offtopic
handi99 2013 máj. 30. - 21:33:08 Előzmény Neli
(954/2174)
LP - 101
Gertrudis-t Rodrigo irodájába vitte González. Rodrigo megkérdezte tõle, hogy ismeri-e Constanzát. Gertrudis felismerte és rinyált, hogy C. már meghalt, stb... Gertrudis bevallotta, hogy Aníbal lefizette õt (elektrosokk, drogkoktél, Gabrielát bezárta a pincébe, stb.)
Francisca fegyverrel a kezében kérte meg Davidot, hogy nyisson ajtót. Antonia bement (a háta mögé rejtette a pisztolyt). David megmondta Antoniának, hogy nem megy vissza. (Közben befutott Alejandro is.)
A kórházban: A gyerekek rajzolgattak. Ricardo megemlítette a nagymamát. Irene megkérdezte Patriciát, hogy milyen nagymama, hiszen mindkettõ meghalt. Patricia mentette a menthetõt.
Antonia be akart menni Rodrigo irodájába, de Ricardo megállította. Constanza nem akarta, hogy Antonia meglássa. Rodrigo kiment Antoniához. Antonia azzal vádolta Franciscát, hogy elrabolta Davidot.
Lucas-nak és Macarionak jelenése volt Antonia elõtt. Be kellett vallani, hogy az újságíró még él. :D
Constanza hazament Ricardoval.
Rodrigo is hazament. Antonia már ott volt a szobában. :D Ismerõs jelenet. Csókolóztak. .... végül Rodrigonak eszébe jutott, hogy mit hallott Antoniáról és Gabrieláról. Antonia mehetett haza. :D
Másnap reggel: hazament Aníbal (a prostiknál aludt), de az ajtó elõtt már várták a testõrök és nem engedték be. Elõbb Ricardo jött ki a házból, majd utána Constanza. Aníbal rosszul lett.
V. meglátogatta Franciscát. Cecila beszélt Daviddal. Végül kibékültek.... és megjelent Antonia.

PP: a kedvenc kertészed visszaszerezte a cd-t Nicotól. A végén lelépett a házból.
suxel 2013 máj. 29. - 22:19:46 Előzmény handi99
(953/2174)
A Telemundo a narkónovelláival folyamatosan arat, nemcsoda, hogy berendelték Camelia la Tejana-t is.
Amúgy meg egy olyan gagyit ellene küldeni, mint azok a mariachik (QBA), hát.... Így is próbálja kijátszani az Univision a lapjait, szó volt már arról, hogy a QBA-t lecserélik a Rosariora, de mégsem. Legújabb infó szerint rövidítik, hogy minél hamarabb jöjjön a helyére valami más: kevesebb reklám, így hosszabb részek, illetve jelentéktelennek számító jelenetek kivágása.

LP: Húhh, csak áttekertem az utóbbi két részt, de tetszett. Amikor a két fekete testõr megjelent, nagy haha, kétszer akkora volt az egyik, mint Macario. Constanza is jó volt, hogy felfedte magát végre. Most már Anibalnak jöhetne a koporsó is, hisz ha a hangjától egy szívrohamot kapott, akkor a személyes látványától??? :D :D Avance exclusivo alapján nem rossz a Francisca - Guerra egymásra mutogatás sem a pisztollyal. :)
offtopic
handi99 2013 máj. 29. - 21:16:20
(952/2174)
Nekem se tetszik, de ez van.
Santa Diabla: elvileg, igen, de azért én még tennem rá a pénzem, hogy ez lesz a címe. A Maridonál is kétszer változtattak, mire ezt megkapta..

PP: BB bukás: arra még várhatsz... :D , még akkor is ha elõbb fejezik be a sorozatot a tervezettnél.

LP: David-nagymami: pont így gondolom én is. :D
A legjobb jelenet egyébkén Gastóné volt. Amikor a hülye Lucas meg Macario elõvette a fegyvert, a hátuk mögött meg ott voltak V. testõrei. Lucas mindjárt kezes bárány lett... Gyáva... :D

Rating 18-49 tegnapról: (forrás: medialifemagazine)
”Telemundo was sixth with a 0.6 for “Pasion Prohibida”
”Telemundo was sixth with a 0.8 for “La Patrona”
”At 10 p.m. ABC and Telemundo tied for first at 1.2, ABC for “Body of Proof” and Telemundo for “El Señor de los Cielos.” Univision was third with a 1.1 for “Que Bonito Amor” and CBS and NBC tied for fourth at 1.0, CBS for “Brooklyn” and NBC for reruns of “The Office.”
OMG!: a 18-49-es korosztályban az ESDLC megelõzte a QBA-t. Ez nagy siker a Telemundonak!
offtopic
handi99 2013 máj. 29. - 21:00:58
(951/2174)
:D Tudok javasolni egyet... ;)
Neli 2013 máj. 29. - 17:51:09
(950/2174)
nekem nagyon nem tetszik Ana neve... :S nem szeretem :S remélem, Gabyét viszont meghagyják, úgy lenne értelme inkább a címnek is, utalna rá... nem?

