offtopic
handi99 2013 ápr. 25. - 14:38:11
(854/2174)
Az eredetiben Besir/Yair látta meg õket a kertben.
Neli 2013 ápr. 25. - 14:20:22
(853/2174)
:D

meglátjuk :D egyelõre nem fogott meg, nem nézem... a képi világ se tetszik, meg ugye nem tudom úgy a viszonyokat... de mesélhetsz, ha lesz vmi érdekes ;) :P

tegnap néztem az LP-t, Antonia alakított :D :P tök lazán lövöldözött Chaconra, hogy védje a kis rendõr szerelmét :D :P C. majdnem kinyírta szegény palit :S A. meg megmentette, õ maga se érti :D :P

Irene meg zsarolja a kislánnyal Alejandro-t, emiatt az búcsút intett V-nak, illetve az neki, pedig még el se kezdõdött... csak egy éjszaka volt :P Lucho meg figyelte õket, akkor kicsit sajnáltam, mikor látta a csókot :S A-nak jött össze, mivel V. õt szereti, de ott van azért szegény Lucho is :S
és totál elfeledkeztek Maxról, egyáltalán nem is láttam :S David feltûnt, de a kiscsajjal nem volt... kár :S :P :D

a PP-ben meg képesek voltak egy egész részen át húzni, hogy BB végre szexelne, és még mindig nem történt meg :S kicsit nehezen indult, Biancára többen is gyanakodnak, mikor vmi hülye okkal lelépett álcában, amúgy elég furán nézett ki... Ninácska meg már nõnek képzeli magát (a buliján az a ruha, ha nem lett volna ki mindene, még jó is lett volna, ezek amúgy hírbõl se hallottak melltartóról? :S :D legalább vmi szilikonos izé lett volna :S), bámulta a rózsacsokrát, amit Bruno-tól kapott és felhívta, de az épp el volt foglalva a várható hancúrral, így kinyomta :D :P az elõzetes alapján meg úgy tûnt, vki meglátja BB-t akció közben :D :P vajon ki lesz az? Denise elég erõsen gyanakszik, és persze Flavia is, azt nehezen lehet átverni :P de nem tudhatják, hol vannak, tehát nem hinném, hogy vmelyikük látná a dolgot... de akkor ki lehet? amúgy az eredetibõl rémlik, mintha lett volna vmi kerti szex ott is, és vki meglátta volna az ottani BB-t...
offtopic
handi99 2013 ápr. 24. - 22:47:02 Előzmény Neli
(852/2174)
:DDD ... én sem értem, miért kellett felöltözni. ;)
Antonia "aranyos" volt, amikor Rodrigonál leleplezte Luchot. "Ojo por ojo"
... és Alejandronak összejön, ami Luchonak nem... övé lesz V.
Ricardo is gyorsan "meggyógyult" a délutáni megfázás után. :)
Szegény Lucía...

PP:
"a végén pedig Denise szépen közölte sanda gyanúját BB-rõl a döbbent férjjel :D" Na, ez nem volt az eredetiben.

ESDLC: Jó a cucc. Fordulatos. Szerintem úgy leszel vele, mint a LRDS-ral. ;)

Rating tegnapról (18-49):
PP: 0.6
LP: 1.0
ESDLC: 1.1
(forrás: http://www.medialifemagazine.com/cbs-squeaks-ahead-of-nbc-for-tuesday-win/)
Nagyon jó napja volt a Telemundonak. Két novella is 2 millió feletti nézõszámmal. :D
Neli 2013 ápr. 24. - 15:35:58
(851/2174)
nincs mit :)
rockqueen 2013 ápr. 24. - 13:55:27 Előzmény Neli
(850/2174)
Köszi, hogy leírtad a végét! :D
Neli 2013 ápr. 23. - 03:14:35
(849/2174)
bevallom, nem nézem az újat, múltkor belepillantottam, de egyelõre nem fogott meg... nem mondom, hogy nem kap esélyt, az LP is kapott, mivel nagyon tudok lelkesedni :D :P, de ma biztos nem fogom nézni a cuccot... kicsit álmos is vagyok, de az LP-t még megnézem :P
az elõbb volt a rendõrcsávó, hát persze hogy a hatalmas... khm, "tehetsége" fogott meg :D :P persze az is :D :P kikérem magamnak, hogy újabban felöltözik, mi ez?! :D :P hallatlan :D :P
amúgy Lucho-ék megint csörtéznek :D :P

