Neli 2013 okt. 05. - 04:05:54
(1234/2174)
na kezd végre az SD, ezt vártam :P
heh, Ines ködösített Santinak a képre: a zenetanárom volt :D Santi kissé meglepõdött, mire Ines: igen, régebben vettem órákat :D amik kicsit túl jól sikerültek :D :P kár, hogy Barbarának nem jött össze :D biztos nem tetszett W-nek annyira :D :P Inesszel sztem elvolt, csak apuci közbeszólt...
és Santi egy ürüggyel lelép, mire Ines kifakad: most mit csináljak?? teherbe kell esnem minél elõbb :D :S a lehetõ legócskább módszer, és totál elcsépelt is :S
Neli 2013 okt. 05. - 04:02:31
(1233/2174)
na elvileg hétfõtõl elkezd vmi RG-féle alakulni, de ne kiabáljuk el (mutattak egy kézcsókot, hatalmas eredmény :P :D)... :D :P már ez is nagy eredmény lesz, ha történik végre vmi :P ja és TC pedig talán összegabalyodik CV Camilo-val, bírnám :P a srác nagyon teper :P mondjuk nem hinném, hogy érdek nélkül... de az ajánlóban nagyon bejött :P
Neli 2013 okt. 05. - 03:17:16
(1232/2174)
heh, a MEA-ban apuci meg a fia (az a hajótörött, bár lehet csak a barátja, nem tudom) az SD-t nézte :D :P legalábbis hallottam Aaron és Carlos hangját a fõcímet énekelve :P :D
Neli 2013 okt. 05. - 03:04:43
(1231/2174)
amúgy az elején megvolt a visszaemlékezésben, mi volt Ignacia tegnapi kérdése: az anyám tényleg csókolózott Tomasszal?? :D és a végén a legénybúcsún, miközben Tomas a tablettával ügyeskedett (tuti I. öccsének szánja akkor, legalábbis gondolom), Ignacia erélyesen kérdõre vonta drága anyját, hogy mi is a helyzet, tényleg T. szeretõje-e :D :P és hétfõn végre-végre robban a bomba, I. meghallja a múltkori mondat 2. felét az apjától, hogy ki is a tesója :D :P és innentõl én borítékolok a hátralévõ 5 hétre egy halom szenvedést az áltesó-dolog miatt :D csak a szokásos :D :P
Neli 2013 okt. 05. - 02:52:37
(1230/2174)
csoda, mûködik a stream, bár nem a justinon, de tudok élõzni :P bár konkrétan a Damán bealszom... :S a nagy love-jelenetnek és hatásosnak szánt eseménysor pl. így nézett ki (rám konkrétan nem sok hatást gyakorolt): -te amo Pedro... -y yo a ti, Ignacia, mi mujer... csókok, sóhajok, és kb. ezzel ki is fújt... :S és ezt szánták a fsz-k nagy érzelmi kitörésének... :S hát, nem túlzottan sikerült :S
Tomasnak legalább vannak tervei, ha sajátosak is... Ignacia hülye öccsének legénybúcsújára készül, és nem biztos, hogy ott és konkrétan a srác lenne az áldozat, de T. vmit akar bizonyos tablettákkal (amik akaratvesztést és bénaságot okoznak vmennyi idõre)... mindjárt elkezdek drukkolni neki, annyira nem történik semmi... :P :S
Neli 2013 okt. 05. - 00:13:11
(1229/2174)
hát belenéztem, mit mondjak, kb. elhûltem... :O :S szegény szerencsétlen Ivan, mi jön még neki?? :S szemét Patricio, hogy ezt is megússza :S de legalább Carlos eltávozott :D na, még szépen is írtam :D :P V. remélem kitalál vmit, mert az a mocsok nem engedi el... :S H. meg védje a fiát, ajánlom neki :D :P anyuci már patáliázott az õrsön, kb. szóba se álltak vele... mert Ivan ugye a fõnöküket "ölte meg"... :S bah, hülyék :S