egyébként most néztem vissza a tegnapi PP-t, vagyis belenéztem, basszus, igazad lett, akkorát káromkodtam... :S képesek voltak átverni, én meg bevettem :S :S az idióta kertész csak elképzelte az egészet és inkább visszakozott :S :S hát ez nem igaz, bukjanak már le :S :S erre várok mióta :S az eredetiben is ez érdekelt leginkább, mit reagál Adnan, mikor megtudja, és fõleg hogy derül ki, de persze nem láttam... :S erre itt elhúzzák :S :S
egyébként az LP-t is áttekertem, David végre a sarkára állt, otthagyta a nagyit :D :P csak tartson is ki... és fõleg ne piáljon...
suxel 2013 máj. 28. - 22:00:34
(949/2174)
Gabynak elvileg Santa Martinez lesz a sorozatban a neve, de a napokban pedzegették, hogy lehet megváltoztatják. :D :D
offtopic
handi99 2013 máj. 28. - 20:46:17 Előzmény Neli
(948/2174)
PP: Szerintem álmában... ;)

LP: Na, végre. Már kezdtem kételkedni abban, hogy Mano de Hierro Balmaceda tényleg nyomozó...

DyO: Ana neve a sorozatban Igancia lesz. (, mint a LCDAL-ban Siachoque.) Úgy látszik ez José Ignacio Valenzuela kedvenc nõi neve. ;) Õ írja a Santa Diablát (Gaby Espino sorozata) is. Azt hiszem dobok egy hátast, ha ott is Ignaciának fogják hívni a fõszereplõnõt.
Neli 2013 máj. 28. - 03:19:44
(947/2174)
egyébként már ultimos capitulost harangoztak be... :O ezt nem meg szokta elõzni az ultimas semanas vagy ilyesmi (capitulos culminantes)? csak etapa culminante volt... vagy mi a sorrend? de mintha itt kimaradt volna vmi... ennyire sietnek megszabadulni tõle?
Neli 2013 máj. 28. - 03:12:31
(946/2174)
na mai PP... jellemzõen az utolsó 2 percre hagyták a tömény izgit, addig meg szétuntam kb. a fejem... :S a a szerencsétlen nyomorult kertész nagy siránkozva-kínlódva megmutatta az újabb vidit Arielnek BB-rõl, vagyis felrobbantotta szépen a bombát, a pasi meg õrjöngött :D :P azonnal kapta a fegyvert és üvöltve rohant ki, hogy Brunooooo!!, a hülye kertész meg próbálta nyugtatni, de hát persze hiába, foghatta akkor már a fejét... :D :P és vége :P esz is a fene, hogy holnaptól már nem látom, megint nem leszek, most hosszabb ideig... :S ahogy tudok, írok majd, de megint beszámoló-idõszak lesz, vagyis azt kérnék majd ;) :P

egyébként döbbenet számomra, de csak most láttam jobban, vagyis figyeltem, hogy BB, azaz JC és M. közt gyakorlatilag teljesen zéró a kémia... :S még Carmennel is több volt anno :S szegény pasi megtesz mindent, olyan érzékien, elfojtott indulatokkal és szenvedve-szerelmesen suttog, majd' megõrül a vágytól, miközben az a halvérû csak szenvtelenül bámul rá, na és a "szenvedélyes" jelenetek... :S nem részletezem, de ez a csaj katasztrófa :S ehhez képest az eredetinél izzott a képernyõ... :P :S itt meg kb. hûtõ szintjén mozog az egész :S
Neli 2013 máj. 26. - 20:38:44
(945/2174)
jaaa, világos :D :P a nick-es rész zavart meg, másra gondoltam... :P
suxel 2013 máj. 26. - 19:58:30
(944/2174)
Handi=Telemundo kisszótár, egyszerûen mindent tud, nincs amit ne! Mindig tud hasznos infóval szolgálni, legyen az régi vagy újonc sorozat! :) :)
Neli 2013 máj. 26. - 19:53:07
(943/2174)
Szeress most-ismétlés :D :P RTL2...

amúgy kb. jól lõtted be, volt egy szívátültetés az Aurorában, onnantól lépett be Sonya a nõ halála után... ott lett más iránya az egésznek. nekem mondjuk vele jobban bejött JLP, mint A-val... :P

egyébként ez a rész mit jelent? :

