Neli 2013 okt. 22. - 15:51:59
(1314/2174)
én még mindig nem értem, most akkor mi van?? 8-tól MEA 10-ig? feltéve nem láttam dupla részt, éppencsak belenéztem a tegnapiba, amit találtam... konkrétan tömény unalom, bár nagyon tekertem :S az SD-t is.
elég béna, hogy megüresítik a 8-as sávot rohamtempóban, még sincs a helyére épkézláb cucc (duplázás másból meg régebbi sori ismétlése? sose csináltak ilyet :S akkor tényleg minek rohantak?? :S)... :S csak akkor szoktak ilyet, ha már van új, meg megfelelõ promózás, elõkészítés, na de itt... :S arról is szó volt, hogy az Avenida brasilt adják, bár nem tudom, mikor, de azóta errõl se hallottam semmit... :S

a HS-vidit megnéztem, tényleg jobbak, de nekem külsõre SS passzol inkább össze :P bár Aaron nem remekel, tény, na és a szerepe se vmi nagy szám, elég hülye karakter :S hagyja, hogy rángassák :S H. meg tök jól manipulál, akármilyen szemét :P bár nem minden tette tetszik...
amúgy ez a sori is elég katyvasz, de vmilyen szinten mégis izgi :P ez az egy az, ami még vmennyire érdekel... tényleg pihi jön, úgy látom, nem fogom magam halálra izgulni, ha vmit nem látok :P :D
mary0114 2013 okt. 21. - 14:45:16 Előzmény handi99
(1313/2174)
ÚÚÚúúúú, nagyon köszi. :D Látom nem csak mi játszottunk el a gondolattal. :)
Komolyan értékelném azt a lépést, hogy Santa Humbival maradjon, de ez tuti nem így lesz, hiszen Humbi már embert ölt. De teljesen egyet értek, Humbi ettõl függetlenül is férfi, minden mozdulata az, ellenben Aaron.... Persze a karakter sem jó, csináltak belõle egy idiótát, de maga a színész sem meggyõzõ.
offtopic
handi99 2013 okt. 20. - 21:15:55 Előzmény mary0114
(1312/2174)
Nézd mit találtam:
http://www.youtube.com/watch?v=dESZTNaJVlQ#t=180
: D Valakit nagyon megihletett Humbi és Santa.
Olvasgattam a külföldi fórumokat: nem csak mi gondoljuk úgy, hogy Santának Humbival kellene összejönni... Humbi férfi, Santiagoból meg tényleg idiótát csináltak.
offtopic
handi99 2013 okt. 20. - 21:11:52
(1311/2174)
DYO: Nem, nem csak te vállaltad be. Nem te vagy az egyetlen mazochista. ;)
Szerintem nem volt szokványos.. még klissének is gyenge volt. Emiliot, a nagy bûnözõt pár perc alatt letartóztatták. Tomást lelõtték.... semmi menekülés, sehol egy jó kis üldézés v. vmi. :S

LRDS: várható volt, hogy idén már nem lesz új sorozat, mivel csak most kezdtek neki az újaknak. (Ezért is lepett meg a DYO gyors kaszája.) A LRDS rövid és valószínûleg még mindig vonzza a nézõket. Januárban jöhet az új cucc. Addig is pihenünk egy kicsit. ;)
Neli 2013 okt. 20. - 01:04:59
(1310/2174)
és akkor ezek szerint mégis volt ez:

"Vicente relaxes with a drink, rubbing the chain sores on his neck, he remembers back to Willy
[flashback- the warden calls him in, Willy was attacked, but he didn't die, Vicente goes to look in on him at the infirmary, later he pays the attendant to give him Willy and arrange to have an empty coffin buried, Humberto calls, Vicente tells him Willy is dead, as planned]..."

na megvan... és pont ezt nem láttam már :D
Neli 2013 okt. 20. - 00:57:18
(1309/2174)
és véletlenül ráakadtam a telefon-rejtély megoldására is (asszem):

