mary0114 2013 nov. 15. - 21:56:10
(1374/2174)
"H. még mindig könyörög Santának: kezdjük újra :D elkezdi: aki összeadott minket, én béreltem fel, a házasság nem érvényes "
Haha, ez nagyon nagy. Bírom, ahogy a drága Humbi kúszik és ezt szó szerint. :D Azért ez a házasság alapvetõen is jól indult, mindkettõnek volt ugye vele célja, nem is épp jó, de kiderült, hogy mindkettõ pórul járt. Santa ugye azért, mert a bosszúnak így aztán nincs oka valójában, hisz Willy él és azóta kiderült, nem éppen szent. Humbi meg akarata ellenére sikeresen beleszeretett a csajba.

"Ivan-Vicky is volt (V. elment hozzá, hogy látni akarta, mire Ivan: most? jókor jut eszedbe... hol voltál 7 hónapig, amíg börtönben voltam?? csak téged vártalak, de te nem jöttél, én meg majdnem megõrültem :S), ezt a nõt már nem minõsítem, I-ért viszont a szívem szakadt szét megint :S szegénykém :S :S elküldte a nõt, miközben az õ szíve is meghasadt, "
Ivanért a szívem szakadt meg nekem is. :S De nagyon igaza volt, hogy elküldte Vickyt, igazán megérdemelte. Számomra Vickybõl csináltak egy teljes idiótát. Azt, hogy nem hitt Ivannak, még lehet el is hinném, hiszen a tények sajnos ellene szóltak, mi hiába tudtuk, hogy ezek nem fedik a valóságot. Számomra a teljesen érthetetlen, az az, hogy hitt Patonak. Az a pasi már elõtte megerõszakolta és neki hisz a szereleme ellenében? Szóval teljes hülye. A másik meg az, hogy anno, mikor Carlos elment, hogy megkeresi Ivant, tudta, hogy a testvére mire képes, ha meg meghalt, lehet, hogy Ivan önvédelembõl tette.

"Ines a kórházban nem akarja a babát, Santi ledöbben"
Ines teljes elmebeteg. Komolyan nem értem. :S És kiszámíthatatlan is, veszélyes.

"a rész csúcspontja pedig: H. ismét piával emlékezik és búfelejt, kevésbé sikeresen persze :D :P megszállott, dühös és üres tekintettel elõadott minimonológjának lényege: ha az enyém nem leszel, senki másé sem... klasszikus :D :P"
Haha, tényleg jók ezek a jelenetek. Carlos jól csinálja, elhiszem neki.

"Hozzáteszem elég nagy szégyen a MEA-ra és a SD-ra nézve, hogy a LRDS ismétlését többen nézik, mint a premiernovellákat. "
Hát ez tényleg szégyen. Láttam én is a nézettségeket, jó helyre rakták Lrds ismétlést, mindkettõ tn-t felhozta egy kicsit. De még így is százezrekkel ver a premierekre.

"H. W-vel álmodott, de csak álom volt, ma pedig remélem, nem ezt játsszák el,"
Mostanában szívatnak ezzel, hogy az elõzetesben mutatnak valamit és kiderül, hogy valaki képzelõdik, vagy álmodik. :S

"az anyja ijedten csitítgatja... :D :P tudjuk, miért :D :P"
Begona álszent. :S Szerintem miatta fog legjobban kiakadni Santa, mert azért ez nagyon durva, hogy az anyjával is kikezdett, és az meg fõleg, hogy ezt Begona el is fogadta...

"ja és Vicentét lefejezték (Santa W-re gondol, de az tagad majd... én is biztos voltam elõször, de talán tévedek... viszont akkor ki volt?"
Ez érdekes lesz.... Voltak egy páran ideges-zavart viselkedéssel az eset után. Amúgy meg nagyon durva ez a fejezés. :S Vajon ki volt? Kinek állt érdekében?

"volt egy SS-szex is, H. meg pont ment a házba, de végül nem kapta rajta õket :D :P pedig mekkora lett volna :D :P"
Azért jó volt, hogy látta õket. :D :P

"Ivan és Vicky kibékült :D :P"
Én még nem bocsátottam meg neki teljesen. :P
mary0114 2013 nov. 15. - 13:59:23
(1373/2174)
Neli, köszi a beszámolókat!

