezt csak példának okáért említettem, mert ez közismert.

Nem nézem az Echo TV-t sem karácsony elsõ napján, így nem tudok véleményt mondani.
Nekem elég nagy tanulság volt az a bizonyos ordítozós felszólítás telefonálásra, a közlekedést most ne vegyük ide. Mindenki tudta, hogy ezen a délutánon szeretne mindenki a családjával ünnepelni. Persze voltak helyek ahol ügyeletet kellett tartani.
Nehogymár meg kelljen magyarázni!
Tilda36 2010 márc. 05. - 20:50:02
(384/1867)
Nem pártatlan, hanem nagyon is ballib.
Nem akartam a Bibliát említeni, de emlékezz, amikor Jézus kiküldte a templomból a kufárokat...ezek meg éjjel-nappal szedik be a szerencsétlen hiszékeny emberektõl a pénzt, pedig már figyelmeztette az ORTT és a GVH is õket mégsem akarnak lemondani a könnyû pénzbehajtásról. A Hit gyülekezet meg egy jó nagy ráadás a bevételeikre. Nem véletlen, hogy utánozni akarják a két nagy ker. tévét, azt hiszik õk már elérték ezt a szintet. Szomorú!:-(((
feketevipera 2010 márc. 05. - 20:40:17
(383/1867)
A kalmárszellem nem nézi, hogy honnan jön a pénz, csak legyen. Gusztustalan, hogy miközben nyomatják a Vidám Vasárnapot meg a bibliai témájú filmeket (persze a saját szájuk íze szerint), a felszín alatt cseppet sem keresztényi szellemben tevékenykednek. Amúgy sokan elhiszik, hogy az ATV politikailag pártatlan, jómagam nem. De ez már egyéni szociális probléma.
Tilda36 2010 márc. 05. - 20:31:16
(382/1867)
Tudtam a Hit gyülekezetrõl. Hiába a pénznek nincs szaga!!!
feketevipera 2010 márc. 05. - 20:25:22
(381/1867)
Az ATV-n ne csodálkozz, azt a hitgyülinek nevezett "egyház" (valójában szekta) tartja fenn, prominens tagjai között pedig ott van jó pár SZDSZ-es. Piramisjáték az egész, aminek az egyetlen célja a minél nagyobb bevétel. Rengeteg embert a soraikba csábítanak a maszlagjukkal, a sz*rt szépen körülkenik cukormázzal, hogy fogyaszthatóbbnak tûnjön. A szenteste náluk nem szent, ezzel is kimutatják, hogy az ájtatosságuk csak álarc, és kõkeményen profitorientáltak.
Tilda36 2010 márc. 05. - 20:06:41
(380/1867)
Olyanra, mikor a legtöbb ember a fánál azt énekli "Mennybõl az angyal lejött hozzátok", õk meg azt rikácsolják, hogy még mindig nem tudja? Mért nem telefonál? Na az utolsó visszaszámlálás, de ne várják meg a végét, mert nagyon egyszerû, közismert gyümölcsrõl van szó - persze sok a telefonáló, de senkit nem kapcsolnak be. A megfejtés: satsuma..nem nyert senki!

Ettõl lenne vonzó az ATV? Persze ebbõl a pénzbõl van az újságíró klub és a többi pol. mûsor is sponzorálva. Érdekes a köztévé sem csinál ilyen mocsok mûsorokat fõleg nem karácsonykor ami a szeretet ünnepérõl szól.

Sajnos tavaly elõtt oda kapcsoltam és elborzadtam a mûsorvezetõ stílusától, de tavaly már nem estem ebbe a hibába pedig a mûsorújság jelezte az újabb legális rablást. A sok szerencsétlen hülye meg tömi ezeknek a zsebét, inkább a feleslegüket az államkasszába fizetnék be!
offtopic
filiszteus 2010 márc. 05. - 19:57:53
(379/1867)
Mi van Barango? Mit tennél legszívesebben a keresztényekkel? Itt a a névtelenség homályában csak ki mered mondani? Ne kerülgesd, mint macska a forró kását!
Tilda36 2010 márc. 05. - 19:43:25
(378/1867)
Ezzel én is pont így vagyok.
Legszívesebben Seres Mária pártjára szavaznék, de sajnos nincs programjuk és pénzük sincs a kampányra....pedig az a 600 ezer aláírás nagy meló volt, amire a parlament nagy ívben les.zart. Ha pénzrõl van szó nagyon egységesek tudnak lenni!
Tilda36 2010 márc. 05. - 19:39:47
(377/1867)
Azóta utáltam meg az ATV-t, mióta délutánonként úgy tarhálnak 3 órát a betelefonálós játékokkal, hogy végig nagyon erõszakosan hazudoznak csak hogy lóvéhoz jussanak. A fórum (kibeszélõ) is emeltdíjas, holott ez sem az Echo TV-nél, sem a Hír TV-nél nem tapasztalható. A TV csatorna mindenbõl ki akarja venni a hasznát, annyira kapzsik, hogy még karácsony szent estéjét sem tartották tiszteletben.

