Neli 2013 márc. 08. - 12:47:23 Előzmény suxel
(614/2174)
:D :P hehe :D :P osztom :D :P igen, õ az, olyan félhosszú, furán vágott barna haja van, meg egy kicsit nagydarab... konkrétan sztem egy tehén, meg azok a fogak és az a hajzat :S meg az orra, meg ahogy beszél :S mint akinek tele van a szája :S micsoda kritikák :D :D :P

tényleg Alejandro a szenátor fia?? :O és két ilyen szülõvel hogyhogy nem lett genya? :D :P
suxel 2013 márc. 08. - 08:49:21
(613/2174)
Rosszul tippeltél: Alejandro a közös gyerek a szenátorral. :P :P És Ricardo meg Alejandro így féltestvérek, miközben a legjobb barátok. :)
És ezért nem szeretem, mint színésznõt Bachot, bahhhhh! Sosem látszik rajta semmi, és idegesít. :P
A kígyós nyaklánc meg nagyon király szerintem is.
Valentina az emós kinézetû csaj felnõve? Jó ronda lett!
Neli 2013 márc. 08. - 05:08:28
(612/2174)
Ezequiel beszélt a rendõrrel, Valeriát hibáztatja mindenért, felelõsségre akarja vonatni... elõtte Eva elmondta a tévében azt is, hogy Ezequiel az apja... :O :D :P holnap meg Valeria már mozgósítja a dokiismerõsét Eva miatt :S
Neli 2013 márc. 08. - 04:52:21
(611/2174)
hehh, Martin szexelt részegen az ügyvéd csajjal, reggel meg jött a család, hogy meglepjék a szülinapján a pasit :D :P benyitnak, de õk lepõdtek meg :D :P csöppet kínos szitu :D :P
Neli 2013 márc. 08. - 04:34:09
(610/2174)
Rostro: felrobbant a bomba, Eva a tévében vallott a riportercsajnak, hogy õ a gyilkos... :S Martin próbálta lebeszélni, de nem hallgatott rá... Eva anyja esküdözik a tv elõtt, hogy ezt még megbánja a csaj... Eva. fizetni akarok a tettemért... jókor villan be ennek is :D eddig nem akart? most bevallja, hogy hazudott Martinnak, ki is õ...
Neli 2013 márc. 08. - 04:06:24
(609/2174)
David elment Veronicához és csúnyán beszélt Gabrieláról :S elkezdte a nõ, ki volt neked G.? mindenki azt mondja, annyira hasonlítok rá... mire a gyerek, a legkétszínûbb, legrosszabb nõ... az anyám... :S látszott, hogy fáj a nõnek... itt lett vége. és elõtte egy titokra is fény derült (ezt ti tudtátok?): Antonia emlékeztette a szenátort, hogy van egy fiuk :O :S de most vajon melyik, Alejendro vagy aki meghalt? inkább utóbbi passzolna jellemre... Alejandro egyáltalán nem hasonlít... tényleg, mitõl lett ilyen jó, ilyen anyával? :D :P
Neli 2013 márc. 08. - 03:53:50
(608/2174)
Antonia megtudta, hogy a szenátor egyedül akar lenni Veronicával: mióta hiszik ezek, hogy egyedül kormányoznak?? :D engem miért nem hívott meg? :D hah :D
Valentina nagyiját meg akarja öletni a nõ... de miért? V. ottmaradt az öregasszonynál, és Max beosont hozzá :D :P a nagyi áldását kérte, de édi :P az meg rámosolygott :D :P

amúgy az elõbb promózták a Rostro-t hétfõre, kivételesen érdekes lesz: Valeria elektrosokkoltatja Evát... :S
Neli 2013 márc. 08. - 03:21:55
(607/2174)
jaja, úgy látom :S most tárgyalták a dolgot, mikor berontott Valentina bõgve, hogy vki haldoklik, telón hívták... nem értettem... ja a nagyija, most mondta...
és fõcímet nyomtak elõtte, jé... :O :S eddig még nem láttam... volt már? benne van már Aracely szõkén :D :P amúgy nekem nagyon bejön az új külseje, meg a kígyós lánca :P tök különleges :P
Neli 2013 márc. 08. - 03:10:50
(606/2174)
ja és PP még: Bruno utánukment a pihenõhelyre :D :P Bianca rendesen meglepõdött, elállt a szava :D :P

