offtopic
handi99 2014 júl. 23. - 21:06:46
(1774/2174)
Suxel, ha jó lesz a géped, akkor, szerintem nézz bele a RDC-be. Annyira nem jó a nézettsége, hogy hosszabbítás legyen... (szóval valószínûleg bele fogunk férni a 130 részbe.)
... viszont haláli, ahogy a szereplõk át akarják vágni egymást. Senki sem hiszi el a másik meséjét, csak úgy tesznek mintha elhinnék. Jó kis jelenetek ezek. :)
suxel 2014 júl. 16. - 19:51:57 Előzmény handi99
(1773/2174)
Pont az elõbb olvastam a televisa hírblogon. WTF...Totál megdöbbentett, pláne, hogy az a hír járta, hogy eredeti sorit írnak neki, hogy ezzel térjen vissza, miután kissé csendesedett a vadászbotránya. Amúgy én imádtam a mémeket, amiket készítettek akkoron róla, 3 napig azon csüngtem.

Neli, hát én a nyár végéig tuti így szívok, aztán remélem minden visszaáll a rendes kerékvágásba. Amúgy én is nosztaligiázok, hehe, csak én Mentir para vivirrel vigadok, amíg nem postáznak ki nekem vagy 3 heti Siempre Tuya Acapulcot. :D :D
Neli 2014 júl. 16. - 11:07:51
(1772/2174)
"Neli-féle kórság", heh :D szegény :D
üdv a klubban :D :P

nekem is vacak még mindig a gép... egyedül a wifi játszik hétvégén vagy egy másik gép, de hát az ritkán van :S

az RDC-ben játszik RP Mau is, jól rémlik? face-en sok promót posztol errõl meg képet is...
egyébként ez milyen cucc? totál kiestem a sorikból... mondjuk a felhozatalt látva annyira nem sajnálom :D na jó, egy-két esetben kicsit... :D :P
de inkább maradok a nosztalgiánál (mostanában Elenázni szoktam, a sok zagyvaság ellenére a még több értékelhetõ pont a javára billenti a mérleget :D :P) :P
offtopic
handi99 2014 júl. 16. - 07:52:01
(1771/2174)
offtopic
handi99 2014 júl. 15. - 21:00:19
(1770/2174)
Szia! Nincs mit! Remélem hamarosan lesz mûködõ neted.

RCD: én is félek, hogy hosszú lesz, de inkább most vállalom be, amikor még csak rossz sejtéseim vannak a részek várható számáról, mint akkor amikor már bizonyosságot nyer... Ha már biztosan tudnám, hogy jóval 130 felett lesz, akkor tuti, hogy neki sem kezdenék. Így még, igen.

"Tudom, te nem szeretted." Nagyon nem... képzelheted, hogy mennyire be kellett, hogy jöjjön a történet + a többi szereplõ, hogy ennek ellenére is leüljek elé. ;)
suxel 2014 júl. 14. - 22:46:50
(1769/2174)
Köszi Handi mindent! Sajnálom, hogy eddig nem tudtam megköszönni, de amíg a telóm a szervízben gyógyul, addig a hulladék mobilnetet kell használnom a gépemen és a Neli-féle kórság elkapott. Videót egyáltalán nem tudok nézni, esélytelen, s nekem meggyûlik még a képek és egyszerû általános, közösségi oldalak betöltésével is a bajom.

RDC: rettegek MC hosszúságaitól a sorozatok terén, így ebbe nem vagyok hajlandó belekezdeni. Maximum egy magyar premier esetén. Sillerrel nekem semmi bajom sincsen, szimpi a fickó, láttam tõle az Al diablo con guapost valamint a Mi Pecadot és még az UMEM-bõl is láttam ezt-azt, csak ne terelõdött volna el annyira a politikai karrier, választások irányába a sorozat, akkor tuti végignéztem volna, mert az eleje nagyon bejött. Tudom, te nem szeretted.
offtopic
handi99 2014 júl. 12. - 09:20:24 Előzmény suxel
(1768/2174)
RCD: az elsõ rész alapján még inogtam, de 4 rész után már kijelenthetem, hogy nézni fogom... csak még azt nem tudom, hogy fogom elviselni Sillert 130 részen keresztül, ... pláne, ha még hosszabbítás is lesz...?!?)

Rating

http://tvbythenumbers.zap2it.com/2014/07/08/telemundos-reina-de-corazones-garners-over-2-5-million-cumulative-viewers-on-premiere-night/280931/
A 8 óráv sávban a 18-49-es korcsoportban a 2006-os Tierra de pasiones óta a legjobb nyitás. (1. TDP, 2. RCD, 3. Aurora, 4. UMEM, 5. El Clon.)