amúgy most böngészem a carayt, elvileg mégse Ignacia igazi apja tûnt fel, hanem Mireya bácsikája, vmi Prudencio... kár, de mondjuk nem néz ki rosszul, csak izgibb lett volna, ha Enrique jön, mármint az igazi apuci :D :P

mostanában amúgy ez az új szokásuk a készítõknek, úgy látom, húzni semmitmondó hülyeségekkel a sorikat, véletlenül sincs hamar közeledés, pláne szex, csak néha pár morzsa és várjatok... :S a MEA-ban gyakorlatilag zéró a dolog, az SD-ben is baromi lassan adagolnak, na és a hitelességrõl már nem is beszélek... :S a Damában is 70 rész után jutnak el a szexig, a MEA-ban 60 fölött járunk és még csók se volt :S az SD-ben legalább abból kaptunk már, ha mást nem is :P na de hát ez nulla... :S :S

volt már ennél jobb idõszak is (a 3as kombókból a fénykorban 3at néztem -kb. 3-4 éve, amikor élõzni kezdtem-, most gyakorlatilag 1 érdekel :S még a közepes idõkben is 2-t figyeltem, bár volt olyan is, hogy csak egyet, de azért ekkora színvonalesés sztem annyira még nem volt... :S) :S mostanában szinte csak buknak majdnem mindennel :S
az LP kivétel volt, oké, na de hát az meg a CV (fénykorában) azért a megváltáshoz sztem kevés... :S
mary0114 2013 okt. 04. - 10:54:55 Előzmény Neli
(1228/2174)
Ma sem unatkoztunk. :D

Pincerab: csak a kezét lehetett látni, mikor legutóbb Vicente ledobta neki a csomagot. Szerintem pasi van lent.

Az lett, amire nem számítottam: Patricio lelõtte Carlost. (nagyon tekertem, szerintem meghalt) Viszont leütötte Ivant és újból belelõtt Carlosba, úgy hogy Ivan kezében a fegyver. Innentõl Ivan bûnös lesz, börtönbe kerül. :S Victoria meg védtelen azzal az ördöggel. :( Lissette keresi már Ivant, majd mennek a rendõrségre is. Kíváncsi vagyok, hogy Humbi akar-e majd segíteni a fiának.

Ines rajtakapja SS-t a rendõrségen, egy kis attack, de nem vészes. A végén meg Santi kérdõre vonja, hogy mi a manót keres nála Willy fényképe.

Abszolút nem tudom, hogy merre tovább, mert olyan dolgokat hoznak elõ, amire nem számítok. Azért lehetne már valami a fõhõsök között így a 40. rész után, mert ez a nagy szerelem nincs még rendesen megalapozva.

A prostis, Arturo-Hortensia-Mara részek abszolút tekerve. :D
Neli 2013 okt. 04. - 03:16:04
(1227/2174)
ma bele akartam nézni a Damába, de késõn is jutott eszembe, meg nagyon akadtak a streamek, így alig láttam vmit :S SD-t már biztos nem fogok, van a francnak türelme szenvedni a tv-vel :S
a D. végén is volt egy lényegesnek tûnõ kérdés Ignaciától a szemüveges pasinak, és persze hogy elõtte ment el az adás, így nem hallottam :S bah :S az elõzetesben pedig ismétlik az elején lévõ hármas balhét Ignacia, Tomas és Pedro közt, mikor anno P. védte meg I-t T. pofonjától... szóval passz, mi volt benne, de gyanítom, nem sok lényeg :S ami viszont a tegnapiból eszembe jutott, az az, hogy Ignacia igazi apja is megérkezett, de egyelõre errõl nem tud senki :P nem néz ki rosszul amúgy :P Pedro apjánál mindenképp jobb :D :P

