Neli 2013 máj. 26. - 14:07:43
(914/2174)
ezek ne legyenek már így :S az a nõ elég érdekes amúgy, mindig ilyen kemény csajokról ír... a pasik mellettük kiskutyák :D :P az Anitát is õ írta? :O azon meglepõdtem, kicsit kilóg a komolyabb cuccok közül, mert ilyen viccesebb sztem... bár ott is van szó kemény csajról, amikor A. megváltozik...

egyébként majd a pénteki PP-t nézd vissza, nagyon jó :P :D

ja és érdekelnének az új sorik, ha tudsz róluk vmit, mert új infókhoz jutottam: igaz, hogy a Damában játszani fog Fabian Rios (állítólag genyát, az nagyon jól megy neki :P :D)? :D :P és a Diablában Aaron Diaz és Gaby Espino lesz (Aaron aláírt a TM-hoz, azt olvastam)? :P így máris jobban érdekelnek a cuccok, persze ahhoz még sztori is kell :D :P Aaronnál nem annyira, mert a Talizmán is pl. vacak, de miatta hajlandó vagyok nézni :D :P
offtopic
handi99 2013 máj. 26. - 13:54:41 Előzmény suxel
(913/2174)
:D

Valentina Párraga: a legismertebb mûve a Telemundonál a Doña Bárbara. Õ írta az ¡Anita, no te rajes!-t és a MCI-t, valamint a LRDS egyik forgatókönyvírója volt.

Lenne értelme Gabriela halálának is: ha Antoniát (õ az igazi La Patrona) tekintjük a fõszereplõnek. Totális gyõzelem, mindenkit kiiktatott, aki az útjában állt. :S
Alejandro esetleges halálát is úgy tudom elképzelni, hogy Antonia Gabrielát akarja megölni, de Alejandro megvédi õt és meghal helyette.
Neli 2013 máj. 25. - 04:02:20
(912/2174)
na volt még pár dolog, de már álmos vagyok, most nem írom le :P jó volt :P
a vége: Francisca vmi látomásfélében "meglátta" Maxék "halálának" körülményeit és beviharzott Rodrigo-hoz feljelentést tenni :D :P
Neli 2013 máj. 25. - 03:15:33
(911/2174)
na A. is visszavágott, jó kis párbaj volt :D :P a végén meg szakítottak :D :P R. elment... komoly volt az a beszélgetés... :D :P
Neli 2013 máj. 25. - 03:09:57
(910/2174)
Rodrigo top beszólása A-nak: miért hívnak téged fekete özvegynek?? azt kérdezem magamtól, miért kellett beleszeretnem a környék leggyûlöltebb nõjébe?? :D :P lol :D :P
Neli 2013 máj. 25. - 03:06:19
(909/2174)
heh, BB majdnem lebukott Nina elõtt :D :P az a jéghideg Bianca képes bámulni, mikor Bruno olyan átéléssel mondja, hogy minden pillanatban kívánja... :D :P megfogta az arcát és már majdnem csók lett volna (Bianca nem biztos, hogy hagyja, de mintha már akarta volna :P), mire meghallották Ninát: ti mit csináltok? :D :P Bruno: nem is hallottalak, te itt vagy? :D :P elaltatták, aztán a csaj olvadozva bámulta nagy vigyorogva, mikor elment, és mikor megfordult Biancához mit sem sejtve, hát annak az arca minden pénzt megért :D :P
és elvileg hétfõn robban az Ariel-bomba, Yair megint felveszi BB-t és megmutatja A-nak :D :P várós :D :P

na kezd az LP... amúgy Lucho azt hiszi, Antonia onnan tudta meg MV-t, hogy kihallgatta õt Irenével a mikrofonokkal vagy mikkel... de igazából a kórházban Cecinél hallotta Valentinát asszem A., nem?
Neli 2013 máj. 25. - 02:57:40
(908/2174)
de sokat írtatok :D :P na ezekre reagálnom kell :D :P

