offtopic
handi99 2014 máj. 10. - 22:36:56 Előzmény suxel
(1674/2174)
LI 81

Blanca bizonygatta Eduardonak, hogy tényleg szereti õt. Elmondta, hogy Raquel tisztában volt a kilétével és hagyott egy levelet Eduardonak. Eduardo nem hitt neki.
Melania aggódott a rendõrség miatt. Raquel megnyugtatta, hogy soha többet nem jön a házába rendõr.
Catalina elment Raquelhez és ráparancsolt, hogy hagyja békén Ramón.
Ramón elmondta Salvadornak, hogy biztos benne, hogy Raquel akarta megöletni.
Mariana, Sofía és Rafael elmentek „nyaralni”. (A csomagtartó tele volt fegyverrel.) Egy rendõr megállította õket, de utána elmehettek (Sofía elismerte, hogy Rafael az apja.)... viszont az elsõ adandó alakalommal felhívta Cristóbal bácsikáját.
Raquel meglátogatta a kórházban Adrianot. Ramón is bement hozzá. (Ramón találkozott Raquellel a folyosón.
Karina felkereste Eduardot és a segítségét kérte. Jorge elég bunkó volt vele, de (Tita étterme elõtt) már közel álltak a csókhoz.
Rafaelt újra megállította egy rendõr. Sofía azt mondta a rendõrnek, hogy Rafael nem az apja és nem akar vele maradni. Megérkezett Cristóbal is.
Socorrot megölték.
offtopic
handi99 2014 máj. 10. - 00:50:26 Előzmény suxel
(1673/2174)
LI 79
Blanca kiabált Raquellel. Adriano fizetett meg Raquel bûnéért; Memo mindig hûséges volt Raquel családjához és a cégéhez. Raqeul kijelentette, hogy úgy néz ki, hogy õ nyerte ezt a menetet.
Eduardo találkozott az ingatlanügynökkel. El akarja adni a házat (ide költözött volna Blancával).
Sofía nem akar hazudni az apjának (Rafael látogatása Marianánál). Mariana szerint nem is kell, csak nem kell elmondani. Mariana megígérte Sofíának, hogy nem lesz Rafael barátnõje.
Tita elmondja Karinának, hogy felhívta a börtönt, hogy mikor látogathatják meg Blancát, de közölték, hogy ez lehetetlen, mert Blanca magánzárkába került. (Simona szokás szerint kibírhatatlan volt.)
Ramón bizonyítékot talált Adriano ártatlanságára.... és szeretne segíteni Blancának is.
Cristóbal elment Sofíáért Marianához. Rákérdezett, hogy mi van az üzenetével: el fog válni Catalinától és szeretne Marianával élni. (Sofía meghallotta, amikor Cristóbal szerelmet vallott, de gyorsan visszament a szobájába, mielõtt észrevették volna.)
Oriana (a börtönõr) továbbra is terrorizálja Blancát.
Tita éttermében vki megjegyzést tett Blancára és utána Adrianora. Megérkezett Ramón és kijelentette, hogy Adriano ártatlan.
Az udvaron Blanca találkozott Socorroval. Socorro 10 hónapot kapott.
Hugo üzenetet írt Sofíának, de Sofía nem válaszolt neki.
Na, Sofía megemlítette Cristóbalnak Rafaelt.
Catalina és Ramón veszekedett Clementével: Adriano ártatlan! (Clemente másnap reggel bevallotta Catalinának, hogy benne volt a nyomozati anyag megváltoztatásában.)
Salvador az Altamira-házban járt, de a testõrök kidobták.
Adrianot szökés közben lelõtték.
offtopic
handi99 2014 máj. 10. - 00:48:17 Előzmény suxel
(1672/2174)
LI 80