LP: David nyomoz Veronica után a neten, talál egy csomó képet, amin V. a "férjével" van :D :P aki sejk... tuti montázs...
hoppá, most meg D. letámadta Valentinát, aki felpattant... a kölyök meg akarta csókolni... de tuti nem szereti... csak kamuzza... biztos a nagyi parancsa :S
Neli 2013 márc. 08. - 03:07:16
(605/2174)
PP: most nem írtam, nem sok volt... a család elment pihizni, Bruno-t direkt kihagyták, hogy távol legyen Ninától, az meg felszedett vmi pasit... Bruno meg beköltöztette a házba a kis menyasszonyát :D :P akit hívogat a szeretõje, Bianca tesójának apósa :D :P

LP: az elején G. alsónemûben flörtöl Alejandro-val :D :P Max meg vitatkozott Antoniával... azon a nõn sose látszik semmi érzelem, olyan bosszantó :S nehéz rájönni, mit is gondol...
Neli 2013 márc. 08. - 00:11:54
(604/2174)
az ki? Lucho-ra? most nincs elõttem... nekem az jött be, mikor a szenátor Gabrielával bájolgott meg integetett neki, tök odavolt :D :P
Neli 2013 márc. 08. - 00:11:07
(603/2174)
nekem se :S azért bírnám, ha õt hoznák ki nevetõ 4.-nek :D :P vmi elszámolnivalója van Ezequiellel és ezért támogatja M-t, bosszút akar állni...
Neli 2013 márc. 08. - 00:10:09
(602/2174)
:D bingó, Lucho az ;) :D :P hinnéd? :D :P mondjuk sztem látszik, mert a mozdulatai olyan férfiasak... :D :P de a vén kecskének (szenátor) meg Antonia szeretõjének (passz a neve) nem esett le :D :P azért Lucho jól fellökte az utóbbit :D :P
késõbb meg kiakadt G-nak, hogy õ aztán többet fel nem vesz ilyen göncöt :D :P
Constanza fekete cuccban volt, Lucho a kék :P van olyan kép, amin egymás mellett állnak, majd megmtuatom ;)

ami a mesét illeti, azt találták ki, hogy Gabriela megmentette a "nõket" a férjüktõl vagy mi, mert lebuktak, hogy hûtlenek és megölték volna õket, de õ elhozta õket magával :D :P meg hogy vmi arab olajmágnás volt a férje és kint élt vele a csaj az Emirátusokban vagy hol... és azt is beadták, hogy a pali meghalt, még fényképe is volt kitéve :D :P biztos leakasztottak a netrõl vkit :D :P Gaston mesélt Alejandro-nak, aki elkezdi, akkor ez nem érdek volt? :D :P mire Gaston: nem, igazi :D :P bírtam :D :P
suxel 2013 márc. 07. - 22:59:43
(601/2174)
Bocsi a 42-t nem láttam, a 41-et igen!
suxel 2013 márc. 07. - 22:57:36
(600/2174)
Mesét kérek inkább, a 41-et még nem láttam a 40-et már letudtam! :) Azt ne mond, hogy Lucho van a ruha alatt!!!
Kicsit összefolynak a dolgok, mert már megint csak össze-visszaláttam. Március végéig esélyem sincs, hogy normálisan nézzem, csak átszoktam tekerni, ma még nem jutottam odáig. :S :S
offtopic
handi99 2013 márc. 07. - 22:36:48
(599/2174)
Ez az ügyvédnõ se szimpatikus...
offtopic
handi99 2013 márc. 07. - 22:34:55
(598/2174)
:D A legjobb az volt amikor ez elõzõ részben Ramón rámozdult... :DDD
Neli 2013 márc. 07. - 22:32:48
(597/2174)
:D :P ja, hatalmas volt :D :P de a képre gondolsz vagy a sorira (ha láttad)? mert a képen másvalaki van ;) :D :P
haláli volt amúgy :D :P tudod a sztoriját is a dolognak (egész komoly körítést találtak ki hozzá :D :P)? ha nézted ;) :P ha nem, elmesélhetem ;) :P :D
suxel 2013 márc. 07. - 20:23:31
(596/2174)
Az nagyon brutál volt, amikor megláttam Constanzát elõször a csadorban. :D :D Ekkora ötletet, azt hittem valami parókát kap meg valamilyen arcmaszkot, erre egy csadort, fetrengtem a nevetéstõl.
Neli 2013 márc. 07. - 17:27:52
(595/2174)
tegnapi LP... :P minden pénzt megér ez a látvány :D :P vajon ki van a csador alatt? :D :P