offtopic
handi99 2014 febr. 19. - 20:43:09
(1574/2174)
En otra piel:
Jobb lett volna, ha csak simán egy lélekvándorlós/testcserés sorozatként adta volna el ezt a Telemundo. Bár felismerhetõek a fõbb szereplõk a fordított felállás alapján is, de a történtet, szerintem több szálon fog futni az ECDD-hoz képest. Ráadásul nem tudom, hogy Maria Elisa Camargo milyen lesz fõszereplõnek. Így az 1. rész alapján Laura Flores sokkal karizmatikusabb...
Camiláé (Kendra Santacruz) volt a nap beszólása: amikor azt mondta, hogy Gerardo (JLP) akár Mónica (Laura) fia is lehetne. :D Na, azért Laura annyival nem idõsebb JLP-nél.
Az Último año után itt is összejön a Martín Barba Kendra Santacruz páros.

Rating: elég gyengén nyitott. :(
1 153 000 - 0.4
suxel 2014 febr. 19. - 20:33:15
(1573/2174)
Na és mit szólsz EOP borzalmas kezdeti nézettségéhez, tényleg ennyire nem lett volna jó az elsõ rész? Ez megint egy Valentina Parragas sorozat?
offtopic
handi99 2014 febr. 19. - 20:24:40
(1572/2174)
SD 131-132
Lucy taxiba szállt és a rendõrségre vitette magát. A rendõrség elõtt azonban meg kellett állni. Lucyt itt elkapta Santi és abba a pincébe zárta be, ahová Vicente Willyt.
Inés elmondta Franciscának, hogy Humbit és Santát az ágyban találta. Santa azt mondta Franciscának, hogy szereti Humbit. Francisca szerint nem szeretheti azt a férfit, akit tönkretette az életét.
Bárbara megtudta, hogy Alicia ölte meg George-ot, ezért feljelentette õt Panchonál.
Lucynak sikerült megszabadulni a köteleitõl, de pont megjelent Santi... Santi rálõtt. Lucy sérülten felment a szobába, ahol Santi még egyszer rálõtt.
Inés elment a Santi bérelt szobájába. Patricio éppen menni készült. Inés nem engedte elmenni. Közben megérkezett Santi is. Santi fegyvert fogott mindkettejükre. Megjött egy nõ a lakbérért. Santi lelõtte. Patricionak sikerült megszerezni a fegyvert és ezután meglépett. Santi kívülrõl bezárta Inést (és a sebesült nõt).
Humbi elment Victoriához és elmondta neki, hogy Santiago ölte meg Ulisest.
Lisette megkérte Humbit, hogy beszéljen Ivánnal. Humbi elment hozzá.
Santa és Humbi Willy jr-ral el akarnak utazni még aznap este.
offtopic
handi99 2014 febr. 19. - 20:11:45 Előzmény suxel
(1571/2174)
Jó neked! ;) Nekem még van 2 rész lemaradásom..., de a hét végéig talán sikerül behozni...
Ha Raquel megtartotta a gyereket, akkor szerintem Eduardo v. Jorge lesz Adriano fia.
"hogy Jorge és Cristobal mennyivel karizmatikusabbak Eduardonál": én is így gondolom.
suxel 2014 febr. 18. - 23:28:31
(1570/2174)
El sem hiszem, beértem magam az impostorával. :) Így egyben mindenfajta tagolás nélkül (azt majd legközelebb) lenyomom, ami átjött

