Neli 2013 márc. 07. - 17:23:03
(594/2174)
egy kis CV: mivel ezek a részek most vannak, továbbra is homály elõttem Lorena terve a kamu gyerekkel... :S vajon mit akart? még mindig nem tudom :S
szegény Willy meg ma vakult meg :S
és a mai végén na ki jött? :D :P Dzsungel Jane személyesen :D :P kezdõdik a mûsor :D :P egyébként azt se tudom, honnan jött ez a dolog, hogy Emmát és Jane-t elcserélték... JM mindig is tudta? és most mi ez a nagy mánia, hogy meg kell keresni a csajt?
Neli 2013 márc. 07. - 15:37:23
(593/2174)
oké, de én azt nem vágom, hogy Gabriela nem kalkulált ezzel? nem azt akarta, hogy ne tudják, hogy õ az? bár nem tudom, ez hogy sikerülne, az arca nem lett más... smink meg új haj-cuccok, de az arcán nem tud változtatni... vagy eleve ezt akarta, hogy az ellenségeiben kétségeket ébresszen, tényleg õ-e az? kezd beválni, sokan hiszik G-nak... egyesek már a sírját akarják kihantoltatni és megvizsgáltatni a "holttestet" (nem tudom, ki van benne)... :D :P
suxel 2013 márc. 07. - 11:14:44 Előzmény Neli
(592/2174)
Antonia mindig is higgadt, hidegvérû volt, sosem aggódott semmin, bárkit eltakarított az útjából. Megvannak az emberei összeköttetései. Gondolom nem ijed meg Gabrielától, hiszen egyszer már évekre eltakarította az útból, most miért ne sikerülne neki ismét. Ellenben a szenátor, Anibal elég sokszor mutatta a félelem jeleit, õ nagyon aggodalmaskodó típus, Antonia ellentéte, de mindketten velejéig romlottak. Amikor kiderült, hogy Constanza nagy vagyont örökölt, akkor is be volt pánikolva, hogy mi lesz. Antonia tök nyugodtan elintézte: kivégeztetett pár embert és csõ!
Neli 2013 márc. 07. - 05:01:37
(591/2174)
na sok érdekes nem volt, untam :S kb. annyi, hogy Eva elmondta a riportercsajnak a dolgokat, az meg bosszúért lihegve le akarja adni a sztorit az esti hírekben... és holnap robban is a bomba :D :P
Neli 2013 márc. 07. - 04:24:06
(590/2174)
Rostro: Luciano sírt és könyörgött az apjának a börtönben, hogy vigye ki :D :P szinte már sajnáltam :D :P
na most az ügyvédnõ elment Martinhoz és rámászott... elõtte a pasi elküldte a fenébe Evát :D :P
Neli 2013 márc. 07. - 04:05:11
(589/2174)
jé, G. haja hosszú :O :P tegnap rövidnek tûnt... trükkösen szárították be :D :P most a végén ki volt bontva... vkit várt este, de nem értettem...
Lucho meg elment nõzni :D :P egyre jobban bejön ez a pasi :P :D meg a szövege :D :P
és persze Max se utolsó, annyira aranyos :P beszélt G-val...
ez egyre jobb :P
Neli 2013 márc. 07. - 03:36:07
(588/2174)
jól eljátszadozik Alejandro-val, csípem :D :P Lucho-nak is volt egy nagyon megható jelenete az idõsebb nõvel :P tök aranyos volt a pali :P
na G. haláli, elkezdi A-nak: quiero ser tu patrona :D :P hatásos :D :P

Max meg pincérként mûködik ott, nagyon édi :P

egyébként bevillant, hogy pont ma, azaz 6-án (nálam még 6-a van :D :P) egy éve, hogy elindult a CV kint, pont ebben a sávban :D :P ha nem tévedek...
Neli 2013 márc. 07. - 03:10:12
(587/2174)
nem teljesen értettem a végét... megint BB volt :D :P

LP: nem értem, Antonia hogyhogy nyugodt meg higgadt... :O :S simán rájött, hogy Veronica=Gabriela és bosszúért jött, de nem látom, hogy izgatná... :O :S a szenátor nem hitt neki... Veronica nagyon jól csinálja amúgy, ott bájolog mindenkivel, közben gyûlöli õket, de jól leplezi :P
Neli 2013 márc. 07. - 02:59:09
(586/2174)
nam buktatta le a csajt... bah :S :D Ninácska meg végig sírdogált, másnap meg már jól volt... senkinek nem akart megnyílni, pszichológust akartak neki, de nem volt rá kivi...
Bianca jól lehordta késõbb B-t, hogy Ninának bejön és miatta ájult el (az esküvõ hírére) :D :P Bruno meg ott hitetlenkedett :D :P
Neli 2013 márc. 07. - 02:39:25
(585/2174)
na le is bukott a csaj :D :P persze még nem tudja :D :P Bruno kiszúrta, hogy átöltözött B. és bement a hálóba, megnézte a szennyeskosarat, ahol megtalálta az elõzõ cuccot, megszagolta és érezte a saját parfümjét :D :P ott mosolygott hitetlenkedve :D :P
Neli 2013 márc. 07. - 02:36:37
(584/2174)
hehh, nagy volt megint, amíg mindneki a kórházban dekkolt, Bianca beosont Bruno szobájába és szagolgatta a cuccait, aztán a pasi parfümjét :D :P de meghallotta, hogy jönnek, és addig bénázott sietségében, míg kiömlött az egész :D :p persze rá is, és rohanhatott lemosni meg átöltözni :D :P aztán persze be is fújta magát a sajátjával, nehogy megérezzék rajta a másikat :D :P elõtte meg Bruno látta az ajtót csapódni a hálóban, utána a szobájában észrevette az üveget, és furán nézett... :D :P
Neli 2013 márc. 07. - 02:15:58
(583/2174)
konkrétan passz... azt mondták... én azt se tudtam, hogy volt... :S :D
8 hét?? ebbõl a borzalomból?? :O :S :D na ne :D :S a franc, hogy bírom ki :D :S pedig olyan jól indult :S Antoniát még mindig sajnálom, sztem Aliciával semmi kémia nem volt M-nak :S vagyis nem sok... megszívta mind3mal :S :D
egy iszonyat nagy katyvaszt kreáltak az egész cuccból :S sztem ott siklott félre, mikor Liz kiszállt... és új irányt kellett adni az egésznek... :S bár nem tudom...

