Neli 2014 jan. 27. - 23:38:36
(1494/2174)
beavassalak? ;) :D na jó, engedékeny kedvemben kaptál... :D :P

nekem személy szerint az volt gáz, hogy Diego (DC) rögtön összejött Elizabeth karakterével Antonia halála után, aztán Aliciával (Favela), szóval a csapodársága, meg hogy összevissza kavartak, ki a gyilkos, és behozták Marcost is (Ezequiel kisebbik fia). aztán bocs, mégse... :S és Luciano-t is (E. idõsebb fia) :S szóval totális összevisszaság volt, meg bizonyos karaktereknél nem lehetett már tudni, milyen is a jellemük, mert jónak tûntek, némi viselkedészavarral, aztán sorban derültek ki kétes dolgok... :S és már mindent el tudtál képzelni, sõt az ellenkezõjét is :S és akkor egy x-edik variáció gyõzött... :S
meg fõleg az zavart, hogy behozták Aliciát gyilkosnak és lecserélték Elizabethet, de Antonia halála akasztott ki igazán :S és hogy menet közben változtattak a sztorin :S

(az elõzõ írásom amúgy Handinak volt válasz, csak vacakolt a gépem megint :S)
suxel 2014 jan. 27. - 23:11:58
(1493/2174)
Neli vagy Handi: aki kapja marja! :D Mi a fene volt az a sorozat közepén, amivel elrontották az ERDLV-t? Azt tudom, hogy Marlene Favela karaktere a gyilkos, és csak a közepén bukkan fel, meg hogy Ezequiel is rossz ember benne. Még egyszer megfogalmazva: mi volt az a döntõ ok, ami miatt kiábrándultatok a sorozatból?
Neli 2014 jan. 27. - 21:47:21
(1492/2174)
nem várok sok jót... Impostorát még nem láttam, vacakolt a yt. na de majd a héten :D :P
addig is írjatok, mik vannak ;) SD-t is várok ;) :D :P
suxel 2014 jan. 26. - 22:26:34
(1491/2174)
Elõjött az önmegtartóztató énem, s keddig nem nézek semmit eredetiben, mert lesz egy cuki vizsgám differenciálegyenletekbõl és társaiból, meg pénteken is volt egy, így ezt a luxust most nem engedhettem meg magamnak, hogy nézzem, viszont a vizsga után szeretném egyben lenyomni az egészet, én még csak az 5. résznél járok. :P
Csak szinkronosan hoztam be a lemaradásomat a La patrónából, amikor te összefoglalóztál nekem. A magyar nyelvûeket tudom feladatcsinálás közben hallgatni, de a spanyolra oda kell koncentrálnom, fõleg arra, amit szeretek. :)

Viszont twitteren belefutottam egy félmeztelen Jorge Karinas képbe, talán Jorge szobájában fekszenek, így sejtettem. Még avancekat sem néztem egyébként! :)

Ha Blanca az, akkor õk unokatestvérek Eduardoval. Bár én úgy hiszem lesz itt valami csavar ennek a kiküszöbölésére. Valmiért Eduardo megkülönböztetett a fiúk között.

Cristobal: valamiért én tényleg sajnálom azt a fiút 5 rész alapján. Olyan szerencsétlen, béna, az anyjától meg mindig a barna macit kapja.

De ha van infód ezenkívül, lökheted! Szívesen fogadom! :)
offtopic
handi99 2014 jan. 26. - 21:19:08
(1490/2174)
Suxel, hiányoltam az eheti áradozásodat. ;)
A héten nem sok idõm volt... még csak a 7. résszel végeztem.
Zajlottak az események:
Ha Raquel nem hazudott, akkor Adrianonak lánya született... és akkor az Blanca lesz.
Karina összejött Jorgéval.
Az a hülye Crisóbal meg simán bevette Mariana meséjét. Raquelnek õt kellett volna bezáratni...
offtopic
handi99 2014 jan. 26. - 21:10:29 Előzmény Neli
(1489/2174)
Szia!

ERDLV: a fõszereplõk ismertek, a sztori elsõre érdekes lehet, szóval, szerintem kb a feléig nem lesz baj.... , de, hogy onnantól kezdve hányan fogják végig nézni, azt nem tudom... :(
Azt viszont nem értem, hogy kinek jutott eszébe, hogy ezt a sorozatot délután 1 órára tegye. Szépen meg fogják vágni....
Szerinted Mariana halálából mennyit fognak mutatni?

