kgyuri0 2009 jún. 08. - 23:15:26
(168/2248)
Szerintem pl. te egy "liber" vagy!
Már mehetsz is!
Rahel 2009 jún. 08. - 23:13:48 Előzmény kgyuri0
(167/2248)
-Elsõ kézbõl származik az infó!!!!
kgyuri0 2009 jún. 08. - 23:13:11
(166/2248)
Ez a degenerált elvarázsoltság engem kissé emlékeztet Majakovszkij et. vörös útlevelére!

A hülyeség örök s nem ismer határokat!

Bár a Majakovszkij féle legalább rendelkezik némi hamvas bájjal.
Rahel 2009 jún. 08. - 23:12:44 Előzmény kajl
(165/2248)
-"Nem munka hõse vagyok, csupán egy dolgozó.
És ne haragudj, de nekem késõ este az alvás a programom, mert tényleg dolgozom napközben. (Amúgy nap közben ezért is nem tudtam válaszolni.)"
-Nyugi!
-Megvárom a válaszodat!!

-"Multik:
A külföldiek már rájöttek erre a hibára. Lehet, hogy többet adóznak, de tönkre is teszik a kisebb cégeket, ami összességében többet hozna a térségnek. Ezenkívül miért ajnározod annyira az idegen termékeket, melyek sok esetben azért olcsóbbak, mert rendkívül rossz minõségûek."
-Nem a termékeket ajnározom, hanem a befektetõktõl beszedhetõ adót próbálom menteni!!

-"Mezõgazdaság:
A támogatások nagy részét szintén a külföldieknek adják, és itt az adókedvezményekre is gondolok. Amúgy a hazai termékeket pont a kintrõl behozott sz..ok teszik tönkre. (olcsó búza, spanyol paradicsom...) Miért kell kintrõl behozni, amit itt is meg lehet termelni, és a minõsége is sokkal jobb? Ha meg így is behozzák, akkor miért kell ugyanakkora adóterhekkel sújtani a mi termékeiket is?"
-A piac már csak ilyen!
-A magyarok meg eladják máshova a termékeiket, és nekik is megvan a hasznuk!
-De a termelõk nyugodtan összeállhatnának itthon is, hogy a megtermelt árut értékesítsék Magyarországon, de ezt nem is tudom, hogy miért, nem teszik!!
-Pedig nekik is megvan a lehetõségük!


-"Hitelek:
Ebben igazad van. De ha nem tennék ennyire tönkre az országot, akkor talán nem kellene sok embernek ennyi hitelt felvenni. Ami sokszor a napi megélhetésükre szükséges, nem új plazmatévére."
-Csak annyit szeretnék erre reagálni, hogy plazma Tv-re több hitelt vesznek fel az emberek, mint a megélhetésük biztosítására!
-És még annyit tennék hozzá, hogy a kereskedelmi bankok most is virulnak, és ha az állam megsegíti a csõdbe jutott embereket, akkor azt a te, és az én pénzembõl teszi!
-Ez az igazán felháborító!!!

Munkahelyek:
A kormány azzal, hogy eladta a külföldi befektetõknek legfõbb bevételi forrásait (áram és gáz szolgáltató, autópályák, MAV, üzemek...), ezzel lényegében eladta az országot. A külföldi sokszor piacot szerezni jön ide, nem azért, hogy modernizáljon.
-Itt álljunk meg, és csak annyit mondhatok, hogy ha az állam ülne még mindig ezeken a "bevételi forrásokon", akkor lenne igazán csõd!!!!
-Ezek többe kerültek az államnak, mint most!!
-Most a bevételi oldalon szerepelnek ezek az "erõforrások"!!!

-"A külföldinek nem érdeke, hogy a magyar megtarthassa a munkahelyét, ha rosszul áll a szénája egyszerûen lelép."
-Na ne!!!
-Kicsit több munkahely jön létre, mint egy két személyes cégnél!!

-"Kik adták el az országot? Az MSZP."
-A fidesz is megtette volna, csak nekik ellenzékben könnyû az emberek fülének kellemesen hangzó meséket nyomni!
-Pl.nem kell radikális adópolitika?
-Ha õk ezt mondják, akkor soha ne jusson nekik eszükbe kormányozni!!!

-"Nem függvényekkel kellene foglalkozni, hanem melózni kéne. Én 2 diplomával minimálbérér dolgozom, és te?"
-A monoton fv.-el tudtam igazán megválaszolni azt, amire rákérdeztél.
-Közgazdászként picit többet keresek ezek szerint.