Félre ne érts nem vagyok Fidesz szimpatizáns. Jól látom a párt hibáját, nem vagyok szemellenzõs....de ahogy ezek a fórumozók agitálnak az MSZP mellett, pont az ellenkezõjét érik el. Mikor nem olvasom õket,tehát nem vagyok mérgezve..akkor vagyok a Fidesz ellen. Sajnos az õ ténykedésük árt a legjobban hõn szeretett pártjuknak..hisz nemhogy szimpatizánst vonzana a gyûlöletbeszédjük, inkább "azért is" politikát von maga után. Persze ez csak az én véleményem.
Yuliusz 2010 márc. 05. - 18:57:58
(376/1867)
Az politikai szimpátia persze létezik, de aki mondjuk a Hír tévébe is bele-belenéz (mint pl. én), az képes látni a különbséget a két tv között. Én a Hír tévén még soha nem hallottam politikai önbírálatot, az ATV-én viszont igen. A stílus meg néha ég és föld.
Vicces, hogy egyesek még mindig az ÁVO-t emlegetik. 54 éve nem létezik.
Tilda36 2010 márc. 05. - 18:38:36
(375/1867)
Ondokon, K.Gyurin már lehetetlen segíteni.
Mindkettõt már annyira megszállta a gyûlölet, hogy képtelenek tárgyilagosan gondolkodni.:-(
Tilda36 2010 márc. 05. - 18:37:07
(374/1867)
Mégis mit vársz egy ATV-tõl?
1/10
idlosza 2010 márc. 05. - 18:29:46 1/10 Előzmény ondok
(373/1867)
Jézusom!!!
Igazán - hmmm milyen szót is használjak- szerencsétlen gondolataid vannak: rossz neked. Gondolom - remélem- azért még élvezni fogod az életet az -a te szavaid szerint- "Orbán királyság" alatt is.
Bár szerintem nem vagy te akkora "magyar kamikaze", mint amilyennek mutatod magad, inkább csak bujtogató.
Nos, én meg nem vagyok annyira tájékozatlan, hogy ne lássam Kálmán Olga tulzó elfogultságát, de ilyen gyûlölködõ hangnem engem nem érdekel,ha fennmarad a neve Kálmán Olgának majd megítéli egy késõbbi korosztály.
6/10
ondok 2010 márc. 04. - 23:56:20 6/10
(372/1867)
Én is azért undorodtam meg a köztv tõl ,mert nyiltan nyalnak a jobboldalnak ,ráadásul Betlen még sumák is ,sehol, egy gram tárgyilagosság ,és ráadásul az még közszolgálati is nem magán-.Kálmán Olga meg legalább keményen bekérdez a balosoknak is ,aki ezt nem akarja az perzse nem veszi észre ,mert ahhoz van szokva ,hogy ajobbosoknak nyalni kell abalosokkal meg keménykedni ,mint Krizsó, Betlen és a többi ,mert állítólag még Krizsót is levették aválasztási mûsorról .Lassan már csak anagyfejû õskeresztény Süveges maradhat ,meg az Echoból visszaszivárgott Horváth szilárd.de ez még semmi ahhoz képest ,ami majd lesz ha Orbán újra király lesz.
9/10
offtopic
meszag 2010 márc. 04. - 22:46:14 9/10
(371/1867)
Ami ott írva vagyon. :)
baviki 2010 márc. 04. - 20:58:20 Előzmény meszag
(370/1867)
Mit szûrtél le belõle? Ha szabad kérdeznem!
9/10
offtopic
meszag 2010 márc. 04. - 09:04:45 9/10
(369/1867)
1/10
idlosza 2010 márc. 03. - 21:24:18 1/10
(368/1867)
Erre én is gondoltam közben +, hogy vajon miért nem boncolgatták a magas elsõ osztályos bukások számánsk okát?:" ki nem szólt csak bégetett az kapott dícséretet,ki oda sem baktatott még jutalmat is kapott,"?aztán jött a nagy csoda : "...meg is szûnt az iskola"
Minden esetre meghallgattam volna Magyar Bálintot errõl.
Meg eszembe jutottak a Pál utcai fiúk
"""rossz jellemû""" gyerekei is...