OMG! Repülök és nézem, mi történt itt! Ennyi minden pár rész alatt? Tényleg katyvasz. Na és vajon ki ölhette meg Vicentét?
Neli 2013 nov. 15. - 11:54:03
(1372/2174)
húha, pörögnek az események rendesen a két rész alatt... :D :P H. W-vel álmodott, de csak álom volt, ma pedig remélem, nem ezt játsszák el, mert elvileg Santával is beszél W., szóval leleplezi magát, hogy él, S. meg kiakad :D :P a szemére veti, hogy mit mûvelt és kérdezi, miért, meg hogy kivel csalta még meg, mert ugye tudja Inest :D :P a legjobb, hogy mögötte az anyja ijedten csitítgatja... :D :P tudjuk, miért :D :P ja és Vicentét lefejezték (Santa W-re gondol, de az tagad majd... én is biztos voltam elõször, de talán tévedek... viszont akkor ki volt? H.? volt egy ilyen visszaemlékezése, hogy "halott vagy, Vicente", persze ez nem bizonyít semmit...), Ines megszökött a kórházból, Danielát ijesztette halálra, aki aztán lefektette, I. totál zavart... nem tudom, mi baja, tekertem. volt egy SS-szex is, H. meg pont ment a házba, de végül nem kapta rajta õket :D :P pedig mekkora lett volna :D :P hogy nem kapott választ, mikor Santát hívta, elment... az meg kiment utána a szobából, hogy Santiago, hallottad ezt (ajtócsapódás), anya, te vagy? de ugye már nem volt ott senki, szóval nem tudták meg, hogy pont H. járt ott :D :P
és volt egy meglepetés is, Ivan és Vicky kibékült :D :P sõt volt csók is :D :P megint jók lennének, csak maradna így :P Vicky felébredt és tudja az igazság egy részét P-ról, ki is akadt, hogy hozzáment egy gyilkos erõszaktevõhöz... :S transito mondta neki. jó reggelt :D V. mondta Ivannak, hogy igazad volt, az meg hogy nem tudta elfelejteni :P I. annyira cuki volt :P sajna V. tesója kicsit belerondított a képbe, de legalább volt békülés :P
szóval W. fel fog tûnni ma (elvileg, de az elõzetesben beszélt Santával, szóval remélem), és sztem kamuzni fog Santának, az elõzetes alapján... :S kivi leszek :P
Neli 2013 nov. 15. - 11:16:48
(1371/2174)
tényleg vicces, hogy az ismétlésre harapnak a premierek helyett... pedig az LRDS-ben aztán elég vad helyzetek voltak, ennyi szörnyûség egy élet alatt nem történik egy nõvel... azért sori :D mondjuk most nem tudom, volt-e valóságalapja, mert ugye könyvbõl írták... az meg alapulhatott éppen megtörtént eseményeken, bár most nem rémlik... elõször ugye nem néztem, aztán vmelyik ismétlés "elkapott", de utána már nem érdekelt... múltkor is csak kicsit néztem élõben, mert az adás is vacakolt, csiga volt, szóval nem vártam végig, meg annyira nem is izgatott.

az SD-t még nem néztem vissza, sztem kb. két részt, de a tegnapit mindenképp, viszont beugrott vmi a keddirõl (asszem ott volt): H. kocsit vett S-nak nagy büszkén, és leste a reakcióját :D :P ettõl várta, hogy majd szereti :D :P nem ért a szóból :D viszont hogy mi volt utána, már nem vártam meg, tekertem... most meg megyek nézni a két részemet :D :P
offtopic
handi99 2013 nov. 14. - 22:55:48
(1370/2174)
Köszi! :D

Rating (18-49) - szerda - medialifemagazine
MEA: 0.5
LRDS: 0.8
SD: 0.5

Ez a hét nem volt rossz a TM-nak. A MEA felhozta a 8 órás sávot.... pedig igen mélyrõl kellett neki... Tegnap már 1,5 millió nézõje volt. A LRDS-nak 1,6. ... és ami a lényeg, hogy a 18-49-es korcsoport nézettsége is szépen alakul. A SD tényleg katyvasz (belenéztem...), de szerencséjére, a 18-49-es korcsoport vevõ rá.
Szerintem a legjobb idõszak a 2013-as év elsõ fele. Két novellájuk is bejött..., pedig inkább az a gyakori, hogy egy nézhetõ, egy még talán elmegy, a harmadik meg egyáltalán nem érdekel. Kíváncsi leszek a jövõ évi kínálatra... A LP-ESDLC kombó magasra tette a mércét.