-"A pályakezdõknek szinte esélyük sincs munkát találni, aki meg idõsebb annak szinte lehetetlen."
-Nem nagy meglepetés!
-Nincs egyensúlyban a kereslet és a kínálat a munkapiacon!
-Sok a diplomás, kevés a hely, szakmunkára meg senki nem adja a fejét!
-Ha igazán európai ország akarunk lenni, akkor a munka becsületét is helyre kell állítani!!
-Európában nem szégyen dolgozni, és van tandíj, ami arra ösztönzi a hallgatót, hogy iparkodjon a tanulmányaival, és ne csak bukdácsoljon!!!
-A fidesz persze ebbe is durván bele nyúlt, és tandíjmentességgel tovább növeli a kínálatot!!!
-

-"Így alapítsuk családot? Evvel vagy annyira megelégedve, mert az MSZP ezt tette."
-Nem tette!!
-A fidesz felhatalmazta a népet a gazdaság irányítására az utcáról(népszavazás), és a dilettáns nép meg meglépi a botrányosabbnál botrányosabb lépéseket!!!

Jó éjt.
ondok 2009 jún. 08. - 23:09:40
(164/2248)
nem a programját ,hanem a segélycsomag javaslatát nem fogadták el ,amirõl egyébként kéásõbb a szakemberek azt mondták ,hogy bizony szükséges lesz az Únió érdekében is.Most pl részletekben meg is valósul ,pl a munkanélküliség elleni csomag.sajnos a Közép európai országok irigysége eddig gátolta az elfogadását.Ez egy dolog szakmailag .Gyurcsány renoméját meg össze sem lehet hasonlítani Orbánéval ,akit mégcsak nem is fogadtak a vetzetõ politikusok.Gyurcsányt alegnagyobb elismerés övezte Nyugat Európában ,mert ott látták ,hogy egy nagy formátumú politikus.
Néha azért ragaszkodhatnál a tényekhez ,mert rendben van hogy hülyítve vagytok éjjel nappal a médiumok által ,de a másik oldalt is meg kéne hallgatni.
zampano 2009 jún. 08. - 23:08:50
(163/2248)
A libberek elmehetnek a picsába! (© Horn G.)
kgyuri0 2009 jún. 08. - 23:08:02
(162/2248)
xzibizé...!!

Nem kell fogadnod, én minden tobvábbi nélkül elhiszem neked, hogy neked már ma is sokkal jobbb....!
Egészségedre!
Nem kellene e udvariasan másokra is gondolnod?!
kgyuri0 2009 jún. 08. - 23:03:17
(161/2248)
Azt hiszem, kedves barátom, nem jól tudod, elfogasdták GyF programját.
De, meg tudod mondani, hogy jutott most eszedbe éppen GyF?
Eddig egész nmásról volt szó!!
ondok 2009 jún. 08. - 23:03:01
(160/2248)
Biztos a nagy élettapasztalat mondatja veled ezt,meg az átélt jobboldali kormányzások.Nomeg biztos az nyílt ,õszinte arckifejezés és tekintet ,ami csak úgy sugárzik Orbánról mostanában.És nem utolsósorban az a kidolgozott program ,amit Bokros jelenlétében mégcsak elõadni sem merészeltek.Volt az Andersen bácsi,nomeg Orbán bácsi ,aki szerint mindenkinek jobb lesz ,csökkentjük az adókat ,és akkora felvirágzás lesz ,hogy csak na.
ehelyett az lesz ,hogy "nem sejtettük ,hogy mekkora csõdöt veszünk át ,ezért sajnos nem lehet beváltani igéreteinket ,nade sebaj ,mert megváltoztatjuk az Alkotmányt úgy ,hogy többé nemigen lesz lehetõség szabad választásokra.Mert ugye az mégiscsak nevetséges lenne ,hogy ahaza,az igaz magyarok ellenzékben legyenek.Azaz visszajön az egypártrendszer ill a Hazafias népfront,és népünk atyja nem Rákosi et. lesz hanem Orbán vezér ,esetleg közt. elnökként v. királyként.
xzibit2009 2009 jún. 08. - 23:01:39
(159/2248)
semmire, hiszen jövõre úgyis leváltják! :D :D
Addig meg még jobban megszedi magát és kész!
Majd elköltözik Hawaii-ra és ennyi volt részérõl...
kgyuri0 2009 jún. 08. - 23:00:41
(158/2248)
A focihuligánok és egyéb magyar fasisztoidok és forradalmárok a Kossuth- tér körül jól besz*ratták a magyar rendõrséget, a megszeppent rendõrség már nem mer fellépni semmi féle agyament rendbontóval szemben, mint pl a Nemzetminiszterelnökékével és sameszaival szemben a kordonbontásnál.
Aztán persze a mi kis árpádsávba burkolt bûnözõink vérszemet kaptak s mentek randalírozni Szlovákiába a futballmeccsre, de hiba csúszott a számításba, a szlovák rendõrség jóerõben van és egyáltalán nincs megszeppentve na szét is rugták a zrityójukat rendesen. Ezt nem bírják megemészteni!.
Ilyen hideg zuhany fogja érni a NyilasBarbiet is Brüsszelben(már elõre röhögök: ott ugyanis senki sincs a Fidesz által mérgezett közhangulatban legyávítva és lehülyítve, mint itt pl szegény BetlenJ aki csak tátotta a száját ma reggel.
idõjós1010 2009 jún. 08. - 22:55:52
(157/2248)
Az uniónak megvan a véleménye Gyurcsány Ferencrõl.
Ha jól tudom a programját sem fogadták el nem olyan rég.
Igaz az utóddal már szimpatizál, majd meglátjuk mire jut.
ondok 2009 jún. 08. - 22:54:47
(156/2248)
nade mégis az a csillogó szem ,áhítatos tekintet,amikor pl Orbán azt mondja ,hogy eddig a" vereségeket mindig alázattal fogadták".És ezek hazugoznak le másokat:))
xzibit2009 2009 jún. 08. - 22:54:29
(155/2248)
úgyse tudjuk egymást "áttéríteni" SOHA!!!
Egyikünk ezzel, másikunk azzal ért egyet ezek szerint!

