1/10
Ray9610 2014 szept. 12. - 10:46:27 1/10 Előzmény Csgabics
(1298/1478)
Rátapintottál a lényegre. Szerintem nincs az a pali aki eltûrné hogy így lejárassa a csaja és ennyiszer és mindezekután is ragaszkodjon hozzá és együtt legyen vele. Nem kellett volna ennyire szélsõségesre vegyék Barbi karakterét..
Csgabics 2014 szept. 09. - 20:13:28
(1297/1478)
Azt sajnálom hogy Hanna és Barbi jellemét mutatják. Õk nagyon primitíven viselkednek, remélem nem veszi õket senki példának.
Hanna dobálgatja az ételt a földre, teljesen idióta.
Amit Barbi mûvel, azt pedig nem tudom elképzelni, hogy ilyen a való életben elõfordulhat. Egy Joe fajtával nem hinném, hogy meg lehetne csinálni azt, amit ez a beteg nõ megenged magának.
1/10
grp 2014 szept. 08. - 22:19:35 1/10
(1296/1478)
Bocs hogy trollozok, nem akarok flame-et. Csak okadok egyet:
Haromszor beleneztem (hosszan). Agressziv uvoltozes volt a stilus. Buta suttyoknak ezt a peldat mutatjatok.Leglkozelebb, musorigazgatokam, egy ilyen suttyo termek fogja a .............., teged meg a mobilodert vesen szurni. :(
perry 2014 szept. 01. - 22:10:45
(1295/1478)
Csak azt tudom mondani, hogy én miket nézek, de azért él még bennem az a remény, hogy létezik a szebbre, vagy jobbra vágyás igénye bárkiben és ez lehet népzene, opera vagy bármilyen más alkotás. Anélkül, hogy nem tesz valaki valamit annak érdekében , hogy megismertessen vagy feltárja másnak miért lehet a nála beidegzõdött és rágógumiként fogyasztott
fércmunkánál izgalmasabb egy mesterien megalkotott mû addig nem lehet népnevelésrõl vagy ízlésformálásról beszélni.
Tévedés ne essék nem az Éjjel-nappal Budapest felkent védelmezõje vagyok, de sokkal bonyolultabb ok és okozati összefüggés van a családon belüli ez irányú igény vagy az általános iskolában történõ mûvészeti oktatás hiányosságai között.
Álszent dolognak tartom kikelni magunkból akkor mikor mint te is írod milyen helyzetek uralkodnak, arra a helyzetre aminek megoldására még kísérlet sem történik.
1/10
offtopic
ledike 2014 szept. 01. - 21:49:49 1/10
(1294/1478)
" azok nézik akiknek igazából anyagi vonatkozásban nem sok lehetõségük arra, hogy a jobb színvonalú kultúrát meg tudjanak fizetni, de ez már a társadalomszociológia tárgykörébe tartozik.
A szociális csomagnak példának okáért 3 kereskedelmi adó a sajátja. Ilyen kultúrpolitikával magam részérõl nem igazán ezekre az adókra tajtékoznék, inkább azokra akik így járulnak az általad felhányt népbutításhoz."
Ha megtudnák fizetni , akkor melyik csatornát néznék ? ahol ölnek ,- gyilkolnak,-züllenek ? Az összes kereskedelmi adó kiknek a kezében van ? kintrõl irányítják a média szolgáltatást , nép nevelést . Csípsz , cola , RTL club , TV2 és indulhat a nép mûvelés . Egyél-igyál ne gondolkodjál , mi adjuk a tutit neked . Szoc. csomag , családi csomag ,mindbe ez a színvonal . Arról nem beszélve , hogy 10 percenként reklámozzák , hogy mire van szükséged ! Reklámadó bevezetése óta nem kevesebb , hanem több reklámot sugároznak , ha igényeled ha nem , elvégre elõfizetõ vagy náluk !!
perry 2014 szept. 01. - 20:53:42
(1293/1478)
Egyáltalán nem gondolom , hogy az ellenkezõje jobb lenne. Szerintem azzal , hogy nem veszünk róla tudomást és mocsoknak tituláljuk a képernyõn játszókat és az ott történteket attól még ezek a helyzetek egy nagyváros sajátjai, bár lehet fikciónak is tekinteni akkor meg egy drámai játékfilm errõl a világról sokkal több szörnyûséget tartalmaz mint az említett sorozat. Mindent el kell követnetek, hogy ne érjen el a sorozat a közönséghez, vagy ez a fórum az a fórum ahol ezt a problémát meg lehet oldani? Az pedig , hogy a te intellektusodat mélyen alul múlja ez logikus kijelentés részedrõl.Akik meg nézik a te érték ítéled szerint minimális morális érzékkel sem rendelkeznek. Egy kereskedelmi televízió a bevételrõl szól és nagyobb részt azok nézik akiknek igazából anyagi vonatkozásban nem sok lehetõségük arra, hogy a jobb színvonalú kultúrát meg tudjanak fizetni, de ez már a társadalomszociológia tárgykörébe tartozik.
A szociális csomagnak példának okáért 3 kereskedelmi adó a sajátja. Ilyen kultúrpolitikával magam részérõl nem igazán ezekre az adókra tajtékoznék, inkább azokra akik így járulnak az általad felhányt népbutításhoz.
