suxel 2014 febr. 28. - 12:06:41
(1594/2174)
Lehet én voltam túl álmos, de most az LI 33. részébõl csak az utolsó 5 percet leltem lényegesnek:
-Sofia kiharcolt egy memóriakártyás telefont Marianatól, s persze hangoztatta elõtte, hogy a chip Tuertotól van, amit bele akar tenni. Nagyon tudnak idegesíteni a hülyeségei ennek a kislánynak.
-Simona altatót kever Jorge italába, de Huguito meglátta, remélem a szája eljár majd. Bár elõtte szerintem Karina még rajtakapja Jorget és Simonat alvás közben.
-Jorge elmondta Leonidasnak, hogy a fényképen lévõ Blanca nem Blanca, hanem egy impostora.
-Eduardo el akarja hagyni Acapulcot Sofiával, a fõvárosba akar menni, megcsömörlött az üzleti nagyasszonyoktól.
offtopic
handi99 2014 febr. 27. - 00:55:20
(1593/2174)
Szia! Nincs mit! :)
SD: Hülye vége lett... , de igazából már kb. a felénél elszúrták...
Aarón pozitívként teljesen súlytalan volt Carlos mellett. Jobban állt neki a villano szerep.
Az utolsó részben tetszett, amikor Santi azt mondta magáról, hogy õ egy szent.

A csalódottságodon gyorsan lépj túl és kezdd el behozni a LI-t. :D

A mostani 3: LI - EOP - Camelia
Tulajdonképpen mindegyik jó. Nálam még nem nagyon fordult elõ, hogy mindhárom tetszett volna, de most ez a helyzet.
EOP: túlságosan sokat hangoztatták, hogy az ECDD remakeje, pedig helyesebb lett volna úgy reklámozni, hogy azon alapul. Az ECDD csak abban a felállásban mûködött. (Csorogjon a nõk nyála Mario után...). Az EOP-ben a fordított felállás miatt, szerintem másra helyezték a hangsúlyt..., de összességében nem rossz ez így se.
Camelia: 1973-ban játszódik ez a történet. Egy kicsit fura, de jó. ... A narkócuccok mindig jól sikerülnek...:)

Rating - Camelia
http://tvbythenumbers.zap2it.com/2014/02/26/camelia-la-texana-premiere-reaches-over-2-2-million-total-viewers/240468/
Neli 2014 febr. 26. - 22:42:40
(1592/2174)
köszi a beszámolót :) végre tudok írni. még nem láttam amúgy, az újat sem. sztem ezekkel én már nem leszek képben... :S amúgy ekkora ökörséget, mint amit az SD végére összehoztak... :S hát milyen zárórész már ez, mivé züllesztették?? :S pedig érdekesen indult, amíg ilyen hülyeségek, hogy SH összejön (ráadásul 2 baba is meg minden :S), utána H. meghal, Santi meg pszicho és tömeggyilkos (mondjuk Aaronnak a negatív cuccok jobban állnak, de akkor is :S), tönkre nem vágták :S legalábbis nekem... :S mire volt ez jó?? :S csak erõsíti a negatív véleményem a TM sorijairól mostanában :S a fele nem tetszik, a többit meg nem tudom nézni :S komolyan, visszasírom a 3-4 éves fénykort :S de hát hol van már az... :S
persze ti jobban képben vagytok, lehet másképp gondolni... csak én eléggé csalódott vagyok most :S
offtopic
handi99 2014 febr. 25. - 19:37:42
(1591/2174)
SD - 136 - final

SPOILER

Santa elment a Santi által megadott címre. (Milton atyán bomba volt.) Santi el akarta venni feleségül Santát. Santa meglátta a földön Begoña telefonját. Felvette és arról felhívta Humbit. Santa igyekezett beszélni és Santi beszéltetni a helyrõl, hogy Humbi megtalálhassa õket. Santinak gyanús lett Santa. Látta, hogy Humbit hívta. Milton atya a lövöldõzés közben összeadta õket. Santi meg akart csókolni a "menyasszony"t, amikor megjelent Humbi. Santa megütötte Santit és Humbi felé futott. Humbi félreránotta õt. Santi lelõtte Humbit. Humbi meghalt. A rendõrök letartóztatták Santit.

