Téma: Eleven testek

9/10
offtopic
Bigpapa 2013 ápr. 16. - 15:51:43 9/10
(27/87)
Miért, ezek qrva jó kérdések :DDDDD A kalciumhiány nagyon jó :))))) Amúgy sok filmnél én is elgondolkozom, amikor nagyon unatkozom,,ha igaz lenne, mi mûködtetné, vagy hogy mozogna ez az? Pl. a Függetlenség napjában mutatják a földönkívülit, akinek undorító, hosszú, göcsörtös ujjai vannak. Hogy építette ilyen kézzel az ûrhajót? Hogy fog meg egy csavarhúzót? :))))
http://1.bp.blogspot.com/-X6H4HOQc-no/TdwPWopeh7I/AAAAAAAAAMI/Is6cW8l3RlE/s1600/photo_verybig_2022.jpg
Amit sose értettem filmeken, hogy a zombik miért mindig agyat akarnak enni? :)))

Van pár kedvenc fórumom nekem is, ahova feljárok röhögni. Az alkonyatos fórumon visítottam, mert valaki kifejtette, hogy ha a csaj kefél a farkas gyerekkel és közben a vámpírral, akkor a spermák bent keverednek és egy vérszívó farkaskutya lett volna a gyereke :D erre a másik benyögte, hogy az lett volna az igazán jó õrzõ-védõ egy biztonsági õr mellé, mert nem kell külön etetni, a betörõket helyben fogyasztja...stb.