ja és a MEA-ból is láttam az elejérõl pár dolgot... a legfontosabb, ami hatalmas volt: mutatták a tegnapiból azt, mikor Griselda együtt akart imádkozni Patyért a kórházban TC-vel (Patyt baleset érte) :D :P G. meg is fogta a nõ kezét, és az kicsit vonakodva, de végül is ráállt :P aztán persze befutott Reinaldo (meglátta õket és vágott egy fejet :D :P), és TC rögtön hozta a szokásos formáját ("elõ a mûsorral" :D :P) TC persze a lányáért "izgul", Griseldát az unokája is érdekli :P ezért is ajánlotta fel a múltkor Patynak, hogy cuccoljon hozzá az új kéróba, amit már birtokba vett a banda, de Antonio-t ki akarja hajítani, mivel az nem kér a gyerekbõl... Paty össze is balhézott vele, és nagyon jól kijön Griseldával :P

mindez nem lenne annyira rossz, ha nem állna az egész sori túl érdektelen cuccokból, és már a 60. rész környékén járva lenne vmi értékelhetõ RG... :S de nem, váratnak itt minket, közben sehol semmi (most pl. az egyetlen vminek nevezhetõ dolog az volt, mikor G. mérges-szenvedõ fejet vágva elfordult, mikor TC R. nyakába csimpaszkodott és nyávogott, hogy ölelj át stb. :S ) :S nem tudom, ezt hogy képzelték... :S

/amúgy az nekem tök poén volt, mikor TC rákezdte R-nak, hogy "abrazame muy fuerte" :D :P talán egyesek sejtik, mire gondolok... ;) :P/
Neli 2013 okt. 03. - 13:30:24
(1226/2174)
mondom én, nem unatkozunk ;) :D :P

Ines ügye amúgy elég zavaros... most akkor az abortusz alatt az apja elaltatta és azt mesélték be neki, hogy csak álmodta/képzelte a terhességet vagy mi? és lehetett már vmit látni a rejtélyes pincerabról? én sose kapom el... :S

Ivan mindig is bátor srác volt, ez tény :P Patricio legalább 2x akkora és annyival is idõsebb, Ivan mégse parázott tõle soha :P :D tegnap is a kezdeti kis ijedség után (azért az természetes) rögtön elkezdett kiabálni C-nak, hogy ölj meg, ölj meg, gyerünk :P de azért idõt is tudott nyerni, mikor Carlos képébe vágta az infóit :P :D ügyes :P csak C. ne ölje meg :S õ nyugodtan elpatkolhat, senki nem fog zokogni utána :D :P de I-t ne bántsa :S mondjuk sztem is csak akkor van esélye VI-nak nyugira, ha C. már nincs képben... :S ahhoz hatalmas csoda kéne, hogy megváltozzon és elfogadja a dolgot :S ráadásul aljas gyilkos is, az ilyenek nem nagyon változnak :S

Santa börtönével én se tudom, mit akarnak, az világos, hogy H. bosszúja... de sztem nem áll meg itt... csak nem kap éveket a csaj... :S Santinak tennie kell vmit :P vagy ki tudja... elég kiszámíthatatlan a sori...
mary0114 2013 okt. 03. - 11:13:34
(1225/2174)
Hidd el, én is megijedtem, azt hittem Carlos elsõ dühében rögtön kinyírja Ivant. Rá meg nagyon büszke vagyok, nem egy félõs kisfiú azonnal az arcába nyomta az infókat Carlosnak. De alapvetõen sem egy ijedõs fajta, Patricioval is szembe szállt már egy párszor. Sajnos Carlos úgysem hagyja, hogy õk ketten együtt legyenek, ez fix. Ahhoz minimum meg kéne halnia. :S Beteges ragaszkodása van Vic felé.