A héten nekem is volt egy kis CV-nosztalgiám. Meghallgattam néhányszor:
http://www.youtube.com/watch?v=UKV2qroI2Po
Tetszett ez a szám. :)

... a LI-val, hogy állsz? Belenéztél?
Neli 2014 jan. 23. - 07:50:00
(1488/2174)
Handi, akartam kérdezni, te mit szólsz az ERDLV magyar verziójához? ;) :D :P vagyis hogy itt is adják majd :D :P nekem vegyes érzéseim vannak...

amúgy jó egy éve lett vége a CV-nek is, eszembe jutott... :P a magyar ismétlést meg csak úgy levették :S vmeddig adták, aztán "ütközetben eltûnt"... :S nem mintha tudtam volna nézni, de azért... :S
offtopic
handi99 2014 jan. 22. - 22:48:53 Előzmény suxel
(1486/2174)
En otra piel: a szereplõgárda, szerintem, rendben van. Kérdés, hogy milyen lesz a sztori...

LI:
Karina-Jorge: úgy vettem ki, hogy csak csók volt. Karina alapból becsületes. Számára már ez is nagy bûn lehet...

"Blanca jól berémülhetett a virágbokrok mögött, amikor úgy vezette fel a tesója Eduardo elõtt, hogy hát igen a nõvére egy imposztor. :D Avance exclusivoban egy jutalompofon jár érte. :) Amúgy megérdemli ez a hitetlen nõszemély."
:D Teljes mértékben megérdemelte. Rendesen bele lehet zúgva Rafaelbe... különben miért csinálna meg mindent, amit a pasas akar.
Egyébként a legjobb beszólása Adrianonak volt: Blancáról: nappal Victoria, este Blanca. :D
offtopic
handi99 2014 jan. 22. - 22:41:29 Előzmény mary0114
(1485/2174)
Szia!
Köszi a beszámolót!
Szerintem a Santa-Humbi harc vége az lesz, hogy Santa lelövi õt.
Neli 2014 jan. 22. - 22:20:32
(1484/2174)
köszi :) közben megtaláltam máshol is, elõször azt hittem, ott láttad... telenovelashu fórum) :P
kivi leszek... :P mondjuk nem fogom látni, csak ha felteszik, de hát csak felrakja vki :D
suxel 2014 jan. 22. - 16:23:58
(1483/2174)
http://televisahirblog.wordpress.com/2014/01/22/lo-que-la-vida-me-robo-hamarosan-magyarorszagon/ Pl. itt is meg van említve, de mûsorújságban volt szerintem.
Neli 2014 jan. 22. - 07:50:21
(1482/2174)
NA NEEE... :O :S :D komoly?? :O :Dhonnan van az infó?? és már tuti? azta, milyen hírekre jövök én itt reggel :D :P
azért bármilyen hihetetlen is, nem repesek annyira... vannak pozitívumai a dolognak persze /ugye nem kell részleteznem ;) :D :P/, de amit a sorival kb. félúton csináltak... :S inkább nem minõsítem... :S
összességében azért azt hiszem, kár érte (kibírtuk volna nélküle? végül is... én monsjuk nem gondoltam, hogy jön, max. az eleje miatt néztem volna magyarul, mikor ment)... fõleg DC miatt, mert több lehetõséget is kaphatott volna, jobban kibontakozhatott volna, ha jobban írják meg a szerepét... voltak számomra erõsen megkérdõjelezhetõ lépései a karakternek... :S bár az a szerep, nem õ, és hát végül is nem játszott rosszul, de a sori nem az igazi a sok hülyeség miatt :S sztem...
suxel 2014 jan. 22. - 00:07:49
(1481/2174)
Na megjött az ERDLV is Magyarországra! Utolsó vérig lesz a címe a La patrónát váltja majd. Szerintem kibírtuk volna nélküle is, de biztos lesznek olyanok, akik szeretni fogják! :)
suxel 2014 jan. 21. - 21:54:06
(1480/2174)
Na Persze --> Simán: Quiero Amarte, Pobres, Robo. Mindet elkaszáltam az idén! Simán abba tudom hagyni, de a tavalyi év mutatja, hogy amit nem azt nem, ha kihagyásokkal is követem: URPEA, ADP, AB. Ennyi! Idén a Santat is kaszáltam vagy 15 rész után, nem váltotta be az ígéreteit már az elején, amit vártam volna tõle.
Most csak az Impostorat nézem, de azt kõkeményen! És majd ugye az Aztecas Siempre tuya...Acapulcot várom, mint mondta neked. :)

