Téma: Életképek

crazyforyou 2009 szept. 02. - 18:52:14 Előzmény Kockás
(308/548)
Láttad Csûrös Karolát színházban?
Ferrer 2009 aug. 31. - 19:08:19
(307/548)
Most nézem, és tudjátok, mi nem tetszik elsõsorban? A kép! Szóval ez, hogy kevesebb képkockát vesznek fel, és ilyen enyhe akadozós effekt jön létre, teljesen mûvé teszi az egészet. Ennél sokkal jobb volt a Szomszi videoszalagos képe meg sokkal jobb a BK digitális hatású képe is mostanában.
1/10
Kockás 2009 aug. 28. - 19:13:51 1/10
(306/548)
Nem tudom hol élnek azok az emberek,akiknek életszerû ez a szörnyû sorozat.Elképesztõen hiteltelen.Szerintem az író nem látott,hallott még mai tiniket,tanárokat,de ügyvédeket sem.Erõltetett,vontatott és tele van egyébként kíváló színészek minõsíthetetlen alakításaival.Kulka láthatóan unja,akárcsak Shell,Gáti csodálkozik,hogy hogy is került õ ide,Hegyi játssza a bölcs anyukát,de nincs egy természetes mondata sem,Szacsvayt és Garast sajnálom a legjobban.Csûrösrõl ne is beszéljünk,mondjuk õ sose volt egy nagy szám,csak a férje révén lett futtatva.
Ne tanácsoljátok,hogy ne nézzem.Nem fogom.
crazyforyou 2009 aug. 27. - 18:26:07
(305/548)
már naon várom a friss részeket!
M E 2009 aug. 25. - 18:59:53
(304/548)
és akinek nem tetszik, ami a világban történik, az hunyja be a szemét...
has drukker 2009 aug. 24. - 19:24:56
(303/548)
A mostani részek az idén tavasszal voltak! Rosszul emlékszem?? február max márciusi adásnál tartanak. És az van odaírva : 2004 forgatták....
crazyforyou 2009 aug. 24. - 18:45:36
(302/548)
Több ilyen életszerû sorozat kellene a sok gagyi amerikai helyett,amelyik mind egy kaptafára épül.Az Életképek legalább sohasem unalmas,és nagyszerû színészek játszanak benne.Hasonló dolgok játszódnak minden családban,ez tükörkép lehet mindenkinek akár bevallja akár nem.A Barátok köztben azt utálom hogy valaki állandóan terhes lesz,leütik,megmérgezik,összeházasodik,megölik,szakítanak ja és mindez 1 hét leforgása alatt. Az Életképekben ezzel ellentétben hihetõbb iramban történnek a dolgok.De akinek nem tetszik,annak ott a távirányító.
2/10
mmBálint 2009 aug. 24. - 18:44:46 2/10
(301/548)
Jajj, hát találtam egy jó kis cikket - külön öröm, hogy H. Ádám rendezõ is hozzászólt! Hejj! :-)))
Bélben oldódó drazsé (Életképek, m1)
http://www.szub.hu/?p=5052
2/10
mmBálint 2009 aug. 24. - 18:35:51 2/10 Előzmény M E
(300/548)
szerintem MINDENKI ilyen (amennyire nekem lejött): közömbös, cinikus. "Természetesen nem segítek, ez a te problémád." "Mennyire unlak, de ha már itt vagy, kávézzunk."
Csupa elutasítás, csupa kijelentõ mondat.
Röhej. :-)
Kíváncsi lennék azoknak a pszichológusoknak a véleményére, tényleg. (Meg szegény színészekére is.. tényleg...)
M E 2009 aug. 22. - 23:25:59
(299/548)
Igaz, nem láttam vmi nagyon sok részt,
de nekem az tûnt fel ezzel kapcsolatban,
hogy van ez a Judit nevû szereplõ, aki, noha egy jó szava sincs a férjéhez, rideg, eltartatja magát, szétszedett egy családot, na mégis ez a nõ van úgymond nagymegmondó szerepbe helyezve, és mindig mindent jobban tud mindenkinél.
csak öregekkel barátkozik, és velük együtt nyilvánosan szidja a saját férjét, mintha õ tökéletes lenne.
Kicsit egyoldalú a karakter. néha lehetne egy-egy emberi megnyilvánulása is.
2/10
mmBálint 2009 aug. 21. - 19:33:17 2/10
(298/548)
MOst itt fent visszaolvasva azt látom, hogy "két pszichológust is bevontak", de nem tudok róla hogy tényleg lenne szerepük vagy bármi ilyesmi. Õk is megrettentek a színvonaltól és leléptek?...
.
Amúgy csatlakozva egy elõzõhöz: igen, nekem is szemet szúr az a mérhetetlen flegmaság amivel MINDENKI viszonyul a másikhoz a sorozatban. A csúcstartó persze a Karola nagyi (bor-zasz-tóóó), de a többiek flegmaságát és cinizmusát is nehéz elviselni.