Azt vettem észre jómagamon, hogy az amerikai ratingekhez hasonlóképpen az én lelkesedésem is kezd lanyhulni. Pedig az elején nagyon éltettem, nem is tudom mi a pontos kiváltó ok, de valahogy mostanában nem izgatott annyira, talán Nokedliékben keresendõ. Aki nem értené Nokedliék azaz Lisette és Eduardo, köszönöm Mary a találó elnevezést. De úgy látszik nem vagyok egyedül, mert kinti oldalakat olvasgatva is több helyen futottam abba, hogy Jorge és Cristobal mennyivel karizmatikusabbak Eduardonál. Ennek ellenére én mégis Lisettével nem vagyok inkább megelégedve. S azért õk, mert az õ jelenetükbe pörgettem bele elõször, valahogy nem érzem a magaménak a párost. Ahhoz pedig továbbra is tartom magam, hogy ha Ramon lesz a gyerek, én kiszállok, valahogy azt nem bírnám elviselni. Én Cristobalt vagy Jorget szeretném, de semmiképpen sem õt. Karinát sikeresen megutáltam, hogy visszament Ramonhoz, másrészrõl meg jogosnak érzem, hisz Jorge a kisujját sem mozdítja a védelmében, inkább visszahúzódik a kiskirályi odújába, s sajnáltatja magát, néha meg nyomoz Tuerto után. Megérdemeli egyáltalán azt a nõt? Viszont én alig várom, hogy Mariana és Rafael beindítsák a szedjük szét Ramont és Karinát projektet, Ramont pedig tereljük Catalina irányába, bár ezt lehet valakik undorítónak találják, de az a kapcsolat merõ unalom már és nincs meg a szenvedély (bazz, megnéznék, egy Cristobal-Mariana ágyjelenetet). És ha bejön és eljut Mariana Cristoballal a hivatalos kapcsolatig, na akkor annál nagyobb 6ökröt szerintem már nem is lehetne csinálni abból a fiúból. Bár még mindig jó páran (Ramón, Rafael, Simona /hohó, nem láttam olyan nagyon mostanában, nem is hiányzott, haha/, Fernanda, Socorro, Tita/ vannak elõtte a sorban, akik idegesítenek. A Ramón, az elveszett bárányka, témát én is kezdem erõltetettnek érezni, fõleg miután a pap beszélt vele. Mintha csak a véleményére lett volna kíváncsi, hogy õ egy ilyen helyzetben hogyan reagálna, s ebbõl egyenes arányosan következne az, hogy egy másik srác is ugyanígy viselkedne. Viszont megint meglobogtattak valamit a nézõk elõtt. Rafael Tita szemébe vágta, hogy az apját sem ismeri. Miért ne lehetne õ az elveszett pára? De ebben az esetben is kiszállok, mert egy ilyen vadbarom, nem érdemli meg azt, hogy dúsgazdag apja legyen. Amúgy hova lettek az apák ebben a sorozatban? A 3 hercegé, Ramoné, Rafaelé, nem is ismerjük õket! Valahogy nem bántam, hogy Memót kinyírták a sorozatban, õ vele sem szimpatizáltam annyira, és telenovellahûen persze nem tudta elmondani ki a gyerek. A Patrónához képest azt díjazom Bachban, hogy itt elvégzi õ is a piszkos munkát, ha úgy hozza a helyzet. (Tuerto, Memo) Jorge is elég ostoba, bele sem túr Tuerto mobiljába, vagy lehet csak én vagyok olyan kíváncsi nagyon, s ez a normális? Az meg valahogy nem nagyon maradt meg a fejemben, hogy Sofia hogyan is békült ki az apjával. Rafát továbbra is szeretném, ha kivégeznék a történet során, nekem aztán édes mindegy, hogy Raquel vagy Richie fogja ezt vele tenni. Azért most feszt kíváncsi leszek Blanca reakciójára, hogy Victoriaként hallott az apjának a halálhírérõl, vajon mennyire tudja türtõztetni magát, bár szerintem megint könnyezõ Mária-szobor lesz belõle. Változatlan arc és egy könnycsepp (esetleg 2-3) legördül, ha valaki nem vette volna. Végül egy kérdés: a betemetett telefonok, azzal mi lett, s miért? Szándékos volt Sofiától vagy sem? A Vickyé mellett az apjáét temette el, ugye? Mert Blanca írt valami olyasmi üzenetet géprõl Simonanak, hogy elhagyta a telefonját. Amúgy jól megy nekik, hogy nem is keresgélik, fel sem tûnik a hiány, majd lesz másik.
offtopic
handi99 2014 febr. 18. - 13:14:46
(1569/2174)
Szia! Igen, õ Paco Mauri. Általában az Azteca és/vagy az Argos sorozataiban szokott játszani.
suxel 2014 febr. 18. - 12:21:39
(1568/2174)
suxel 2014 febr. 18. - 11:50:18
(1567/2174)
Handi: Létezik az, hogy ez a Memót alakító fickó legyen?
Ha igen, akkor gondolom Raquel vagy a bérence megszabadul a sorozatban Memótól.
offtopic
handi99 2014 febr. 16. - 16:22:10
(1566/2174)
130 (folytatás)