Iván teljesítette Victoria álmát (, hogy együtt töltsék a karácsonyt, de az csak hónapok múlva jönne el). Iván fát vett és karácsonyt varázsolt a házba. Victoria a karjaiban halt meg.

Hónapokkal késõbb:
Pancho Tránsitonál érdeklõdött, hogy hallott-e Patricioról. Tránsito közölte, hogy szerencsére már hónapok óta nem...
Danielának kislánya született.
Pancho bevallotta Lucynak Ulises sírjánál, hogy nem szereti a nõket.
Santi pszichiátriai intézetbe került. Az egyik nõvér nyitva hagyta a szobája ajtaját...
Santa újra a régi házában: gyermeket várt Humbitól.

SPOILER VÉGE
offtopic
handi99 2014 febr. 25. - 19:22:33
(1590/2174)
... nem volt még olyan régen a DYO, hogy ne emlékezzünk rá... ;) bár nem tudom, hogy ebben az esetben beszélhetünk-e últimos capitulosról, révén, hogy a közepén elkaszálták...

A SD addig volt igazán jó, amíg Santa és Humbi egymást akarták átverni.

Rating - hétfõ - 18-49 (forrás : medialifemagazine)
LI: 0.5
EOP: 0.6
SD: 0.5

Nincs Olimpia, mindjárt jobb a nézettség. :)
suxel 2014 febr. 25. - 00:55:10
(1589/2174)
Nem tudom, hogy van ez, de szerintem elég régen lehettek ilyen pocsék számok az ulimos capitulosoknál, mint a Santa esetében. Vajon ennyire zokon vették azt a fordulatot, hogy Santi pszicho? Komolyan semmilyen jó adatra nem számolok a finisht tekintve.
suxel 2014 febr. 22. - 19:58:05
(1588/2174)
suxel 2014 febr. 22. - 15:12:10
(1587/2174)
akartam írni, majdnem beérték õket a PSMA-val.
suxel 2014 febr. 22. - 15:11:05
(1586/2174)
Szia!

Tudom...MPV-nek nem sokára vége, így egy hétig lesz El gordo y La flaca a helyén, majd március 10-tõl a DQTQTQ váltja, március végén pedig elpaterolják a PSMA-t délutánra a Vendaval helyére, s jön helyette a Quiero Amarte. Amúgy a PSMA-t már így is megcsonkolták, jóval közelebb járnak a mexikói részekhez, mint kellene, beérték õket.

Santa: hát a tömeges kannibalizmus megvolt, és még ízlett is a Patrico raguleves, vagy a Paricio becsinált. Mindenesetre Patot kicsinálták, s az lepett meg a legjobban, hogy Vicky ötlete volt. Szerencsére a hentespult mögötti munkát nem mutatták, de azt igen, ahogy Ines szívébõl kiállt a kés!

LI: benéztem azt a fotós dolgot, biztos nem figyeltem, mert én kajak nem láttam. De akkor annak a nõnek montázsolták rá az arcát a családi fotóra, amit Rafa mutatott Raquelnek. És megjelent az új Blanca...köhömm Luciana, még egy imposztor. Egyre jobban kuszálják össze a szálakat, Adrianot egyre többen rossz embernek hiszik.
Szinte éreztem, hogy nem mennek sokra a telefonrablással...és a videóanyag ismét új helyen kötött ki. Pepétõl Camilo atyáig, onnan meg Hugitoig. Mariana piszkos kis trükkjeit meg nagyon bírom, jó volt ez a telefoncsere is. Sofia meg idegesít, mondtam már korábban is, hogy tipikus telenovellakölyök.
offtopic
handi99 2014 febr. 22. - 14:48:59 Előzmény suxel
(1585/2174)
Az Univisionon a PSMSA-t át akarják tenni délutánra. Rövid idõn belül ez már a második csere náluk + ott van még a LT rövidítése is.
offtopic
handi99 2014 febr. 22. - 14:45:21 Előzmény suxel
(1584/2174)
Ha a környék kutyái alatt Patricio haverjait értetted, akkor stimmel...