Ezt a filmet még mindig nem sikerült megnéznem,de már tûkön ülök :D
9/10
offtopic
Bigpapa 2013 ápr. 16. - 15:40:59 9/10
(26/87)
Probléma?
10/10
offtopic
Marcipáncica_ 2013 ápr. 16. - 14:39:57 10/10 Előzmény Bigpapa
(25/87)
Kicsit off, de errõl az jutott eszembe, amikor a "The walking dead" egyik fórumján kb vérre menõ szóváltás alakult ki arról, hogy miként lehetséges/avagy nem/ hogy egy sima bottal át lehet szúrni a zombik fejét. Végül erre az a magyarázat született hogy a zombik kalcium hiányosak... :DD Egy másik: hogy miért nem esnek el sosem a zombik, vagy hogyha kikötõdik egyszer valamelyiknek a cipõfûzõje akkor ki köti be neki... :DDD na a 10. hsz után már vinnyogtam a röhögéstõl... :D
szorsii 2013 ápr. 16. - 06:30:18 Előzmény Bigpapa
(24/87)
A Legenda vagyok pont nem jó példa arra, hogy a zombik ne legyenek gyorsak és erõsek, mert abban nem olyanfajta zombik vannak. Valami vírustól mutálódtak ha jól emlékszem, és nem hogy nem vert a szívük, hanem nagyon is gyors anyagcseréjük volt (szapora szívverés, magas testhõmérséklet...)
offtopic
szingh 2013 ápr. 15. - 21:43:31 Előzmény Bigpapa
(23/87)
Ne szerénykedj, bigpipa! Te már túl jó vagy.
9/10
Bigpapa 2013 ápr. 15. - 15:53:32 9/10
(22/87)
Te,tedd mar meg,hogy elolvasod meg egyszer amit irtam. igen,tudom,hogy nincsenek zombik,de mivel biologiabol eleg jo vagyok,nem nehez elkepzelnem,egy teljesen halott szovet hogy viselkedne,ha mozgasra birnank. Ezert is irtam, ha mar klasszikus zombi filmet nezunk,akkor tenyleg jobb,ha lassan mozognak,cammognak,mint ami elhiszem hogy a tizeneveseknek qrva latvanyos,foleg 3D ben,hogy szaguldoznak a verszomjas gyors zombik.Mivel nem dobog a sziv,nincs verkeringes,nincs semmilyen keringes. Semmi nedvesseg nem jut el a szervekhez,tobbek kozott a szemhez,ami kiszarad es szart se lat.
Erre a filmre kivancsi vagyok,de modern zombis filmre Lugerrel se vennenek ra :D csak,ha vigjatek.
Amugy vampiros filmet se nezek,ha az nem a Penge 1-2 stilusu,vagy egy jo Underworld szeru film.
9/10
csati777 2013 ápr. 15. - 12:31:46 9/10
(21/87)
Ugye tudod, hogy zombik nem léteznek? Következésképpen nem tudjuk, hogy is mozognak.
A vámpíros filmeknél is mindig elõkerül egy-két vámpírszakértõ, aki kifejti, hogy az IGAZI vámpírok nem is ilyenek. Ez csak egy film, könyörgöm! Fogadd el a szabályait és szórakozz rajta, vagy passzold. Logikát keresni benne nincs értelme.
9/10
csati777 2013 ápr. 15. - 12:14:13 9/10
(20/87)
Csajok cipeltek el rá, fanyalogtam, de nagyon kellemes meglepetés volt. Ajánlom mindenkinek, mert ez nem egy "zombis Alkonyat", hanem egy fekete humorú, morbid romantikus film, szenvedõs nyáladzás nélkül.
9/10
Bigpapa 2013 ápr. 15. - 09:15:15 9/10
(19/87)
A filmet még nem láttam, talán ma este eljutok végre a moziba, de azt már most mondom, hogy eleve utálom a klasszikus zombis filmeket, nem látom értelmüket, de pl. a zombis vígjátékokat imádom. A Haláli hullák hajnala kifejezetten tetszett, na meg ez is jónak ígérkezik, holott gondolom, ez nem kifejezett vígjáték, inkább romantikus zombi film. De a Haláliban és ebben is az fog meg inkább, hogy a zombik vánszorognak, alig mozognak, ami inkább hihetõ,mint amit újabban mûvel Hollywood, hogy pattognak, repkednek a zombik. Hogyan? Elhal a testük, az izmok merevek lesznek,az ízületeknek nincs folyadék utánpótlása, így kiszáradnak, nem hajlik a térd, a könyök, stb.
A legenda vagyok, a Resident Evil és a mostani Z világháborúban is ezerrel szaladnak a zombik, ugrálnak, pattognak, idióta baromság.
Errõl remélem este tudok már írni,mert nagyon várom, hogy lássam a filmet :)
Lojzee 2013 ápr. 14. - 14:41:21
(18/87)
Feliratos, vagy magyarul beszélõ?
10/10
Marcipáncica_ 2013 ápr. 13. - 19:58:10 10/10
(17/87)
Szerintem - annak ellenére hogy gúnyt ûz a hagyományos zombi-filemkbõl, a racionalitásból és majdnem mindenbõl ami a hagyományos értékrendet képviseli - állati jópofa egy film. Annyira morbid, hogy már ezért tetszett.
A mûfajára meg a minap olvastam hogy: " ZomRomKom " na ez kééész!! :DD
10/10
Timcsa28 2013 ápr. 13. - 19:56:50 10/10
(16/87)
Megnéztem!Tetszett!Érzõdött rajta az irónia,néhol kegyetlenre,néhol poénosra sikeredett a helyzet komolysága!Könyvben nem olvastam még el,direkt,mert tudom,hogy általában mit "mûvelnek" egy könyvvel a forgatókönyvírók!Mindenesetre örülök,hogy elõször megnéztem filmesítve,majd kicsit belesüllyedek a darkosabb verziójába is könyv formájában!:-)Tetszett,a végén görcsbe rándult a gyomrom a melankólikus,boldog,szerelmes pillantásos,wow szavas,csókos nagyjelenetben,ami bár rövid volt,de tartalmas és mindent elmondott!No meg ugye a szeretet ereje,még egy élõhalottat is képes emberivé,emberré változtatni(persze ez egy kicsit meseszerû a történetben),de egye fene,nekem nem egyszer nézõs mozi volt!:-)Ajánlom minden érzelgõs,romantikás,emberi léleknek ezt a filmet!
10/10
xxDDxx 2013 ápr. 13. - 19:21:40 10/10
(15/87)
Én csak azért regisztráltam, hogy elmondjam, nekem baromira tetszett. :D Szerintem a maga nemében különleges film, a szereplõ választást eltalálták, bár a végét lehetett sejteni, nem vont le a film értékeibõl. Egy húzóra megnéztem 2x.
1/10
Aki bújt, aki nem 2013 ápr. 11. - 14:20:59 1/10 Előzmény Magnolia1
(14/87)
Én annyiból nem, hogy ne legyen már beharangozva vígjátéknak, egyéb iránt, nagy ívben lesz*om, hogy kinek a könyvébõl írták és mit mûveltek vele.
Magnolia1 2013 ápr. 10. - 09:14:23 Előzmény Aki bújt, aki nem
(13/87)
Örülök, hogy csupán három poén volt benne, mert ledöbbentem, mikor meghallottam, hogy vígjátékként reklámozzák. Kétszer olvastam ki a könyvet, amiben semmi vicces nem volt, egy-két halvány poéntól eltekintve. Inkább egy szomorkás, útkeresõs, szerelmes sztori. Nem tudom, Isaac Marion, akinek ez az elsõ regénye, mit szólt hozzá, hogy ezt mûvelték vele...
eltim 2013 ápr. 07. - 16:01:22
(12/87)
Szerintem haláli, annyit nevettem rajta:-)...az a lényeg, hogy nem kell véresen komolyan venni.
10/10
Cullangka 2013 febr. 24. - 21:15:36 10/10
(11/87)
A negatív kommentek után, legyen most egy kis biztatás, hogy nézzétek meg :)
Valaki elolvassa, hogy horror-vigjáték beugrik a Horrorra akadva meg ezek. Hát ne ilyenre számítson.
Elejétõl a végéig élveztem, én sokat nevettem rajta, ötletes (kicsit a Fildo címû filmre emlékeztetett) de találó volt az egész, igaz kimerítette a nekrofilia fogalmát.. :D de szerintem romantikus és vicces volt.
Szokatlan volt, de épp ez kellett:)

10/10

SPOILER

A csontik nekem illúzió rombolók voltak kicsit, nem az ötlet, hanem a megvalósítása, kicsit a múmia jutott róla eszembe, de úgy egészében a film jó volt, a végén még "megis könnyeztem" jó kis romantika:)
1/10
Aki bújt, aki nem 2013 febr. 20. - 23:39:56 1/10
(10/87)
Srácok a bemutató alapján meg voltam gyõzõdve, h ez a film életem vígjátéka lesz. Tévedtem, három poén van az egész filmben, de abból kettõt a bemutatóban lelõnek.

Baromi jó lenne az alapötlet, de iszonyatosan elbasszák.

Nagy csalódás, az utolsó 10percet már nem volt kedvem megnézni.

Szokásos amerikai maszlag...

1/10
1/10
rhymer 2013 febr. 17. - 15:52:09 1/10
(9/87)
Ez annyira rossz, hogy szót se érdemel igazából ... :/ A trailer alapján számítottam némi jóra, de ez rettenetes. Bocsi minden rajongótól!
2wok 2013 febr. 13. - 22:24:31
(8/87)