Lisette bíztatta Ivánt, hogy menjen Victoria után. Iván nem hallgatott az anyjára.
Patricio megtalálta Dr. Murray holtestét Santi szobájában.
Inés benyitott Humbi szobájában. Meglátta együtt Humbit és Santát. Humbi figyelmeztette, hogy senkinek sem beszélhet arról, amit látott. Inés feltételt szabott: Nem szól senkinek, ha segítenek megkeresni Dr. Murray-t, akit megkért, hogy beszéljen Santival és nem válaszol egyetlen telefonhívására sem.
Lucy követte Panchot arra a környékre, ahol Santi bérelt szobája van.
Santiago hazament és együtt találta a társaságot. Santa provokálta Santit és megkérdezte tõle, hogy tényleg találkozott-e a börtönben Willyvel. Santi tagadta.
Bárbara kiment napozni (noha az orvos megtiltotta). Megjött Alicia. Bárbara meglátta, hogy "szép" az arca. Említte, hogy Francisca szerint Alicia miatt ilyen az övé. Alicia rákente az egészet Willyre.
Lucy meglátta Patriciot kijönni a házból. Bement Santi szobájába (... hogy honnan tudta, hogy melyikbe kell menni?!?) és meglátta Santa képeit + a holtestet.
Patricio felhívta Humbit, hogy találkozzanak az irodában. Elmondta Humbinak, hogy Santi megölt vkit. Humbi megkérte, hogy vigye el arra a helyre.
Santa elment Willyhez és megkérdezte, hogy találkozott-e Santival és, hogy ellopták-e tõle a dalt. Willy tagadta, hogy találkozott Santival, de azt elismerte, hogy a dalt ellopták tõle. Santa figyelmeztette Willyt, hogy legyen óvatos Santival és vigyázzon a fiúkra.
Lucy a holtest láttán kifutott a szobából, amikor megjelent Santi. Lucy menekült és segítségért kiabált. Santinak sikerült elkapni õt, de a csaj megütötte és gyorsan elfutott.
offtopic
handi99 2014 febr. 16. - 15:55:14 Előzmény Neli
(1565/2174)
SD 129-130
Inés meglátta a falon Santa képeit. Santi könyörgött, hogy segítsen (neki). Utána megölelte. (Inés nem látta az arcát: Santi elégedetten mosolygott.)
Patricio bement Humbi irodájába (Santa is ott volt). Patricio elmondta, hogy Santi találkozott a börtönben Willyvel és ellopta tõle a "Santa"t.
Francisca kinyitotta a koporsót. Megkereste Milton atyát. Elmondta neki, hogy Alicia tette ezt velük. Éppen akkor érkezett Willy és hallotta Francisca szavait. Francisca megmutatta nekik a koporsót. Willynek nem tetszett a dolog.
Santi visszaemlékezésébõl kiderült, hogy õ cipelte Santát arra a helyre, ahol Vicente holteste volt.
Victoria el akarja adni a házat és el szeretne utazni.
Pancho beszélt Renével. Lucy követte Panchot.
Alicia elment Willy házába. Beszélgetett Willy jr-ral, amikor Santa megérkezett. Santa kiküldte a gyereket a szobából (aki azért hallgatózott). Alicia bevallotta, hogy George még élt a Santával történt verekedés után. Alcia ölte meg õt.
Inés kérésére Dr. Murray elment Santihoz. Santi megölte.
Humbi kiderítette és elmondta Santának, hogy Santi valóban akkor volt börtönben, amikor Willy.
Humbi megkérdezte Santát, hogy tudná-e õt szeretni ilyen szörnyetegként, mint amilyenné vált. Neki minden vágya, hogy boldoggá tegye. Santa megcsókolta Humbit.

