Téma: Fórum

sonka 2006 febr. 18. - 20:29:38
(12/132)
Ilyen keményen csak két nõ tud vitatkozni. :-)
De: milyen mûsor is a Fórum? Mert ez még nem derült ki. Jó vagy rossz?
Zsuzsanna 2006 febr. 18. - 18:37:02
(11/132)
És legalább ráírattad a nevére azt a megvásárolt házrészt, vagy te vagy a házinéni?
bagolyka 2006 febr. 15. - 14:38:34 Előzmény Zsuzsanna
(10/132)
Az alapján ítélve, amit írtál, az ember csak azt a következtetést vonhatja le, hogy nem érted.
Ami pedig a válaszodat illeti, hát nagyon el vagy telve a fene nagy érzékenységeddel. Mutass példát, menj le falura, oszd szét a javaidat, aztán nézd meg, mi lesz belõle.
Ha akarod tudni, én egy falusi embert mentettem meg annak idején a kiköltöztetéstõl azzal, hogy megvettem a házrészét...
És te mit tettél? Erre a kérdésemre nem válaszoltál!
Zsuzsanna 2006 febr. 14. - 19:40:09
(9/132)
Ismerem a mondást és tökéletesen értettem.
Sajnos a válaszomat te nem.
bagolyka 2006 febr. 13. - 16:41:36
(8/132)
Kedves Zsuzsanna!
Ugyanaz az üveg "az egyiknek félig tele van, a másiknak félig üres" - ez egy szólás, amely arra vonatkozik, hogy ugyanazt a dolgot az egyik ember pozitívan, a másik negatívan ítéli meg. Sajnálom, hogy nem ismered ezt a szólást.
Ami pedig az empátiát illeti, saját elhatározásomból küldtem pénzt a cunami áldozatainak, a Gyermekélelmezési Alapítványnak... (hirtelen ezek jutottak eszembe). Te kinek küldtél?
Zsuzsanna 2006 febr. 11. - 08:43:57
(7/132)
Nem kell cinikusnak lenni. Illene empatikusnak lenni ennyi idõs korban.
Ha neked félig tele van, akkor elõtte egészen tele volt.
Vannak, akik egész életükben még a félig tele, vagy félig üres életet sem kapják. Vannak, akiknek egész életükben csak éppen csurran-cseppen az anyagiakból és a boldogságból.
67 évesen nyisd ki a szemed.
Lásd meg az aluljárók "népét", ahogy halálra fagynak a hidegben. Lásd meg az üres falusi udvarokat, ahol nem a járvány miatt nincs csirke. Lásd meg a tanyasi öregeket, akiknek jártányi erejük sincs már, mert agyondolgozták magukat, és a te korodban agg, beteg vénemberek.
Nekik meddig volt vajon tele az az üveg és mire számíthatnak a mai világban?
Adj nekik a tiédbõl, ha neked olyan jó. Hogy míg élsz, valami jót is tegyél, ne csak ülj boldog magányodban.
Nem megbántani akarlak, hanem egy kicsit figyelmeztetni, hogy lásd meg a valóságot.
bagolyka 2006 febr. 08. - 15:48:59
(6/132)
67 éves vagyok, öt éve özvegyen élek, 38 évi boldog házasság után.
Mégis azt vallom, hogy "az üveg félig tele van".
Számodra persze "az üveg félig üres". Ha téged ez boldogít, hát légy boldog...
Zsuzsanna 2006 febr. 06. - 13:01:09
(5/132)
Ha neked érvelésre van szüksged, akkor nincs szükséged érvelésre, vagy ide, vagy oda tartozol.
És akkor a magyarázatra az alapoktól volna szükséged és nem biztos, hogy elvakultságodban megértenéd.
Úgy látszik, téged még nem taposott meg eléggé az élet. Majd, ha ott tartasz, megérted a helyzetet magadtól is.
bagolyka 2006 febr. 01. - 14:19:25 Előzmény Zsuzsanna
(4/132)
Zsuzsannának: Ne állíts, hanem érvelj!
Zsuzsanna 2006 jan. 16. - 20:10:03
(3/132)
Az ország már elhülyült. Az, hogy 16 éve szórakozhatnak velünk ezt igazolja.
Jobboldal-baloldal, nem mindegy, mindegyik kapott már lehetõséget arra, hogy tisztességesen vezesse a nép megbízásából az országot. Mindkét oldal súlyosan visszaélt a nép bizalmával és tökéletesen tönkretették ezt a szegény országot.
x-tro 2006 jan. 14. - 10:43:24
(2/132)
a megoldás egyszerû.
ha te biztos vagy benne, hogy ÕK hülyék, és TE okos vagy, akkor egyszerûen nem kell odafigyelni mit nyilatkoznak összevissza....
szerintem ennyi az egész.
van egy angol mondás: az igazi úriember két dologgal nem foglalkozik, a focival és a politikával.
szerintem megszívlelendõ...
foxjuliette 2006 jan. 13. - 17:45:16
(1/132)
Azt tapasztalom, hogy egyre inkább terjed a magát jobboldalinak nevezõ, begõzölt agyú nyilatkozók lehetõségeinek tárháza.
A Hír TV-ben csak õket hallani, az ATV BBC normákat követni akaró újságírói mindkét oldalnak lehetõséget adnak. Az eredmény: baloldali véleményt ritkán, mig jobboldalit állandóan hallani. Leugatják a baloldalt!
Az újságírók bizonyára Pulitzer díjat érdemelnek, de az ország attól még el fog hülyülni!