10/10
kikelet54 2016 nov. 03. - 10:04:21 10/10
(262/642)
Azt gondoltam, hogy a Tiszta szívvel-t nézni fogod, a fõszereplõ Fernando Colunga miatt, én is megnézem. Habár a feldolgozását nem rég láttam, de nem baj, legalább látom, hogy miként alakították át.
10/10
kikelet54 2016 nov. 03. - 09:55:18 10/10
(261/642)
Ez a rész fordulat volt a sorozatban, minden perc élvezhetõ volt az elejétõl a végéig. Tényleg nagyon imádtam.
Valószínû fordulat lesz Olvido életében is, de ahogy a videókat elnéztem nem lesz fenékig tejföl az élete. Pedig már annyiszor megfogadtam, hogy nem nézek elõre, úgysem értem teljesen, csak következtetni tudok. Láttam is olyan érdekes dolgokat, amit még nem értek, de majd kiderül, ha a magyar sorozat is odaér.

Ezután is lesznek képek, mert imádok velük bíbelõdni.
malvinkicska 2016 nov. 03. - 09:34:14
(260/642)
Rossz a net azért ment el annyit elnézést aki tudja törölje ki a felesleget köszönöm.
malvinkicska 2016 nov. 03. - 08:03:24
(259/642)
Aranyos vagy köszönöm a megértésed, valóban most ráálltam a Török sorozatokra, abban is nagyon rondák a nõk a szerelmük miatt, csak ott nem így viselkednek, még sem, mert itt engem az zavar egy témán lovagolnak hetekig az élet sem ilyen, bármi megtörténik túl kell lépni rajta, igen ez sorozat de azért ne nézzenek palinak bennünket. Ami Iránt illeti, már említettem nekem sok nõi beosztottam volt mikor dolgoztam, és tudom a valóságban is mire képesek, az ilyen szõke ciklonok, de nem ide való a téma, és ezért nehéz az elvonatkoztatás sajnos, nekem azért zavar ennyire. A téma szép lenne ha nem ennyi negatív karakter lenne, mert egyre állt rá szinte egy stáb, mindenki szinte csak Olvido vesztét akarja.
A Dunán fog most indulni, sorozat királyos, biztos nézni fogom, az Izaurán A Tiszta Szívvel fog indulni egy Colunga sorozat kosztümös, már azt olvastam nagyon régen várják tõlem jobban értõ nézõk is, igaz a régebbiekben nem volt ennyi negatív szereplõ, mint a mostaniakban. Aztán az olasz sorozatok is nagyon jók azokat sem veszik.
A TV mûsor olyan lenne, mint amilyen nem akkor nem érdekelne a sorozat ennyire, de se egy TV játék, vagy mûveltségi vetélkedõ, amik vannak arra nem vagyok vevõ, az igénytelen dolgokat sosem szerettem.
malvinkicska 2016 nov. 03. - 08:03:24
(258/642)
Aranyos vagy köszönöm a megértésed, valóban most ráálltam a Török sorozatokra, abban is nagyon rondák a nõk a szerelmük miatt, csak ott nem így viselkednek, még sem, mert itt engem az zavar egy témán lovagolnak hetekig az élet sem ilyen, bármi megtörténik túl kell lépni rajta, igen ez sorozat de azért ne nézzenek palinak bennünket. Ami Iránt illeti, már említettem nekem sok nõi beosztottam volt mikor dolgoztam, és tudom a valóságban is mire képesek, az ilyen szõke ciklonok, de nem ide való a téma, és ezért nehéz az elvonatkoztatás sajnos, nekem azért zavar ennyire. A téma szép lenne ha nem ennyi negatív karakter lenne, mert egyre állt rá szinte egy stáb, mindenki szinte csak Olvido vesztét akarja.
A Dunán fog most indulni, sorozat királyos, biztos nézni fogom, az Izaurán A Tiszta Szívvel fog indulni egy Colunga sorozat kosztümös, már azt olvastam nagyon régen várják tõlem jobban értõ nézõk is, igaz a régebbiekben nem volt ennyi negatív szereplõ, mint a mostaniakban. Aztán az olasz sorozatok is nagyon jók azokat sem veszik.
A TV mûsor olyan lenne, mint amilyen nem akkor nem érdekelne a sorozat ennyire, de se egy TV játék, vagy mûveltségi vetélkedõ, amik vannak arra nem vagyok vevõ, az igénytelen dolgokat sosem szerettem.
malvinkicska 2016 nov. 03. - 08:03:24
(257/642)
Aranyos vagy köszönöm a megértésed, valóban most ráálltam a Török sorozatokra, abban is nagyon rondák a nõk a szerelmük miatt, csak ott nem így viselkednek, még sem, mert itt engem az zavar egy témán lovagolnak hetekig az élet sem ilyen, bármi megtörténik túl kell lépni rajta, igen ez sorozat de azért ne nézzenek palinak bennünket. Ami Iránt illeti, már említettem nekem sok nõi beosztottam volt mikor dolgoztam, és tudom a valóságban is mire képesek, az ilyen szõke ciklonok, de nem ide való a téma, és ezért nehéz az elvonatkoztatás sajnos, nekem azért zavar ennyire. A téma szép lenne ha nem ennyi negatív karakter lenne, mert egyre állt rá szinte egy stáb, mindenki szinte csak Olvido vesztét akarja.
A Dunán fog most indulni, sorozat királyos, biztos nézni fogom, az Izaurán A Tiszta Szívvel fog indulni egy Colunga sorozat kosztümös, már azt olvastam nagyon régen várják tõlem jobban értõ nézõk is, igaz a régebbiekben nem volt ennyi negatív szereplõ, mint a mostaniakban. Aztán az olasz sorozatok is nagyon jók azokat sem veszik.
A TV mûsor olyan lenne, mint amilyen nem akkor nem érdekelne a sorozat ennyire, de se egy TV játék, vagy mûveltségi vetélkedõ, amik vannak arra nem vagyok vevõ, az igénytelen dolgokat sosem szerettem.
10/10
mary0114 2016 nov. 02. - 23:10:30 10/10
(256/642)
Ezt a részt vártam már én is régóta. :) Diego ökörbõl átment bûnbánóba, hittem neki- azok a szemek! A kórházas jelenetet nem tudom hányszor tekertem vissza, annyira aranyosak voltak.
Irán tényleg kb. 2 percig élvezhette az esküvõt. :D A nagyasszonyok (Esperanza-Angustias) jelenete nekem szintén visszatekerõs, egyszerûen zseniális. A két színésznõ ahogy játszik az arcával, a tekintetükkel, nagyon hitelesek. Esperanza úgy kiosztotta a családot, hogy végig úrinõ maradt, Angustias csak kapálózott. Irán meg már hallgatni sem bírta. Esperanza kertelés nélkül elmondta, hogy élvezi a helyzetet és erre várt, Angustias meg még mindig nem fogja fel, hogy nincs hatalma abban a házban, csak a gyerekei felett. Abban nagyon igaza volt ESperanzának, hogy milyen anya az, aki ahhoz adja feleségül a lányait, akinek minél több pénze van.