Szóval

SD - 135

Patricio közel volt Victoriához és persze provokálta, hogy mennyire élvezte, hogy megkínozta Ulisest.
Victoria dulakodás közben lelõtte. Az ajtó elõtt várakozó társaságnak azt mondták, hogy csak a pezsgõ volt (és nem pisztoly). Amikor Tránsito megemlítette, hogy õk Patricio haverjai, akkor fogant meg Victoriában az ötlet. Feldarabolták Patriciot és megetették a társasággal. Közben megérkezett Iván, de õ természetesen nem kapott belõle.

Inés az esti szex után beszélt Santával. Kihangosította a telefont, hogy Santi hallja, hogy Santa el akarja kapni õt..., de õ Inés milyen hûséges hozzá. Inés és Santi ismét az ágyban kötöttek ki. Inés szex közben bevallotta Santinak, hogy megölte azt a nõt, aki megtalálta õt. Santi kést döfött a szívébe. Inés meghalt.
Utána elkapta Milton atyát és Begoñát. Milton atyára egy bombát tett. Begoñát megkötözte és megparancsolta neki, hogy hívja oda a lányát. Begoña nem tette meg, ezért Santi maga telefonált... Santa felküldte Willy jr-t Humbihoz, hogy segítsen neki csomagolni. Willy jr. elmondta neki, hogy vki felhívta Santát.


133-134
Lucy és a másik nõ is életben maradt.
Alicia savat öntött Bárbara arcára. Aliciát letartóztatták.
offtopic
handi99 2014 febr. 21. - 22:51:33
(1583/2174)
"Lassan azt el tudom képzelni, hogy Patriciot megölik, aztán feldarabolják, megfõzik, és a környék kutyáit ellátják koszttal. :D Tudom, ez már egy horror show lenne, de ahová a kezdetektõl eljutottunk, már meg sem lennék lepve."
A látottak alapján valószínûleg ez történt... Kíváncsi vagyok, hogy sikerült elkapniuk Patriciot.
suxel 2014 febr. 21. - 20:45:14
(1582/2174)
Épp azért kérdeztem, mert ebben a kis étteremben felbukkant Patricio, fegyvert fogott Victoriara, s Transito vele volt. Az elõzetesben pedig Patricio sehol, Transito pedig elõcipel egy hatalmas fémkomdért és már nem emlékszem pontosan, de azt mondja Victoriának ez lesz, a mi közös titkunk, vagy arra kéri meg, hogy õrizze meg ezt a titkot. Hát nem tudok mire gondolni egyszerûen.

Lassan azt el tudom képzelni, hogy Patriciot megölik, aztán feldarabolják, megfõzik, és a környék kutyáit ellátják koszttal. :D Tudom, ez már egy horror show lenne, de ahová a kezdetektõl eljutottunk, már meg sem lennék lepve.
offtopic
handi99 2014 febr. 21. - 20:23:38
(1581/2174)
... én sem értem. Egyáltalán nem rossz a sorozat. Vasárnap vége az Olimpiának. Aztán meglátjuk, hogy ez a borzalmasan gyenge nézettségi adat csak átmeneti v. végleges... :(
offtopic
handi99 2014 febr. 21. - 20:13:36
(1580/2174)
Szia! Látatlanul csak ennyi: Victoria eladta a házát. Az érte kapott pénz egy részét Tránsitonak adta, hogy segítsen neki. Tránsito úgy döntött, hogy éttermet nyit. Szóval valószínûleg ezért kell a kondér.
v. lehet, hogy Patricionak szánnak egy kis meglepetést....
suxel 2014 febr. 21. - 16:49:06
(1579/2174)
Én komolyan nem értem, miért nem nézik az LI-t többen: oké, hogy engem abszolúte hidegen hagy Blanca és Eduardo romantikázása, de van mellette megannyi érdekes szál.