Ezzel, hogy Santa börtönbe került, nem tudom, mit akarnak. Nem igazán tetszik a történés. Ráadásul tudjuk, hogy mindez Humbi mûve, õ vitte oda Santat az erdõbe. Mondjuk az meg Santa hülyesége volt, hogy megfogta a fegyvert.
Avance: Ines ugye rajtakapja SS-t a börtönben. Santi meg kérdõre vonja Inest, hogy mit keres nála Willy Delgado fényképe. :D Inesnek megint emlékképei támadnak.
Neli 2013 okt. 03. - 10:43:16
(1224/2174)
épp most néztem vissza :P húúú, nem semmi volt :P meg is állt bennem az ütõ... :S szegény Ivan :S úgy drukkoltam neki :P annyira bátor, kis hõs :P ahogy elõadta a dolgokat Carlosnak, az meg ahogy odacsalta azt a szemetet... :P õt nyugodtan lelõheti, de Ivant hagyja :P :S én is nagyon remélem, hogy õt nem nyírja ki... akkor írok egy kevésbé finom hangvételû panaszlevelet a TM-nek :D :P
hogy én mekkorát tévedtem amúgy az elején P-vel kapcsolatban... :S sejtenem kellett volna, hogy vmi nem stimmel... :S na csak nyírja ki Carlos, akkor minden jó lesz :D :P fõleg ha békén hagyja VI-t, de úgyse ez lesz sajna :S
Santi is jól behúzott H-nak, tetszett :P :D holnap meg Ines elkapja Santával a börtönben, hehe :D :P

nem nagyon unatkozunk itt... :D :P
mary0114 2013 okt. 03. - 08:48:01 Előzmény Neli
(1223/2174)
Annyira cukik voltak VI! Ivan már szerelmemnek hívta. :) Nem tudtak lelépni sajnos. :( Patricio rajtakapta Vicet, az leütötte volna, de jött Carlos. Pat meg mindent elmondott neki. :S Úgyhogy Carlos fogott fegyvert Ivanra. :( Ivan viszont mindent elmondott Carlosnak Pat-ról, az meg odahívta azt is. Most épp mindkettõt ki akarja nyírni. Teljesen elmebeteg az a pasi. Mi lesz ebbõl? Remélem nem akarják kinyírni Ivant.

Santa börtönben, volt egy kis attack Santi és Humbi között. Humbi meg odahívja a rendõrségre Inest, hogy vigye el onnan Santit.
offtopic
handi99 2013 okt. 02. - 11:11:08
(1222/2174)
A DYO bukása ellenére sem tudom elképzelni, hogy idén még új sorozat jöjjön. Tudtommal még nem kezdõdött el a másik sorozat forgatása. A Telemundonál általában 2-2,5 hónappal a forgatás megkezdése után kerül adásba az új sorozat. Persze áthidaló megoldásként még jöhet néhány Decisiones/Decisiones Extremas epizód...
Neli 2013 okt. 02. - 10:51:44
(1221/2174)
nahát, ezt nem is tudtam :O tényleg? még az utóbbi 2 részt nem csekkoltam, a tegnapelõtti nem volt még fent tegnap, amikor néztem, a tegnapit meg most akarom... hát ez is a 70.-tõl van akkor hirdetve, majdnem mint anno az RP, ez tényleg bukásszagú :S Fabi miatt sajnálom :S vajon direkt zavarják le elõbb a sorit? sztem hosszabbra tervezhették, csak a nézettség hiánya közbeszólt...
az az új az mi lesz? az a bosszúsztoris, ami hasonlít az LP-hez és S. Zurita lesz benne?
amúgy most néztem a tegnapi SD-t, megint vannak izgalmak rendesen :P elõször is Santát lecsukták a halott fickó miatt, ma Santi bemegy balhézni H-hoz ezért :D :P, aztán kedvenc párosunk, VI megint együtt van :P kibékültek, mert V. látta Patricio-t a szervkereskedõvel vagy ki volt, és rájött, hogy Ivannak igaza volt :P bocsit kért meg csókolóztak, és a srác el akar szökni vele :P a nõ rá is állt, de mikor csomagolt, benyitott P. :S ma meg V. vagy I. leüti, de I. fejéhez vki pisztolyt tart, tuti Patricio :S bár le tudnának lépni :S viszont azt nem értem, ha P-nak tényleg van sebe, akkor most ebben nem kamuzott, de nem Carlosnak adta a veséjét, csak a másik pasinak, hogy "passzolja el"? és úgy tûnt, mintha V. ismerné azt az alakot, de honnan?
Ines meg számonkéri ma az apját a "pincelakó" miatt... ki akarja deríteni, mi van. érdekes lesz :P
suxel 2013 okt. 01. - 20:58:49
(1220/2174)
DYO-ból már komolyan ultimas semanas megyen? Akkor még év végére befuthat a La impostora?
mary0114 2013 okt. 01. - 07:57:58
(1219/2174)
Átvágtak minket, Ines álmában ment le a pincébe, és ott találta az anyját. Már csak az a kérdés, hogy megvicceltek-e bennünket, vagy mégis Willy van ott.

