Neli 2013 máj. 09. - 00:20:20
(874/2174)
:D :P rendben, köszi :P

Ceci terhes? :O de hát védekeztek, nem? David felvillantotta az óvszert, hát akkor csak használták... nem? Alejandro is megkérdezte D-t, mikor nem vette be az istállós-lovas mesét, hogy csak annyit mondj, ugye védekeztél? :D :P
és hát már el is jegyezte... persze nyilván a baba nem szerepelt a tervei közt még :D :P szegény Ceci, majdnem úgy járt, mint Vero :S
pár dolgot láttam, amit leírtál, a rodrigo-s képes dolog meglepett... azt hittem, ezt az Antoniát szólítja szerelmemnek, erre puff :S :D :P de azért csak szexelnek :D :P

PP: Yair miért nem köpött? sajnálja A-t? láttam, hogy nem beszélt, meg is lepett... olyan elszántnak tûnt... persze BB így jól járt :D :P ugye rájöttek már, hogy mindent tud? ezért féltek...
Arielt nem láttam, csak hogy piált és kiakadt, hogy B. elutasítja... akkor már bántotta is :S de vhogy nem igazán tudom sajnálni a nõt :S csak JC-t, hogy ezzel állt össze... :S mármint Bruno-t :P
asszem az eredetiben is volt erõszak, akkor ezt is meghagyták...
offtopic
handi99 2013 máj. 08. - 21:38:58 Előzmény Neli
(873/2174)
LP:
hétfõ-kedd
Antonia-Rodrigo: a fantáziádra bízom. :D Az ágyban beszélgettek Gabrieláról is.
Ricardo a Patricia iránti érzérseirõl és az impotenciájáról beszélt Alejandronak. A bárban/klubban Alejandro találkozott a David-Cecilia-Valentina-Max négyessel.
Antonia meglátogatta Gertrudis-t. Vissza szerette volna szerezni a papírokat. Megérkezett V. és Gertrudis elmonda Antonának, hogy V-nál vannak a dokumentumok. V. tettette a hülyét, Antonia is.
Patricia elment Inés-hez, hogy beszéljen vele Ricardoról. Elmondta neki, hogy nem történt semmi. Közben megérkezett Ricardo is. Patricia távozása után Ricardo nekiesett a Inés-nek. Ez a nõ orvos? v. vmi más?...
Gastón indul a polgármester-választáson.
Alejandro és Lucía bújócskáztak. Közben A. megtalálta Lucho holmiját. Irene azt állított, hogy az ing az apjáé. :D Alejandro nem hitte el. Amíg veszekedtek, addig Lucía elájult.
Lucho be akart surranni V. házába. Persze, V- és Constanza a tv-n (kamerán) keresztül látták õt. :D V. megmondta Luchonak, hogy közte és Alejandro között nincs semmi, de vele (Luchoval) se lesz.
Rodrigo randira hívta Antoniát. Antonia megtalálta egy másik nõ fényképét (õt is Antonának hívták). Visszaemlékezett arra, mikor R. sebesülten Antoniát szólította. Rájött, hogy nem õt, hanem a másik nõt... Rodrigo elmondta, hogy a nõ a felesége volt, de megölték bosszúból. A felesége terhes volt... :(

Lucía újra kórházba került. :(
Rodrigo megint lefeküdt Antoniával.
Gastón elmondta Rodrigonak, hogy a „lobos”-ok robbantották fel a bányát: Julio, Aníbal és Antonia.
Franciscáéknál folytatódott a szellemjárás. Max az ölébe kapta a kajáját. :D Maxnak nagyon nem tetszik, hogy Gastón elfoglalja az apja helyét...
Gastón elárulta V-nak, hogy Rodrigo és Antonia összejöttek.
Cecilia rosszul lett. Valentina a mosdóban megkérdezte tõle, hogy lehetsége-e az, hogy terhes. Antonia az ajtóban meghallotta.
Antona megcsókolta Rodrigot V. elõtt.
Cecilia terhességi tesztje: +. David még túl fiatalnak tartja magát az apasághoz.
Valentina elmondta Ponciának, hogy Cecila terhes. David is V-nak. V. elbeszélgetett Daviddal, a végén lekevert neki egyet.

A mai részben Poncia meglátja Constanzát V. házában!


PP:
Yair nem árulta el Arielnek a BB kapcsolatot.
Ariel megerõszakolta Biancát.