Hozzáteszem elég nagy szégyen a MEA-ra és a SD-ra nézve, hogy a LRDS ismétlését többen nézik, mint a premiernovellákat. Egy 0.7-0.8-as rating bármelyik novellának nagy siker lenne...
Neli 2013 nov. 14. - 03:19:22
(1369/2174)
volt újabb rész, de most nem rémlik, asszem tegnap láttam (ma fog W. mutatkozni H. elõtt, annyi ugrott be)... eléggé álmos vagyok, úgyhogy ma nem élõzök (gondolkoztam rajta, de nem tudom most nézni), de holnap visszacsekkolom. MEA-t néztem most egy kicsit, volt pár érdekes dolog, de egyébként csak háttérzaj volt... ja és láttam, hogy utána már az LRDS megy, szóval a 3-as kombó lesoztása már világos :P de fenntartom, hogy ez az utóbbi pár hónap elég leszállóág a TM-nél, sehol semmi ütõs cucc (az SD is sokszor katyvasz, de még kitartok), szóval nem a fénykor... :S az olyan 3-4 éve volt, lassan 5, legalábbis nekem, azóta pár villantás max., de amúgy... :S

te hogy látod?
Neli 2013 nov. 13. - 00:08:28
(1368/2174)
tegnapi SD fontosabb dolgok:

Ines a kórházban nem akarja a babát, Santi ledöbben (elõtte egyszer el is rohan Franco miatt, Vicente persze tüzet okád, hogy hogy meri otthagyni a lányát :D :P)... ez a vége. W. szexel Transito-val a kupiban, Santa pedig ma fog gyanakodni, hogy W. él, mert a kisfia is mondja, hogy az apja titoktartást kért... Ivanra nagyon nyomul Daniela, de végül nem jön össze a dolog (csak csók), így a csaj drogokhoz nyúl :S Vicky megtalálja P. pénzét, P. pedig megismeri Narco Franco-t (carayos név :D :P) :P, aki továbbra is jól elvan Barbarával :P :D a rész csúcspontja pedig: H. ismét piával emlékezik és búfelejt, kevésbé sikeresen persze :D :P megszállott, dühös és üres tekintettel elõadott minimonológjának lényege: ha az enyém nem leszel, senki másé sem... klasszikus :D :P
Neli 2013 nov. 12. - 21:38:22 Előzmény handi99
(1367/2174)
amikor meg tudom oldani, nézem ;) a tegnapit még nem néztem vissza, a mait holnap fogom, de holnap talán tudok élõzni is, majd meglátom még.
az LRDS-t akkor már nyomják? hánytól? az is 10-es sávos inkább, mint az SD, bár az elõbbi jobban odavaló sztem...
akkor már nincs dupla MEA? hogy alakult a 3-as kombó? tök rég élõztem :P
offtopic
handi99 2013 nov. 12. - 19:07:29
(1366/2174)
Rating (18-49) - hétfõ - medialifemagazine
MEA: 0.4
LRDS: 0.7 ... ahhoz képest, hogy ismétlés...
SD: 0.5
offtopic
handi99 2013 nov. 11. - 21:42:05 Előzmény Neli
(1365/2174)
Szia! Köszi a beszámolót! Folytatod még 2-3 napig? Sajnos, még lemaradásban vagyok...
Neli 2013 nov. 07. - 11:08:38
(1364/2174)
SD tegnap (most nézem):
állat :D :P
H. még mindig könyörög Santának: kezdjük újra :D elkezdi: aki összeadott minket, én béreltem fel, a házasság nem érvényes (ezt eddig is tudtuk, bár más okból), nincs semmi ellened (a hamis névhasználat miatt), ne aggódj... áááá :D :P Santa persze hallani se akar róla... nem is tudom, H. mit várt :D :P
Ivan-Vicky is volt (V. elment hozzá, hogy látni akarta, mire Ivan: most? jókor jut eszedbe... hol voltál 7 hónapig, amíg börtönben voltam?? csak téged vártalak, de te nem jöttél, én meg majdnem megõrültem :S), ezt a nõt már nem minõsítem, I-ért viszont a szívem szakadt szét megint :S szegénykém :S :S elküldte a nõt, miközben az õ szíve is meghasadt, de mondta neki, hogy újra fogja kezdeni az életét... V. egyetértett. amilyen jók voltak, most annyira nem :S
W. meg leskelõdött Santa után... és a végén megjelent Vicente elõtt: most te fogsz szenvedni, és sokat :D :P
V. elõtte Inesszel közölte, ha jól értettem, hogy el kell utaznia a csajnak és örökbe kell adnia a babát... ekkor jött Santi és Ines burkoltan W-rõl kezdett beszélni, hogy az apja bezárta, de a pasi hárított, hogy a csaj kitalál dolgokat és gyorsan kiment...
elõzetes: H. megzsarolja Paulát, hogy segítsen megszerezni Santát vagy mehet a börtönbe... vajon mivel zsarolja? tudja, hogy W. tesója?
Santa felpofozza Vicentét :D :P és a legjobb: a pap gyõzködi Santát, hogy exhumáltassa W. "holttestét" :D :P ez érdekes lesz :D :P
a mait és a holnapit sajna nem látom, de majd szombaton visszacsekkolok mindent és írok :P
majd beszámolókat kérek ;) :P
ja és MEA-t is, ha lehet, please ;) :P már hetek óta nem nézem, közben meg RG összejött végre :D :P ha vki nézi, írjon, mik vannak :P
Neli 2013 nov. 06. - 19:43:21
(1363/2174)
amúgy a hálós cuccot nem láttam... érdekes lehetett :D :P na majd visszanézem :D :P
Neli 2013 nov. 06. - 19:42:38
(1362/2174)
ez új infó... na kivi leszek... Ines teljesen bolond :S
W-t se izgatja, Santáért akar harcba szállni... szegény SS meg senkit nem érdekel :D :P én azért még kitartok, de a "fehér cápa" (H.) a sírásával meg a térdelésével most egy kicsikét meghatott :D :P így tovább :P :D
"Carlos Ponce imádlak" :D :P és már majdnem :D :P

