CDK 2006 nov. 16. - 18:27:18
(61/2021)
Svábytól meg azért vagytok kiadva - nem a szakmai csõd miatt - hanem mert hagyta akadálytalanul végigmondani Orbánt egy nagy nézettségû/országos, amúgy nyíltan balos ("a miénk") TV-ben, ez verte ki a biztit, nem a szerencsétlenkedése - tudtuk róla, hogy az.
CDK 2006 nov. 16. - 18:10:56
(60/2021)
Pont az a baj vele, hogy nem mindenki mondandójába szól bele - ugye nem kell taglalnom, milyen szempontok alapján válogat - ez viszont nem "tudás", hanem elfogultság, ami nem szinonímája a kiegyensúlyozottságnak.Na ennyit a szakmaiságról, valóban "jó, tapasztalt szakember"=elvtárs.
a_manocska 2006 nov. 16. - 08:00:22
(59/2021)
A borzalmas hõzöngõ stílusról hablatyoltam, ami a jobboldali érzelmû polgárok sokának sajátsága.

Balóról nem kívánok vitába szállni, szerintem jó, tapasztalt szakember (ugyanúgy mint Friderikusz, ha már ebbe a fórumba írok:)) A zavargások utáni Gyurcsány majd Orbán interjú kifejezetten jól sikerült az Estében, ellentétben Sváby hatalmas alakításával egy héttel késõbb...

Te pedig nem szereted, mert posztkommunista retrobolsevik vörösnek tartod, aki természetesen balra húz... és beleszól mindenki mondandójába, "alakítja" a beszélgetést... (mellesleg nem tudom, tisztában vagy e vele, hogy készül egy ilyen élõ, beszélgetõs mûsor: a mûsorvezetõ sokszor kívülrõl kap instrukciókat, hogy mire kérdezzen rá. Lehet ez a Baló esetében nem így mûködik, de eléggé bevett szokás)

Szóval mindketten szubjektív észrevételekkel élünk, így feleslegesnek tartom, hogy ezen a témán tovább rágódjunk (biztos van az estének is fóruma...)

