offtopic
handi99 2013 máj. 26. - 18:00:26 Előzmény suxel
(934/2174)
Ízlésen nem fogunk összeveszni. ;) Siller fiatalon (olyan 17-18 évesen) vmi együttesben játszott a bátyjával. Az Aurorában kb. 4 dala szerepelt. Természetesen õ énekelte a fõcímdalt is. Na, akkor még egy pozitívum: a fõcímdal is tetszett. :D

Fabían Ríos: Nem fog, keverjük a szezont... :D Fabián csak a Dama y Obreroban fog szerepelni. Bocs, ez van, ha az ember egyszerre több novelláról akar írni...
Tehát úgy helyes, hogy a Dama y Obrerot meg fogom nézni a sztori és Fabián miatt.
... és a Reina de corazones-t JLP miatt, ha valóban szerepelni fog benne, mert az, hogy a promoban szerepelt még nem jelent semmit.... és némi kétségeim vannak a forgatókönyvíró Marcela Citterrio miatt (Aurora, CV).
Neli 2013 máj. 26. - 17:49:29 Előzmény suxel
(933/2174)
:D :P ismerõs :D :P nem tudtad S-t? :D :P bizony, JLP volt az apja :D :P és most kapaszkodj meg: azt adták be, hogy anno JLP is úgy nézett ki fiatalon, mint Siller (persze S. játszotta azt is, a fiatalkori ént, mert a fsz-k 20 éves korában kezdõdött a történet)... :D :P

nálam is elvárás (lenne) a hasonlóság, de a készítõk sokszor érdekesek :D :P ilyen pl., mikor a CV-ben a sötét hajú JM-nek és szõke feleségének vörös (!), göndör hajú kislánya van, vagy egy magyar soriban (most nézem) a fekete hajú pasinak és vörös feleségének szõke fia (és a pasi félrelépésének következménye is szõke, ez a bizonyíték, hogy az õ fia, mert a másik is szõke hajú :D :P vicc :D :P)... :D :P
suxel 2013 máj. 26. - 17:43:14
(932/2174)
Sillernek az apja Jorge Luis Pila, jó vicc. :P Kicsit sem hasonlítanak. :P Már amikor összeválogatják a szereplõket, nem kérem én, hogy ordítson a hasonlóság, de mondjuk a szem meg a hajszín egyezzen már, nálam ez minimális elvárás.

Mára már nagyon válogatós lettem a történetek során. Nem etetnek meg mindenfélével. :P Egyedül a La patronát nézem most eredetiben, kb heti 3 részt egészben 2-t tekerve. Pedig ezt mennyire nem akartam, hogy klisétenger phö, kijön a szanatóriumból, álnév, bosszúállás, kell a görcsnek, inkább nézek egy kis szerelmi drámát Pasion Prohibidat, amit a törökök lassúra megcsináltak, azt feljebb pörgeti a TM. --> Jah, persze. 4 rész után eldõlt, hogy a PP nem az én világom, az LP viszont megfogott rendesen. :P Pont az tetszett meg, amire elsõ körben rámondtam, hogy nem nézem. :P
Neli 2013 máj. 26. - 17:19:36
(931/2174)
ja és Utolsó év, na azt nézem, és az elsõ kb. 29 részt rendesen láttam is, az még bejött... azóta viszont sokat nem vagy csak visszanézem a Viva honlapjáról, és iszonyú hülyeségek, uncsi idõhúzások meg idegesítõ dolgok vannak benne :S amúgy már csak 2 rész kb. és vége... viszont egy dolog meglepett: a fsz. csaj, Celeste úgy feküdt le Martinnal, aki ugye a b-pasi volt, hogy nem volt belé szerelmes... :O :S ilyeneket ritkán szoktak megcsinálni, ált. csak hagyják szenvedni meg epekedni a 2-es számú jelöltet a csajok, mert a fsz-ért vannak oda... C. is, de mégis megdumálta M. ... :P akinek amúgy az elején tetszettek a dörzsölt húzásai és hogy mindig ki tudta vágni magát, de sajna most már szorul a hurok :S és C. tuti vissza fog menni Benjához (David LP) :S utóbbit nem csípem :S
Neli 2013 máj. 26. - 17:14:18
(930/2174)
Angel, az angyalarcú ördög :D :P ez tetszik :P, és tényleg olyan volt, a sok hülyének eszébe se jutott gyanakodni, hogy õ van a háttérben Soledadnál meg Tiberio-nál :D :P jól csinálta :P :D
az Elenában is állat volt, abba sztem majd nézz bele ;) :P imádtam :P ott is lemosott mindenkit :D :P és Ana abban is ott volt :D :P õk nem olyan rosszak együtt sztem :P