elõtte meg a PP nagy volt, hogy errõl is írjak, Bianca csak úgy lazán közölte a telóba Bruno-val hirtelen jött zseniális ötletét, miszerint akar egy menetet, csak szex és más semmi :D :P Bruno-nak az a vigyor :D :P közben a kis naiv Ninácska az érettségi buliján vagy min, ahova Bianca persze nem tolta oda a képét érdektelenség miatt, szépen várta az asztalnál és mosolygott rá :D :P utána a pasi menni akart, mivel a kis tüzes "tia" várta, de a kiscsaj még egyre táncért könyörgött :D :P a végén pedig Denise szépen közölte sanda gyanúját BB-rõl a döbbent férjjel :D :P kb. már mindenki sejtette körülötte, mi van, õ az utolsó, aki értesül róla :D :P
offtopic
handi99 2013 ápr. 22. - 20:22:18 Előzmény Neli
(848/2174)
Ó, szóval téged is lenyûgözött Diego Soldano ... tehetsége ;) :D Tetszett, amikor Antonia azt mondta, hogy így nem tud koncentrálni. :D

Rating péntekrõl:
PP: 1 152 000 (0.4)
LP: 1 841 000 (0.8)
ESDLC: 2 117 000 (1.0). 22:00-kor a Que bonito amort adja az Univision: 2 921 000 (1.1)
Neli 2013 ápr. 20. - 04:04:36
(847/2174)
Antonia a rendõrrel álmodott, meglátogatta a pasi és felkínálta magát a nõnek :D :P kissé felzaklatta az amúgy sem túl tiszta fantáziáját :D :P egy percre tök elhittem, hogy igaz, de nem, csak álmodott :D :P
közben a pasi Julio cuccai közt megtalálta Lucho fotóját... és vége...
Neli 2013 ápr. 20. - 03:51:39
(846/2174)
GL: G. bement L-hoz elég alulöltözve :D :P elkezdi: még mindig úgy gondolom, hogy te vagy életem férfija, bocsáss meg :D :P L: ha majd rám is úgy nézel, ahogy rá, hiszek neked :D :P ez tetszett :D :P mire G: ha nem leszek a tiéd, akkor senkié :D és levette a köntöst, csók, ágy :D :P na vajon ebbõl mi sül ki :D :P vagy mi nem :D :P most reklám van, zseniális érzékük van a legjobb helyekre bevágni :S :D :P
Neli 2013 ápr. 20. - 03:43:47
(845/2174)
na mégis mondta, hogy szereti :P de a kiscsaj még nem akar esküvõt :P mindenesetre arik voltak :P
a rendõr haláli, A. emberére akadt végre :D :P kár, hogy felöltözött a pasi :D :P na nem elõtte, mert ott nem zavartatta magát :D :P A. kicsit meghökkent, de amúgy túl sok érzelem nem látszott rajta, ahogy rendesen, csak otthon dühöngött :D :P
G. meg Lucho Alejandro-ról beszélt, meg hogy mi van velük, L. nehezen viseli, hogy nem érhet hozzá a nõhöz, ki is fakadt... férfi vagyok, nem szent :D :P persze hogy a magaménak akarlak :D :P G: téged csak ez érdekel :D :P azért kicsit sajnáltam L-t :S
Alejandro A-nak: odamentél elcsábítani a rendõrt?? :D :P hogy süllyedhettél ilyen mélyre?? :D rosszul végzed :D :P
Neli 2013 ápr. 20. - 03:17:43
(844/2174)
na most nézem, tényleg nagy volt, Antoniának eléggé bejött a látvány :D :P és nekem is :D :P
és a nap meglepetése: David elment Alejandro-val megkérni Cecilia kezét V-tól :D :P Lucho meg kiakadt és volt egy kis kakascsörte, aztán otthagyta õket :D :P viszont D. arról nem beszélt, hogy szerelmes lenne, bár A. azt mondta V-nak, hogy D. õszintén szereti C-t... D. meg mosolygott, kicsit zavarban volt, de látszott, hogy jó benyomást akar kelteni meg igyekszik lovagias lenni :D :P
Neli 2013 ápr. 20. - 01:09:03 Előzmény handi99
(843/2174)
:D :P láttam a tegnapiban D-t, visszanéztem du. ;) :D :P szegény :D :P Antonia is a rácsok mögött, hehe :D :P azt már nem láttam, hogy kijött... viszont ez az új fickó tetszik nekem :D :P
a vidi meg hatalmas :D :P természetesen a jelenet ;) :D :P
köszi ;) :P
offtopic
handi99 2013 ápr. 19. - 23:05:50
(842/2174)
A tegnapi LP-t feltétlenül nézd vissza. ;)
Nem tudom, hogy melyik jeleneten nevettem nagyobbat.
1. Antoniát letartóztatta Rodrigo (az új nyomozó). :D Sajnos, nem sokáig marad benn. A letartóztatáson Poncia jót nevetett.
2. Szegény Davidnak már megint nem jött össze... :D Azt hitte, hogy sikerült észrevétlenül bejutni V. házába, de az egyik biztonsági õr meglátta. David bejutott Cecila hálószobájába... szépen nekivetkõzött... aztán megjelent Verónica... :DDD