Dama: megint volt promó... de ez ilyen érdektelen snassz cucc nekem, hogy gazdag csaj-szegény pasi... :S ráadásul Ana és José Luis? nem passzolnak össze... :S sztem... mi ebben a pláne? sablonsztori :S kb. az LP fordítottja, ott a pasi volt gazdag... ez hogy lesz érdekes? kliséktõl? nem hiszem... :S
de ha tévednék, nyugodtan cáfoljatok meg... :P

LP: Maxék akkor tuti meghaltak? :S nem akarom elhinni még most se, ez egy akkora barom húzás :S
és komolyan vannak ilyen terveik, hogy nem lesz happy end?? :O :S képesek lennének nem összehozni végleg A-t és V-t?? :S ezek hülyék?? :S elgurult a gyógyszer vagy mi van? :S
Suxel, jók amúgy az elképzeléseid, jót nevettem bizonyos "drasztikus" megoldásokon :D :P

PP: épp most nézem, hát elég komoly :D :P Nina kihallgatta Flaviát és máris azt képzelte nagy vigyorogva a kis hülye, hogy Bruno szereti :D :P aztán beosont az alvó pasihoz (az a látvány, totál megértem, hogy ott olvadozott :D :P :P), nagy nyálcsorgatva bámulta, majd gyorsan megcsókolta és kiosont :P ezután Bruno felébredt, mosolygott és azt hitte persze, hogy Bianca volt nála :D :P be is ment hozzá számonkérni, de sajna koppant :D :P aztán vmelyik cseléd látta Ninát kimenni a konyhából, ahol Bruno-val volt, és Biancához is eljutott a dolog, aki rögtön féltékenyen kérte számon B-t, mi történt :D :P persze csak dumáltak, Nina kajált, B. meg vizet akart inni... Yair is bent volt, hogy érdekes legyen, majd szokás szerint felhúzta magát, megsértõdött és távozott :D :P Nina meg annyira vak, csak egy hülyének nem esne le, hogy a pasi halálosan bele van zúgva... :D :P
elõtte az a végtelenül hülye (képtelen vagyok elviselni :S) szenvedett a kamerával, de az egyik szerelmes cseléd nem hagyta békén és kileste, hova teszi a cuccot... mire az az idióta nemhogy eltette volna máshova, mikor rajtakapta a csajt, hogy meglesi, hanem szépen az eredeti helyén hagyta a cuccot és kiment a szobájából, ahol felvette a könnyes és szívfacsaró vallomását... :S hát igen, az észt nagyítóval se találni nála... :S :D :P
heh, most meg Nina a pszichológusnál (Istenem, de hülye :D :P) : ki szeretném üvölteni a világba, hogy Bruno bevallotta Biancának, szeret :D :P el akarom mondani apámnak is, kíváncsi vagyok, mit reagál :D :P na azt én is megnézném... :D :P máris fantáziál, hogy B. évek óta titokban szereti és titkolta... :D :P micsoda szaftos jelenetek várhatók itt :D :P
egyébként milyen csavarról írtál, Andi? a nem happy végérõl? sztem itt nem feltétlenül követik az eredetit, ez az egész kevésbé lett drámai, mint a török cucc... sztem...
akkor kb. 120 rész lesz? asszem ma van a 88, akkor még pár hétig el kell viselni... :D :P mondjuk most egész izgi lesz sztem :P
ami amúgy JC-t illeti, nem tudom, mennyire összeesküvés jellegû a dolog, én csak gondoltam (meg olvastam errõl más véleményét és láttam benne vmit)... de ha azt mondod, nem így van... mindenesetre azt fenntartom, hogy a MSED utáni cuccai nem közelítik meg annak a színvonalát, ha nem is feltétlenül bukások (bár az MCI-nél megkockáztatnám, mondjuk csak az elejét láttam, késõbb csak hézagosan, az eleje meg nagyon bejött, utána kevésbé)...
suxel 2013 máj. 25. - 01:00:50
(907/2174)
Bocsi VP., mint Parraga akart lenni az elõzõ kommentemben, de én nekem mindig Iparraga jön a nyelvemre.
suxel 2013 máj. 25. - 00:59:44
(906/2174)
