Neli 2013 okt. 08. - 17:39:42
(1254/2174)
döglött hal, mi? :D erre a nõre sztem nem mondtam, de tényleg van benne vmi :P hidegnek és érzéketlennek hat :S mint akiben semmi élet :S bár ez sztem a PP-s Biancára jobban jellemzõ volt, rá inkább használnám (és mondtam is :P) :P :D
Neli 2013 okt. 08. - 17:37:33
(1253/2174)
még nem láttam, de köszi, csekkolni fogom :P
Neli 2013 okt. 08. - 17:36:28
(1252/2174)
igen, tudtam, bár az a szál kevésbé érdekel, csakúgy, mint Gemáé és CV Duvalé... mondjuk Isabel esete a szemüveges hapsival vmennyire felkeltette a figyelmem :P de annyira nem merültem bele.
olyan hamar vége lenne a Damának? :O :S nem 6 hetet jelent ált. az utolsó hetek beharangozása? vagy ennyire gyorsan le akarják zavarni? ez lesz az egyik legrövidebb sori, amit láttam :S sajnálom kicsit, nem így indult, hogy ennyire vacak (uncsi) lesz, és mégis ez lett belõle, jó nagy bukás :S úgy látszik, Ana és JLR másodszor már nem olyan érdekes, és sajna Fabi se tudta megmenteni a show-t, pedig szinte csak miatta néztem :P õ mindent megtett sztem... kár érte :S
amúgy tényleg lesz Nyomorultak-remake, ráadásul soriban? :O ez komoly? :O :S merész...
mary0114 2013 okt. 08. - 08:32:12 Előzmény Neli
(1251/2174)
Nagyon jól eltaláltad, Aaron kb. ezt tudja. :) Engem nem gyõzött meg, többet vártam tõle. Viszont Ponce nagyon jól hozza a gonoszt.

Volt ti amo-meg besos, meg adios Amanda. De kb. ennyi, ami a fõhõsöket illeti.

Amin viszont meglepõdtem, hogy Humberto kiállt Santa mellett az anyjával szemben. Azt is bevállalta, hogy tudja, hogy Amanda fia Willy jr. És közölte anyucival, hogy Amanda a nõ, akit szeret. :D Amanda is csak pupillázott. Jah és a romantikus benne, hogy ezt még Lissette is hallotta. Most épp könyörög Humbinak, hogy segítsen Ivanon.
Humbi megy Ivanhoz, de nem hisz neki. Ivan meg csak azt akarja, hogy védje meg Victoriat Patriciotól.
Ines az új barátnõjével, Lucival megy a pincés házhoz, hogy bejusson. Vicente meg hívja, hogy holnap esküvõ. :D
Barbara behülyíti a férjét, így az 2 pasival az ágyban találja a feleségét egy szállodai szobában.


Vége: Luci hangokat hall a pincébõl, Amanda megy Ineshez, hogy számoljon már be neki Willyrõl.
Elõzetes: talán, mondom talán kiderül, ki van a pincében. De ki lehet az, akinek Vicente-Fran-Humberto-Barbara négyeshez ennyire köze van?
offtopic
handi99 2013 okt. 08. - 06:33:04
(1250/2174)
DYO: Igen, elég csúnyán megbukott. Kb. a személyiségtolvaj haláláig volt nézhetõ... az meg még nagyon az eleje volt.
Okt-t olvastam, ... de szerintem is nagyon korai. Bach sorozata még sehogy sem áll...
Döglött hal. :D Amikor Balmaceda megjelent a LP-ban, nem látszott annak. ;)

Jól értetted ez A nyomorultak feldolgozása lesz... viszont nem tudom, hogy mennyire modernizálják... akár áthelyezhetik a történetet a XIX. sz-i Mexikóba is. (A forgatás Mexikóban lesz.)

RDC: A fõszereplõkrõl nincs hír. Adriana nem esélyes a fõszerepre. Siller még képben van.
suxel 2013 okt. 08. - 01:50:17
(1249/2174)
Ez a novella elég csúnyán megbukott. S már akkor jön is helyette az impostora vagy mifene? Amúgy ez nem november 18 akart lenni október helyett, mert az októberi dátum már csak 10 napra van. Még érdekel is a cucc, dehogy már megint Cristian Bach integessen nekem, jó lett volna pihentetni, mert én annyira nem csípem, nem sok arcjátéka van a nõnek, ami kár szerintem. Neli szavaival élve nekem õ egy döglött hal. A magyar szinkronnal sokkal jobban tetszik egyébként.

A miserables jól értettem, hogy a Nyomorultak akar lenni? Ez a Jean Valjean-os cucc modernizálása akarna lenni? Örülök, hogy nem lesz Aracelybõl egy Alma Perdida, a lélekvándorlós sztorikra nem harapok rá, meg szerintem vacak volt a Marios verzió belõle.

Reina de Corazones? Ez meg a Santa után lenne vagy a Camelia érkezne utána? Még mindig Fonseca és Siller a nyerõ páros? Azt a nyegle nõt sem szeretem, tudom te Sillert sem. :D :D
offtopic
handi99 2013 okt. 07. - 19:56:01
(1248/2174)
Suxel, úgy néz neked lesz igazad: a Dyo-t még idén kivégzik. Valószínûleg okt. 18-án fejezik be.