Siller amúgy az Aurorában is énekelegetett meg táncolt (bár utóbbi nem volt olyan rossz), de maradtam az apjánál (JLP) :P :D
Neli 2013 máj. 26. - 17:08:51
(929/2174)
egál alatt pontosan mit értesz? külsõ? nekem Ariel és Guillermo sokkal jobbak ilyen szempontból, játék alapján viszont Guillermo, az a pali vmiért nekem szórakoztató :D :P Adnant nem bírtam, Ariel meg szimplán vak... nekem Adnan mondjuk összetettebb volt ilyen szempontból, játék terén, de külsõre Ariel a jobb :P Nina viszont sztem szebb arcra, mint Nihal, a játékról nem tudok nyilatkozni, ott talán Nihal a jobb... õt keveset láttam, nem tudom megítélni... de Nina nekem sokkal inkább gyerek/kislány :P miket lemûvel, tényleg örökölte a vakságot :D :P Bihter viszont sztem jobb (játékra), mint Bianca, és hát szebb is :D :P õ aztán nem volt "döglött hal" :D :P bár talán Biancánál jobban látszik a számítás, mert végig átver mindenkit...
sztem amúgy az egész PP kevésbé lett drámai, mint az eredeti (én érzek benne komikus jelleget meg vhogy "könnyebb"), vhogy másképp alakították... még talán a végét is átírják, bár ki tudja :P