A montázsokkal nemhogy nem fárasztasz minket, kifejezetten szeretem látni a munkáidat és tudom, hogy ezzel nem vagyok egyedül. Meg ugye, több szem, többet lát, másképp is akár. :)
10/10
kikelet54 2016 nov. 02. - 22:49:18 10/10 Előzmény malvinkicska
(255/642)
Kíváncsi voltam, hogy erre a mai részre miként reagálsz. Egy kicsit jobb volt a véleményed, mint általában. Igaz, hogy rengeteg negatív karakter van benne, én is utálom õket, de nem szabad mindent a szívedre venni. Ez csak egy film, és szórakozásra van. Nagyon ne éld bele magad, az élet úgyis "zord és kegyetlen".

Tudom, Te a török sorozatokat részesíted elõnyben, pedig azok sem egy matyóhímzések. Ott is van kegyetlenség bõven.
No, de, ízlések és pofonok, ugye különbözõek.
10/10
kikelet54 2016 nov. 02. - 22:37:25 10/10
(254/642)
Húúú, ez a mai /46./ rész nagyon-nagyon jó volt. Tele érzelmekkel, igazság kimondással, beolvasással.

Sajnos Pancho Nelsonék miatt nem tudott bemenni, de amikor végre elmondta Diegonak, hogy miért jött, az elsõ sokk után magához tért, és senki nem tudta megakadályozni, hogy a kórházba menjen. Se az õrjöngõ Irán, se Nelzon, akit gondolkodás nélkül leütött, se Dávid, akinek ketté tört a szíve a hallottakon.
Még szerencse, hogy Ulises segített neki, és mindenben mellette áll.

Aztán, azok a kórházi jelenetek. Én imádom az ilyen belépõket, mint amikor Diego megpillantja Olvidot az ablaknál. Végig sírtak /én is majdnem/, míg együtt voltak a kórházban, mert hiába kért bocsánatot Diego, meg mindent megbánt, és hülye volt, hogy nem hitt neki, de sajnos megnõsült, és így már Olvido tudja, hogy nem lehetnek együtt. A kisfiát is csak üvegen keresztül nézhette, nagy, bánatos szemekkel.

Dávid teljesen magába roskadt, azt hiszem a barátságának Diegoval biztos vége, de szerintem harcolni fog Olvidoért, csak ugye van egy nagy probléma, mindketten házas emberek.