Tibag05 2014 szept. 01. - 14:12:04
(1292/1478)
teljes egyetértésem! minden ezek miatt a szarok miatt csúszik!
offtopic
perry 2014 szept. 01. - 07:24:38
(1291/1478)
Csak, nem? Micsoda erkölcsi magaslatokra jutottunk mély altatás után.
offtopic
perry 2014 aug. 31. - 21:25:54
(1290/1478)
Azta, ebben a topikban tényleg csak szentéletû Borbálák és Mihályok írnak?
1/10
sgabne@freemail.hu 2014 aug. 31. - 10:46:19 1/10 Előzmény tomecs
(1289/1478)
Ez a sz*rság másfél órát elvesz a fõ mûsoridõbõl. Ezért a filmek 1o óra után kezdõdnek. Lassan a normális tévénézõk leszoknak az RTL klub nézésérõl.A csatorna mûsorszerkesztõi ezt nem veszik észre?! Néhányszor pár percre belenéztem, hogy legyen véleményem. Ez undorító, szégyen, hogy ilyen értékeket közvetítenek a mai fiatalságról. Hányinger!
tomecs 2014 júl. 27. - 17:10:30
(1288/1478)
Amit közvetít ez a mûsor az szégyen! Milyen értékrend szerint élnek akik ebben közremûködnek?!
amit elcsíptem: a hosszú hajú srác patronálja a kedves arcú lányt a szórakozóhely pultja mögött, hogy ott dolgozhasson. A nagyfõnök nem tart igényt a lány munkájára, a hosszú hajú srác továbbra is szívén viseli a lány sorsát mivel úgytudja, hogy nehéz a helyzete. A lány elbocsátása után a fiú beszélni próbál a lánnyal aki közli a segítõkész fiúval, hogy õ egy senki, meg, hogy végig hazudott a helyzetével kapcsolatban, a hõsünket lehordja a sárga földig, bemutat neki.
Máskor is láttam már belõle, akkor egy férfi és egy nõ veszekedett egymással úgy, hogy már én szégyeltem magam.
Hova vezet mindez? Legalább ne kora este adnák hanem valami késõ éjszakai idõpontban.
1/10
offtopic
jozsi0104 2014 júl. 25. - 19:52:56 1/10 Előzmény aMGee
(1287/1478)
Teljes mértékben!!!
1/10
aMGee 2014 júl. 24. - 12:54:47 1/10
(1286/1478)
Népbutítás és agymosás felsõfokon. Én pontosan az ilyen mocskok miatt nem nézem a kereskedelmi adókat közel 7 éve. Jobban kedvelem az ismeretterjesztõ mûsorokat, amik inkább építõ és nem romboló jelleggel hatnak az agyra. Az retek klub egy nagy szégyen a szánalmas mûsorkínálatával egyetemben. De a tv2 sem kivétel.
1/10
offtopic
ABC kiscsacsi 2014 júl. 21. - 18:19:06 1/10 Előzmény mengyan
(1285/1478)
Nagyon el vagy tévedve kispajtás, ha azt hiszed, a reklámadó a minõségi mûsorkészítésrõl szól. Hát nem! Ezt még a kormányhû rémHírTV-n is elismerték.
2/10
fo.ma 2014 júl. 20. - 08:54:23 2/10
(1284/1478)
Ebben az izében mindig szipog valaki. Az még OK (bár ha meggondolom, az sem), h folyton sírnak-rínak, de hogy egyik se vesz elõ egy rohadt zsebkendõt, h kifújja az orrát... Ezek folyamatosan szívják a taknyukat, legutóbb Rita szipogott össze 2 kiló taknyot. Olyan baromira gusztustalan, fújjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1/10
mengyan 2014 júl. 18. - 21:09:46 1/10
(1283/1478)
Remélem, hogy a reklámadóval sikerül elérni, hogy erre a förmedvényre ne jusson pénz, és levegyék! Tudom, ha nem tetszik, ne nézzem. Magamtól nem is nézem, de néha "sikerül" a hatáskörömön kívül álló tévén pár perceket megcsípni belõle, és az is túl sok! Nem beszélve arról, hogy emiatt kellene az értelmesebb mûsorra soxor 11-ig várni, de az ébresztõ meg 4:00-kor szól, így kénytelen voltam lemondani pl a Mentalistáról.
2/10
fo.ma 2014 júl. 01. - 14:48:20 2/10 Előzmény Újvári Andrea
(1282/1478)
Nézem, mert akkor tudok végre leülni, persze közben vasalok, vagy ruhát hajtogatok, mindig van valami. De már baromira rühellem, h mindig nyervognak és problémáznak, nem lehet egy jót röhögni rajta. Kit érdekelnek a hülye problémáik? A Jóbarátokat speciel imádtam. Az mindig pozitív és vicces volt, még az n+1. ismétlésen is jókat derültem. Ez az éjjelnappaldugapest egy egyre nagyobb kula.
wowow 2014 jún. 27. - 20:28:18
(1281/1478)
Marci meg a hajón lévõ másik torzonborz ikrek? Teljesen egyforma a fizimiskájuk.
1/10
charles58 2014 jún. 24. - 11:52:23 1/10
(1280/1478)
Remélem, Anikó örökre eltûnik a sorozatból. Már untam nézni az örökös elégedetlenségét, nyafogását és abszolút tehetségtelenségét.
Újvári Andrea 2014 jún. 21. - 18:51:25 Előzmény fo.ma
(1279/1478)
Làtom mindenki elégedetlen ezzel a mûsorral, mégis mindenki nézi!!!,,,,,,,,,,,én is.Pedig nem kötelezô....ma és nekem tetszik. Amiben egyetértek, a Lali tènyleg egy idióta:))))