egyébként Santa meg Santinak könyörgött, hogy maradjon vele... miközben W. sandán leste õket egy bokor mögül :D :P alakul :D :P na vajon ki lesz a befutó a 3 fickó közül? :D :P költõi kérdés :D :P
mary0114 2013 nov. 05. - 20:21:18
(1361/2174)
Ivanért nekem is a szívem szakadt meg. :( És abszolút nem tudom sajnálni Victoriát a sírásáért a házasságáért. A saját döntése, választhatott volna másképp is. Mondjuk hisz a szerelmének. :S Ivan megint hozta a szerepét, amiért imádjuk: szerelmes, harcias, szembeszáll mindenkivel. Victoria meg sem érdemli õt. Kár értük, mert annyira cukik voltak.

"Santa meg lement Santival Inesék pincéjébe :O :S :P vajon miért? a telefon miatt? Santi vitte le S-t... mire jött rá? kicsit tekertem, de asszem, láthattak nyomokat W-tõl... "------- Santi oda menekítette Santat az újságírók elõl. Nyitva volt a pincelejárat, lementek és találtak vért ugye Willytõl.

"H. meg sírt piával a kezében :P :D épületes látvány :D "---- ezen besírtam. :D :D :D

"H. meg szerelmet vall a végén S-nak :D :P te gyûlölsz, de én szeretlek :P :D áááá, mekkora :D :P"---óriási. :D
"H. letérdelt (!!) Santa elõtt, hogy szereti, az meg kiakadt :D :P "--- Ááá, hatalmas jelenet. Carlos Ponce imádlak. Komolyan, nagyon jól elõadta. Santa hogy kiakadt már. :D Anyuci meg becitálta a kis vejét, hogy ne csináljon botrányt az utcán. :D
De nekem a másik nagyon bejövõs jelenet az volt, mikor Humbi elõjön a hálóból félmeztelenül és Santi meglátja. :D Úgy megérdemelte. :D

