offtopic
handi99 2013 okt. 28. - 07:27:29 Előzmény suxel
(1334/2174)
Jó jel, de a LTDD még a MHV-nál is realistább...
:D Az Infamesben szerepelt "Valentina" és "Macario" is.

Egyébként nekem is ez a bajom... az év elején jó novellák voltak, most meg semmi. A SD se közelíti meg a LCDAL színvonalát, sajnos. Talán egy S és H csata/szerelem dobhat rajta...
offtopic
handi99 2013 okt. 28. - 07:19:55 Előzmény suxel
(1333/2174)
USA: Lo que la vida me robo nov. 18-tól 21-kor a La Tempestad helyén. ;) Gyors reagálás a LRDS-ra...
suxel 2013 okt. 27. - 19:52:26
(1332/2174)
Az már jó jel, akkor ha az MHV tetszett nekem...csak olyan jó volt az idén, hogy folyamatosan ment a sor év eleje óta volt mindig egy olyan novella, ami mellé leültem, s 40-50 perc múlva elégedetten álltam fel. Most meg megszakadt, de kerítek valamit.

Belenéztem az Infamesbe youtuben, kapásból szembe jött Anibal, Julio és Ricardo a La Patronából, na ez is szép mondom. :)
offtopic
handi99 2013 okt. 27. - 19:17:02
(1331/2174)
Nincs mit!
A Mientras haya vidát is az Argos készítette. ;)

LTDD: azért vidám történetre ne számíts, viszont izgalmas lesz. A Cadena 3-nek készített sorozatok a tabudöngetõ témáiról híresek: szex, drog, homoszexualitás, szerencsejáték, korrupció...
suxel 2013 okt. 27. - 18:16:06
(1330/2174)
Handi, hát hogyne! Mint mindig. :) :) Szuper, köszönöm!

Azért érdeklõdök iránta, mert nem nagyon dobálja magát a felhozatal szerintem se, még bepróbálkozok elõtte a Televisától a Ouiero Amarteval valamint a Lo que la vidaval, de ha nem tetszenek meg, akkor viszont az Argos felé kell nézelõdnöm, az Aztecas novellák sem jönnek be egyik sem, pedig anno tõlük az asszem 2007-es Mientras Haya Vida tetszett, ami a Romanticán is futott. :)
offtopic
handi99 2013 okt. 27. - 17:11:35 Előzmény suxel
(1329/2174)
Szia!
LTDD: Megfelel ebben a formában?
http://hu.wikipedia.org/wiki/Las_trampas_del_deseo

Egyébként jól kezdtek. Aura egy festõt fényképezett annak mûtermében/lakásában. Az ágyban kötöttek ki, majd megjelent Claudio barátnõje. A barátnõ persze rögtön kirohant. Amíg azok kint vitatkoztak Aura lefényképezte õket. Érdekes képet vágtak. :D
Bár Aura a fõszereplõ, de eddig érdekesebbnek tûnik Marina történtete. A nõ beépített rendõr/ügynök és prostiként dolgozik.
Robertát még nem tudom hova tenni.
Aura és Marina egy házban laknak és ott lakik Daríó is, Roberta fia. Darío egy alapítványnak dolgozik, amely hányatott sorsú nõknek segít. Most volt az eljegyzése... erre felbukkan a gyerekkori szerelme.
A Valeriát játszó Camila Ibarra Verónica Velasco és Epigmenio Ibarra lánya. Õk a producerek.
Annyira nem jött be, mint az Infames, de akik leültek megnézni, (mert bejön nekik a realista történet) azok szerintem nem fognak csalódni benne.... és mivel elég gyenge a TM kínálata, valószínûleg én is nézõje leszek.
offtopic
handi99 2013 okt. 25. - 09:50:58
(1328/2174)
Nincs mit!
LTDD: Igen, sõt a héten már lement belõle pár rész. (A Fortunát váltotta.) Sokat nem tudok róla: 3 nõrõl szól és most az emberkereskedelem köré építik a történetet. A Cadena 3 oldalát, sajnos, csak Mexikóból lehet nézni, de majd szétnézek. (Viszont ez csak jövõ héten várható és csak utána vállalom a részletes leírást.)
A szereplõk között van Marimar Vega, Loudes Reyes (az Imfames-bõl) és Alejandra Ambrosi (E8M)+ a mi Balmacedánk, Diego Soldano. Valószínûleg még jónéhány színész/színésznõ játszik benne, aki esetleg ismerõs lehet a La Patronából.
suxel 2013 okt. 25. - 08:49:40
(1327/2174)
koszi handi a valaszrengeteget, tudtam en hogy jo helyen kerdezoskodok.