Csütörtök (forrás: medialifemagazine.com)
"At 8 p.m. CBS and Fox tied for first, each with a 1.5 rating, CBS for repeats of “The Big Bang Theory” and “The Millers” and Fox for “Kitchen.” NBC and Univision tied for third at 0.9, NBC for “Hollywood Game Night” and Univision for “De Que Te Quiero, Te Quiero.” ABC and Telemundo tied for fifth at 0.7, ABC for “Black Box” and Telemundo for “Reina de Corazones,” and CW was seventh with a 0.3 for a repeat of “The Vampire Diaries.”"

0.7! a 18-49-es korcsoportban. Érdekes, hogy Mexikóban közepes; az amerikaiaknál meg milyen jól nyitott.
handi99 2014 júl. 07. - 21:46:10
(1767/2174)
offtopic
handi99 2014 júl. 07. - 21:45:26
(1766/2174)
Rating - La Impostora final: 1 735 000 / 0.5 (forrás: masquetelenovelas)
offtopic
handi99 2014 júl. 05. - 08:33:11
(1765/2174)
Kiegészítés:
1. Hugo azért ment a rendõrségre, hogy átadja a memóriakártyát (korábban lemásolták), ami bizonyítja Raquel bûnösségét.
2. Raquelnek a konténer eredetileg azért kellett, hogy Blancát eltüntesse.... csak közben változott a terv.
offtopic
handi99 2014 júl. 04. - 06:27:00 Előzmény suxel
(1764/2174)
LI 120 - Gran final


Tita kinyitotta a koporsót. Sír mikor meglátta Rafaelt.
Hugo Karinával elment a rendõrparancsnokhoz.
Eduardoék megérkeztek a birtokra. (Raquel laszakította a kezében lévõ baba fejét.) Amikor Raquel meghallotta Eduardo hangját becsukta az ajtót és az ablakokat. Végül beengedte Eduardot. Eduardo elmondta, hogy már tudja, hogy õ az unokaöccse. Próbálta megmenteni Blancát.
Jorge a családi képet nézegette. (Megérkezett Karina Hugoval.) Jorgét megviselte a sok hazugság... de az õ családjukban nem lesz több. Karinával csókolóztak.
Megérkezett a rendõrség is a birtokra.... persze szirénázva, hogy mindenki jól hallja... Raquel lõtt... és eltalálta Eduardot. (Adriano be akart menni, de a rendõrök lefogták.)
Raquel elõször elbújt, majd kijutott a házból. Fegyvert fogott az egyik rendõrre, majd utána Adrianora. Adrianot hibáztatta: az õ bûne minden. Raquel elmenekült egy rendõrautóval. (Amikor Raquel belenézett a visszapillantó tükörbe Ivánt látta.)
Blanca elájult.
Raquel a kikötõbe ment. Arnaldo kinyitotta az egyik konténert és bezárta oda Raquelt (elõtte adott neki elemlámpát és takarót). A konténert megemelték daruval, hogy a hajóra rakják.
Blancát és Eduardot kórházba kórházba vitték. Mindkettõt a mûtõbe vitték.
A rendõrség megjelent Raquel cégénél. Arnaldot letartóztatták.
A konténer beleesett a vízbe. A víz bejutott a konténerbe és elsüllyedt.... Raquel meghalt...

Hónapokkal késõbb:
Nagy vendégség. Szilveszteri bulival kezdõdött, azzal is végzõdött.
(Leticia már szabad.) Nagyjából mindenkit mutattak, amikor végre megjelent Eduardo és Blanca (szép nagy hassal).
Adriano beszédet mondott. Visszaemlékezések sorozata: Blanca Memo halálára, Simona Rafaelre, Cristóbal és Sofía Marianára gondolt.... aztán újabbak: Eduardo és Blanca elsõ csókja, Victoria elsõ találkozása Eduardoval, az esküvõi letartóztatás, a pillanat amikor Raquel rálõtt Eduardora.
Visszaszámlálás: Boldog új évet! Nagy ölelések, tûzijáték, csókok. Simona megcsókolta Cristóbalt. Utolsó jelenet Blanca és Eduardo csókolóztak.
offtopic
handi99 2014 júl. 04. - 00:09:34 Előzmény suxel
(1763/2174)
LI 119

Raquel elvitte egy birtokra Blancát. (Ott született õ és a testvére is, ott halt meg az anyja, stb.)
Eduardo hazavitte a gyerekeket. Elmondta Adrianonak, hogy Raquellel van Blanca. A házban Crisóbal beszélni akart Adrianoval és Eduardoval. Odatolta hozzájuk Valentinát. Ideje megtudni Raquel nagy titkát. Cristóbal közölte, hogy egyezés van Adriano és Eduardo DNS-e között. Valentina kijelentette, hogy Raquel ismét hazudott. Õ (Raquel) Cristóbal anyja. Eduardo megemlítette, hogy a DNS-teszt szerint Cristóbalnak Adriano az apja. Cristóbal megerõsítette, hogy ez igaz. Õ valóban Adriano fia. Adrianoé és Raquelé. Valentina végül kimondta, hogy õ Eduardo édesanyja. Eduardo az idõsebb. Valentina szült elõször. Adriano próbálta felfogni a hírt: 2 fia van.