Csak épp nem látod mögötte azt a tudást
CDK 2006 nov. 15. - 19:01:33
(58/2021)
Átgondoltam, te sem vetted le.Attól, hogy valahol zsidóznak, még nem jelenti automatice a jobboldaliságot - tanulmányoznod kellene a baloldal eredetét és törénelmét - természetesen nem baloldali, hanem objektív forrásból:P Az antiszemitizmus ugyanúgy jelen volt(van) mindvégig, mint az ellenpóluson - a pogromok is!- a különbség csak a vállaltság nyíltságában(Hitler)/eltakarásában(Hruscsov, hogy a H-nál maradjunk) - megint az a fránya szemforgatás, álszenteskedés:P - illetve a baloldali történelemírás/tanítás "szemérmességében" van.
Kerestem, de nem találtam a jobbos felsorolásokban az Indexet - ekkora ziccert kihagyni! :D Vajon miért?
A nem minden balos "'liberális" erre vonatkozott!
CDK 2006 nov. 15. - 17:59:57
(57/2021)
Nehogymá' közibük tedd, urambocsá' föléjük, mert kiesik a vakbelem a röhögéstõl...már réges-rég összenõtt, ami összetartozik - ne kelljen már genealógiai szemináriumot tartanom!
CDK 2006 nov. 15. - 17:50:21
(56/2021)
Te most mirõl hablatyolsz, drága?Levetted egyáltalán a lényeget?Nem. Ehhez értetek kurvára:csúsztatni, elferdíteni, elterelni a szót a lényegrõl,álszenten szemforgatni, és mindezek tetejébe elõvenni a nagybunkót kapásból, holott még semmi sem hangzott el, ami egyébként indokolná.
Szóval mégegyx, hátha most leveszed: Baló ugyanolyan álságosan "kiegyenúlyozott", mint amilyen az átkos volt, végülis a rendszer (vég)terméke. Egy bizonyos szint alatt észrevehetetlen a manipulációja - erre "kellene " kurzust alapozni - majdnemhogy szerethetõ figura - akárcsak Komlós, de gyanítom az õ neve sem mond számodra semmit, csak azt tudod szajkózni, amit ezek az "igazság lovagjai" az agyadba mostak az -izmus szótárból!
CDK 2006 nov. 15. - 17:33:07
(55/2021)
QED!
a_manocska 2006 nov. 15. - 14:30:07
(54/2021)
egyébként üdv a "mindenrõl beszélünk csak fridirõl nem"-klubban, úgy látom kitûnõen át fogod venni az eltûnt hungaricum helyét, ám elõször kérlek olvass el minden hozzászlást, és jó elõre irts ki minden hõzöngõ, agitáló demagóg kifejezést a hozzászólásaidból (itt a mocskos zsidóbolsevikkommunista, vörös patkányok, stb-re gondolok), hogy ezt a kört már még egyszer ne kelljen lefutni...
a_manocska 2006 nov. 15. - 14:26:36
(53/2021)
Aznap éjjel a Navrasics volt benn, meg valamelyik MSZP-s Baló mûsorában, és ha jól emlékszem Balóval hármasban várták, hogy ennek az egésznek vége legyen mégpedig a rudi szobájában. Én a Navrasics-féle (nem hivatalos) beszámolót hallottam, és minden emlékem szerint nem az volt aznap éjjel a gáz, hogy Baló bárhová is eltûnt volna, hanem az hogy egy biztonsági õr sem volt velük, hanem ott ücsörögtek hármasban. A Balót, ha jól emlékszem a Navra vitte haza, bár erre nem vennék mérget...
x-tro 2006 nov. 15. - 09:02:23
(52/2021)
Baló pedig azért tûnt el az ostrom éjszakáján, mert éppen az õ autóját ápolták "hõs forradalmáraink", és nyilván aggódott. Mert õ is a cascón akart volna spórolni, tán?
x-tro 2006 nov. 15. - 09:00:21
(51/2021)
A matulát indexes, és "indexközeli" csákók csinálják kommunista mûszakban. A liberalizmus nem bal és nem jobb. A liberalizmus liberális.
CDK 2006 nov. 14. - 19:14:16 Előzmény x-tro
(50/2021)
Amúgy meg csak egy ((nyárs)polgár)pukkasztó hecc az egész....
CDK 2006 nov. 14. - 18:57:03 Előzmény a_manocska
(49/2021)
De jobbat mondok: az MTV ostromának éjszakáján Baló hirtelen eltûnt... biztos nadrágot váltani ment haza - hehe.
Kellett volna neki, ha valóban "pártatlan"?
CDK 2006 nov. 14. - 18:52:41 Előzmény a_manocska
(48/2021)
A "szõnyegbombázós" Baló-ra gondolsz? Éltél te egyáltalán akkor, amikor ez a "SZT tiszt" közszolgálatira "szocializálódott"?
Ha jobbost szerkesztenek be, meg tudná fojtani egy kanál vízben, alapvetõen udvariatlan (tiszteletlen):belefojtja a szót a partnerébe, szétszabdalja a lényegi mondanivalót.Ha a Párt-nak lenne kommunikációs (agit.prop.) kurzusa, "tanítania" kellene Baló-t! A Komlós- féle vonulatba sorolandó, semmiképpen sem oda, ahova tetted...
CDK 2006 nov. 14. - 18:40:16 Előzmény x-tro
(47/2021)
Nem tom, a matulát szerintem balosok "csinálják", még ha zsidóznak is... azért a balosok között sem mindenki "liberális".
x-tro 2006 nov. 10. - 09:54:43
(46/2021)
Vagy van még jobb: figyelj hungaricum! <a target="_blank" href="http://www.matula.hu" title="www.matula.hu">www.matula.hu</a>
Ez a te helyed...:D
x-tro 2006 nov. 10. - 09:52:16
(45/2021)
A virtus.hut elsõsorban hungaricumnak szántam, mint lehetséges felületet mondandója kifejtéséhez, csak mint egy normális szájtot. De a kuruc.hu is biztos fogadná, ott persze zajos sikereket is arathatna, bár ez jelen esetben kispálya.
x-tro 2006 nov. 10. - 09:45:16
(44/2021)
Akkor téged is csak biztatni tudlak...:))
x-tro 2006 nov. 10. - 09:44:06
(43/2021)
Ne tûrd, ezt senki nem mondja. Sõt, csinálj, beszélj, hõzöngj, verd a fejed a falba, dobáld meg a kormányt, a rendõröket, a polgárokat, a komcsikat, mindekit. Átkozódjál, dühöngj. Ha neked így jó, tedd azt.

De azt tudnod kell, ha csak egy röpke pillanatra is bárkit megzavarsz saját szuverenitásában, akkor a legteljesebb joggal fog pofánverni. Ennyire egyszerû dolog a demokrácia. tehát csak rajta. Ne tûrd, küzdj és harcolj...

BOCSÁNAT MINDENKITÕL, AKI ESETLEG A FRIDERIKUSZ FANSZÁJTOT KERESI...:D
hungaricum 2006 nov. 10. - 07:35:03
(42/2021)
Én nem ismerem milyen viszonyok uralkodnak a szerkesztõségekben, ezt ti biztosan jobban ismeritek, de a végtermék az, amivel én szembesülök, az pedig ma a leghitelesebb sajtóterméknek mondható, mert abban logikai hibát nem találsz, legalábbis nem annyit, mint a másik oldal kormánypropagandától átitatott, sokszor hazug végtermékében. Nem az számit ki mit hisz, hanem hogy a tények ismeretében melyiket lehet leginkább manipuláción kapni. Viszont nem reflektáltál a gazdasági okfejtésemre, vegyem úgy, hogy azt elfogadod, vagy csak szimplán nem érted? Ha elfogadod, akkor továbbra sem értem, hogyan lehetséges az, hogy mellé álltok valaminek, amelyrõl érzitek, hogy rossz? Fõleg miután az is kiderült, hogy mindez a most regnáló kormány korábbi hibáiból adódó válságra adott rossz válasz? Hogyan bízhat valaki is egy csapatban, aki mindent elrontott, hazudott, megtévesztett (titeket is), és most kapálózva próbálja visszalapátolni a kakit a lóba, ráadásul ehez a legrosszabb módszert választja? Miként lehetséges ez? Erre válaszolj!