<Ha valami kérdésem van, akkor a "TM-kisszótárhoz" fordulok. :) :) Rem. nem baj a nicknév. :P :)>

nem igazán értem...
Neli 2013 máj. 26. - 19:49:07
(942/2174)
a CV vége amúgy egyetértek, elég nagy hülyeség volt, az apucis kör már nem kellett volna... :S meg kb. a fél kolumbiai vonulat, túl sokat idõztek ott és nagyon eltolódott a hangsúly MF-ra... az már túlzás volt :S meg a drámázás a gyerekkel (Alma) és egyéb fölösleges elemek (Nico bénulása, b-csaj W-nek stb.)...
Neli 2013 máj. 26. - 19:46:11
(941/2174)
befejezés? nem is tudom... a happy túl erõltetett lenne, nem illene ide... végül is a TM-nál nem mindig van boldog vége a cuccoknak, szóval sztem beleférne, ami logikusnak tûnik, hogy BB szakít, Ariel kirúgja a csajt és mondjuk elutazik a családdal vgy összejön Denise-zel és együtt mennek el 4en... Bruno is elutazik vhova külön, a család megszakítja vele a kapcsolatot, AB meg elválik és Bianca mehet vissza, ahonnan jött az anyjával együtt :D :P nekem ez lenne életszerû...
offtopic
handi99 2013 máj. 26. - 18:59:49
(940/2174)
Egyébként JL és Fabián is harmadszor játszik együtt: a LHDM-ban testvérek, a CV-ben sógorok, a DYO-ban vetélytársak.
offtopic
handi99 2013 máj. 26. - 18:28:29
(939/2174)
Igen, ez a 3. sorozat.

"Kétségek Citterio iránt? Hát a CV-t úgy vettem észre, hogy nagyon szerettétek! :)"
Az Aurora volt az elsõ sorozat, amit a kinti vetítéssel párhuzamosan néztem. (Magyar idõ szerint éjjel kettõkor adták, én meg a hajnali ötös ismétlést néztem mega justinon.) Az eleje tetszett, aztán a közepétõl már, nem. Sara Maldonado kiszállása után pedig befejeztem. Úgy voltam vele, hogy nálam Aurora halála a sorozat vége, de a TM még nem kezdte v. akkor kezdte csak el a MCI forgatását, így kapott még 6-7 hetet Sonyával. A CV-nek is fenntartásokkal kezdtem neki, de ezúttal kellemes meglepetés ért..., viszont itt sem sikerült idõben befejezni. A Miguel Varóni-féle folytatásra már semmi szükség nem volt. Le is zuhant a nézettség. Összességében, igen, szerettem a CV-t.
offtopic
handi99 2013 máj. 26. - 18:14:01 Előzmény suxel
(938/2174)
Igazából a nagybátyja volt, mert az anyja lefeküdt Lorenzo (JLP) ikertestvérével. :D A szõke haját pedig a kedves mamától örökölte...
suxel 2013 máj. 26. - 18:13:39
(937/2174)
Dama y Obrero: Rios és Layevska megint együtt, hanyadik, ez már a 3. sorozat? :D Csak most ugye õ lesz a férj, akihez hozzá kellene menni Layevskának, csak ráébred, hogy nem szereti. Szolid kis történetnek hangzik, szerintem tetszene nekem is. Csak nyáron nincs idõm telenovellázni, na majd ha fut õsszel, és jó lesz minden körülmény, akkor beletekintek. :)
Szeretem én az izgalmat is pl: La patrona, ami nem tekinthetõ egy izgalommentes sorozatnak, de az olyan túllendülések, mint a ERDLV nekem nagyon nem hiányoznak a repertoárból.
Kétségek Citterio iránt? Hát a CV-t úgy vettem észre, hogy nagyon szerettétek! :)
offtopic
handi99 2013 máj. 26. - 18:10:15 Előzmény Neli
(936/2174)
A külsõt: nekem Adnan és Ariel is bejön, tehát egál.
Hilmi és Guillermo: mindkettõ hidegen hagy :D, tehát egál.
Beren Saat (Bihter) viszont köröket ver Mónicára minden tekintetben.
A török verzíóban sokkal összetettebbek a karakterek.
"az egész PP kevésbé lett drámai, mint az eredeti" furcsa, de pont ezért nem tartom jó adaptációnak. Drámának nem elég drámai, de ha könnyedebb darabot akartak készíteni, hát... annyira az sem sikerült.

"még talán a végét is átírják, bár ki tudja" Sok mindent megváltoztattak, de az alaptörténetet meghagyták. Ami a végét illeti: Te milyen befejezést tudsz elképzelni egy ilyen történtetnek?

"a törökök amúgy sztem eléggé hajlamosak a drámázásra, akármit néztem, mindben volt tragédia, halál, öngyilkosság :S nem szeretem, ha szomorú a vége :S" Igen, nekem is úgy tûnik.
suxel 2013 máj. 26. - 18:09:52
(935/2174)
Nem ismerem én annyira a Telemundo világát, mint Handi! Ha valami kérdésem van, akkor a "TM-kisszótárhoz" fordulok. :) :) Rem. nem baj a nicknév. :P :) Így az Aurorával sem voltam képben, annyit talán tudok, hogy volt ott vmi szívátültetés is vagy mi a franc.
Milyen magyar sorozatot nézel te?