Neli, láttad a DYO-t? Ángelrõl és Isabelrõl kiderült, hogy Emilio gyerekei.
offtopic
handi99 2013 okt. 07. - 19:35:54 Előzmény Neli
(1247/2174)
Köszi a beszámolót! :)
offtopic
handi99 2013 okt. 07. - 19:35:13
(1246/2174)
Aracely Arámbula a Nyomorultak (Les misérables) feldolgozásában fog játszani. Valentina Párraga lesz a forgatókönyvíró.
Ez érdekesen hangzik. Úgy néz ki, hogy jövõre lesz mit nézni.
Neli 2013 okt. 06. - 18:55:58
(1245/2174)
böngésztem egy kicsit a carayt, olyanokat tudnak írni... :D :P szakadok :D :P :

"I don't know what Jose's plan be is, but could it include a hair cut and a shave, maybe?
That's the impression I got after his last scene on Friday... Jose is meant to be a very funny character, with all his scratching, but if they show Miguel Varoni in all his glory, I'm not sure Grisi could still hate him that much. I mean, come on, Miguel Varoni!!!" :D :D

"Kike: Neanderthal" :D :D

"What are Tony's positive traits, aside from his pretty eyes?" :D
heh :D :P
Neli 2013 okt. 05. - 05:04:46
(1244/2174)
na a vége... Santa kiakadt az anyósára, aki el akarta vinni vhova Willy Jr-t és közölte, hogy nem az unokája, mivel nem Santi fia, hanem az övé :P hétfõn pedig elmondja, hogy a gyerek apját megölték...

Vicente pedig ultimátumot ad Santinak, azt akarja, hogy másnap vegye el a lányát :S és kapunk majd némi SS-t is, Santa könnyes szemmel (hogyan másként) vall szerelmet, míg Santi ugyanígy fogadja :P neki mondjuk a sírós pofi és könnyes-vörös szem mérföldekkel jobban áll, de kb. ennyiben ki is merül (gyakorlatilag egy szép pofi jó hanggal, de nem sok érzelmet tud átadni, ált. fapofa) :D :P viszont szeretem így nézni :P
Neli 2013 okt. 05. - 04:48:38
(1243/2174)
na Ines visszaemlékszik W-re, mikor közölte vele, hogy terhes... a pasi nem fogadta jól, és úgy tûnt, nem is szerette, csak szórakozott vele :S akkor vajon Santával mennyire volt õszinte?
Neli 2013 okt. 05. - 04:44:40
(1242/2174)
na P. is megölt egy prostit, egy másikat, ha jól vettem le :S elrettentésül az elsõnek :S és elvitte C. pénzét, hogy most már az övé :S asszem átadja a szerveseknek, de nem biztos...
Santa meg elõadja a gyanúját az anyjának, hogy szte H. gyanakszik rá, ki is õ igazából... jól beletrafált :D :P
Neli 2013 okt. 05. - 04:38:07
(1241/2174)
P. lefeküdt az egyik prostival, aki nem hiszi el C. halálát és hamis alibit akar tõle, hogy a csaj mondja azt, vele volt... :S az nem hajlandó, de fél... és még mindig nem mutatták Ivant, csak annyit mondtak, hogy nincs óvadék :S
Neli 2013 okt. 05. - 04:34:20
(1240/2174)
H. nem sokat mondott, meglepettnek és szomorúnak tûnt... Santa jól lehordta :P :D

az a szemét Patricio meg már dirigál a kupiban, õ akarja átvenni C. után a helyet... elkezdi az egyik prostinak: meghalt a király, éljen a király... :S heh :S
Neli 2013 okt. 05. - 04:30:27
(1239/2174)
heh, Santa számonkéri H-t: te voltál, te drogoztál be!! mit tettem, miért gyûlölsz?? :D és még megkérdezi :D :P
jó, hát nem fedheti fel a lapjait, de akkor is :P
Neli 2013 okt. 05. - 04:17:46
(1238/2174)
Vicente elrángatta H-t... így SS kettesben maradt, és Santi meg is ragadta az alkalmat, hogy közölje S-val, látta Inesnél W. képét, szóval azok ketten ismerték egymást... Santa eléggé meglepõdött :P és megint reklám :S
Neli 2013 okt. 05. - 04:13:21
(1237/2174)
Vicente zsarolja Santit: úgy hoztalak ki, hogy cserébe elveszed a lányom... te már szabad vagy, de a lányom még mindig hajadon... mi lesz?? csináld, amiben megegyeztünk, vagy elmesélem mindenkinek Gloriát!! kedves... :S
és végszóra befut H. és Santa is, H. rákérdez: ki az a Gloria? kínos csönd és reklám a "válasz" :D
Neli 2013 okt. 05. - 04:09:23
(1236/2174)
H. nem nagyon töri magát a kisfiáért :S Santát viszont megölelte, mikor elévezették :P :D ez egyre jobb :P
Neli 2013 okt. 05. - 04:07:00
(1235/2174)
nofene, Santát kiengedték... :O :S vajon miért? nincs elég bizonyíték? H. mégse végezte jól a dolgát? :D :P ejnye :D :P