Hát végül is a Patrónánál a 47. résznél kezdtél el kérdezõsködni, hogy is van ez. :D :D Részre pontosan emlékszem. Úgy linkelgettem kérésedre videókat, még emléxem milyen jót mulattunk, amikor a szökés után mutattam a vidit, amiben Lucho Vampa kizsebelte a templomi adományt és egy vénasszonyt!
mary0114 2014 jan. 21. - 21:19:33
(1479/2174)
"Na ez a jó nekem, én csak úgy csapot-papot otthagyok dolgokat, ha valami nem tetszik! :)"
Na persze. :D


"nem folytattam kõkemény aggresszív marketinghadjáratot ez ügyben, az is biztos! :D Egyszer küldtem kb 9 perc anyagot semmi több! :)"
A gerillamarketinggel épp az ellenkezõjét érted volna el, de ezzel ugyebár tisztában vagy. A Patronára anno mégis sikerült. :D És jó, hogy szólsz, mert még a 9 percet sem néztem meg....
suxel 2014 jan. 21. - 20:43:06
(1478/2174)
Simán lehet, hogy valamit kihagytam, nagyon tekerem. De ha már 1x elkezdtem, hát be is fejezem. :D --> Na ez a jó nekem, én csak úgy csapot-papot otthagyok dolgokat, ha valami nem tetszik! :)

Impostorara meg még nem sikerült Suxelnek rábeszélnie. :D :D :D --> nem folytattam kõkemény aggresszív marketinghadjáratot ez ügyben, az is biztos! :D Egyszer küldtem kb 9 perc anyagot semmi több! :)
mary0114 2014 jan. 21. - 17:54:23
(1477/2174)
Sziasztok!

"Belenéztem a pénteki részbe, nekem nagyon sántít René sztorija."
Nekem is. Meg itt már ugye megtanulhattuk, hogy semmi sem az, aminek tûnik. Nekem már sok is.

"A SD-nak hamarosan vége lesz."
Hurrá. :D

"Inés Santát vádolja azzal, hogy elrabolta õt és Santit."
Pontosan. Csak ugyebár az egészet Ines rendezte. Volt, hogy bekötötte Santi szemét, pl. mikor aludt és közben meg jól eljátszotta, hogy õ is megvan kötözve. Csináljunk egy idiótát a fõhõsbõl II. fejezet. :S
Na az meg már ugye hab a tortán, hogy Santi még hisz is ebben. :S

"SD: zavaros már nagyon... :S akkor már ebbõl sincs sok? Ivanékról nincs hír amúgy? ;) :P vagy majd Mary felvilágosít? :D :P várom :P"

Zavaros? Enyhén. :D Ivanék együtt laknak, együtt élnek egy külön házban. Lisette rájött, hogy Vic rákos, de most jófejnek tûnik, nem árul el semmit Ivannak. Ivan viszont már gyanakszik, hogy Vic néha rosszul van, szédül, hogy ez vajon mitõl van.

Daniela valóban terhes lett az erõszaktól. Barbara persze Ivanra keni, hogy õ ejtette teherbe. Elég sok mindent elmond a kapcsolatukról, hogy Daniela Lisettéhez ment, miután megszökött az elvonóról.

Patricio tényleg szintén megszökött a börtönbõl egy átszállítás alkalmával. A változatosság kedvéért a kupiban van és persze terrorizálja Transitot. Humbi tud már róla, pénzt is adott neki.

Willy újabb nõket hódított meg, elõször Barbarával csókolózott, Aliciaval viszont már szexelt is. Alicia és Santi nincsenek jóban, úgy tûnik kidobták Aliciat.

Santa megtudta, hogy Pancho él, és hogy Humbit gyanúsítják Vicente halálával. Kiakadt. Mi is.:D És akkor most visszatértünk a 100 résszel ezelõtti cucchoz: Santa Amanda külsõvel megjelenik Humbinál. :D Segíteni fog leleplezni.

A Franco arca mögé bújt René meg kezd közelebbi kapcsolatba kerülni Paulaval.

