Neli 2013 szept. 10. - 12:50:53
(1154/2174)
most nézem, még nem derült ki... de Santa az erdõs dolgot nem csak álmodta? nekem úgy tûnt... az altató vagy drog miatt, vagy mi volt, amit H. belekevert vmibe... nagyon bosszút akar állni õ is :S szegény kisfiú :S
vajon mit talált ki Ines és H.?

a Dama tényleg nem jó most, Tomas se igazán brillírozik, bár õt mindig szívesen nézuem :P most PI összejött és P. igazi anyja meg Estela nagyon meg akarja akadályozni a további dolgokat... Pedro már bejelentette Mireyának is, hogy Ignacia a nõje, vagy ma fogja asszem... a csaj meg elõtte lebukott az apja elõtt is, de hogy mivel hallgattatta el, passz... azt a szerencsétlent meg, aki bele van esve, Pedro haverja, rá akarja venni vmi gyilkosságra, asszem Ignaciát tenné el láb alól :S de több érdekes tényleg nincs sajna :S
a MEA meg nekem leült, 42-3 rész után gyakorlatilag zéró RG-t kaptunk, és a részek is pörgetõsek :S vmi történhetne már... :S
offtopic
handi99 2013 szept. 09. - 23:23:30 Előzmény Neli
(1153/2174)
DYO: belenéztem... tényleg nem történt semmi... Na, jó, 1 jó jelenet volt: amikor Karina szelleme kísértette Estelát.

SD: Humberto kivitte és az erdõbe Santát miután altatót kevert az italába. Lesznek itt vad dolgok.
Kíváncsi vagyok, hogy Humberto és Inés mit csináltak Willyvel.
Neli 2013 szept. 06. - 20:17:09
(1152/2174)
hát nem... :D :S nem is rémlik, mi volt, annyira pörgetem :S

köszi a felvilágosítást amúgy :)

az SD alakul, sztem jó, bár sok minden homályos... most néztem vissza pl. a tegnapit, pörgetve, és volt pár érdekes dolog...
pl. H. hallotta, mikor Santa beszélt a fiával, hogy ne hívja anyunak, és H. nagyon dühös lett, elrohant (az ajtó mögött hallgatózott)... aztán az apját majdnem megölte a veje a kórházban, ahová autóbalesettel juttatta, de jött az ápolónõ :P viszont a rész végén Paula azt követelte Santától, hogy õ ölje meg az öreget az örökség miatt...
H. meg vkinek mondja majd a köviben, hogy végezni fog Santával :S
és amit nem tudok hova tenni, hogy Patricio egy puszit (de majdnem csóknak is beillett) adott V-nek, aki megrémült, de nem kért magyarázatot, csak elszaladt... nem értem, miért nem kért :S P. mosolyogva nézett utána, gúnyosan, aztán a múltkor lenyúlt képet meg elégette, amin mint kiderült, V. anyja van... de nem értem az okát, miért csinálta :S és most semmi VI nem volt sajna, sõt Ivant alig mutatták, csak a hülye uncsitesójával, Danielával beszélt a kórházban, ahol a nagyapjuk fekszik :S I. vitt a csajnak üdítõt, de az erõsebbet követelt, mire a srác jóhiszemûen kávét akart hozni :P :D kis édes :P
ja és még volt SS is, H. meg látta õket :D :P kissé tajtékzott a csók láttán :D :P

kivi vagyok, mi lesz ma :P
offtopic
handi99 2013 szept. 04. - 22:49:10
(1151/2174)
A Telemundo nézettsége általában 1-1,2 millió. Mivel a SD-nak nagyjából ennyi van, ezért átlagos. (1 millió alatt bukás.) Jelenleg egyedül a MEA nézettségi adata az ami elfogadható. A DYO bukás, a SD átlagos.