a törökök amúgy sztem eléggé hajlamosak a drámázásra, akármit néztem, mindben volt tragédia, halál, öngyilkosság :S nem szeretem, ha szomorú a vége :S
suxel 2013 máj. 26. - 17:03:30
(928/2174)
Lehet ti nyálasnak találjátok Sillert, de nekem tényleg no problema: 2 az 1 ellen, lányok vs. fiú. :D :D Azt viszont nem tudtam, hogy ilyen nagy énekes is a fickó, azt tudom, hogy az UMEM-nél énekelt valamit, de hogy ilyen külön számai is vannak, most meglepõdtem.
Nekem mind a 3 partnerével tetszett: Allison Lozzal, Maite P-vel és Litzyvel is. A nõt is itt szerettem meg Litzyt. Istenigazából egyiket sem néztem végig a 3 közül. ADCLG-nek csak a második felére futottam be, ami nem egyezett az argentinnal, MP-t dailyn nézegettem, meg a DVD verziót, UMEM-nek az eleje nagyon tetszett aztán nekem nagyon átpolitizálódott, választások, kampány, na ezek nekem nem kellenek, így csak hébe-hóba pillantottam bele, de nekem a párosok tetszettek.
Fabian Rios is benne lesz a Reina de Corazones címû novellában? Nem lesz az neki egy kicsit sok a Dama y Obrero fõgonosza után? Vagy ez még csak egy lehetséges név, míg Siller tuti biztos.
Fonsecat már a Rosalindában meg a Paula és Paulinában sem csíptem, nekem mellékszerepekben is egérke volt. A Rosalindában meg külön irritált a sirdogálása, hogy nem tud teherbe esni. Viszont a Mariana de la nochenek láttam a DVD verzióját, abban tetszett az intrikus húgként. Majd buktázott egy hatalmasat a Bajo las riendas el amorral, és végül nyert a Corazón Valientével.
Az MCI nekem bejött mint novella, nekem tök izgi volt. Csak rendre kinyírta a kedvenc szereplõimet VP benne, a hülye nõszemély. Aztán a 90-es részektõl fogta magát és visszament a sorozat elejére, akkor a fejem fogtam, és nem maradt más, hogy a hátralévõ részeket áttekerjem. Carmen Villalobost azonban megszerettem a sorozat alatt: gondolkodóban is vagyok, lehet bele kellene néznem a Made in Cartagenaba, vagy a Szívek iskolájába, bár utóbbi juveniles cucc nekem nem jön be. Belekezdtem az Utolsó évbe is, de két rész után diliteltem.
Layevskának meg elhittem az idegbeteg nõszemélyt az MCI-ben, látszott, hogy teljesen kattant, rögeszmés, bolond lány. Viszont a szinkronja Csifó Dorina az már nem tetszik.
Fabian Riost az MCI-ig nem láttam semmiben, de jó volt a neve, hogy Angel, egy angyalarcú ördög. Félelmetesen jó fõgonosz volt, Gerardo Murguiát és Roberto Mateost nálam egy az egyben lemosta, csak nagyon erõltetett volt már a történet utolsó harmada nekem. Meg látszott, hogy VP már nem tudott mit írni, volt olyan rész, ahol a fél epizód visszaemlékezésbõl állt.
Neli 2013 máj. 26. - 17:01:58
(927/2174)
MCI: tényleg, igaz, Carolinával jobb volt JC... csak inkább egy kalap alá vettem Anával :D :P sztem utóbbival nagyon rossz volt :S de Carolinánál jobban látszott, hogy idõsebb, sztem... az igaz, hogy JC-t ezek nem zavarják :D :P meg idõsebbnek is látszik a koránál :P a MSED-ben simán néztem 25-nek, pedig még csak kb. akkor volt 20-21 körül :D :P nekem csak a Pecadosban látszik, hogy ott még 18 volt kb., ott még kölykös :D :P na de azután... :D :P
offtopic
handi99 2013 máj. 26. - 16:17:33
(926/2174)
"Hát az akkor elég gáz lenne, ha Antonia gyõzne a végén, én akkor biztos nem néznék semmi ettõl a nõtõl. Ezt pont úgy kellene, hogy diadalittasan a végére, hogy Veronica az igazi patróna, s ezt Antonia halála elõtt a szemébe mondja, és boldogok Alejandroval, míg meg nem halnak öregkorukban, na most elszaladt nálam a rózsaszín cérna."
Tetszik. :D Cseréljék le VP-t!
offtopic
handi99 2013 máj. 26. - 16:12:27
(925/2174)
MCI bukása: nehéz megmondani, hogy mi volt az ok, hiszen az elsõ résztõl kezdve gyenge volt a nézettsége, tehát sokan esélyt se adtak neki. Szerintem rossz volt az adaptáció + igazad van, nem volt kémia JC és Carmen között.
A MSED idején Gaby-val nem volt feltûnõ a korkülönbség, de már azért látszik. Most is úgy gondolom, hogy õ nem lett volna jó Bianca a PP-ban.
Egyébként Carolinával, szerintem pont, hogy volt kémia. JC az idõsebb nõkre bukik. :D

Min múlik, hogy siker, vagy bukás: a sztorin, a partneren és a nézõkön. Az Aurora a legjobb példa erre: jól kezdett, de a nézõk nem voltak hajlandók elfogadni azt, hogy Aurora a régi szerelme fiával jöjjön össze. Jó kezdésbõl csúnya bukás lett. :S

Ximena jó volt negatívként az ATM-ben.