Simán lehet, hogy valamit kihagytam, nagyon tekerem. De ha már 1x elkezdtem, hát be is fejezem. :D

Impostorara meg még nem sikerült Suxelnek rábeszélnie. :D :D :D
suxel 2014 jan. 21. - 14:24:24
(1476/2174)
Rafa: Dona Tita fia, akinek az éttemében dolgozik a fél gárda mellékszereplõ. Úgy vettem ki az elsõ részbõl, hogy tetszett neki Blanca, de a lány nem igazán ügyelt oda rá. Aztán belebotlott Mariana Serranoba, s miután lekapcsolta róla a követõit, kb. belegabalyodott. Egy elég ambíciózus férfi, Mariana szeretõje lett. Segít neki, hogy visszaszerezze a lányát, és Eduardot, s közben tud a fegyvercsempészetrõl is ha jól emlékszem. Mariana arra kérte, hogy ölje meg neki Blancat, de nem tudta megtenni. Megtudta Blanca testvérétõl, hogy Simona Blancat egy prostinak gondolja, azt mondta, szerinte érdemes lenne errõl Eduardonak tudnia, el is mondta neki. S ezzel úgy véli, el van rendezve az ügy, hogy ne okozzon Blanca problémát Mariananak, már csak Victoria San Marinotól kellene megszabadulni, csak épp azt nem tudják, hogy a két nõ ugyanaz. Mariana közben belátja, hogy az aranyos, kedves, helyes Eduardonál hiába dörömböl, nem ér el semmit sem, így megcélozza a hülye tesót, (CC-ben így hangzott, hogy a cute brother and the stupid one). Rafa ebben is próbál segíteni Mariananak azáltal, hogy az unokatesójának kiadva magát Cristobal közelébe férkõzik, és nyomást gyakorol rá, hogy ennek a nõnek segítségre van szüksége. Akinek persze nem közömbös annyira a nõ.

Hogy mi volt ma (5. rész) ?
-Simona elõadta Eduardonak, hogy a tesója egy prosti. Blanca hallotta, majd otthon számonkérte. Kapott Simona egy pofont is a feltételezésért, meg mert nem hisz benne, hogy az apjuk magához tér majd a kómából. Késõbb Simona bocsánatot kért, de érezhetõen ott van a feszültség. Fernanda, Adriano beépített embere megtudta, hogy Simona szerint Adrianonak a prostija Blanca, és nyomatékosan megkérte ezt ne terjessze.
-Blanca majdnem lebukott a fotókiállítással, ahová Eduardoval mentek. S szólt Adrianonak, hogy nem tudja megakadályozni. Adriano exzsarukból álló bandát bérelt fel, akik betörést színleltek, kirabolták a kiállítást, Ramont kicsit megverték. Viszont a menekülésük nem volt egyszerû, mert Eduardo pont akkor ért oda, s lefülelte õket, pár kép meg is menekült, a támadók elmentek. Még Blanca is segített, amiért Adriano kiakadt, hogy gátolta az akciót, de késõbb a vita elsimult köztük. Adriano kezdi érezni, hogy Eduardo nem közömbös Blancanak. Eduardo meg anyagi segítséget ajánlott fel Ramonnak, aki bevitte a megmentett képeket, de úgy néz ki a prostis hazugság után nem érdekli Blanca arca a férfit.
-Karina bement Jorgehez, hogy szerinte el kellene mondani Ramonnak mi történt a parton köztük, s ismét smároltak. Majd Karina felháborodott a prostis hazugságon, amit Blancáról terjesztenek.
-Mariana tovább hálózza befelé Cristobalt, s megjelent egy diszkóban, ahol baráti társasággal volt a fiú. Cristobal mikor meglátta kérdõre vonta, hogy mit keres ott. Ezt a leendõ sógora is észrevette, s meg akarta tudni Marianatól, hogy mi van köztük. Nem szeretné, ha Cristobal összetörné a húga szívét. Rafa meg felkereste az irodájában, s sajnáltatta Marianat, hogy segítségre van szüksége a nõnek, de gyorsan.
-Eduardo megtudta Ramontól, hogy Blanca apja Memo, akivel jóban volt és elgázolták. S megtudta Catalinától, hogy Raquel meg akarta akadályozni, hogy ez az infó a fiú fülébe jusson, s pont akkor lépett be az anyja irodájába, amikor épp Raquel az apjának ecsetelte, hogy Memótól meg kellene szabadulni, mert biztosan õ volt az (pedig nagyon nem), aki infókkal látta el Adrianot, s Eduardo azt is hallotta, hogy Valentinának volt egy gyereke, akinek a hollétérõl Memo tud. (Remélem jól emlékszem, mert reggel láttam kissé kómásan még)

Valamiért olyan érzésem van, hogy annak a nyakláncnak, amit Blanca szorongat, még lesz jelentõsége.
Neli 2014 jan. 21. - 07:47:33
(1475/2174)
nem rossz, határozottan nem :D :P és õ játszana az Imp.-ban? kit? milyen a karaktere? vmi mellékszereplõ gondolom...
majd írjatok még, mik történnek :P egyelõre a yt-om gyengélkedik, nem láttam még vidiket :S de ami késik... az egyszer eljön :D :P