Nagyon tetszett még, amikor Esperanza mindent elmondott, ami a szívét nyomja. Szinte látni lehetett rajta, hogy mekkora öröm neki, hogy Diego mindent megtudott, és hanyatt-homlok sietett a kórházba Olvidohoz és a kisfiához, otthagyva az újdonsült feleségét. Ezt a legnagyobb boldogsággal vágta Irán arcába. Kiosztotta a többieket is, és nagyon igaza volt. Én csak attól féltem, hogy Nelson behúz neki egyet, mert olyan szemekkel nézte, hogy majd felrobbant.

Szerintem ez a rész volt eddig a legjobb, úgy tartalmilag, és úgy mint elõadásmódban. Nagyon sok volt a közeli kép, és nagyon jól meg lehetett figyelni a színészek arcjátékát.
Mary0114 és Suxel már felrakták ezeket a képeket, úgyhogy én már nem fárasztalak benneteket ezekkel.
malvinkicska 2016 nov. 02. - 19:31:44
(253/642)
A mai rész azért elég érdekes volt, mert Diego ugye késõn kapta a hírt a gyerek az övé, mintha már elõtte nem tudta volna ,inkább nem akarta, mert fel van szarvazva. Az az Iran amit követett a fele is elég lett volna az ingyen cirkuszból, azért elég sokszor túl lõnek a célon a rendezõk ezzel a jelenetekkel. Az nagyon jó volt mikor Esperansa beolvasott a két kígyónak. Az igen érdekes volt mikor megkereste Diego Olvidot a kórházban valóban szép pár lenének, jól néztek még így is ki, hogy O fején egy turbán szerû kötés van. A gyerek aranyos, és azon betegség jelei nem voltak, hála az égnek ami még a legjobb, hogy Eufra keveset volt , bár eltûnhetne már örökre, de ezt csak én kívánom úgy sem fog.
10/10
suxel 2016 nov. 02. - 18:45:16 10/10
(252/642)
reencuentro
10/10
suxel 2016 nov. 02. - 18:44:42 10/10
(251/642)
Egész Acapulco legszebb menyasszonya, köhömm, köhömm, legidegbetegebb, legperverzebb.
10/10
mary0114 2016 nov. 02. - 18:36:51 10/10
(250/642)
Imádtam ezt a jelenetet, Espe és Angus zseniálisak voltak :D
10/10
mary0114 2016 nov. 02. - 18:29:21 10/10
(249/642)
Azok a fejek!
10/10
mary0114 2016 nov. 02. - 18:28:25 10/10
(248/642)
:)
10/10
mary0114 2016 nov. 02. - 18:27:07 10/10
(247/642)
A 46. rész már 1,5 évvel ezelõtt is megihletett, teszek fel pár képet róluk. :)
malvinkicska 2016 nov. 02. - 13:13:09
(246/642)
A meglátásaid csodálva olvasom, nagyon higgadtan tudsz írni errõl a sok rosszról itt is látszik valóban nem vagyunk egyformák, aztán a Suxel meglátásai is valami érdekesek, mert nekem meg csak a rosszak vannak igaz nincs itt semmi jó ebben a sztoriban.
A másik nem szoktam elõre írni mi lesz hogy lesz de itt biztos az utolsó percekben fog fordulni, e helyzet, mert nem rég belenéztem elõre és az a nem normális Iran, mintha lövöldözne, és már szinte a vége felé volt, az is zavaró nekem végig gonoszkodnak ezek a kígyók minek.
10/10
kikelet54 2016 nov. 02. - 10:49:52 10/10
(245/642)
Elég soká gondolta meg magát a két fiatal.
Olvido mikor végre elindult, a szerencsétlenség sorozata érte, Pancho szabadnapos, nem baj, elviszi az apja, elkezd esni az esõ, és persze várható, hogy fának ütköznek, korház, ahonnan nem tudnak tovább menni, mert közben bekerült a kisfia is, az elmebeteg Eufrasia miatt /nagyon remélem emiatt Armandó elküldi a jó büdös francba/.
Csak azt nem értem, hogy miért nem telefonáltak, hogy várják meg õket, Armandonál volt mobil.

A másik szerencsétlen, Pancho a sárga földig leitta magát bánatában, és csak nagy nehezen indult el Chuy rábeszélésére, de jobb lett volna, ha Chuy is vele megy. Itt is egy érdekesség, mindenki meghallotta Pancho kiabálását, csak Diego nem, és természetesen az a kígyó
Angustias ment ki, persze nem engedte be, és a végén jól összeverték.

Mindebbõl Diego semmit nem érzékel, mert a gondolatai Olvidonál járnak, hogy mennyire szereti, meg hogy hol van. Ha már ennyire rájött mindenre, mi a fenének veszi el azt a sárkány Iránt?