DYO: kb. 1,5 hete nem láttam egyetlen részt se, de gyanítom, hogy nem sokat veszítettem vele :(
offtopic
handi99 2013 szept. 04. - 22:40:18
(1150/2174)
A Humberto-Lisette-Amanda jelenet nekem is tetszett. :)

Patricio: mivel Carlos elég nagy gazember, nem vennék rá mérget, hogy Patriciot negatívnak szánják (bár Mateos a TM sorozataiban az szokott lenni).
Neli 2013 szept. 04. - 18:52:49
(1149/2174)
na ezt nem láttam :D :P hehe :D :P
ami P-t illeti, azt sajnálom, mikor megjelent, jónak éreztem, de a fényképügy eléggé gyanús... :S vajon mit akar? :S
mary0114 2013 szept. 04. - 14:20:59
(1148/2174)
Azon azért megrémültem, hogy Humberto felismerte a kicsi Willyt, nincs õ ott biztonságban. A család tényleg elég jól fogadta, hogy Santinak van egy fia. Mondjuk így tényleg bukott Santi Humberto elõtt, hogy tisztában van Amanda/Santa múltjával.
Humberto meg Ines természetesen szövetkeztek, Ines most tényleg jól csõbe húzta Santiagot, bár számomra elég rossz klisé az altatós-megjátszós-szexelõs jelenet. Jó hogy nem már ezért kell feleségül vennie. :S
A Victoria-Ivan szálat sajnálom, hogy bonyolítják, nagyon szeretem õket együtt. Patricio nekem is gyanús, nem hiszem, hogy ebbõl pozitív figura lesz.

Azért amin a 20. részben nagyon felröhögtem, az az volt, amikor Humberto épp szexelni készült a szeretõjével és Amanda képe jelent meg elõtte. :D
mary0114 2013 szept. 04. - 14:12:21
(1147/2174)
Köszönöm a válaszokat! :)
Neli 2013 szept. 04. - 14:09:26
(1146/2174)
ja és az kimaradt, hogy a hsz-ra konkrétan is akartam reagálni, nemcsak mesélni :P jónak tûnt a nézettség az SD-nél, amit beraktál, akkor hogy lehet "átlagos" a sori? :S sztem ez a 3 közül a legjobb :P a Dama meg gyengus sajna :S zavaros sztorival, mindenki titkol mindent... :S vagy csak én nézem túl keveset és pörgetek sokat, azért nem értem :P
Neli 2013 szept. 04. - 14:07:11
(1145/2174)
a tegnapelõttiek közül csak az SD-t néztem, az elõbb pörgettem át a tegnapiakat mind3ból... sok mindenre nem emlékszem, de az megmaradt, hogy az SD-ben S. meg akarta ölni Barbit a vallomása miatt, az anyja beszélte le... Santit pedig jól csõbe húzta Ines :D :P nem tudom, miért, de nagyon tetszik az a szerep :P :D
egyébként Patricio tuti titkol vmit, kivett egy képet V-ék albumából, tehát vmi hátsó szándéka lehet... talán a donorsággal is, bár az sztem anonim alapon megy, nem ismerhetik egymást, kik adnak vagy kapnak... és vajon ki írta az e-mailt V-nek, hogy szeretlek? sztem Patricio (de miért? furcsa), mert nem Ivan volt (sajna)... egyébként a nõ most bizonytalankodik, elküldte I-t, pedig nem kéne :P ja most jut eszembe, talán P. lenne V. régi pasija? csak mondjuk nagyon megváltozott és nem ismerte fel a nõ (plusz álnévvel férkõzött be a pasi)? én már ezt is el tudnám képzelni...
Santi amúgy meglepett, hogy a házba vitte a kissrácot, a "farkasok" közé... mivel vágta ki magát H. elõtt? tekertem... viszont akkor H. elõtt lebuktatta magát, hogy ismeri S. múltját... :S