Aºk-ı Memnu: szerintem is hülye nevek voltak. :D ... de a történet jó volt, a fõszereplõk között volt kémia ... és lehetett háborogni a fiatalok bûnén... Ez így nagyon rendben volt.
Nálam Adnan és Ariel egál; Deniz és Denise közül az utóbbi; Nihal és Nina közül az elõbbi (Nihal arcra szebb, de összhatást tekintve inkább Nina); Hilmi és Guillermo egál; Firdevs és Flavia külsõ alapján utóbbi, de a játékuk alapján egál.
Neli 2013 máj. 26. - 16:07:47
(924/2174)
:D :P ez tetszett :D :P Sillert illetõen is egyetértünk ;) :D :P
mennyi "áldozatra" leszünk kénytelenek... :D :P de mindent az igazi tehetségekért :D :P
offtopic
handi99 2013 máj. 26. - 15:49:11
(923/2174)
Itt a dal, (ha nem ismerted korábban): https://www.youtube.com/watch?v=THLPEfYls54
offtopic
handi99 2013 máj. 26. - 15:47:58
(922/2174)
Sillert se. Egy nyálgép. Az Aurorában láttam elõször és nem tetszett + belenéztem az UMEM-be, de ott se jött be... Sorry, ez van. Egyentlen pozitívum: az Aurorabeli dala a Si llegara el final. Beismerem az tetszett. :D
Fonsecát korábban csak a Rosalindában láttam, ott türhetõ volt. Úgy emlékszem a Paula és Paulinában is játszott. Szóval vele nem volt bajom egészen addig amíg meg nem láttam, hogy mit mûvel a CV-ben... v. mit nem. Nagyon gyenge volt. Eugenio és Adriana együtt nálam felejtõs ... lenne, de Fabián miatt valószínûleg belenézek. + ha Jorge Luis Pila is játszik benne, akkor valószínûleg kénytelen leszek végig nézni.
Neli 2013 máj. 26. - 15:24:06
(921/2174)
Fonseca gáz :S talán a rosalindában volt egyedül elviselhetõ, de amúgy... :S
Siller egy nyálgép :S az Aurorában nem estem tõle hasra, bár az ADCLG-ban elment... mondjuk :D :P a másik 2 soriját nem láttam, csak vidiket, meg a manhattanesbe néha belenéztem, eredetiben meg magyarul is, de az nálam teljesen érdektelen cucc...
Neli 2013 máj. 26. - 15:21:59
(920/2174)
én is írtam a Mostohát :D :P csak te elõbb elküldted, míg én gépeltem a regényt :D :P

amúgy Ana nekem az MCI-ben absz. nem volt jó gonosz, nem tetszett... :S sztem neki ez nem áll jól, az Elenában is a hideg futkosott tõle a hátamon :S neki a pozitívak jobbak sztem, míg másoknak fordítva :D :P pl. Riosnak vagy Varoninak a genyák állnak jobban, JC-nek meg el se tudnék olyat képzelni :D :P

amúgy amit az LP-rõl írtál, azt én is kb. úgy képzeltem, igazi "vattacukrot" :D :P tetszene :D :P
Neli 2013 máj. 26. - 15:16:59
(919/2174)
MCI: és vajon miért volt bukás? Carmen miatt (nem volt jó a kémia) vagy a sztori? annyira rossz belegondolni, hogy JC mint elvileg "garancia a sikerre" ott volt és mégis... :S szóval hogy sztem nem rajta múlt annyira, hanem amit írtak neki vagy nem tudom... nem? (és amúgy az miért van, hogy egy jó színésznek az egyik sorija siker, a másik meg bukta? a sztorin múlna? vagy a partneren?)