ESDLC: az összefoglalót Rafáról csak hétvégére vállalom.
Neli 2013 máj. 05. - 13:33:27
(872/2174)
:P igen, tegnap sikerült visszanézni pörgetve párat (pénteki részek), láttam, hogy visszaemlékeztek... Yair nagy fenyegetés most, vallani akar Arielnek :O :D :P Bianca kikészült :D :P meg Ariel dühös Bruno-ra, amiért újságban szerepelt az, hogy õ és Nina kavarnak (na ennek az elõzményét nem tudom, elvileg Eliana lett féltékeny és ez a bosszúja)... kidobta Bruno-t a házból, de az még ott van :D :P
(nem tudom, ismered-e a caraycaray nevû oldalt, ott angolul elég részletesen leírták meg az LP-t is, tegnap elolvastam :P)

az LP se semmi, kb. láttam már, amiket leírtál (átpörgetve)... akkor a nagyasszonynak csak összejött a numera :D :P Rodrigo-t meg tényleg érdekli :D :P nem rossz :D :P ebbõl még csak kicsit láttam, de majd alaposabban is visszanézem :D :P
Davidot amúgy kihagytad, neki is úgy néz ki összejött Ceci a szénakazal tövében... ;) :D :P az tetszett :D :P

egyébként a cielo-sban mi a helyzet, hogy boldogul Rafa? :P arról is írhatsz, de csak róla, õt ismerem :P :D
offtopic
handi99 2013 máj. 05. - 13:15:33 Előzmény Neli
(871/2174)
A PP-s Deniz szerintem is jobban néz ki.
... és, igen az eredetiben Besir/Yair látta meg BB-t a kertben... egyébként így történt a PP-ben is. Yair látta meg Biancát és Brunot.
offtopic
handi99 2013 máj. 05. - 13:09:32 Előzmény Neli
(870/2174)
Szia! Folyt. köv.:

hétfõ-keddihez:
Alejandro cseles volt, mert tettete, hogy alszik, amikor V. bevallotta, hogy szereti.
Francisca megkérdezet Maxot, hogy mit szólna ahhoz, ha õ újra szerelmes lenne. Max nem volt lelekes, szerinte már túl idõs.

Szerda-péntek:
Antonia és Aníbal meghallja, hogy elsült egy pisztoly. Irene csak figyelmeztetésnek szánta. A-nak sikerült kiütni a kezébõl a fegyvert. V. négyszemközt beszélt Irenével. Egyezséget kötöttek: Alejandro láthatja Lucíát, õ meg nem jelenti fel azért, mert meg akarta ölni (Irene távozásakor Lucho látta, hogy A. még mindig él...).
Alejandro el akarja hagyni a céget.
Balmaceda közli (Ricardonak), hogy szerinte Chacón manipulálta a Max elleni bizonyítékokat.
Chacón kérésére Gastón bemegy a kórházba. Chacónnak szüksége van egy közvetítõre + bevallja, hogy õ ölte meg Inocenciát.
Gertrudis börtönben van. Bedilizett...
Antonia beköltöztette a házába Rodrigot.
Alejandro meglátogatta Lucíát. Utána elment V-hoz, de a nõ nem akart találkozni vele.
Maxot kiengedték a börtönbõl. Hazament... meglepetés!..., de Francisca éppen az ágyban volt Gastónnal... :) Na, ez volt az igazi meglepetés. :D
Alejandro megzavarta Antonia és Rodrigo pizsamapartiját... :D

Francisca V-hoz ment, hogy elsírja bánatát Max viselkedése miatt.
Max elment Valentinához. Valentina felkiáltott és sikerült felkeleni az egész családot. Macario és Lucas elkapták Maxot és megverték. Poncia, David, Valentina és Alejandro Max védelmére kelt.
Inés csókolózott Ricardoval.