Lehet hogy össze kéne õket házasítani a Família Kft-vel, vagy valami más csapattal, hátha jobban szeretnék õket és egymást.
.
Midenki monnyon le.
Abelinda 2009 aug. 21. - 16:02:51
(297/548)
És még a történetet hiányolom. Mintha Horváth Ádám nem merne semmibe sem belemenni, már jóideje alig történik valami. Ennél még a Szomszédok is pörgõsebb volt.
Legyen terhes az egyik lány, vagy mittudomén, professzorúr vegye végre el Violát, csak legyen már valami! Mert ez így egy steril unalom, és a címével ellentétben semmi köze az élethez.
Abelinda 2009 aug. 21. - 15:54:20 Előzmény mmBálint
(296/548)
Én ugyanezt gondolom a Barátok köztrõl meg a Jóban rosszbanról. :)

Az Életképekkel az a bajom, hogy pozitív kapcsolatot alig látni benne. Éva mindig szívózik a lányaival és idétlenül teszi az agyát Jánossal. Judit párkapcsolatban él Tiborral, most született gyerekük, de mintha mégis képtelen lenne bármilyen érzelemre, egyszer sem lehetett látni tõle bármiféle gyengéd megnyilvánulást Tibor iránt.

Attól meg falnak megyek, hogy Csûrös Karolának ebben a sorozatban is az okoskodó öregasszony szerepe jutott. És ehhez mindig nagy szemeket mereszt.
M E 2009 aug. 18. - 12:41:56
(295/548)
jaj, mármint a szomszédokra gondoltam az utsó mondatban
M E 2009 aug. 18. - 12:40:54
(294/548)
Asszem, van olyan, a korábbi hozzászólásokból látszik.
valszeg olyanok, akik már a szomszédok-kor is felnõttek voltak.
én tinédzserként annakidején is kabaréként, viccbõl néztem, sztem más hasonló korúak is.
2/10
mmBálint 2009 aug. 17. - 22:44:20 2/10
(293/548)
A probléma ugyanaz, mint a Szomszédoknál. Iszonyú gyönge rendezés, iszonyú gyönge forgatókönnyvel. Kíváncsi lennék milyen a nézettsége/elfogadottsága, illetve maguk a színészek mit gondolnak minderrõl. Mert bántóan, fájóan amatõr.
Illetve arra is, hoyg akár innen van-e bárki, akinek a gyomra beveszi ezt a sorozatot.
M E 2009 aug. 16. - 19:46:18
(292/548)
Néha azon gondolkozom, miért van, hogy más országok filmjeiben, (a sajátjaink többségével ellentétben) természetesek a szereplõk. Nem látszik rajtuk, hogy most "dolgoznak".
Lehetetlen, hogy itthon csupa tehetségtelen ember élne. De akkor miért?
CsengoZoli 2009 aug. 14. - 21:35:24
(291/548)
KB annyira természetesek,mint egy Red Bull :P
Tilda36 2009 aug. 14. - 21:15:27 Előzmény CsengoZoli
(290/548)
Borzasztóan idegesítõek azok a kerek mondatok. HÁ erre gondosan ügyelt.
Tilda36 2009 aug. 14. - 21:10:52
(289/548)
Én is belenéztem a mai részbe. Érdekes a Szomszédokban állandóan sírtak a "szegénység miatt", itt meg Horváth Ádám átesetta ló túlsó oldalára, de a konyak maradt.:-D Ezenkívül maradt még a pompás és a rémes szavak gyakori használata is.

Abszolút egyetértek az észrevételeiddel. Elnézést mindenkitõl, de ez a Viola álprobléma, hogy mekkora történés, hogy a professzor úr kutyája odapisilt a perzsára, ezért körbetelefonálni mindenkit?...hát nem semmi.:-D HÁ most már kihagyhatta volna a sorozatból a feleségét, mert aki ránéz a kidülledt, kocsányon lógó szemeire rögtön megy a WC-re. Akkor már inkább hatdioptriás ókuláré.

Egyébként ezek nem tudnak fél órára megülni a fenekükön, állandóan körbejárják egymást.
Arról nem beszélve, hogy a professzor úrnak nincs tisztességes neve?...ezt is a szomszából vette át a MESTER.