Rafael bevallotta Eduardonak, hogy nem õ Adriano fia. Beadta neki, hogy Adriano kérte meg õt, hogy adja ki magát a fiának + , hogy Blanca mindent a pénzért csinált. Eduardo megverte. :D
Socorro segítséget kért Salvadortól. Elmondta neki, hogy kínozzák Blancát.
Oriana fényképet készített Blancáról a fürdõben.
Clemente rohant elmesélni Raquelnek, hogy Ramón rájött, hogy megváltoztatták a méreg nevét.
Ramón elment Catalinához. Adriano haldoklik... és mindezt Catalina apja miatt...
Blanca kapott egy „Casanovát (LP)”.
Salvadornak sikerült elérni, hogy Blanca kórházba kerüljön és beszélt vele.
Miután Blanca visszakerült a cellába, Oriana egy rakás kukacot vitt neki étel helyett.
Jorge visszament Blanca házába.
Raquel két embere megtámadta Ramónt. Le akarták lõni, de Catalina leütötte az egyiket. A másik elmenekült.
Eduardo bement a börtönbe Blancához.
offtopic
handi99 2014 máj. 10. - 00:47:02 Előzmény Neli
(1671/2174)
Szia! :) Hiányoltunk.
A 3. még mindig a Camelia. Helyette lesz majd az ESDLC 2. évada.
A RDC fogja váltani a La Impostorát. Mexikóban viszont már adják. Csak az 1. részt láttam. Az alapján pörgõs, de a szokásos öt részt majd csak akkor kapja meg, ha a vége lesz a LI-nak. Idõhiány...
emiatt dobnom kellett az EOP-t is. :( ... bár úgy tervezem, hogy ezt még folytatni fogom.
suxel 2014 máj. 08. - 00:27:29
(1670/2174)
en hianyollak. Sajnos nem porog a topik. Privatod is megkaptam, csak most hosszabb szuneten vagyok, igy visszamenet irok majd neked. Mobilrol nem szeretek hosszan, idegesit, hogy csak szedett-vedett vagyok. Elvileg a jovo heten irok majd neked. ;)

Szerintem az impostora nem rossz, csak a szineszi garda lehetne erosebb, jobban szeretem a mundos szineszeket, mint az argosos bagazst.
Rdc: elso reszt leszedtem, porgosnek tunik, de meg csak attekertem. Handi szerintem legalabb 5 reszt mar latott, igy kivancsi vagyok a velemenyere, bar meg eddig nem kerdeztem ra. En mondjuk biztos nem nezem majd: nem fer bele a keretembe, masreszt marcela citterio tul hosszan dolgozik, nincs erom egy kb 200 reszes sorozatot naprol napra kovetni, foleg igy kozeledven a nyari szezonhoz.
Neli 2014 máj. 07. - 23:21:07
(1669/2174)
sziasztok :) rég írtam... de látom, már nem is hiányoltok ;)
sajna kiestem a sorikból... mondjuk az Impostora nem érdekel annyira, de a Chocarro-s az nem lehet rossz :P esetleg majd vmi rövid aktuális állásfelvázolás jöhet ;) :P egyébként mi a 3. most? a Reina? az milyen, nézi vki? és melyik hánykor megy kint? nem mintha még éjszakáznék, csak érdekel :P
suxel 2014 máj. 07. - 12:56:30
(1668/2174)
szegeny socorro. Gondolom bunsegedkezes a vad, es o sokat kapott? Domingo is bortonben van, vagy o meg nincsen?
Adrianot tudtam, hogy meg fog szokni, neki az irok nem igazan hagytak mas kiutat, annak meg orulok, hogy salvador segit, nagyon birom azt a zsarut, de szerintem a vegere mar nem lesz jelvenye. De remelem nem nyiffan ki valami akcio soran.
Blanca hadd legyen meg bortonben, nem bannam, ha a rabok szivatnak egy kicsit, tul sotet volt kb 20 reszen keresztul, de legalabb megtudta milyen is az ujdonsult nagy baratnoje raquel. Gondolom ugy menekulnek meg majd, hogy blanca leticia es socorro. Nekem is a La Patrona jutott eszembe.
Na az most fix, hogy eddie meg lefekszik marianaval.
Eljott az amire vartam, Blanca bunhodese a hulyesege miatt, most johet majd a szokes es raquelnek a lebuktatasa, alig varom eddie es jorge arcat, amikor kiderul szamukra is raquel milyensege.

A 40-es reszek koruk nekem kicsit holtpontra kerult a sorozat be is akartam fejezni, de most latom, hogy jol tettem, hogy csak tekertem ott inkabb, mert visszatert belem a kezdeti nagy erdeklodes, lelkesedes.
offtopic
handi99 2014 máj. 06. - 20:14:06
(1667/2174)
Szia! Rendben, lesz összefoglaló a héten.