Ja, és ez a jelenet a holnap elõzetesben már súrolja a 18-as karikát... :O
https://www.youtube.com/watch?v=8G5xR64riz4
Antonia elégedett arcot vág... :D
Neli 2013 ápr. 19. - 14:27:24
(841/2174)
na tegnap bár elég álmos voltam, bekapcsoltam a PP-t és kivételesen most az ágyból néztem, de szerencsésen bealudtam és vmikor az LP közepére ébredtem fel :S aztán gyorsan ki is kapcsoltam, képtelen lettem volna figyelni :S úgyhogy marad a visszanézés...
offtopic
handi99 2013 ápr. 18. - 21:43:05
(840/2174)
Rating - 04.17:
PP: 1 171 000 (0.4)
LP: 1 847 000 (0.8)
ESDLC: 1 971 000 (1.0)

Rég volt, amikor egy telemundos novellánál 1.X-es adatot láttam.
offtopic
handi99 2013 ápr. 18. - 21:33:53
(839/2174)
LP: megnéztem. Sok minden történt.
V-nak sikerrel járt. "Rábeszélte" Juliot, hogy adja át a gyereket Lucecitának.
Julio elmondta Gastónnak, hogy Chacón ölte meg Inocenciát, majd a stúdióban a mikrofon elõtt megismételte. Az egész város hallhatta.
Chacón lelõtte Juliot.
Gertrudis-t megerõszakolták.
David aranyos volt, amikor elszedte a Valentinának szánt sütit. :D Úgy néz ki, hogy annyira azért nem bízik a nagymamájában.

... úgy látom meg kell nézni a tegnapi részt is, megjött az új különleges nyomozó.
A heti elõzetes szerint Antoniát letartóztatják.
offtopic
handi99 2013 ápr. 18. - 18:50:59
(838/2174)
ESDLC:
Hétfõ-kedd röviden:
Aurelio Casillas-t (Rafa) el akarja kapni a kábítószer ellenes csoport élve!, ellenségei a Robles-család tagja (különösen Mónica), viszont meg akarják ölni. Mónica Aurelio szeretõje volt.
Aurelio Ximenával (Ximena Herrera) él együtt, de nem vette el feleségül. Két gyerekük van: Heriberto és Rutila.
Aurelio testvérét Chacortának hívják. Chacorta nõjével - Matilde - is lefeküdt Aurelio.
Gabriel Porras rendõrt játszik - Marco - és szeretné elkapni Aureliot, mert õ ölte meg az apját.
Aurelionak van egy színésznõ szertõje, aki elárulta a férfit és Robles emberei nála akarták megölni õt, de az akció nem sikerült és Aurelio elmenekült. Visszatért a birtokra a családjához.
Mónicáék megtámadták a birtokot, de Aurelionak és a családnak sikerült elmenekülni. Ximenáék Houstonba mentek. (Matilde rendesen kavarja a sz..t ott is.) Aurelio és Chacorta meg Mexikóvárosba. Aurelio át akarta operáltatni az arcát. A klinikát megtámadták Robles-ék. A tûzpárbaj után Chacorta kénytelen volt otthagyni Aureliot Marconak.
Neli 2013 ápr. 18. - 18:00:20 Előzmény handi99
(837/2174)
nem még, de már visszajöttem, majd most csekkolgatom :P
amúgy tudom, hogy Gabriel is volt az LRDS-ben, de itt is a cielo-sban? ez kimaradt... nofene :D :P régi ismerõsök :D :P
pár szót amúgy kérhetnék majd, eddig mi volt? ;) este nézem, kivi vagyok :P
offtopic
handi99 2013 ápr. 17. - 19:50:46
(836/2174)
... és persze Javier Díaz Dueñas is jól választott magának sorozatot: LP (Tigre), ESDLC: Don Cleto. :)
handi99 2013 ápr. 17. - 19:47:04
(835/2174)
Aha, ... de ne feledkezzünk meg Gabrielrõl se, aki szintén játszott a LRDS-ban. :)
Nem láttad véletlenül a tegnapi LP-t? (mert én még nem...)