LP: hát igen, kezd megnyerni :D :P egyre kivibb vagyok :D :P fõleg bizonyos szálakra :D :P

amúgy most nézem a PP-t, a kis hülye idegrohamot kapott és elájult az esküvõ hírére :D :P Bruno meg felkapta és apukával együtt usgyi a kórházba :D :P a szerencsétlen kiscsaj meg még ott vinnyogott, hogy tegyél le :D :P ahelyett, hogy élvezte volna :D :P az meg külön nagy volt, mikor B. menyasszonya (Nelly CV -ebben a soriban rondábbnál rondább nõket kap JC :S) nagy naivan megkérdezte Biancát, a "szegény kislány" miért ájult el :D :P Bianca meg adta a hülyét, hogy gõze sincs :D :P aha :D :P egyébként a hírtõl õ is kikészült, de kicsit jobban leplezi... bár az anyja tudja, hogy vmi van...
amúgy mikor Ninácska elájult, rögtön ki rohant oda nagy aggódva? :D :P a kertészfiú :D :P aztán jöttek a többiek...

heh most Bianca: a házasságom tökéletes :D :P hogy nem szakad a plafon :D :P mire Flavia: amíg Bruno agglegény, a házasságod veszélyben van :D :P én csak el akartam tüntetni az útból Ninával, hogy segítsek :D :P veszekednek (B-F)...
offtopic
handi99 2013 márc. 06. - 23:37:31
(582/2174)
Capitulos culminates: azt hiszem, hogy azt jelenti, hogy még 8 hét van hátra. Ha a játékidõt nézzük, akkor kb. 120 részes lesz (... a felezés miatt).

Engem is érdekel, hogy mit hoznak ki ebbõl. Valahogy annak sem látom sok értelmét, hogy Eva a gyilkos (most nem a 6 gyerek megölésére gondolok). Farías professzor lánya tényleg meghalt?
offtopic
handi99 2013 márc. 06. - 23:30:37
(581/2174)
.... ahhoz képest, hogy nem is akartad nézni... :D
offtopic
handi99 2013 márc. 06. - 23:28:53
(580/2174)
Irenének csak eszköz volt Lucía, hogy megszerezze Alejandrot.
offtopic
handi99 2013 márc. 06. - 23:27:00
(579/2174)
Nincs mit. Tulajdonképpen várható volt: Poncia tényleg nagyon hûséges volt Antoniához...

Ha már kérdések:
Helyesbítek Julia "öngyilkosságával" kapcsolatban: szóval magát a gyilkosságot nem mutatták. Csak Antonia és Macario volt a szobában Julián kívül. Valószínûleg Macario lõtt. A lövés után ment a szobába Fernando és õ Antoniát vádolta...
offtopic
handi99 2013 márc. 06. - 23:23:28
(578/2174)
Max és David jóban voltak. Max mindig megvédte Davidot, ha az osztálytársai piszkálták.
G. miatt vesztek össze. Max (és Francisca) kiállt G. mellett, David viszont, nem. Amikor David beteg lett és kórházba került Max meglátogatta (Antonia végig Daviddal volt). A kórházban összevesztek és Max megkérte, hogy válasszon, hogy a Suárezek v. a Beltránok közé akar tartozni... David a Beltránokat választotta...
Neli 2013 márc. 06. - 17:03:40
(577/2174)
a tegnapi részbõl :P
Neli 2013 márc. 06. - 05:02:00
(576/2174)
na Eva jól kiosztotta a szüleit, az anyja kiakadt... Eva mindent el akar mondani... és vége...

(a capitulos culminantes mit takar amúgy? hány hét van még ebbõl? amikor indult, tök érdekesnek meg izginek tûnt, na és mit hoztak ki belõle? :S el se tudom képzelni a végét...)
Neli 2013 márc. 06. - 04:54:37
(575/2174)
Martin piásan rárepült Alex ügyvédnõjére (Alex kiszabadult és ünnepeltek- hogy miért volt sitten, passz), az meg elhajtotta, hehe :D :P
Eva meg felfedte magát az öccse elõtt :D a gyerek kissé elhûlt... :D :P az anyjuk próbálta megakadályozni, meg Ezequiel is ott volt (Eva hívta õket össze, bejelenteni, hogy fel akarja vállalni a tettét), de nem tudták...