LI 78
A bíróságon Jorgét meghallgatták tanúként. Kijelentette, hogy Blanca elraboltatta az esküvõ elõtt. Továbbá, hogy Blanca egy csaló, de szerinte nem gyilkos.
A következõ tanú Eduardo volt. Elmondta, hogy ismerte meg Blancát, stb.
Rafael megkérdezte Marianától, hogy miért árulta el. Marianának azt felelte, hogy nem volt más választása. Sofía is megjelent és megkérte, hogy hagyja békén az anyját. Mariana megkérte Sofíát, hogy ne beszéljen a családjának arról, hogy Rafael nála járt.
Ramón bizonygatta Catalinának, hogy Adriano ártatlan. (Papírokat néztek át. Ramón bizonyítékot keres Adriano ártatlanságára.)
Blanca bocsánatot kért Adrianotól. Adriano szerint nincs miért. Blanca végre hisz neki.
Jorge elment a cuccaiért Blanca házába. Hugo örült neki és megkérte, hogy vigye magával. Jorge közölte, hogy Hugonak az az otthona és maradnia kell. Megjelent Karina is beszélni akart Jorgéval. Nem sokra ment vele.
Eduardo elment Marianához. Nem várta meg a tárgyalás végét. Mariana átölelte vigasztalólag. Közben elégedetten mosolygott.
A bíró ítéletet hirdetett: Blanca minden vádpontban bûnös. 30 évet kapott.
Ramón felkereste Salvadort.
Iván és Raquel ünnepelt.
Blanca megkezdte börtönbüntetését. Az egyik õr rászállt. Bent találkozott Leticiával. Az õr elvette Blanca nyakláncát. - Gondolom ennek hamarosan jelentõsége lesz. Lehet, hogy tûz lesz, az õr meghal és azt hiszik majd, hogy õ Blanca. Olyan La Patrona-filingje van az egésznek.
Jorge a családi cégnél fog dolgozni Cristóballal. Cristóbal bevallotta Jorgénak, hogy Marianába szerelmes.
Salvador meglátogatta Adrianot. Adriano szökni akar és Salvadornak segíteni kell.
Adriano beszélt az egyik rabbal a szökésrõl.
Socorro is börtönbe került.
Raquel meglátogatta Blancát. Bevallotta, hogy õ ölte meg Memot.

Avance 79
Adriano szökik!

A korábbi kérdésedre (ki áll még ki Blanca mellett) a válasz: Ramón és Tita.
suxel 2014 máj. 06. - 17:59:34
(1666/2174)
Szia Handi! Ezt a hetet meg el tudnad vallalni osszefoglalas kapcsan? Meg most sem latok egy epizodot sem, csak jovo hettol valoszinuleg. Koszi elore is. :)
suxel 2014 máj. 06. - 17:58:13
(1665/2174)
Szia Handi! Ezt a hetet meg el tudnad vallalni osszefoglalas kapcsan? Meg most sem latok egy epizodot sem, csak jovo hettol valoszinuleg. Koszi elore is. :)
suxel 2014 máj. 03. - 22:52:36
(1664/2174)
huha mennyi minden. :) Koszi szepen, ha rendben mennek a dolgok szerdan erkezem es kezdhetek potolni. Ez az etapja a sorozatnak szabaly szerint tetszik. :) nem tervezek bele nagy tekereseket. :)

Karinan kivul, meg Adrianon kivul van, aki Blanca mellett all?
handi99 2014 máj. 03. - 22:16:04 Előzmény suxel
(1663/2174)
LI 76-77

Blanca elment Raquelhez. Megkérdezte tõle, hogy hol van Jorge, hogy õ raboltatte el. Raquel tagadta. Raquel az mondta, hogy Jorge nem tudja megbocsátani Blanca hazugságát és elutazott.
Salvador megjegyezte, hogy a nõ, aki megölte Sotot Victoria ruháját viselte, de nem látszik az arca.
Raquel beadta Eduardonak, hogy eltûnt a fülbevalója.
Catalina elment Ramónhoz. (Korábban összevesztek és Ramón most nem akarja látni õt).
Iván bement a börtönbe Adrianohoz, aki felvette a beszélgetésüket. A felvételt átadta Salvadornak.
Clemente bement Salvador fõnökéhez. Elmondta, hogy Victoria egy impostora és ölt a börtönben.
Adriano kapott egy vízágyút Salvador fõnökétõl. Blancáról kérdezte.
Jorge kiszabadult.
Mindenki a templomban: fiatalok az oltárnál. Megérkezett a rendõrség Blancáért.