Egyikünk bal, míg másikunk jobb oldali!

Majd jövõre kiderül minden!

Én most akárkivel fogadok, hogy higgyétek el, hogy JOBB lesz, ha jobb (oldal) lesz! :D
offtopic
Moldávia bánata 2009 jún. 08. - 22:52:21
(154/2248)
Maga a tudomány is érdekkötött, és az érdekek is sokkal erõteljesebbek tudnak lenni a józan észnél. Így semmi meglepõt nem látok abban, hogy mondjuk a Professzorok Batthyány Köre is szellemi maszturbációként éli meg O.V. áldásadásait.
ondok 2009 jún. 08. - 22:48:54
(153/2248)
Egyszerû lélek vagy Te,talán még zsenge is,beveszed a sok maszlagot.Valamikor a komcsik is ezzel operáltak ,hogy fényes szelek nemzedék majd elindul egy jobb úton,meg forradalom meg minden ,Kánaán stb.Arra is volt fogadó készség ,mert az emberek nem változnak ,a raffinált Orbán félék meg jól kihasználják õket ,hogy növelhessék a tokaji birtokokat.
offtopic
Moldávia bánata 2009 jún. 08. - 22:46:04
(152/2248)
Ja igen, bízni én is tudok.
Alapvetõen minden optimista ember benzinje a bizalom.
ondok 2009 jún. 08. - 22:45:40
(151/2248)
Én csak azon szoktam kiakadni ,hogy állítólag értelmes emberek ,egyetemi tanárok ezt nem látják ,hanem kidúvadt szemmel ,áhítattal csüggnek a vezér ajkain,akármekkora átlátszó hülyeséget is hord össze .Így már érthetõ lesz ,hogy hogy tudta hipnotizálni a Führer a kultúrnemzetnek számító Németországot anno.Pár millió embernek meg kellett halni ahhoz ,hogy ráébredjenek ,hogy miben hittek ,miért lelkesedtek szegények.Nálunk is keserû lesz az ébredés ,talán kisebb áldozattal ,dehogy megszívjuk az biztos.
xzibit2009 2009 jún. 08. - 22:44:45
(150/2248)
bizonyíték nincsen rá!

Ember tragédiája utolsó mondat!! Fogadd meg, érdemes mindannyitoknak!
offtopic
Moldávia bánata 2009 jún. 08. - 22:43:42
(149/2248)
Egy jobb úton? Miért is? Mi is erre a bizonyíték?