ja a MEA-ban meg TC megint kinyírt vkit, és a nénikéje megint tudja... mint ahogy az anyját is megölte anno :S Griselda meg emgvette a szomszéd házat, hogy bosszantsa TC-t :D :P
a Dama-ban Mireyita lebukott a pap elõtt, és elmesélte az egész újra járok-sztorit... Tomas meg kinyíratta Karinát Estelával a múlt héten, mert a csaj zsarolta, de Estela most tele van bûntudattal és félelemmel, képzelõdik... Tomas meg goromba vele :S Pedro nénje majdnem elmondta az igazat, miért ne szeresse I-t, de végül Ruben odament és így vége szakadt a beszélgetésnek, tehát továbbra se tudnak semmit... ma Tomas kirúgja I-t és Pedro meglepivel vigasztalja a csajt :P
offtopic
handi99 2013 szept. 04. - 00:15:13 Előzmény mary0114
(1143/2174)
Mateost Patricio Vidalnak hívják. Carlos vesedonorja lesz.
Ines egy képet talált Santiagoról, de a kép mellett a Lorenzo Rojas név van.

A tegnapi részbõl kiderült, hogy Humberto Willy jr-t is látta, mielõtt Santával elutaztak. Megjegyezte, hogy a gyerek nem lehet Santié, de Santi kivágta magát. A család örült az "új unokának".
Már Humberto is tud Santi személyazonosságairól.
Neli 2013 szept. 01. - 00:50:37
(1142/2174)
én még egyik soriból se néztem a tegnapit, hulla vagyok jelenleg, de majd késõbb mindenre reagálok ;) :P

a VI-csókot azért még feltétlenül megnézem, azt muszáj :P, de aztán rohanok az ágyba :P
mary0114 2013 aug. 31. - 22:15:51
(1141/2174)
Húú, Csajok, láttátok a 18. részt Santaból? :D
Cano papa megszívatta a kicsi vejét, álrendõrökkel elvitette, majd kicsit megverette. :) Barbara még mindig kórházban, a család meg bent.
Azt tudja valamelyikõtök, hogy Ines mit talált Santiról?
Volt megint Vic-Ivan csók, majdnem lebuktak Mateos elõtt. (fogalmam sincs, hogy hogy hívják még) De az a pasi gyanús nekem, hogy mit akarhat ott.
Humberto és Ines nagyon jól összejátszanak, hogy a nagy kapcsolatot erõsítsék Ines-Santi között látszólag. Santa vágott is rá fejet rendesen.
Humberto megint megöletett valakit/valakiket. Feszkóoldásnak meg ment a szeretõjéhez, aki épp hozzá akar menni Arturohoz. (õt Mara kidobta)
Paula persze ellenséggé vált, hogy Santa nem vetette el Humberto gyerekét.
És a vége: Santi elhozza Willyt az iskolához menet és hazaviszi a Cano családhoz. Azok a fejek! Az elõzetesben meg azt mondja, hogy Willy az õ fia. :D :D :D Amúgy ezt szerintem tisztán azért, mert így Amanda közel lehet a fiához. Más kérdés, hogy Humbert Willyt is ismeri-e? Mert akkor ez enyhén szólva veszélyes.
offtopic
handi99 2013 aug. 30. - 20:30:43
(1140/2174)
Szia! Neked is. :)
offtopic
handi99 2013 aug. 30. - 19:21:28
(1139/2174)
Szia! Köszi az összefoglalókat.