Eduardo nem értette, hogy mi folyik körülötte.
Blancát letartóztatták.
Miután Hugo elismerte, hogy Blanca a testvére Sofía azzal vádolta, hogy mindannyian hazudozók.
Iván emberei megjelentek Tita éttermében. Rafaelt keresték.
Blancát bevitték a rendõrségre. Salvador fõnöke lopással vádolta Blancát. A rendõrök megtalálták egy széfben (amely Blanca nevén volt) Raquel ékszereit.
Iván elment Marianához. Megkérdezte tõle, hogy hol van Rafael. Másodszor már úgy kérdezte, hogy fegyvert fogott Marianára.
Eduardo leitta magát a sárga földig. Jorge vállán sírta ki magát.
Karina elment Raquel házába, hogy beszéljen Jorgéval, de õ nem akart vele beszélni és megkérte, hogy távozzon.
Adriano Blanca tárgyalásán azt mondta, hogy minden Raquel csapdája.
Iván emberei elkapták Rafaelt.

Avance 78
A bíró dönteni fog Blanca ügyében. Gyanítom hosszú évekre elítélik.
offtopic
handi99 2014 máj. 03. - 19:52:08 Előzmény suxel
(1662/2174)
Akkor jön az összefoglaló hétfõrõl:
LI 73

Socorro meglátogatta a börtönben Adrianot. Elmondta neki amit Valentinától hallott, hogy Rafael nem a fia. Adriano dühös volt, mert átverték és megfosztották a pénzétõl. Adriano elmondta Socorronak, hogy megadta Rafaelnek Valentina telefonszámát.
Ramón Salvadorral beszélgetett. Hamarosan kiszabadul.
Raquel adott egy kulcsot (széfhez) Victoriának, hogy legyen hol tárolnia az ékszereit. Rafael felhívta Raquelt, hogy megvan Valentina telefonszáma.
Mariana, mint Victoria San Marino megjelent a börtönben. Sotoval akart beszélni.
Soto azt hitte, hogy Mariana Adrianoval akar végezni, de Mariana õt szúrta le és átadta Sotonak Iván üdvözletét. Iván nem szereti a hibát. (Az õrök Adrianot gyanúsíották Soto halála miatt.)
Victoria az óráját kereste (ami Marinánál volt).
Socorro elment az étterembe és beszélt Titával arról, Rafael nem Adriano fia.
Raquel lehallgatta Adriano és Valentina telefonbeszélgetését (és kiderítette Valentina címét).
Rafael bement a börtönbe Adrianohoz. Nem sikerült meggyõznie Adrianot, hogy õ a fia.
Iván fegyverrel fenyegette Rafaelt, de Rafael szerencséjére megérkezett Jorge és Karina.

Melania remélem a börtönben rohad meg, bár még nem látom, hogyan kerülhetne oda...

2. :D Laurának ugyanannyi jelentõsége van, mint Anának (v. még annyi se). Egy nõ a panzióból, ahol Valentina megszállt.
Valentina ki akart menni a szobából, de a két ápoló, akikkel Raquel érkezett, elkapták és kényszerzubbonyt adtak rá + beinjekciózták...
suxel 2014 máj. 01. - 21:05:00
(1661/2174)
A sors valahoby mindig ugy alakitja pechemre, hogy minden sorozatbol, amit nyomonkovetek a legjobb reszekrol maradok le...asszem ezeket most nem vagyok hajlando atugorni, ezeket vissza kell majd neznem.

Amugy a hetfoi sem volt meg. :( igy lenne egy-ket kerdesem

1, mariana akcioja a bortonben hogyan zarult? Veletlenul egy masik rabot olt meg Adriano helyett? Tudtak, hogy Adriano volt az igazi celpont? Es hogy kerult ra ver a ruhajara, amit Melania vitt el neki? (remelem melania a vegen hajlektalanszallon, szemetdombon vegzi)
2, ki az a laura (kisertetiesen hasonlit a kerdesem a multkorira - amikor azt kerdeztem ki Ana :D :D ). Amugy hogy tudta raquel elvinni Valentinat, amikor Salvador tudja, hogy a no total jozan, ha nincs begyogyszerezve?

Ez amugy nem tetszik, hogy valentinat megint elvittek, tiszta olyan mint az mci, szinte a sorozat 2/3-aban fogsagban van a no, mint soledad. Amikor sikerul egy kicsit kiszabadulnia, megint fogsagba kerul.
offtopic
handi99 2014 máj. 01. - 19:26:14 Előzmény suxel
(1660/2174)
Avance 76
Jön az esküvõ..., vagy nem... Beállít a rendõrség és közlik, hogy a menyasszony egy impostora.
handi99 2014 máj. 01. - 19:24:07 Előzmény suxel
(1659/2174)
LI 74-75