Hát igen a kedves írónõ, "szeretem nagyon is": hogy elkezdték az MCI-t vetíteni az RTL2-n, én meg elkezdtem nézni, és nekem nagyon bejött a 90-es részekig, jó volt badarság benne, de nekem akkor is tetszett, aztán mikor megjelent Diana elkezdõdött minden elõlrõl, és szerintem tök hülyeség lett. Ott volt egy pont, ahol le lehetett volna zárni, boldog mindenki egy ponton. Most itt ilyen párhuzamot vélek felfedezni sajnos, hogy már csak Macario, Lucas, Anibal és Guerra (meg még Irene, de én megkedveltem már, így nem sorolom ide) maradtak, már le is lehetne rendezni õket. Erre megölik Maxot és Valentinát, ezzel összeáll egy még bõvebb csapat, még nagyobb bosszúra a kemény mag ellen, és kezdõdik ezzel egy új bosszúhadjárat, az új indokok révén minden elõlrõl. Ez a spirál nekem nagyon nem kellene bele, de inkább elnézem a leszámolást, mint MCI-nél a folyamatos szerelmi huzavonát. Ale meg Gaby már egymásra találtak, a lobokat le kellene rendezni, ahogy a többiekkel tették, Irenének megbocsájtanék, béküljön ki a fõhõsökkel, egyezzenek meg a kislányról, jöjjön össze Luchoval, éljék az életüket, Ricardo meg Pat jöjjenek össze, sikerüljön már meghágnia a feleségét, Inést teperje maga alá egy kamion, vagy vigye el egy tornádó bánom is én, de õ ne élje túl semmikép, és Maxékat meg nem kellett volna megölni.
És ha szomorú véget mer adni az írónõ ennek a novellának, én biztos nem nézek tõle többet semmit, legyen akármilyen sikeres darabja is. Úgy veszem észre, hogy VI az az írónõ, aki képes a végét elszúrni a dolgoknak. Handi te nagy TM-tudós vagy, milyen novellák köthetõek ennek a nõnek a nevéhez még?
Guerra, mint mondta a legnagyobb veszteség az lenne neki, ha valamelyik fiút elveszítené: Davidot, vagy Alejandrot. Alejandrot nem kellene, Davidot sem, de a kettõ közül nekem David lenne a kisebbik rossz, ha már Maxékat kiírták, úgyse kedvelem azt a nagymama imádó fejét. De akkor lennék boldog, ha mind a kettõ életben maradna. Annak, hogy Gabrielat megöljék, na annak meg értelme végképp nem lenne.
offtopic
handi99 2013 máj. 24. - 23:56:24
(905/2174)
Valentina Párraga kezdi a hülyeségeit... Olyan jól indult ez a történet, miért kell elrontani?!?
offtopic
handi99 2013 máj. 24. - 23:52:50
(904/2174)
Aha. :D ... de még szebb a csavar a történetben... :D (ha követik az eredetit).
offtopic
handi99 2013 máj. 24. - 23:51:09
(903/2174)
Köszi! Akkor kb. 140(-150) rész.
offtopic
handi99 2013 máj. 24. - 23:49:39 Előzmény Neli
(902/2174)
Szia!
PP: Úgy emlékszem 120 részre tervezték. A Dama y Obrero forgatása még csak most kezdõdött el, így 6-8 hét még biztos, hogy van belõle. Talán július vége...
A JC elleni összeesküvés-elméletben nem hiszek. Láttam mennyire nyomták a MCI idején és látom most, a PP idején is. Rafael Amaya és JLP együtt sem kapja meg ennek a támogatásnak a tizedét sem. Lehet, hogy a MSED idején több támogatást kapott, de ez még most sem kevés.
Igazából nem tudom, hogy bukásnak lehet-e tekinteni a PP-t. A nézettségi adatok alapján tény, hogy nem lett igazán sikeres, de a bukás, szerintem erõs szó rá.

LP: Max és Valentina meghalt. :S ... és tartok tõle, hogy igaz a hír a végérõl is:


SPOILER

Nem lesz happy end. Valószínû, hogy az egyik fõszereplõ meg fog halni (Alejandrora van nagyobb esély). Bár a nézõk nagyon szeretnék, ha ez nem így történne...