Raquel egy gödör széléig vitte Blancát. Blanca könyörgött, hogy ne ölje meg: Gyermeket vár... Eduardotól. Raquel közölte, hogy a gyerek nem az unokája, mert Eduardo nem a fia, hanem az unokaöccse.

Raquel Blancának, Valentina Adrianonak és a fiúknak mesélte el, hogy mi történt a birtokon a fiúk születése elõtt. JC Leticiával kavart, Valentina pedig Adrianoval. (Raquel és Blanca bementek a házba, Raquel ott folytatta a történetet.) Eduardo a szerelem gyermeke, Cristóbal a szenvedélyé.
Blanca és Raquel vitatkoztak. Eduardonak joga van tudni az igazságot, viszont Raquel szerint soha sem tudhatja meg. Végül Raquel rálõtt Blancára. (A karját találta el.)

Valentina felállt. Eduardoval megölelték egymást (+ Adriano megölelte mindkettõt).
Mielõtt Raquel újra lõtt volna, megzavarta Cristóbal telefonhívása. Amíg Raquel Cristóballal beszélt, Blanca kiment a szobából.
Adriano elárulta Eduardonak, hogy Blanca gyermeket vár... és soha sem volt együtt Salvadorral. A gyerek Eduardoé. Eduardo Adrianoval együtt elindult, hogy megkeresse Blancát.
Raquel elkapta Blancát. Megkötözte õt. (Raquel elõtt megjelent Iván szelleme.)

Avance 120
Raquel rálõ Eduardora.
offtopic
handi99 2014 júl. 04. - 00:05:08 Előzmény Neli
(1762/2174)
UMEM: Tudom, hogy sokan szerették kint, de nálam nem rúgott labdába... Siller se. ;)


"ERDA-MSED: bejött az Analia, de azért MSED és JC az mgéis JC, na :D :P szóval azért van különbség sztem... szólt az elfogulatlan szív :D :P"
:DDD
Bár korábban már láttam 2-3 telenovellát a Telemundotól, de az ERDA volt az elsõ, ami igazán tetszett. MSED-ben meg ott volt a két kedvenc: Karla és JLP +... sok-sok mindenki + jó történet. :D Nem akarok választani közülük, mindkettõ jó volt. Szóval egál. :D


SD: az elejét megnéztem én is, de most szünetet tartok, viszont a kihagyott részeket pótoni fogom.


Elena: aha, Csillagszemûd már vár. :D + Segunodo + Fabián ... :D
Neli 2014 júl. 03. - 12:43:37
(1761/2174)
"Az elsõ 10-bõl csak a manhattani cselédlányt venném ki. Te is tudod, hogy az nekem nem jött be. ;) A többi az rendben van. Az ERDA és a MSED között nincs nagy különbség. Mindkettõt szerettem. :)"


Manhattan: nem jött be? :D én pont az ellenkezõjét hittem :D :P mondjuk sztem is kb. nézhetetlen... néha belenézegettem magyarul, nagy ritkán, hát se a sztori, se a pasifaktor hiánya (komolyan a nyálgép Siller fsz-nek? van ezeknek fogalmuk a képernyõképességrõl?? :S :D :P) nem tette számomra vonzóvá... :S :D

nekem amúgy a többivel szemben is vannak fenntartásaim (néhánynál)...

ERDA-MSED: bejött az Analia, de azért MSED és JC az mgéis JC, na :D :P szóval azért van különbség sztem... szólt az elfogulatlan szív :D :P


"Soha nem vonnám kétségbe az elfogulatlanságodat. :D"

:D :P igen, abszolút az vagyok :D :P


"Santa Diablát nézed még?"

aha, minden este :D kis guilty pleasure :D :P na meg persze eyecandy-k sora, hát amiatt kihagyhatatlan :D :P
az elejét kb. láttam, így nincs sok új, de majd késõbb lesz :P


amúgy nemrég vki feltette a teljes Elenát yt-ra, úgyhogy az esti programok garantáltak :D :P na ott aztán van eyecandy-faktor szintén :D :P
a Klónt is láttam, hogy teszik (ugyanaz a csaj), de még csak az elsõ részt, lehet azt abbahagyták...
feltámadt bennem a nosztalgia :D :P
offtopic
handi99 2014 júl. 02. - 21:47:37
(1760/2174)
Rating - 07.01. (forrás: masquetelenovelas)
LI: 1 747 000 (0.6)
EOP: 1 598 000 (0.5)
ESDLC 2: 2 088 000 (0.9)

