vandamme 2020 febr. 07. - 23:31:32 Előzmény vandamme
(660/1660)
Bárcsak minden kívánságom így teljesülne. Remélem nem ilyen béna ember jön Enikő helyett, mint ő volt, mert azt a bénázást már fájt nézni.
vandamme 2020 febr. 07. - 23:29:00 Előzmény toths1957
(659/1660)
Ennyire balfasz hogy lehet egy "bajnok", mint ez az Enikő? Ennyire nem képes, hogy egy labdát eldobjon? Az iskolában kislabda hajításnál mennyire dobta el a labdát, 10m-ig???
toths1957 2020 febr. 07. - 08:18:19
(658/1660)
Szegény Enikő annyira gyenge, hogy a harmadik kockasorig már el se tudott dobni. Nem is dobott, hanem lökött, mint a súlylökők. Szerintem ma hazamegy.
vandamme 2020 febr. 05. - 21:35:52
(657/1660)
Remélem a bajnokok elveszítik a végjátékot, és mivel most női kiesés van, Enikő kiesik a fenébe. Az a csaj nem hogy ügyesedne a dobásokban, hanem egyre bénább. De azt is rossz nézni, ahogy a pályán is fut görnyedt háttal meg a kézfejét ilyen kényesen tartva. Essen már ki.
Kuttyánszki 2020 febr. 05. - 20:32:02
(656/1660)
Lehet, hogy ezzel egyedül vagyok, de felmerült bennem, hogy Flórinak elege lett,egyébként mondta is többször, hogy nem lehet már behozni,..elfáradtam,.. nem bírom,...Szóval, azt láttam,mintha az utolsó dobálásnál nem is akart volna találatot, csak úgy dobta, ahogy jött, szinte direkt rosszul...Talán már menni akart, Angliába. Hm?..
10/10
Hoyt a seriff 2020 febr. 05. - 20:11:45 10/10 Előzmény Kuttyánszki
(655/1660)
Irónia. A lényeg, hogy nincs csalás: nem lesz rosszul direkt senki és a szerkesztők sem mondják meg kinek kell vesztenie.
toths1957 2020 febr. 05. - 18:31:00 Előzmény Monas
(654/1660)
Én is: a pirosaktól Zsoltot
Monas 2020 febr. 05. - 16:15:58
(653/1660)
Ma előnyjáték lesz. A hírek szerint egy játékost valamilyen okból kivesznek a versenyből.
Tippelek. A pirosaktól az Enikőt.
juraitibi 2020 febr. 04. - 22:12:45
(652/1660)
Gyerekek!! A bajnokoknál maradjon mindenki a saját sportjánál,sajna más nem nagyon megy nekik......Ez mindegy,labda homokzsák karika,katasztrófa.......jobbak voltak ma megint a kihívok.
Monas 2020 febr. 03. - 22:19:58
(651/1660)
A pirosak végre megint a helyükre kerültek a sufniba.
Amúgy a nagy bajnokok szemrebbenés nélkül a kamerába hazudoztak de nem számítottak arra hogy a Palik felhívja rá a figyelmüket, hogy ő egészen mást látott és hallott.
Jellemtelen sunyi, ármánykodó bagázs ! És még ők a nagy profi sportolók. Az amatőrök meg szarrá verték őket megint.
5/10
Jaeger 2020 febr. 02. - 19:43:25 5/10
(650/1660)
Ez a hét végre úgy alakult, ahogy szerettem volna: a bajnokok végre a villában, a legfontosabb napokat megnyerték, Zalán nem szerzett újabb érmet, ráadásul pont Dave verte meg a medál-játékban + a párbajt is fölényesen nyerte.
Flórit sajnáltam, még ő volt a legnormálisabb a kék fiúk közül. Kezdetben egyébként nekik (kékeknek) drukkoltam, de miután a fiúk olyan gyalázatosan nekiestek a lányoknak, kiderült milyenek is valójában. És most ott folytatták ahol akkor abbahagyták. A Zalántól és a Zolikától felfordul a gyomrom (pedig utóbbit az elején kedveltem). Alexa, gratulálok, csak így tovább!!
Kíváncsi vagyok, hogy a többiek mikor veszik észre, hogy a Zalánt - miközben állandóan a csapategységről, összefogásról, testvériségről szónokol - a saját statisztikáján kívül semmi sem érdekli. Az is fura volt, hogy a párbajra jelölésnél azért nem került még csak szóba sem a neve, mert neki a legjobb a statisztikája (mondjuk úgy nem nehéz, hogy folyamatosan a leggyengébb ellenfelek közül válogat). Ha annyira meg akarták óvni a szeretett triumvirátust, miért nem a legerősebbet küldték Dave ellen?