Meg egy kerdes, a multkor lattam, hogy te az argossal is elegge kepben vagy, ezert merem megkerdezni, hogy a las trampas del deseo kamerai forognak mar, es mirol szol az a tortenet? Koszi ezt is.

J. Islast tudtam, csak elfelejtettem kozben, meg mintha tegnap lattam volna mauricio henao nevet is felbukkanni, kis zurita testverenek a szerepeben.
offtopic
handi99 2013 okt. 25. - 02:19:16 Előzmény Neli
(1326/2174)
:DDD Igazi nagy kedvenc nincs benne... de, azért rendben van ez a felhozatal. ;)

SD: Nem túl hízelgõ Bárbarára nézve, hogy csak õ nem kellett Willynek... :)
offtopic
handi99 2013 okt. 25. - 02:17:00 Előzmény mary0114
(1325/2174)
Nincs mit! :) Szerencsére nem ugyanazokat a jeleneteket tekerjük. ;)
offtopic
handi99 2013 okt. 25. - 02:15:31 Előzmény suxel
(1324/2174)
MPV: Ha nem harapnak rá rövid idõn belül, akkor szerintem hamarosan repülni fog a 10 órás sávból.

MEA: úgy néz ki, hogy bejött a TM-nak a duplarészes MEA. A 8 órás sávnak most jobb a nézettsége, mint a DYO idejében. Nov. 11-én, hétfõn kezdik el ismételni a LRDS-t 9-kor. A MEA megy véglegesen a 8 órás sávaba és a jelenlegi állás szerint valószínûleg még dec-ben kezdõdik a La impostora.... bár szerintem jobb volna ha csak januárban kezdenék el.

LI: a képen rajta volt Neli egyik kedvence Jonathan Islas, illetve biztos szereplõ még Begoña Narváez (a Rosa Diamantéban játszott), Lisette Morelos és Manuel Landaeta.

LRDS és LI: Azt hiszem lesz átfedés, így egyszerre láthatod a Zurita-család 3/4-ét. ;)
mary0114 2013 okt. 24. - 19:06:58
(1323/2174)
Begona csak Danielat mondta el, erre kontrázott rá Santi Inesel, hogy vele is volt Willy. Saját magát nem merte beárulni, mi lesz, ha Santa ezt megtudja....

Most mi lesz? Santa még Santit is elküldte melegebb éghajlatra, tudja, hogy Humbi mindent tud róla. Ines lelõtte Willyt, utána meg elviszi onnan a pincébõl. Vicente feje :D

Elõzetesben meg Santa kérdésére Humbi azt mondja hogy szereti és megcsókolja. :D Hozzanak már össze egy dacból legyünk együtt estét. :P

Lissete elég aranyos a babával, még Maranak is odaadta. Azért mondjuk a helyében az anyósát kinyírnám. :D

Victoria meg tényleg képes lesz hozzámenni Patriciohoz??? Szegény Ivan meg lázálmában õt látta. :S
mary0114 2013 okt. 24. - 18:59:44
(1322/2174)
Köszi. :) Ez nekem kimaradt, lehet nem kellene tekerni. :D
suxel 2013 okt. 23. - 23:56:21 Előzmény handi99
(1321/2174)
pedig ez lett volna most az univision utokartyaja a gyenge QBA utan, de ez meg gyengebb lett. (en sokkal tobbet vartam tole a szamok tekinteteben, remeltem az amcsik raharapnak, de nem, de hat az izleseken nem lehet javitani, meg 12 reszem maradt hatra belole) A tempestad sem muzsikal fenyesen eleg buktas az is, es a peam sem hozza az elodok szamait, bezzeg het orakor a ci az univisionon azert ut rendesen. Eleg trutyiban van mind a ketto csatorna nezettseget tekintve. A carayitisek pont tegnap fogalmaztak meg egy kerdest, hogy vajon az amcsik mit esznek a ci-n, amikor a mentir sokkal realisabb, s nem egy rozsacucc. Viszont szerintem meg a camelia la tejana befut a mentir masodik felere, vegere, s akkor dongolhet, hacsak addig nem varialnak, mert allitolag novemberben erkezik a que pobres a peam helyere, es a lo que la vida me robo is valahova, de akkor valamit a tempestadot vagy a mentirt el kell paterolni.