SPOILER VÉGE


Dama y Obrero: fõszereplõk: Ana Layevska, José Luis Reséndez és Fabián Ríos. A chilei Dama y Obrero remake-je. José Ignacio Valenzuela a saját forgatókönyvét fogja adaptálni a Telemundonak, pont, mint a LCDAL-nál. A promo alapján nem lesz rossz, de majd meglátjuk.
Layevska és Reséndez összejönnek, majd késõbb egy építkezéen találkoznak, ahol Reséndez "csak" egy munkás.
Neli 2013 máj. 24. - 13:03:09
(901/2174)
amúgy tegnap láttam még egy PP-promót jövõ hétrõl, végre Ariel megtudja az igazat :D :P szép lesz :D :P
Neli 2013 máj. 24. - 13:02:09
(900/2174)
:S eléggé, erre nem számítottam, hogy Maxékat (fõleg Maxot) csak így eltüntetik, hirtelen... :S :S
attól, hogy megjelentek F-nak, végül is lehetnek még élõk, nem? nekem így túl lezáratlan, gyanús, kell lennie vmi csavarnak... nehogy már csak így eltüntessék õket... :S
suxel 2013 máj. 24. - 12:10:17 Előzmény Neli
(899/2174)
De ha nem haltak volna meg, akkor szerintem Franciscanak sem jelentek volna meg az álmában, meg ott voltak a temetésnél is. :S :S Ez így gáz amúgy! :S :S
suxel 2013 máj. 24. - 12:08:57
(898/2174)
Aracely tartott twitcamet és arról volt szó, hogy jún 6-án fejezik be a forgatásokat, és valamikor augusztusban lesz vége az LP-nek.
Neli 2013 máj. 24. - 03:32:33
(897/2174)
most néztem a PP-t, ma szokatlanul hosszú volt, az elõbb lett vége... :O pedig nem kezdték sokkal késõbb 2-nél... :S cserébe viszont gondoskodtak pár "bombáról" :D :P ezért még az idióta kertész hosszú szenvelgését is végigasszisztáltam, mert a végén robbantott: felvette kamerával a vallomását BB-rõl, Arielnek címezve... :D :P
az elején meg lehetett volna a másik robbanás (ez is jó nagyot szólt volna :D :P): BB azt hitte, lebuktak Ariel elõtt, de az azt hiszi, B. Ninát szereti... :D :P a kiscsaj meg holnap be is veti magát Bruno-nál :D :P még a végén ebbõl közös éjszakázás lesz a képek alapján :D :P de Bruno ennyire nem szenya, hogy alibinek használja a kis hülyét... remélem...
Neli 2013 máj. 23. - 22:29:11
(896/2174)
a PP amúgy hány rész lesz, hány hét még? már "etapa culminante" van, gondolom, az a vég kezdete (:D)... sajnálom amúgy, hogy JC ellenére is rosszul fut :S 3ból 2 sorija akkor végül is bukás (állítólag az új vezetés óta "szabotálják" vagy ilyesmi, régebben még jobb volt)? :S a MSED óta nem tudott igazán jót csinálni, persze nem mondom, hogy csak rajta múlt... meg azt elég nehéz is lett volna felülmúlni, nem is jött össze... :D :P
Neli 2013 máj. 23. - 22:26:37
(895/2174)
én azt se tudtam, az LP hány rész, csak gondoltam, mit találnak még ki, meddig húzzák még... akkor még van hátra, csak ne legyen ennyi rossz benne :S
Maxéknak sztem nem találtak semmi maradványát, de nem tudom (erre is alapoztam a reményemet, hogy élnek, de legalább a pasi meneküljön meg :S)... ma elvileg temetés, de azt lehet "szimbolikus" (üres) koporsóval is, nem? mintha már lett volna ilyen...
új soriról nem hallottam, csak a Marido-ról, de kb. egy-két promót láttam, a sztorit nem tudom... még a szereplõket se nagyon... egyszer hallottam tegnap vmelyik reklámszünetben a Damát, az mirõl szól, kik lesznek benne? nem vagyok képben :D