Ines meg már nem akarja a babát, mert egy rossz embertõl van??? Most mit fog már megint csinálni vele az apja?
Neli 2013 nov. 05. - 14:18:38
(1360/2174)
most néztem bele a 62-be (tegnapi), hát kész :D :P H. letérdelt (!!) Santa elõtt, hogy szereti, az meg kiakadt :D :P ezt mindenkinek látni kell, hatalmas volt :D :P H. könyörgött a csaj szerelméért :D :P
W. pedig elment titokban a fiához, ma pedig a gyerek eltûnik...
ja és sokszor volt Franco is (Alberto LP) :D :P
Neli 2013 nov. 03. - 21:40:55
(1359/2174)
na visszanéztem az SD-t (két részt, 60-61), állat, zseniális :P Santa ahogy borított... :D :P azok a fejek ááá :D :P
viszont szegény Ivan a könnyes szemeivel... :S a szívem szakadt meg :S hülye Vicky, még mindig nem hisz neki :S képes volt igent mondani annak a szemét P-nak, áááá :S :S még ha azért tenné, hogy védje I-t, na de nem hisz neki :S
Santa meg lement Santival Inesék pincéjébe :O :S :P vajon miért? a telefon miatt? Santi vitte le S-t... mire jött rá? kicsit tekertem, de asszem, láthattak nyomokat W-tõl...
Franco meg Barbarával nyomul :D :P nincs nehéz dolga :D :P na vajon ebbõl mi lesz? :P heh, és most B. hazavitte (a hapsi álnéven fut) Santi feje, mikor meglátta :D :P
H. meg sírt piával a kezében :P :D épületes látvány :D már szinte sajnálom :D :P
Ivan meg részegen botrányt csinált az esküvõn :P elkezdi: koccintsunk az igaz szerelemre stb. mire P.: miért nem iszunk Carlosra, akit megöltél? van pofája... :S de Ivan nekiment :D :P ezt imádom benne (többek közt :P) :P :D
W. pedig egy templomban vigyorogva a papnak a gyóntatófülkében (utána mutatják az arcát, egész rendbehozta magát :D :P) : visszatértem a halálból :D :P ja és Ines elmondta az apjának, hogy tudja, hogy W. él, felfedezte, de megszökött elõle... Vicente kissé megdöbbent, de ki is akadt :D :P
és: kakascsörte Franco és Santi közt :P :D kinek drukkoljak? :P :D nehéz kérdés :D :P
H. meg szerelmet vall a végén S-nak :D :P te gyûlölsz, de én szeretlek :P :D áááá, mekkora :D :P
Neli 2013 nov. 03. - 19:39:01
(1358/2174)
na még semmit nem láttam... visszacsekk lesz mindjárt :P :D

Vicky: nem is kommentálom... :S ez egy marha :S viszont Ivanito szabad, hölgyeim, ki ér oda elõbb? ;) :D :P csak megsúgom, esélyetek sincs, én már ott vagyok :D :P Danielának se jósolok mellette nagy jövõt, ha vele akarják összehozni... :S az a csaj enyhén szólva se passzol hozzá, meg hát amilyen zûrös... :S ráadásul viszonya volt W-vel is :S egyedül korban jó, na de hát az kevés...

maffiavezér: "gonosz bácsi", hehe, ez tetszik :D :P szóval ott Franco a neve Alberto-nak? komolyan, szinte már csípem :D :P mi a terve amúgy pontosan? egyébként tényleg csak miatta érte meg az a jelenet, Santi nyüszítése kissé már kellemetlen volt... bár végre kiabált is egy kicsit, próbált bátornak tûnni :D késõ? :D :P

Santa borítására vagyok nagyon kivi, H. most kicsit visszakapja :D :P

egyébként a MEA-ra nem válaszol senki? nézi vki? kezd érdekelni, most, hogy végre összejöttek... :P remélem, még tart :P :D
mary0114 2013 nov. 01. - 10:05:32
(1357/2174)
Uff... Alakítsuk meg az utálunk Victoria klubot. :S Ez egy idióta, mert mással nem tudom magyarázni, hogy Ivan jelenlétében kimondja az igent. ááááááá

Santa meg tálalja a valóságot a sajtónak. :D Humbi leissza magát.
Gonosz bácsi megjelenik Barbaránál. (aki elraboltatta Santit)

Elõzetesben Humbi elmegy Santáékhoz.
mary0114 2013 nov. 01. - 09:12:51
(1356/2174)
Köszönöm!
mary0114 2013 nov. 01. - 09:11:36
(1355/2174)
:D Én azt is bírtam, mikor Vicente bemondta, hogy Humbi az õ fia. Azok a fejek! Amanda megint csak grimaszolt. :D