Raquel megjelent Valentinánál. Valentina hiába kérte, hogy hagyja békén. Két ápoló lefogta õt és kényszerzubbonyt húztak rá. Kifelé menet Valentina Laurát kérte, hogy hívja a rendõrséget, de hiába... Raquel meggyõzte õt, hogy Valentina a testvére és beteg.
Rafaelt meglátogatta Jorge és Karina. Tudni akarták, hogy igaz-e, amit az étteremben hallottak: Rafael nem Adrino fia! Rafael nem tudta meggyõzni õket. Végül rájuk parancsolt, hogy takarodjanak. (Iván hallotta a beszélgetésüket.)
Cristóbal beismerte Edaurdo, Victoria és Raquel elõtt, hogy hiba volt a házassága. Közben megjelent Salvador, hogy beszélni kíván Victoriával. Salvador megkérdezte tõle, hogy mit csinált a börtönben. Blanca nem értette, hogy mirõl beszél.
Socorro elmondta Adrianonak, hogy Valentina eltûnt. Adriano kétségbeesett.
Jorge megkérdezte Raqueltõl, hogy Rafael egy tényleg egy Altamira. Raquel persze a szokásos képmutatással bizonygatta, hogy igen, Rafael Valentina fia.
Raquel megfenyegette Rafaelt.
Catalina és az ügyvéd bement a börtönbe Ramónhoz. Catalina elismerte, hogy tudott arról, hogy Rafael nem Adriano fia.
Socorro elment Raquel irodájába. Követelte, hogy árulja el, hogy hol van Valentina.

Jorge végre találkozott Eduardo menyasszonyával. Meglepetés! Megdöbbent, de nem leplezte le Blancát.
Ramón elmondta Adrianonak, hogy Rafael Raquel szeretõje. Adriano nem volt boldog, hogy így belesétált a csapdájukba. Ramón biztosította, hogy nincs egyedül. Adrinano megjegyezte, hogy ha választhatna fiút, azt szeretné, ha olyan lenne, mint Ramón.
Jorge és Victoria virágnyelven (és némi éllel) beszélt Eduardo elõtt: Edurdo milyen szerencsés, hogy egy gazdag és neves család tagja egyszerû esküvõt akar. Jorge biztosította Victoriát, hogy még fognak beszélni az esküvõ elõtt. :D Miután Jorge elment Edurdo és Victoria táncoltak és csókolóztak. (Jorge visszament és látta õket.)
Rafael Mariana segítségét kérte, hogy eltûnjön. A lényeg, hogy Iván és Raquel ne találjon rá.
Socorro elmondta Raquelnek, hogy Adriano már tudja, hogy hamis a DNS-teszt.
Jorge megvárta az étterem elõtt Victoriát. Nekiesett, hogy bolondot csinál Eduardoból és az egész családjából. 12 órát adott neki, hogy mindent bevalljon.
Ramón kiszabadult. Catalina a börtön elõtt várt rá.
Clemente elment Raquelhez. Közölte a jó hírt, hogy Ramón már szabad.
Jorge megkérdezte Karinától, tudott-e arról, hogy Victoria, valójában Blanca. Karina elismerte, hogy tudta.
Blanca felhívta Raquelt. Közölte, hogy Jorge mindenrõl tud. Raquel átadta „Victoria levelét” Eduardonak.
Sofía és Victoria felfedezte a vért a (Melania által korábban visszahozott) ruhán.
Ramón behúzott egyet Rafaelnek, meg még egyet Adrianoért.
Jorgét megállította két fegyveres fickó. Elrabolták. Az egyik pasas azt állíotta, hogy Blanca volt a megbízójuk.
Karina felkereste Blancát, aggódott Jorge miatt.
Az egyik rendõr mutatott Salvadornak egy videot, amin látszik, hogy „Victoria” megölte a rabot.
offtopic
handi99 2014 ápr. 29. - 18:14:54 Előzmény suxel
(1658/2174)
Szia! Nincs mit!
RDC: megkapja a szokásos 1 hetet..., de tovább csak akkor, ha nagyon levesz a lábamról. ;)
suxel 2014 ápr. 29. - 17:16:50
(1657/2174)
Szia Handi!

Köszönöm elõre is. :-)
Fogod követni a Reina de Corazonest?
offtopic
handi99 2014 ápr. 28. - 14:46:25
(1656/2174)
Szia!

Igen, vállalom.
(Addigra talán sikerül pótolni az utolsó két részt is...)
suxel 2014 ápr. 28. - 12:16:31
(1655/2174)
Szia Handi!

Egy kedd-péntekig tartó összefoglalózást be tudnál vállalni nekem? Utána még igaz nem látom azt követõ héten se valószínûleg két napot, de azt már be tudom pótolni.