Magenta99 2016 nov. 08. - 16:13:36
(282/642)
Jajj, köszi! Valahogy nem hallottam/jegyeztem meg ezt az infót, akkor még nem tartottam biztosan érdekesnek.
Mégegyszer köszi. :)
10/10
kikelet54 2016 nov. 08. - 11:07:18 10/10
(281/642)
Szorgalmasan töltöm a képeket, de még mindig nem jelennek meg.

MIÉRT!!!
10/10
kikelet54 2016 nov. 08. - 11:05:19 10/10
(280/642)
Dávid nem bírta tovább, szerelmet vallott Olvidonak, aminek az elsõ döbbenet után az lett a következménye, hogy Olvido elköltözött.
Nagyon szép, érzelmes jelenetek voltak ezek, Dávid nagyon szerethetõ, megható volt a sok "Most mit csináljak?" kérdéssel, mintha maga sem értené az egészet. Olvido meg csak rácsodálkozott a világra azzal a nagy szemeivel.
Armando is megdöbbent, amikor Dávid bevallotta érzelmeit Olvido iránt, de biztatta, hogy ne adja fel. Sajnálom Dávidot, õszintén szerelmes, de egyben bûntudata is van Diego miatt.
Olvidot senki nem tudta lebeszélni a költözésrõl és nem fogadta el a felajánlott bérelt lakást sem. Mindenesetre bátor lépés volt ez tõle, de ha jól belegondolok, remélhetõleg ott nyugta lesz a boszorkáktól.

Diego tehetetlen, senki nem mondja meg, hogy hol van Olvido. Már teljesen magába zuhant, csak Olvidora és a kisfiára tud gondolni, meg felidézni a régi, szép pillanatokat, amit Olvidoval töltött, a végén egy templomba köt ki.

Olyan sokat szerepeltetik Dávidot és Olvidot együtt, hogy az ember azt gondolná, hogy õk egypár.

Amit elõre néztem videókat, abból lehet egy-két dologra következtetni, meg Esperanza körül is láttam érdekességeket. De nem kérdezek rá, legyen meglepi.
malvinkicska 2016 nov. 07. - 16:47:13
(279/642)
A mai rész nagyon tetszett sajnáltam Davidot, amiért így alakult, hisz Olvido inkább elköltözött, szerintem jobban járt három kígyótól, távol lesz.
Szeretném már ha jobbra fordulna az élete, hiszen annyian megalázták, már, aztán szerelem csalódott is, mivel Diego elvette a szõke ciklont.
suxel2.0 2016 nov. 07. - 16:13:43
(278/642)
David csak a mostohafia, Raquelat már úgy vette el, hogy volt egy fia. Még a sorozat elején hangzott el, ám Armando mindig is úgy tekintett rá, mintha vérszerinti gyereke lett volna.
Magenta99 2016 nov. 07. - 15:57:06
(277/642)
Nem értem (vagy nem figyeltem) Dávid nem Don Armando fia?
Hisz pártolná Dávis és Olvido szerelmét és Olvido ugyebár a lánya - akkor ezt így hogy?
10/10
kikelet54 2016 nov. 07. - 10:26:00 10/10
(276/642)
Ez így igaz, és azért a legjobb résznél hagyják abba, mert így biztos, hogy megnézed a következõ részt is. Ez persze hátrány, ha felvételrõl nézed /ahogy én szinte minden sorozatot így szoktam/, mert akkor nem tudod abbahagyni.

Tegnap is töltöttem fel képet, de látom nem sikerült még kijavítani a hibát. Azért gondolom, hogy csak hiba, mert van "Kép feltöltése:" lehetõség.
suxel2.0 2016 nov. 06. - 18:58:48
(275/642)
Szerintem ezekért a pillanatokért úgy lehet rajongani, és mindig a legjobb jelenetnél van vége a sorozatoknak! :( :)
10/10
kikelet54 2016 nov. 06. - 18:43:02 10/10
(274/642)
A 48. rész legszebb jelenete a végén volt, amikor Dávid az ajtónak támaszkodva nézi Olvidot, a szemében rengeteg szerelemmel, aztán elmondja neki, hogy igaz, hogy Dávid a legjobb barátja, és rosszul is érzi magát emiatt, de nem árulja el neki, hogy itt megtalálja, mert szereti...
suxel2.0 2016 nov. 06. - 10:54:36
(273/642)
Íme: https://www.youtube.com/watch?v=bORXjyxi7ws

Pablo Ahmad - No me olvdes nunca
10/10
syuzi 2016 nov. 06. - 09:20:01 10/10
(272/642)
Tudja valaki hogy mi annak a számnak a címe és ki énekli ami David és Olvedo majd nem csókja alatt szólt?