A la impostorat annak ellenere, hogy a fel zurita csalad ott lesz en varom, mar csak azert is, mert ugy tom mexikoban lesznek a forgatasok, mint a la patrona eseteben. Nagyon mexikofanatikus vagyok. Ugy tom mauricio henao lesz a tesoja zuritanak benne. Vannak meg rajtuk kivul mas szereplok is, akiket tudunk biztosan?

Santarol tudunk valamit kb mennyi epizod lehet meg hatra? Sajnos nem ragadott magaval, mint a la patrona. Abban viszont meg en is egyetertek, hogy s-h jobb, mint s-s.

Es a marido utan mi lesz? Ecdd remake vagy nyomorultak?
Neli 2013 okt. 23. - 20:13:24
(1320/2174)
:D :P ezt mégis mibõl gondolod? ;) :D :P bár vmi rejtélyes okból én is hasonlót érzek :D :P
amúgy a képen megtaláltam a favoritom, bár nem volt egyszerû feladat :D :P neked van? ;) :P

ja és a tegnapi SD-t még nem láttam, majd visszanézem. szóval akkor Inesnek összejött :P ügyes fiú ez a Willy még "állatként" is :D :P amúgy azt, hogy Danielával is kavart, láttam, durva :S azt hittem, belõle se kért, na de hát márnemszent Willyt nem zavarta, hogy a csaj kiskorú :S egyedül anyucira nem volt gusztusa vmiért :D :P szegény Santa... :S tényleg, az anyja nem mondta el, hogy kedvenc veje rá is hajtott? :D :P
offtopic
handi99 2013 okt. 23. - 19:00:43 Előzmény Neli
(1319/2174)
Neli, van egy olyan érzésem, hogy a La impostora tetszeni fog nekünk. :)
offtopic
handi99 2013 okt. 23. - 18:37:20 Előzmény mary0114
(1318/2174)
Igen, gyerket vár Willytõl. A teszt után meglehetõsen elégedett arcot vágott.
mary0114 2013 okt. 22. - 18:36:46
(1317/2174)
Külsõre tényleg jól mutat egymás mellett SS, de Santi karaktere nem épp fõhõshöz passzol. Humbi meg rafinált nagyon.

Most volt egy idõugrás a történetben. Santa megtudta, hogy Willy mégsem annyira szent, mint hitte. Kiderült, hogy Danielaval is volt kapcsolata a pasinak. :S Lassan már az a kérdés, hogy kivel nem...
Mondjátok már meg nekem, hogy akkor most sikerült Inesnek teherbe esnie Willytõl, vagy nem?
offtopic
handi99 2013 okt. 22. - 17:10:32 Előzmény mary0114
(1316/2174)
Nincs mit. :) Elég gáz a fõszereplõpárosra nézve ha a nézõk már másfelé kacsintgatnak...
Aarón teljesen súlytalan. Carlos simán lejátsza a képernyõrõl.... Elvileg õ a pozitív hõs, aki minden körülmények között kiállt Santa mellett. Neki kéne szurkolni, ... de ez nekem egyáltalán nem megy... tök unalmas a SS-páros. Ellenben S és H között van némi vibráció. ;)... pedig Humbi szemét, ráadásul gyilkos...
offtopic
handi99 2013 okt. 22. - 17:05:04
(1315/2174)
8-tól 10-ig MEA van. A 71. rész már 9 részletben van fent a TM honlapján.
Tényleg volt szó az Avenida Brasilról, de az a projekt most törölve.

Egyébként sajnálhatja a TM, hogy most nincs egy Pablo Escobarja, vagy egy ESDLC-ja a 10 órás sávban. Az Univisionon a Mentir para vivir elég gyengén nyitott. Pénteken a 18-49-es korosztályban 0.8-as ratingje volt... Bár a péntek alapból gyenge minden csatornánál, így az Univisionnál is, de a 0.8 akkor is kirívóan az. Az ESDLC simán verné...