V. elment Rodrigo irodájába: vitt neki sütit.
Ricardo lefeküdt Patriciával :O.. hmm, vagy még se? Ez megint nem jött össze...
Gertrudis-t visszavitték San Pedro del Oroba. Rodrigo kihallgatta. Kissé zaklatott volt. Rodrigonak van egy táblája rajta az elhalálozott „lobos”-ok nevével. (V. kint hallgatózott.)
Gastón azt ajánlotta Franciscának, hogy házasodjanak össze. F. visszautasította: neki a fia a lefontosabb...
David most egészen normális. :) Próbált Max lelkére beszélni.
Franciscánál szellemjárás volt...
Gertrudis kimondta: Gabriela él! ... Alejandro, González és Ricardo elõtt. Rodrigo nem volt ott.
Na, végre... Rodrigon csak egy törülközõ van... :Antonia meglátogatta a hotelben... az ágyban kötöttek ki.
Neli 2013 máj. 04. - 23:49:14
(869/2174)
még nem néztem vissza semmit, nincs infóm... mik történtek?? kivi vagyok :P
köszi amúgy a beszámolót :P
offtopic
handi99 2013 máj. 01. - 18:27:18 Előzmény Neli
(868/2174)
Oké, akkor a szokásos. :) A napi bejelentkezést nem vállalom, de igyekszem majd gyakran beszámolni a sorozatokról.

LP: hétfõ-kedd röviden
Antonia megcsókolta Rodrigot. Ricarod meglátta.
Irene rémesen bánt szegény Luciával.
Francisca elment Estrellához (õ vallott Max ellen). Összeverekedtek és a végén a dutyiban kötöttek ki. Verónica elment Franciscáért, majd után beszélt Esrtellával is.
Alejandro leitta magát. Verónica és Gastón elvitték V. házába. V. lefeküdt Alejandroval. Az egész éjszakát együtt töltötték. Reggel Lucho meglátta Alejandro távozását.
Lucho megpróbálta meggyõzni Irenét, hogy ölje meg Alejandrot.
Macario és Lucas a kórházba mentek, hogy végezzenek Lagartoval, de a pasast védték a rendõrök.
Francisca és Gastón is összejött. Lagarto beszélni akar majd Gastónnal (ez lesz a mai részben).
A vége az lett, hogy Irene fegyverrel a kezében megjelent Alejandro irodájában (Valentina és Verónica is az irodában volt). V. v. A? Ez itt a kérdés.
Neli 2013 ápr. 30. - 00:27:41
(867/2174)
amúgy a mai részekrõl még lehet írok, de holnaptól hosszabb ideig (kb. 3 hét) megint nem vagyok, szóval majd te jössz ;) :D :P
Neli 2013 ápr. 30. - 00:26:44 Előzmény handi99
(866/2174)
utóbbit nem díjazom :S

a vidi üt :P tényleg jobb... pedig JC sztem mindent beleadott, de hát a döglött hal az döglött hal :S :S
akkor itt a kertész látta meg õket, ugye? a törökben amúgy Denise sztem sokkal rondább, itt elviselhetõbbet találtak :D :P

rendõr pasi: nagy volt, sztem a rejtett érzései buktak ki belõle a seblázban, józanon meg újra a régi volt :D :P tetszett :P ha a választása nem is :D :P
offtopic
handi99 2013 ápr. 29. - 20:18:16 Előzmény Neli
(865/2174)
PP: megnéztem ezt a részt. A törököknél a BB-jelenet volt az évadzáró 2009. júniusában... és persze a nézõk szeptemberig várhattak, hogy megtudják, hogy ki látta meg õket.
Nos, a PP-s BB-jelenet elég lagymatag lett az eredetihez képest. Ott izzott a levegõ...
Ez az eredeti jelenet: https://www.youtube.com/watch?v=aVFBdZnShew
Nézd meg. Kíváncsi vagyok, hogy csak én látom így, vagy Te is.