Várom már a holnapi részt :)
fosnewport 2016 nov. 04. - 20:16:56
(271/642)
OFF

Kénytelen voltam újraregisztrálni, mert a fene sem emlékszik már milyen email címmel regiztem régen, nem találtam sehol sem. Mert a névvel nem enged belépni, email cím kell neki. Igaz nekem csak azért kellett, hogy a tv mûsort saját kedvem szerint sorba rendezve láthassam méghozzá a régi normális felületen (jobbra lent át lehetett kapcsolni), csak néhány hozzászólásom volt. Ehhez elég volt regizni, majd a beállításoknál kiválasztani azt a 10-12 csatornát ami érdekelt, így egy lapon gyorsan végig tudtam pásztázni a mûsort. Aztán az oldalról kilépve a beállítások megmaradtak (sütik mentve) ez nagyon jó volt. Ennek már lõttek, mert egyéni beállítások nincsenek, de még a régi felületet is elvették, maradt ez a fos új ami rohadtul el van b@szva szerkezetileg, a régi sokkal jobban áttekinthetõ volt, ez egy sz@r.
pl. feleslegesen sok az üres hely a filmek alatt a stáblistánál meg a többinél, a mûsorrészen szintén, egy fos az egész.
Azoknak lesz a legrosszabb akik sok hszt írtak és nem tudnak majd belépni, õk biztos sajnálják a fiókjuk elvesztését. Gratula port, jól elkúrtátok nemcsak a filmek leírásnál ahol rendszeresen hibáztok, vagy a film címe vagy a leírás el van rontva, hanem már az egész oldalt tönkrevágtátok. És ahogy már valaki írta, azt a pandát sem lehet kilõni. Amit azért biztos egy idõ után levesznek onnan, de a lényegen nem változtat.
Normális oldalon ezt úgy csinálnák, hogy ha rákattintasz mert érdekel az info, akkor miután végignézted az újítást a kis ikon bezárul, vagy egy bezár gombot raknak rá azoknak akik ezzel nem akarnak foglalkozni, hogy a mûsorrésznél ne takarjon már bele a szövegbe.
Micsoda idióták szerkesztik ezt az oldalt, csak legyen újítás, persze sz@rt sem ér az egész mert csak látszatra új, de húrrá az új kinézettõl mindjárt hasraesik a sok netezõ. Eszem f@szom megáll.

OFF
malvinkicska 2016 nov. 04. - 19:53:55
(270/642)
A mai részben Olvido és Armando voltak a virág boltot kiválasztani, és meg akarja v enni neki, de õ azt mondja csak bérelje.
Aztán egy baba boltban majd nem összetalálkozott Diego és Olvido D bevásárolt a gyerekeknek, mikor a sátán Iran megtudta már meg sem nézte aki holmikat.
Ulisest szabályosan megerõszakolta Angus, nem tudni, hogy fog tõle szabadulni.
A két barát szerelmes O-ba, és Davidnak lelki ismeret furdalása van amiatt amiért nem mondja meg O tartózkodási helyét.
A végén szerelmet vallott David Olvidonok nagyon érdekes volt a reagálás, szép aranyos az a kis színésznõ azok a szemek ahogy nézett.
10/10
kikelet54 2016 nov. 04. - 19:25:41 10/10
(269/642)
OFF

Küldtem egy e-mailt a port.hu csapatának a képekkel kapcsolatban, azt válaszolták, hogy igyekszenek orvosolni a problémát.
10/10
kikelet54 2016 nov. 04. - 19:08:10 10/10
(268/642)
Úgy látom, ez az újítás sokunkat megzavart, ugyan ilyen profil váltásba futottam bele a Vodafone oldalán is. De minek kell változtatni? Na, mindegy, majd megszokjuk.