"When Vicente struggled with Willy, his phone fell to the floor. Later, Ines goes to call her Dad, the phone rings near Santiago, and he stretches and stretches, trying to reach it!"

na ezt nem láttam...
Neli 2013 okt. 20. - 00:55:26
(1308/2174)
ezt most találtam:

"...And we find out a little more about the verdict, as Pat meets with the judge and gives him a huge suitcase full of cash, job well done! The judge felt it was a little harsh, 35 years, and the kid may not have done it, but money talks." :S :S


az a szemét Patricio lefizette a bírót Ivan ügyében :S azért ezt nem gondoltam volna, de min is csodálkozom... :S
Neli 2013 okt. 19. - 23:41:27
(1307/2174)
hogy Willy miért érdemelte ki a "büntit"? :P magára haragította a nagy Vicentét a kislánya miatt :D :P egyébként fura, hogy Ines ugyanúgy becézi Santit és W-t, most akkor kit szeret?
amúgy most tekertem át a tegnapit, Jézusom, kpeps volt tényleg szexelni W-vel?? :S azért nem volt gyomruk mutatni... :D :P amúgy akkor W. semmit se változott, ha ebbe csak így belement, vagy így akar kikerülni? naná... de Ines is tényleg zakkant (nem mintha lettek volna kétségeim :D :P), ha azonmód mocskosan akarta W-t :P persze hol is fürödhetne meg a pali, na de hát vmit csak ki tudott volna találni a csaj, ha már teló került elõtte W-hez... gondolom, az is vhogy a csajtól volt, bár biztos nem szándékosan :D
amúgy engem speciel jobban érdekelt most szegény Ivan, a szívem szakadt meg érte, ahogy a börtönben írt meg emlékezett :S V. meg beszélt Lissette-tel, de nem volt sok értelme :S így csodálatos fiad van meg úgy, de azért nem bízik benne :S csak bõgve elrohan, az a legkönnyebb :S
amúgy hogy rátérjek a még kellemetlenebb részre, voltam olyan mazochista és megnéztem tekerve a Dama végét (meglepett, hogy senki se írt itt róla :D vajon miért? :D :P azért biztos nem csak én vállaltam be, ugye? :D)... még mindig sokkban vagyok, mivel a lehetõ legrosszabb, legnyálasabb és legszokásosabb befejezés lett :S erõm sincs leírni :S kaptuk a megjósolt szokásos happyt, tényleg minden seperc alatt lerendezve és ennyi, kifújt :S komolyan, a legjobban Tomast sajnáltam, akármilyen is volt, mivel rálõttek és börtönben végezte, ahol állandóan verték :S Pedróék egyáltalán nem érdekeltek, annyira klisések voltak, gyakorlatilag csak Tomas, bár neki is sablonos véget írtak :S komolyan, ritka pocsék lett, ennyire talán még a venganzásat se szúrták el... :S

és most megint kapunk egy narkós cuccot, ami ráadásul ismétlés (régebben néztem, de azért akkor elég volt), mert az újjal még vacakolnak :S csodás :S kezdek kiábrándulni a TM-ból... :S
suxel 2013 okt. 19. - 06:53:00
(1306/2174)
És az kiderült már, hogy Willy miért van bezárva pontosan is? Egy ideje el vagyok maradva a lényeg áttekerésével, remélem jövõ héten már tudom követni.

Köszi a választ elõre is csajok! :)
mary0114 2013 okt. 18. - 21:57:48
(1305/2174)
:D Teljesen igazad van. Mindenesetre Ines már perverz is, lejár a lebilincselt, túszul ejtett exéhez szexelni a pincébe. Na de az már nagyon durva lenne, hogy ha eljátszanák, hogy Willytõl terhes lesz. Kamuszexre kamugyerek, esküvõ... Ékes példája annak, hogy hogyan csináljunk idiótát a fõhõsünkbõl. Kérjük Humbit a végére Santanak.
mary0114 2013 okt. 18. - 21:54:14 Előzmény handi99
(1304/2174)
:) Ugyanezen gondolkodtam, mikor ezt megláttam. Volt valami fura légköre a vigasztalós jelenetnek. Aarom meg szép, szép, de azon kívül... Mimikája szinte nulla.
offtopic
handi99 2013 okt. 18. - 21:53:26
(1303/2174)
... valahogy teherbe kell esnie... ;)
mary0114 2013 okt. 18. - 21:50:36
(1302/2174)
Köszi. :)