Santa és Humbi az ágyban kötöttek ki.
Willy szakított Aliciával. Kívül (az arca) szép lett, de belül nem változott...
Willy jr. elmondta Begoñának, hogy hallgatózott az ajtó mögül, mert aggódott, hogy Santa bántani akarja Aliciát..., de valójában fordítva történt. Alcia ölte meg George-ot.



Ebben a sorozatban: Lisette az egyetlen, aki átment egy pozitív jellemfejlõdésen.
offtopic
handi99 2014 febr. 16. - 15:18:10 Előzmény suxel
(1564/2174)
Memo eddig abban a hiszemben élt, hogy Adriano tudott Valentina gyerekérõl, de Adrianot nem érdekelte a gyerek. (Valentina több levelet írt neki.) Socorro bevallotta, hogy Adrino soha nem kapta meg Valentina leveleit... ergo nem tudott a gyerekrõl.

Nem hiszem, hogy Ramón lenne Adriano fia, szerintem ez csak terelés..., aztán lesz meglepetés, ha õ az.

--
Nézettség: a múlt heti zuhanás, szerintem az Olimpia miatt van... és a jövõ hétre se várhatunk jobb adatokat. Remélem utána azért visszamegy legalább egy "átlagos 8 órás" szintre. Bukást nem érdemel ez a sorozat.
suxel 2014 febr. 15. - 00:21:30
(1563/2174)
Amugy La impostora mar a tema, bar anelkul is tudod, hogy irtam volna.

Arra lennek meg kivancsi, hogy mi a velemenyed a folyamatos nezoszamcsokkenesrol? Mi lehet az oka szerinted?
suxel 2014 febr. 15. - 00:19:20 Előzmény handi99
(1562/2174)
Handi, a 22. reszben Socorro mit vall be Memonak? Hogy o hitette el vele anno Raquel utasitasara, hogy Adriano rossz ember? Most felirat nelkul tolom, s ezt nem ertettem rendesen.