LP: Balmaceda Antoniának: "mi amor" :D ... szóval a pasas az idõsebb nõkre bukik... :D
Lucho meg szép lassan "lobo" lesz. :(
Neli 2013 ápr. 27. - 15:05:25
(864/2174)
:D nekem se tetszik, irónia volt ;) :D :P Antonia meg a rendõr pasi tetszett inkább, de nagyon :D :P
Lucho-t a csalódás genyásítja, úgy látom, most nagyon negatívvá akarják tenni ezzel :S Gastonnal is verekedett, csúnyán megbántotta :S ott virít a pasi keze nyoma a pofáján :D :P
ez is annyira klisés húzás, hogy a viszonzatlan szerelmesek szövetkeznek :S bár itt elég sok sablont beleraktak, de ez nem hiányzott :S mondjuk lehet számítani lehetett volna rá, de nem tetszik :S
suxel 2013 ápr. 27. - 13:47:29
(863/2174)
Ez a húzás nekem meg pont nem jön be, hogy Lucho és Irene szövetkeznek, én ennek sok értelmét nem látom sajnos. Luchot eddig nagyon szerettem, de most miért kell ilyen negatívumot a pasiba belevinni?
Neli 2013 ápr. 27. - 04:04:31
(862/2174)
ááá, ez a mai LP fantasztikus volt :D :P Antonia a rendõrrel amit lemûvelt, wow :P :P nagyon bejött :P csekkolásra érdemes ;) :D :P
Lucho most meglepett, szövetséget ajánlott annak a hülye hisztis p. Irenének... :S a nõ elcuccolt a házból, és vitte magával a kislányt is, Lucho meg be akar hozzá költözni :D :P ez egyre jobb :D :P
Neli 2013 ápr. 27. - 03:05:53
(861/2174)
na megjött végre az esze a csajnak, odament könyörögni :D :P viszont megint nem jött össze, az akció elején meglátták õket :S :D :P de nem mutatták, ki... 4 esélyes van, akik ott lehettek/elindultak: Yair, Nina, Flavia, Denise... én utóbbira tippelek, de passz... Bianca elhagyta a fülbevalóját, ez hétfõn lesz, és mutatták, hogy egy kesztyûs kéz felveszi és megtalálja a kertben... vajon kié? ugyanaz lenne, aki látta õket? izgi :D :P
Neli 2013 ápr. 27. - 02:24:41
(860/2174)
most nézem a PP-t, végre... de ennél nagyobb tökkelütöttet, mint ez a döglött hal Bianca, még nem láttam :S képes volt otthagyni Bruno-t, hogy õ ezt nem tudja megtenni Ariellel, hogy megcsalja... :S :S hát van ennek szeme-agya?? :S Bruno meg adja a megértõt, hogy persze, semmi baj, közben kikészült... kellett neki ezzel a katasztrófával kezdenie :S ami viszont haláli volt, hogy Flavia felhívatta Elianával (elõtte Nina is zavarta szegény B-t :D :P), Bruno meg kellõen jó hangulatban volt, szépen lecseszte kis menyasszonyát :D :P az meg csak bámult a birkaszemeivel, Flavia meg ahogy nagy álszenten nézte, meresztgetve a szemeit, hogy na mit mondott B.? :D :P kész volt :D :P
Neli 2013 ápr. 26. - 15:02:27
(859/2174)
tegnap teljesen elfelejtettem, hogy nincs, úgy vártam :S még be is kapcsoltam, aztán láttam a díjkiosztót, az volt helyette :S persze elment az adás állandóan, így nem sokat láttam, le is kapcsoltam :S most még várhatok estig, hogy vajon mi lesz BB-vel a PP-ben... bah :D :P :S
Neli 2013 ápr. 25. - 18:28:12
(858/2174)
ja hogy ez így volt ott is? és 2 évad volt? azt nem tudtam...
amúgy ott is ennyire idegesítõ és hülye volt a kertészgyerek vagy csak itt "boldogít" ezzel? :D :P néha láttam csak, annyiból nem tudtam megítélni, de sztem az itteni sokkal rosszabb :S és még rondább is :S
offtopic
handi99 2013 ápr. 25. - 17:42:05
(857/2174)
Volt olyan is: amikor Behlül hazatért a helikopter lezuhanása után Bihter bement a szobájába és az erkélyen csókolóztak. Besir/Yair meglátta õket, de azt hitte, hogy a nõ Nihal/Nina.
Az 1. évad utolsó része végzõdött azzal, hogy a meleházban randiztak, szenvedélyesen csókolóztak (felsõ ruha le), de zajt hallottak és vége lett a légyottnak. A 2. évad kezdetén az volt a kérdés, hogy ki látta meg õket. Persze, hogy Besir... sõt késõbb videora veszi az "árulásukat".
Neli 2013 ápr. 25. - 15:51:02
(856/2174)
ja, ezt az erkélyes cuccot nem láttam, csak célozgat rá azóta is a pasi... amazok meg a tûzzel játszanak, már sokaknak szemet szúrtak :D :P
Neli 2013 ápr. 25. - 15:49:45
(855/2174)
aha, az mintha rémlene... olvastam is. itt úgy csinálták ezt a kertészvonulatot, hogy az erkélyen látta õket a csávó, aztán jól bevágta a durcát, mert azt hitte, Nina volt a csaj :D :P azóta is duzzog, ezért akar most lelépni, annyira hülye és fárasztó :S milyen alapon akadt ki, nem is értem, Nina úgyse jön rá, hogy szereti, rajta kívül pedig mindenki látja :D :P