Ines bizony szexelt Willyvel. :D A két éve a pincében levõ, finoman szólva nem tiszta Willyvel. :D
offtopic
handi99 2013 okt. 18. - 21:45:46
(1301/2174)
Vágott verzió: nem feltétlenül az idõbeli ugrás... (bár az is) egyszerûen a jelenetek valahogy nem passzolnak. Az az érzésem, hogy több részbõl csináltak egyet. Igazából semmi se bontakozik ki: ha bonyodalom van, pár perc múlva megoldódik.
Nincs értelmes magyarázat, hogy miért kapott ilyen hirtelen kaszát. Az Aurorának és a MCI-nek se voltak jobb számai, de õket még sem kaszálták el. (Bár az Aurora esetében azért volt róla szó.) 1-2 hetet még kibírtak volna a DYO-val...

(Egyébként a tegnapi részben jó volt, amikor Pedro megjelent a várandós Isabellel. Gina meg is kérdezte, hogy hányadik hónapban van. :D )

Ez a 2. félév elég gyenge a TM számára. Csak a MEA elfogadható, a SD se igazán remekel. Okt. 21-tõl kétórás MEA, aztán valamikor a MEA végleg megy a 8 órás sávba és visszahozzák a LRDS-t a helyére a 9 órás sávba. Ha a LRDS csak az egykori nézõinek a felét hozza már az is jobb lesz, mint a mostani helyzet.... és talán többen maradnak utána a tv elõtt a SD-ra...
Neli 2013 okt. 18. - 21:38:38
(1300/2174)
na belenéztem a Damába meg az SD-be, alakul a molekula :P

Dama:

Pedro és Isabel hazamentek, volt rögtön nagy össznépi találkozó is a kórházban, mivel Lupita szült, és JM és Ignacia is láthatta IP-t együtt :P :D és persze ott még az volt a sztori, hogy ja, járunk és enyém a gyerek :D :P Mireya is látta õket késõbb és ki is akadt persze :D :P ja és már Neto is tudja, hogy a csaj tud járni :P
na és a lényeg, hogy Isabel hazugságának már vége is, a barátnõje meggyõzte (asszem), hogy beszéljem JM-mel, az anyja meg közölte Pedróval, hogy nem az övé a gyerek :P éa feltûnt Ignacia igazi apja is, aki zsarolja Estelát, ezért a nõ panaszkodott Tomasnak, aki a szokásos módszerével akarja elintézni a dolgot (=gyilkosság)... ja és a legszebb, hogy a végén I. apja közölte a csajjal is, hogy õ az apja :D :P I-nak az a döbbent fej :P és akkor ma jön a végkifejlet... sok érdekes sztem nem lesz, de meglátjuk...


SD:

Vicente visszaemlékezett, mikor megtudta W. megkéselését és hogy túlélte meg hogy ott volt nála a gyengélkedõn, de pont az már nem volt, hogy mit mond neki meg hogy elviteti... a legérdekesebbet hagyták ki :S
w. felhívta Santát, aki majd'megõrült, persze Ines félbeszakította a hívást és utána S-ék már nem tudták elérni W-t... Santi is ott volt, persze nem igazán hittek Santának, de tekertem. Ines azt hitte, W. a rendõrséget hívta, de W. mondta, hogy a nejét :P azt persze nem közölte, ki az :P Ines nála is bevetette a csábítási hadmûveletet, mivel Santi éjszaka nem kért belõle, de W-nek se kellett asszem (nem láttam, tekertem) :P
Ivan szegény a börtönben, 35 évet kapott, ráadásul kínozzák is, levetkõztették és slaggal locsolják a zuhanyzóban, mint a diliházakban szokták :S
Victoria tesója meg le akar lépni és úgy vettem le, Patricio-t hiszi jófiúnak, legalábbis a nõt gyõzködte, hogy maradjon vele, mert P. "imádja" meg hogy tudja, hogy jó kezekben hagyja... :S aha, nagyon... :S aztán mikor kiment, vkivel telózott, hogy el akar húzni, mert itt sokat szenvedett Carlos miatt, vagyis utálta :S
Barbara meg a kis besúgásával nem tudott egyelõre ártani Amandának, H. csak hûvösen ránézett A-ra és mondta, hogy késõbb megbeszélik...
V. megkapta a zsaroló levelet :P
a házzal meg ugye gondjai voltak a Cano-knak, jelzálog miatt vagy mi, és az elõzetes alapján George vette meg, ma közli is velük :D :P
Neli 2013 okt. 18. - 20:45:16
(1299/2174)
vágott verziót? hogy érted? hogy sokat ugranak az idõben vagy mi?

amúgy ezt sokkal jobban is össze lehetett volna hozni sztem (sokkal többet is ki lehetett volna hozni belõle), 81 rész nagyon siralmas :S még az RP is kihúzta 105-tel kb., pedig az is bukás volt (mégis sokkal jobbnak mondanám a Damánál) :S és az a legdühítõbb, hogy a D. absz. nem így indult, az elején sokkal jobb volt :S még a MEA is, ami nem ugyanekkora, de azért csalódás, mert egyáltalán nem történik semmi RG közt, és már mióta :S már legalább 70 rész lement, és csak az elején adtak pár kezdeti dolgot, azóta "néma csönd"... :S
úgy érzem, nem jött be a TM-nek ez a nyár az új cuccaikkal, de még az õsz se :S bár az SD még sztem csak-csak tartja magát, legalábbis az érdekel eddig a legjobban, de lehetne sokkal jobb is... :S
Neli 2013 okt. 18. - 20:40:21 Előzmény handi99
(1298/2174)
teljesen osztom a véleményed...
eddig a TM-nél nem sok rendhagyó/szokatlan befejezést láttam vagy hallottam róluk késõbb, és ez nem fog odatartozni... :S amúgy kivi vagyok a tegnapira nagyon, mit "alkottak", meg is nézem... ma finálé, azt pedig holnap. bár nincsenek illúzióim, mit kapunk... :S
Neli 2013 okt. 18. - 20:38:09 Előzmény handi99
(1297/2174)
nézd, tekerve nézem mindig, szóval ezért maradhatott ki... ;) vagyis azon egyszerû oknál fogva, hogy nem láttam.
egyébként egyetértek, H. és Amanda sokkal érdekesebb, mint SS (amúgy mibõl is alakult ki az a "nagy szerelem"? és csak úgy ripsz-ropsz? fõleg az az oka sztem, hogy Santi W-re emlékezteti vhol Amandát, fõleg a szaxija meg ugye a zene közös), de külsõre S. passzol jobban a csajhoz, és az alkotók sztem az esztétikát is nézték/fontosnak tartották (én legalábbis erre is szoktam figyelni :P vagyis hogy ki mennyire passzol külsõre a másikhoz :P) :P :D
offtopic
handi99 2013 okt. 18. - 20:22:13 Előzmény Neli
(1296/2174)
DYO: Tisztára olyan érzésem van, hogy valami vágott verziót nézek. :S
offtopic
handi99 2013 okt. 17. - 22:13:13
(1295/2174)
Kihagytad a - számomra - legjobb jelenetet. :D Miután Ivánt elítélték, Amanda vigasztalólag megérintette Humbit. H. pillantása Amanda felé. :D
Carlos sokkal jobban passzol Gabyhoz, mint Aarón.... és valahogy H. és A kapcsolata is érdekesebb...