Egyáltalán összejönnek még valamikor Olvidoval, vagy csak az utolsó rész, utolsó öt percében??
malvinkicska 2016 nov. 02. - 09:15:32
(244/642)
A tegnapi részben tovább megy a szemétkedés, nem elég Olvido, most már az az ártatlan gyerek is soron van amiért nagyon utálom õket, ha sorozat még akkor is, mivel azok védtelenek, ki vannak szolgáltatva, aza fekete lelkû Eufrásia, mikre képes, és még O é az apja is balesetet szenvedtek. Annak a szõke ciklonak csináltak olyan hasat, az már túlzás, na meg az a piros ruha bûn ronda, az a szarvasmarha Diego állt, ott, mint bálványok szamara, és csak emlékezett. Pancho leitta magát, jól elverték azok a szemét drogosok be ne menjen, D-z.
10/10
suxel 2016 nov. 01. - 21:58:47 10/10
(243/642)
Mostanában nem írtam a sorozatról, nem azért, mert nem tetszene, csak egyszerûen az íráshoz nem volt kedvem, nem csak ide, hanem máshova sem, mindig belekezdtem abbahagytam bármivel is volt az kapcsolatban. :D

Diego végre emlékezik, de hát van, akin nem lehet segíteni. Ölték volna õt meg Rodrigo helyett, komolyan néha ezt kívánja a nézõ. Még ma is, amikor mindennek a végére ért, már eszébe jutott, hogy lefeküdtek Olvidoval, de még mindig nem biztos a babát illetõen, hogy kié DiEgito. Ha már egyszer õ volt az elsõ férfi Olvido életében, akkor nem egyértelmû? Emlékeznie kell arra is, hogy Pancho állandóan körözte Olvidot, de semmire sem ment vele, még verekedtek is. Tehát, ahogy a végén mondogatta Pancho csak bosszúból mondja a dolgokat, de még mindig nem 100% biztos az apaságot illetõen. Megérdemli, hogy Iran magához láncolja, kell neki ilyen kolonc a nyakába, akassza csak bele a kötelet.

Olvidora nem sikerült rákenni a fülbevaló lopást. Ezt az elcsépelt dolgot, csak rózsanovellában, mint itt tudom elfogadni. Egy komolyabb hangvételû sorozatban már nem állná meg a helyét nekem. Van is olyan sorozat, ami nem rózsanovella volt, és pont egy ilyen történetbeli húzás miatt hagytam abba. Engem a Daviddal való kapcsolata hoz lázba leginkább, de hogyisne egy olyan szarvasmarha pasi után, mint Diego. Õ nagyon normálisan viselkedik Olvidoval, próbál a kegyeibe férkõzni, egyelõre sikertelenül. Szerintem ilyen is csak egy sorozatban van, hogy annyi rossz ellenére képes ellenállni egy ennyi jót adó pasinak, igaz ellene szól az, hogy házas. Na de Diego is az lesz, nem? :D Amúgy most 2 nagyon izgalmas epizód áll elõttünk, két olyan rész, ami miatt anno megvártam a hajnali mexikói premier vetítést. Olvido esetében pedig jogosnak érzem, hogy nem áll Diego elé, hogy csináltasson DNS-tesztet, lehet könnyebb lenne, de nekem ugyanakkor méltatlan is, pláne, hogy már megjött az esze.

A gonoszok, most kissé visszább vettek. Raqueláék látták, hogy az amúgy egyébként papucs Armandoval szemben sem sokra mennek. Bár teszetosza az ürge, mégis pajzsot jelent Olvido számára. Iran hozta a szokásos színvonalas hisztijét, Angus férjre vadászik, és Ulises a célpontja, úgy döntött eljött az idõ rámoccanni. Eufrasia meg mindenféle gonosz pletykákkal kavar, hozza és viszi a szót. Pancho pedig jött még bonyolultabbé tenni az egészet a megszállottságával Olvido irányába.

A Vanessa szál tetszett, amikor depresszióba esett, elege van már a Bernardoval való házaséletbõl. Telt már el elég idõ, hogy megcsömöljön a házasságtól, amibe az anyja belehajszolta. De a legjobb, az volt, amikor Citlali egy felmosó vödör vízzel képen öntötte. Néztem a színésznõ arcát, és Esmeralda Ugalde is alig tudta visszatartani a nevetését, ami kerülgette a hideg fürdõtõl. Szórakoztató és jópofa az indián cselédlány. Vagy emlékezzünk csak a mozis horrorfilmes jelenetre, haha :D :D

Martita férjhez ment. De vajon lefekszik-e Tachoval, vagy szimplán jól érzi magát vele, mert ahhoz házasság sem kellett volna. :D