Egyre inkább terelõdök az irányba, hogy Eduardo az elveszett boy, már csak amiatt is, hogy tök normális viszonyban van Adriano és Sofia, és vannak közös jeleneteik. Egyszer ugye megmentette a "pulyaszedõtõl", most meg próbálta megmagyarázni neki, hogy ne feltétlen az ajándékok, jelenlétek alapján ítélje meg az embereket. Ugyanis Mariana megint szõtte a hálóját Sofia körül: kicserélte az szülinapi ajándékcímkéket a tasakokon, majd próbálta elhitetni Sofiával, hogy azért nincs ott Victoria, mert nem számít neki a kislány. Azért azt bírtam, hogy Mariana nem tagadta le, és egyenesen Eduardoék szemébe mondta, hogy buherált az ajándékokkal. Háborút akartál, nemde? :D
(Amúgy szinte minden részben van valami, ami másik személyre enged engem gondolni)
Pepe, a kiskölyök meg úgy látszik megnézte a Tuerto mobilján lévõ videót, hisz elmondta a papnak, hogy Raquel ölte/ölette meg Memót, bár igaz ez még a gázolásra vonakozik.
Jorge olyan tontó, mint volt, csak kesereg magában, nem hajlandó semmi tenni a nõért. Ténylegesen ott tartok, hogy nem is érdemli meg, akkor meg végképp K.O. lesz, ha lefekszik Simonaval, akkor a srác végképp leírta magát elõttem. Simona ugyanis már megint környékezi, próbálja sugallni, hogy Karina nem érdemli meg õt. Én mondjuk fordítva látom, de sebaj.
És milyen jó lesz, ha 2 különbözõ Blancát fog egyszerre látni Raquel. Ugye Domingóék photoshopoltak egyet, amin a családjával van, de most beelõzte õket Rafael. Félti Blancát, s bemutatott Raquelnek egy fényképet egy vadidegen nõrõl. Ha Raquel meglátja a másikat, egyértelmûen annak fog hinni, hisz a családtagjaival van rajta, s akkor Rafael biztosan kikap.
Adriano viszont egyre nagyobb bajba kerül, mert Fernanda azt feltételezi, hogy õ áll Memó meggyilkolásának a hátterében, s ezt nem rest közölni Blancával sem. Valamint ami még nehezíti a helyzetét, hogy elrendelik a vizsgálatot a mérgezés gyanújával, s ezt el is mondta Raquelnek, aki el is indult a kormányzó barátjához Clementéhez, hogy nehogy bajba kerüljön miatt, csak az a probléma, hogy van egy videófelvétel arról, hogy közvetlen Memó halála elõtt Adriano oson ki a kórterembõl, s így õ válik az elsõdleges gyanúsítottjává az ügynek, ami viszont megnyugvást jelent Raquelnek.
suxel 2014 febr. 21. - 13:52:27
(1578/2174)
Handi, Santa avance: Transito és Victoria mi a manót akar azzal a hatalmas kondérral?
suxel 2014 febr. 20. - 21:51:18
(1577/2174)
http://masquetelenovelas.blogspot.hu/2014/02/ratings-telenovelas-usa-miercoles-19.html --> Fekete szerdát zárt a TM, bár nem sokkal fényesebb az UNI helyzete sem, csak a Lokela ami normálisabb számokat hoz.
suxel 2014 febr. 20. - 16:26:04
(1576/2174)
LI 26-27.

-Hány ember kezébe fog még kerülni Tuerto mobilja? Itt volt Valentina, Sofia, Jorge, most meg az árva gyerek.
-Jorge végre ellent mondott az anyjának és visszament a szegénynegyedbe, így kell ezt csinálni, Blanca.
-Mariana elkezdte a gyanút felkelteni Cristobalban, haladjunk, haladjunk, alig várom!
-Most meglepett Victoria terve, miszerint Eduardo felesége akar lenni.
offtopic
handi99 2014 febr. 19. - 20:52:16
(1575/2174)
Nem ez volt a Telemundo legjobb napja, az biztos.
EOP: Szerintem ennyire nem volt rossz, de még nem tudom hova tenni.
Laura Sosa a forgatókönyvíró. Amit tõle láttam eddig az nekem tetszett: Mientras haya vida, El octavo mandamiento, Capadocia. Szóval megkapja ezt a hetet. Aztán meglátom, hogy mi lesz, mert 3 novella sok lesz.... és a Camelia esélyesebb...