a sztori volt sztem gáz... az elején nagyon bejött, bár csak az elsõ 4 részt láttam, utána vacakolt állandóan a justin és elment a kedvem a nézéstõl, késõbb inkább hírekbõl informálódtam meg néha belenéztem... de sztem egyre gázabb lett, tele hülyeségekkel :S Fabi kicsit javított rajta, de õ se tehet egyedül csodát... és õ se volt az a szint, bármilyen zseniális is legyen, mint pl. az Elenában, ott imádtam (Montecristo :P) :D :P
engem amúgy nagyon zavart, hogy olyan hozzá egyáltalán nem passzoló nõkkel teszik össze JC-t, mint Ana vagy Carolina Tejera... :S akiknél nagyon látszik, hogy idõsebbek nála, kb. zéró a kémia és nem jön át semmi :S míg Gabynál ez teljesen máshogy volt, csak úgy izzott a képernyõ, még amikor nem jártak is átjött minden :D :P sztem... és nála annyira nem volt feltûnõ, hogy idõsebb...
egyébként Ana már játszott Joséval a Mostohában, azt se nagyon láttam, de ott nekem jobbak voltak, és ott is a gazdag csaj-szegény pasi a felállás :D :P az tényleg jobb, a másik már túl elcsépelt klisé :S most, hogy idõsebbek, nekem annyira nem jók együtt, de meglátom, Fabi miatt el kell gondolkodnom a nézésen :D :P

amúgy Ximena is negatív lesz? :O na, ez érdekel :D :P asszem az ATM-ben volt már, de azt nem láttam, csak vidiket... és komolyan nála is ekkora barmok, hogy nem engedik újra össze Fabival?? :O :S mint JC-éket? :S pedig ez tuti vonzaná a tömegeket :D :P mondjuk utólag már okos döntésnek látom, hogy a PP-ben nem Gaby van, a "döglött hal" Monicának tökéletesen passzol ez a szerep... :D :P Gabyhoz nem illene, hiába állat a kémia :D :P Monicával nálam csak elmegy, de még mindig jobb vele JC, mint Anával... :S :D :P

Reina de c.: asszem volt már iylen sorozat, Leon MSED volt a fsz. ... ezt is feldolgoznák? és komolyan Fonseca meg Siller?? :O :S ezek hülyék?? :S borzalmas :S :S az a nõ rém gyenge :S kb. õk voltak a leggázabbak JM-mel a CV-ben, a legunalmasabbak, pedig õk lettek volna a fsz.-k elvileg :D :P az a nõ nem tud rendesen játszani :S a pasi próbálkozott, de õ se gyõzött meg ott annyira :S meg hát egyedül kevés ehhez...


egyébként a PP kapcsán ha már írtad az eredetit, mindig röhögök, milyen hülye nevek voltak: Behlül meg Beshir :D :P itt a PP-ben viszont nálam jó pont, hogy Ariel sokkal jobban néz ki, mint Adnan, akármilyen öreg, és Denise is :P szóval képernyõképesebb arcokat válogattak itt :P :D ja és még Nina is szebb, mint Nihal, el kell ismernem... :D :P nekem amúgy Guillermo is bejön :D :P ja és persze Flavia is jobb :D :P
suxel 2013 máj. 26. - 15:08:49
(918/2174)
Sillert sem csíped vagy csak Fonsecat nem? Fonseca nem egy nagy cucc nálam, arra mindenki képes, amit csinál, meg ahogy hallottam a CV-ben is fõhõsnõ létére nem volt egy nagy ász. Sillert viszont bírom: eddig 3 novellában láttam: Al diablo con los guapos, Mi pecado valamint Una Maid en Manhattan, nekem semmi problémám nem volt vele. :)
suxel 2013 máj. 26. - 15:04:17
(917/2174)
Oh, te jó ég! A Dona Barbara lenne az a novella, amire már régóta várok, de nem akar megérkezni. Régóta szimpatizálok a sorozattal. :)
Hát az akkor elég gáz lenne, ha Antonia gyõzne a végén, én akkor biztos nem néznék semmi ettõl a nõtõl. Ezt pont úgy kellene, hogy diadalittasan a végére, hogy Veronica az igazi patróna, s ezt Antonia halála elõtt a szemébe mondja, és boldogok Alejandroval, míg meg nem halnak öregkorukban, na most elszaladt nálam a rózsaszín cérna.
Dama y obrero: nekem tetszett az elsõ promó. :) Voltak õk már együtt 2005-ben a Televisanal a La Madrastra esetében, õk voltak a juvenilek. Bár azt hozzá kell tennem, hogy José Luis Resendez egy cseppet sem hat meg, nekem annyira nem is hiteles színészként. Viszont Ana Layevska bármit el tud játszani, fõhõsnõt, fõgonoszt egyaránt. Nálam az egyik leghitelesebb színésznõk közé tartozik, már a 2000-s Primer amor esetén tudtam, hogy lesz belõle valaki. És nagyon szépen kisminkelték a lányt, mert nekem nagyon tetszik a promóvideóban, pedig annyira nem szép amúgy.
offtopic
handi99 2013 máj. 26. - 14:38:03
(916/2174)
PP: belenéztem, de ajánlásodra meg fogom nézni a teljes részt. :D