Ha majd sikerül képet feltölteni /bízom benne, hogy ez csak átmeneti hiba/, majd utólag pótolom, azért egy pár sort írok a 47. részhez:

Diego bármennyire is próbálkozott, nem tudta meggyõzni Olvidot, hogy hagy segítsen nekik. Igaz, hogy nagyon szomorúan mondott nemet. Két hét múlva Armando vite haza az unokáját a kórházból, és milyen nagy örömmel simogatta a kis fejét.

Diego Dávidnak panaszkodott, hogy megint nem tudja hol van Olvido, mert kora reggel elmentek, hogy ne találkozzanak. Dávid meg csak hallgatott, hogy õ mindent tud, késõbb persze furdalta a lelkiismeret, hogy mégis csak a barátja, ezt nem tehetné vele, de gyõzött benne a szerelem.

Olvido összeszedte minden bátorságát, és kölcsönt kért az apjától, aki persze hogy nem tagadta meg, és biztosította, hogy mindenben támogatja.

Pancho csak nem nyugszik, már megint feleségül akarja venni Olvidot, de Armando közbeszólt.
malvinkicska 2016 nov. 04. - 18:24:33
(267/642)
Állítom meg áll az ember esze ennyi kis szórakozásunk van és ezt is bonyolítják.
10/10
kikelet54 2016 nov. 04. - 18:11:05 10/10
(266/642)
OFF

Már reggel gondoltam, hogy valami probléma van, de ez egyre rosszabb lesz, miért kellett ezt így megbonyolítani. Véletlenül sem emlékeztem az email címre, amivel regisztráltam. Este lett, mire kitaláltam.

És hol vannak a képek??? Ezt én is nagyon hiányolom!!!

Próba képen egyet feltöltök, remélem a régiek visszajönnek!!!
suxel2.0 2016 nov. 04. - 16:27:24
(265/642)
OFF

És persze a képeket is eltüntette a rendszer --> Vastaps, vastaps, vastaps, tapsvihar, így kell ezt!!!! Éljenek az újdonságok és a frissítések, tyûhha, csak úgy süt le rólam az irónia.
suxel2.0 2016 nov. 04. - 16:25:46
(264/642)
OFF

Ezt nem értem miért kellett. Én amíg be tudtam mászni az újdonsült "fantasztikus, csodálatos" fórumba, melyre szavak sincsenek, hát csudálatos. Kérdem én ebbõl kinek és mi a frankó ebben? Horror. :(

Ha valaki elakadt és nem tud visszatérni keressen meg az alejopaja1@gmail.com-on, és segítek.

UI: nekem kb semmi nem változott, csak a belépés, de az nagyon gáz lett. Gratulálok!!!!!! :P

De hogy valami témába vágó is legyen, most csak kerestem egy David-Olvido képet a neten, aktuális, hisz a mai rész végén bevallotta neki, hogy õrülten szereti.
malvinkicska 2016 nov. 03. - 19:43:18
(263/642)
Egy hozzá szólásom már elszállt sajnos, a mai rész szépen kezdõdött, mivel együtt volt O és Diego, nagyon aranyosak együtt, csak most már o bekeményített nem békül elvette, a szõke ciklont legyen vele boldog.
Az is nagy volt mikor Diego panaszkodott Danielnek, ott jónak mondta mikor õ is szerelmes bele.
Azt megfigyeltem Daniel, mit érez O-*iránt nekem jobban át jön, mint Diego, az nekem hitelesebb, a tekintetek, érintések szóval úgy egészen.
Armando nem gyõzi leinteni a kígyókat, mert azok mindig marnak, nagyon szemtelen Raquela is a pénz vagyon ezeknek csak ez létezik, másról nem is beszélnek. Azt várom hogyan fognak ezek megbûnhõdni ezért a sok rosszért amit csinálnak.
Esperenza egy finom úrinõ, az szép csendben húzza el a nótájukat, Irannak is meg az anyjának, én most is figyelem Iran tekintetét, nagyon szúrós, mint aki iszik vagy drogozik, azt látom.