A Telemundo általában 130 részesre tervezi a sorozatait. Csak arról szoktak írni, ha várhatóan rövidebb lesz, (illetve, ha hosszabbítanak), de a SD-val kapcsolatban nincs ilyen info. Szerintem 130 résszel lehet számolni. (+ - 5 rész). Ha nagyon sikeres lesz, akkor hosszabbítanak.... de erre most nem sok esélyt látok.
A DYO bukás, a SD pedig inkább átlagos. A 10 órás sávban már voltak sikeresebb/nézettebb novellák. 1-1,5 hete a MEA nézettsége viszont jelentõsen növekedett. Jelenleg a MEA az 1. a Telemundonál kb. 1,5 millió nézõvel. Remélem megtartja és akkor lesz legalább 1 sikeres novella így a 2. félévre is.
Neli 2013 aug. 30. - 00:16:47
(1138/2174)
én konkrétan semmit, talán Andi... azért remélem, 200ig nem viszik fel, bár ki tudja, ha hosszabbítanak... mondjuk az csak siker esetén szokott lenni, de azzal el is baltázzák, bár sztem a 3 cucc közül most ez a legjobb :P a Dama nálam 3. helyre esett a mostani zûrös dolgokkal, alig értem a történéseket :S mondjuk sokat is tekerek, de csak mert sok minden nem érdekel... a MEA hullámzó, jó lenne, de csak ha végre vmi már történne RG közt, mert eddig alig adtak a kiéhezett népnek vmit... :S :P
mary0114 2013 aug. 29. - 22:38:51
(1137/2174)
Igen, Humberto megkérdezte, hogy Santié e a gyerek, akit vár. Haha, mintha lenne más lehetõség rajta kívül. Ez így izgalmas lesz. Amúgy engem ezzel nagyon megleptek, hogy H. mindent tud, kíváncsi vagyok a fejleményekre. Remélem azért nem akarnak egy szenvedõ nõszemélyt csinálni Amandaból. Bár nekem azért kicsit hihetetlen, hogy Santi ennyi idõ után ilyen szerelmes. Nem is ismeri Amandat.
Érdekes lesz az is, hogy Amanda mit vállal be Santi elõtt a múltjából, annak családjáról. Elvégre csak õ is családtag.
Ha meg nem veteti el a babát, Paula is ellenséggé válhat, akkor meg meg van lõve a kisfia miatt. Paula amúgy is elõvigyázatlan a sofõr elõtt. Bár azt ugye nem tudjuk, hogy Humberto Paulat és Santa anyját is tudja-e, hogy kicsodák.
Barbara egy boltban összejött valami pasival az öltözõben, szobára mentek és a pasi meg akarta kötözni. Barbara nem akarta, a pasi meg ököllel szétverte az arcát, elvette az összes pénzét és elégedetten távozott.
H-S bunyója nekem is tetszett. George egy féreg, úgy, ahogy mondtad. Még azzal sem hat meg, hogy a lányával rendes volt. Halál nyugodtan végignézte, hogy ezek egymásnak esnek.
Ma nagyon keveset szerepelt Vicotria és Ivan, pedig tényleg cukik és szeretem a közös jeleneteiket. Mindketten nagyon jól hozzák a karaktert. Tényleg elhiszem nekik, hogy odáig vannak egymásért. Mikor Ivan elkezdte sorolni neki, hogy csak õ érdekli.... :)

Vannak itt még kidolgozatlan szálak, még biztos lesz meglepetés. Roberto Mateos karakterét én is pozitívnak érzem, csak kérdés, hogy mi és ki lesz belõle.

Tudtok valamit, hogy kb. hány részesre tervezik a sorit?
Neli 2013 aug. 29. - 22:28:13
(1136/2174)
jaj és kihagytam még, hogy megjelent régi ismerõsünk, Roberto Mateos is az SD-ben, egyelõre nem világos, ki vagy mit akar, de jó embernek érzem a karaktert... :P V. tesójával beszélt, hogy vmi vesedonor volt vkinek vagy mi, de nem volt világos...
Neli 2013 aug. 29. - 22:15:50
(1135/2174)
ja és kibékültek a múltkor (VI), azt visszakerestem :P
Santa vallomására kivi leszek... azt én is láttam az ajánlóból, hogy az igazi nevét elmondja Santinak... mondjuk H. elõtt már többször elszólta magát (nem hagyom, hogy még egyszer ártatlan embert vádoljatok -kirõl beszélsz?), meg múltkor a vidivel is lebukott, hogy leskelõdött Barbara után, aki Willyt nézte... na vajon Santival teljesen õszinte lesz?