Engem ez a Ramon gyerek is idegesit amugy, de rendesen. Annyit hangoztattak mar a sorozatban, hogy arva, hogy csak remelni merem nem o Adriano fia, mert en akkor komolyan hanyatt vagom magam, es abbahagyom, pedig szeretem ezt a sorozatot. Most megint kuszik Karina utan, tiszta szanalmas az a luzer gyerek, neki Catalina kellene, es nem Karina. Legalabb gyujtottak volna fel az alkotasait, Fernanda meg torolt volna le mindent, igen, ennyire idegesit a ficko. Tudom, hogy van ilyen a valosagban, aki megbocsatana a hutlen parjanak, en nem tudnek mindenesetre, lehet az a baj, hogy mindig magambol indulok ki.
offtopic
handi99 2014 febr. 14. - 07:38:20
(1561/2174)
Santi a fõnök. Ez már kiderült.
suxel 2014 febr. 14. - 00:08:22
(1560/2174)
Szerinted ismerhetjuk a fonokok fonoket? Vagy megismerjuk egyaltalan, vagy nem olyan lenyeges? Behugyok, ha Santi lesz az.
offtopic
handi99 2014 febr. 13. - 23:05:40 Előzmény Neli
(1559/2174)
Lehet...
Alicia meglépett a kórházból a mûtét után. Leütötte és megkötözte Milton atyát. Ezután elkábította az anyját.... Francisca egy koporsóban ébredt. Kinyitotta a fedelet, aztán volt egy beszélgetése a lányával. Alicia utána újra bezárta a koporsóba.
Santa meggyõzte Santit, hogy segítsen Humbinak elkerülni a börtönt.
René elmondta Panchonak, hogy Patricio nem Humbinak dolgozik, hanem valakinek, aki nála is hatalmasabb. Patricio fõnöke ártani akar Humbinak. René szerint személyes okból.
A vége: Inés követte Santit a 8-as számú szobáig....
suxel 2014 febr. 13. - 13:32:35
(1558/2174)
http://www.youtube.com/watch?v=KB7LgmUx95w Santa Diabla ¡Un final explosivo!
suxel 2014 febr. 12. - 12:54:32
(1557/2174)
Hát a Santa írója az, aki a LCDAL-ot írta. Annak függvényében, hogy ott is kiderült a Porrasokról, hogy végig a rossz oldalon álltak, ez itt már annyira nem kellene, hogy meglepõ legyen, de mégis az. A Santa diabla cím szerintem így még találóbb (igaz egy nõre van az kivetítve), s érthetõ is, hogy Gaspar Cano miért kiáltotta ki mindig Santiagot a fekete báránynak, amúgy gyönyõrû ez a Cano família így mindenkin végig tekintve egytõl egyig.
Nekem a Carayon az tetszett, hogy a sorozat Ultimas Semanasait átkeresztelték Ultimas Locurasra. :D :D
Neli 2014 febr. 12. - 12:48:29
(1556/2174)
na ez az SD egyre jobb... :S lehet ezt még fokozni? :S egyébként engem az érdekelne, végig látszott és így volt szánva, hogy Santi pszicho? :S ezt még mindig nehezen emésztem meg... :S mint anno az LP-ben Max halálát :S
amúgy mások is nehezen hiszik, sokan hitetlenkednek a carayon... ahogy én is :S most nézegettem bele.
volt egy mondat, ami sztem remekül kifejezi a lényeget (amirõl már írtatok ti is): "We have no clue about how this will end." :D mennyire igaz :D :P

jól tönkrevágták amúgy sztem, mint anno az ERDLV-t... :S ennyire amatõrök az írók, vagy elvesztették a kreativitásukat vagy ennyire elvesztek a részletekben? :S hol vannak az eredeti, izgalmas történetek?? :S kicsit sokáig tart a mélyrepülés... :S mostanában semmi átütõ sincs nekem (az Imp-ról nem tudok érdemben nyilatkozni) ... :S nagyon ajánlom, hogy a Chocarro 2.0-ra szedjék össze magukat :D :P

ja és végre tudtam nézni Imp-t is tegnap yt-ról, a 19-est, amiben Suxel kereste a dalt :P elég sokáig kellett várni, irtó lassan töltögetett a vidi, de végül is végre láttam vmit :P a dal tényleg nem rossz :P kerestem én is, de egyelõre semmi :S
suxel 2014 febr. 11. - 23:14:42
(1555/2174)
Pont azt mondtam ma Marynek, ha ezt így beütemezte már az íróbácsi korábban is, akkor ez igazán úgy ütne, hogy Humbinak negatív jellemvonásokat csinálnak az elején, s majd mikor ez Santiról kiderül ez, õ nála pont megfordítják. Ha az íróbácsi ilyen csavarokat tud eszközölni, akkor szerintem ezt is megoldotta volna, s ez így lett volna az igazi, csak a kaszabolással túllõtt a célon, ahonnan szerintem már nincs visszaút. És akkor kiderülhetett volna az ördögnek hitt Humbiról, hogy valójában nem is az, és Santiról meg kiderült volna, hogy az angyalkülsõ mögött lakik a pokolfajzat. Most így Santanak valószínûleg magára kell maradnia, s új életet kezdeni valahol a fiával, mert egyik férfiegyén sem opcionális a számára.