Egyébként az is nyilvánvaló, hogy Dave a hét folyamán egyre jobb lett (attól függetlenül, hogy nem tudta hozni a pontokat), a pályán simán lenyom bárkit, csak az ügyességiekben lehetne szerencsésebb (és ügyesebb) és bizony egyre nagyobb fenyegetést jelent. Valószínűleg ezért is akart Zalán annyira megszabadulni tőle. De ahogy ezt intézte...
9/10
andris80 2020 febr. 02. - 19:17:53 9/10
(649/1660)
Én személy szerint kibékülnék egy Zalán hazaküldése spontán magyarázat nélkül dologban..:D:D
muszmula 2020 febr. 02. - 17:26:58
(648/1660)
Zalán ha olyan eredményes lenne a pályán mint amilyen sunyi és alattomos,egyetlen futamát sem vesztette volna el.Dorcika nagyon elszállt magától.Alexa gratulálok,hogy ki mertél állni egyedül Dave mellett.Lacinak egy kis szerénység jól állna! Hajrá Dave,ne hagyd magad,iskolázd le Őket!!
vandamme 2020 febr. 01. - 09:13:44 Előzmény juraitibi
(647/1660)
Így látom én is. Dorci egyrészt el van szállva magától, másrészt nyalja a falkavezér fiúk seggét, hogy jó legyen náluk. Ja, Adu hogy lapított, amikor négyesben taktikáztak, hogy ki menjen Dave ellen.
dania01 2020 febr. 01. - 00:24:01
(646/1660)
Dave nagyot ment. Gratula! Alexa először nem volt túl szimpatikus, de most nagyot nőtt a szememben. A 20 évesen 1 éves gyerekkel rendelkező Lacika meg elmehet a csába. Dorcikával együtt. Zalán hidegen hagy. Emberségből mindhárom levizsgázott. Ráadásul beáldozták Flórit, az egyetlen normális srácot, mert Lacika fáradt és hiányzik a családja. Ja!
juraitibi 2020 jan. 31. - 22:57:26
(645/1660)
Srácok! Alexa nagyon jól látja a dolgokat. Adu és Dorci emberileg egy nulla!!!!! A vezérről ne is beszéljünk... Hajrá Dave!!!!!
Monas 2020 jan. 31. - 21:29:25
(644/1660)
A pirosak kobra hadművelete leszerepelt. Nagy pofával indultak a medálokért és sikerült nekik egyet sem elhozni.
Fashion 2020 jan. 31. - 20:43:38 Előzmény Kuttyánszki
(643/1660)
Kérdezed
"nem is értem, hogy lehetett beválogatni közel ötven éves embereket, hiába világbajnokok(voltak)"

Hogy is mondja Fábry?
"Köszönjük mindenkinek, akik a jelenlétükkel emelték az este színvonalát"
Szerintem ezeket az embereket nem feltétlen azért kérik fel, mert hogy győzzenek.
Kereskedelmi csatorna ezért a nézettség kell nekik. Velük tudják reklámozni azt, hogy a műsor mennyire színvonalas.
És valóban tagadhatatlan, ha nem is mindig a teljesítményükkel, de az emberiességükkel emelik is a színvonalat.
Kuttyánszki 2020 jan. 31. - 17:57:05 Előzmény vandamme
(642/1660)
Lehet, hogy Zozó nem a legjobb dobó, (én ritkán nézem, illetve naponta bele-belenézek, tehát nem követem percről percre) viszont ő szerintem esélyes, rendkívül könnyed, gyors, ügyes, fiatal, van energiája. Inkább csak maradjon.
Egyébként tényleg fura, hogy hiába ügyes valaki végig, a dobálás dönti el, akkor miért van az egész kúszás-mászás?... Tegnap is, Pl.: a pályán Dorci a kis súlyával, energiájával csak úgy rőppent fel a mászókára a vízből, a vele versenyző piros csaj (most hirtelen nem tudom ki volt, de ránézésre min. 15 kg-mal nehezebb, és talán ugyanannyi évvel idősebb, alig, nehézkesen vonszolta fel a s*ggét a mászókára. Ha történetesen nem sikerül Dorcinak a dobás, mégis a piros (Gabi? Brigi?...)nyerte volna.
Szóval, sokat számít a kor, a fiatalság még nem elhasznált ereje, nem is értem, hogy lehetett beválogatni közel ötven éves embereket, hiába világbajnokok(voltak) Eleve nem olyan rugalmas már egy idősebb izom, csontozat. Eleve vereségre van kódolva a fiatallal szemben.
Csollány Sz. azt jósolta, biztos, hogy piros lesz a győztes. Hát, a nők közül a triatlonos csajra tippelek. Fiúk közül talán Adu. Vagy a piros Zsolt.
Kuttyánszki 2020 jan. 31. - 17:37:56 Előzmény Hoyt a seriff
(641/1660)
Ne már, hogyan lehetne ebben csalni? A szemünk előtt küzdenek, lótnak-futnak. stb...Vagy mit értesz csalás alatt?