Santi megkérdezte, hogy ki az orvosa Inesnek, és utána nyomozott.
Humbi közölte a családdal, hogy jelzálog van a házon. Patricio rájött Carlos prosti futtatós dolgára.
Megtalálták Ricardo holttestét. Lehet, hogy Santa lesz a gyanúsított? Hiszen megfogta a fegyvert. :S

Santa ügyes, nem itta meg a teát, kiöntötte. Így jön majd rá, hogy Humberto tényleg szerelmes lett. :D Amúgy nekem elég fura, hogy a nászéjszaka óta nem is voltak együtt. Elvileg szerelmesek, legalábbis ezt hazudják egymásnak.
Tényleg rózsanovellás elem, hogy Santa is egy éjszaka után terhes lett Humbitól, meg Ines is ezt próbálja beadni Santinak. :S Nem túl valósághû.

Hortensia újabb merénylet Mara ellen, de most nagyon beledõlt a saját hülyeségébe. Carlos felfogadott egy pasit, hogy üsse el Marat, de vele volt Arturo és félrelökte a csajt és õt ütötték el. Hortensia kissé kiakadt.
offtopic
handi99 2013 okt. 01. - 00:14:38
(1218/2174)
Szia! Közben arra jutottam, hogy ha H. átírta volna a végrendeletet, akkor tuti, hogy Santit kihagyta volna.
Ha nem értettem valamit nagyon félre, akkor arról volt szó, hogy jelzálog van a házon... és lehet, hogy viszi a bank. H. ezért akart beszélni a bankárokkal. Paula mondjuk nem tartotta ezt olyan rossz hírnek. ;) Mindjárt elújságolta Santának a Cano-család helyzetét.(Ez kb. az elsõ 10 percben volt.
offtopic
handi99 2013 okt. 01. - 00:08:49
(1217/2174)
Én is csak arra tudok gondoni, hogy rokonok...
mary0114 2013 szept. 30. - 23:10:10
(1216/2174)
Suxel, a kamuterhességes történettel én sem vagyok kibékülve, nagyon nem. :S

Várom a történéseket, hogy vajon ki lesz a pincében. :D Ha egyáltalán megmutatják még nekünk most.

Húh, de tetszett Humberto feje, mikor meglátta SS-t csókolózni! :D
mary0114 2013 szept. 30. - 23:00:37 Előzmény handi99
(1215/2174)
Szia!
Az nekem is feltûnt, hogy Humberto teljesen másképp reagált a történtekre. Viszont Vicente meglepõdött, mikor õ is említve volt benne. Mondjuk, ha Gaspar Cano tudta volna, hogy milyen romlott a családja, szinte mindet kitagadta volna.
A Cano családnak pénzügyi nehézségei vannak? Nekem ez kimaradt.