Ja, Fabián Ríos negatív lesz, ahogy Ximena Duque is. Ximena Gaby Espino sorozatában fog játszani.
Fabiánt és Ximenát sem volt hajlandó újra összeereszteni a TM, pedig a nép ezt szerette volna...
offtopic
handi99 2013 máj. 26. - 14:28:41 Előzmény Neli
(915/2174)
Dama: most vevõ vagyok a klissés cuccokra... és bízok a forgatókönyvíróban, José Ignacio Valenzuelában. Jöhet. :D Ana és José Luis szerintem sem passzolnak össze, de majd meglátjuk, még okozhatnak meglepetést. Mondjuk Ana és JL még mindig jobban hangzik, mint a Reina de corazones párosa: Adrina Fonseca és Eugenio Siller. OMG!
Egyébként jobban tetszik a szegény pasi-gazdag lány sztori, mint a fordítottja. Utálom, hogy a szegény lány mindig koszos, mûveletlen és buta.

PP: a vakság családi örökség. Biztos a papától örökölte. :D

SPOILER a Tiltott szerelembõl:

Az elsõ videot: Besir/Yair letörölte.
A második video: felvette Bihtert és Behlült a tengerparti házban.
Adnan/Ariel nem kapta meg a lelelplezõ felvételt. Besir/Yair végül visszaszerezte, pedig már a cd ott volt Adnan irodájában.
Besir meghallotta Nihal/Nina beszélgetését Deniz asszonnyal, hogy mennyire boldog... Besir nem volt képes arra, hogy összetörje az álmait...

Késõbb:
Hilmi/Guillermo BB szerelmi fészkébe csalja Adnant. Hilmi emberei Bihter parfümjét szétlocsolták a párnán, rúzsnyom a csészén, stb.... és persze Adnan meggyõzödik róla, hogy viszonyuk van. Hazamegy, de elõtte még Deniz asszonyt látogatja meg. Szóval B és B tudják, hogy leleplezõdtek. Bihter elközik, Behlül is csomagol. Amikor Nihat/Nico a Ziyagil/Piamonte-házba viszi a kémkedõ sofõrt és az bevallja, hogy az egész csak csapda volt.


SPOILER VÉGE

Megkockáztathatod: a MCI tényleg bukás... de nem csak JC-nak volt bukása. Elég ha Chocarro esetében a LCDAL-ra és az ERDLV-ra gondolsz. A La Casa siker, a Rostro bukás. Ugyanez JLP-nál az Elisa siker, az Aurora bukás.
Bár a Telemundo nemzetközi szinten sikeres, de a hazai közönsége elõtt jóval kevesebb olyan novella van, amelyet tényleg sikernek lehet nevezni.
Lehet, hogy az új vezetés alatt JC nem érzi olyan jól magát a TM-nál, mint elõtte, de, hogy direkt ki akarnának vele szúrni, azt nem hinném.