Amióta elkezdõdött az ESCLC 2. évada, azóta magára talált a másik két novella is. Noha a LI-nál nyilván számít az is, hogy már az utolsó részeknél tartunk.
offtopic
handi99 2014 júl. 02. - 21:39:03 Előzmény suxel
(1759/2174)
"- 0:08-09-nél kit lõhet le Raquel Rafael elõtt? Domingo, vagy ki? De inkább valami fiatalosnak tûnik. Vagy inkább Ramon? Fekete haja van."
A biztonsági õrt lõtte le. Õt kérte meg Eduardo, hogy vigyázzon Valentinára.
offtopic
handi99 2014 júl. 02. - 21:37:19 Előzmény suxel
(1758/2174)
LI 118

Raquel a medencetisztító hálóval nyomta a víz alá Valentinát.
A rendõrparancsnok letett az asztalra egy fegyvert. Melania az állította, hogy ez az a fegyver, amellyel Raquel megölte Marianát. A rendõr elõvett egy gyûrût is, ami Rafaelnél találtak. Jorge közölte, hogy az anyjáé.
Adriano kimentette a vízbõl Valentinát. Raquel fegyvert fogott rájuk.
A biztonsági õrök le akartak lépni a házból. Összefutottak Arnaldoval. Õk gyõztek.
Blanca nagyon merész. Bement a rendõrségre (szõkén), hogy Eduardoval beszéljen.
Az õrök kényszerítették Raquelt, hogy tegye le a fegyvert. Raquel elmenekült. Egy kiskutyával a kezében megjelent Sofía iskolájában és elvitte õt.
Adriano elmondta Eduardonak, hogy Raquel meg akarta ölni Valentinát, de szerencsére idõben érkezett.
A rendõrparancsnok (aki jó nagy késéssel) megérkezett az Altamira-házba elárulta Eduardonak, hogy Mariana lõtte le a rabot a börtönben. Blanca ártatlan.
Raquel arra a következtetésre jutott, hogy mivel Blanca jó barátja volt Rafaelnek, ezért biztos, hogy elmegy a temetésre. Raquel elindult Titához. Sofía fel akarta venni Raquel telefonját, mivel az apja kereste (újra), de Raquel nem engedte. Veszekedtek. Raquel szerint Sofía olyan, mint Valentina. (Nem dicséretnek szánta...)
Eduardo felhívta Blancát, figyelmeztette, hogy Raquel még mindig szabad.
Raquel utasítására Sofía beszélt Hugoval. Sofía nem akarta, hogy kilépjen az étterembõl, de a fiú megtette. Raquel magával vitte Hugot is... Eduardo elment az iskolába Sofíáért. Jött a meglepetés: Raquel már magával vitte. Raquel felhívta Blancát, aki elment a megbeszélt helyre. Raquel elengedte Sofíát és Hugot. Blanca beszállt Raquel kocsijába. Kapott egy bilincset tõle. Sofía felhívta Eduardot, aki elment a gyerekekért.
Cristóbal rájött, hogy Eduardo Adriano fia.

Avance 119
Raquel fegyvert fog Blancára. Blanca elárulja, hogy gyermeket vár... Eduardotól.
offtopic
handi99 2014 júl. 02. - 21:33:42
(1757/2174)
Az elsõ 10-bõl csak a manhattani cselédlányt venném ki. Te is tudod, hogy az nekem nem jött be. ;) A többi az rendben van. Az ERDA és a MSED között nincs nagy különbség. Mindkettõt szerettem. :)

"úgy látszik, nagyon bejövõsek egyeseknek a narkócuccok :D bár még Reina del sur oké, azzal kb. egyetértek))."
Úgy bizony. Az elsõ 6-ból 4 az ... és ha az ESDLC 2. évadát külön sorozatnak vesszük, akkor a LP-tól kezdve mindegyik hátrébb szorul. Az ESDLC 2. évada még beelõzheti az elsõt is. A LRDS-t, természetesen, nem. Pablo Escobar addig volt a Telemundo 2. legnézettebb novellája, amíg a LP el nem vette tõle ezt a címet, de a LP se tartotta meg sokáig... ;)
A MEA nekem nem nagyon jött be, de kint szerették + Mexikóban is. Úgy néz ki, csak mi nem voltunk vevõk erre.

"vagy túl szigorú vagyok? :D :P á, nem, csak elfogulatlan :D :P" Soha nem vonnám kétségbe az elfogulatlanságodat. :D

Santa Diablát nézed még?
Neli 2014 júl. 02. - 09:29:48
(1756/2174)
annak én is :D :P azért én se vártam elsõ 5-be, de min. elsõ 10 :D :P
azért Analia 12. az MSED elõtt... :S cöcö :D :S
LP oké... de sokkal nem értek egyet. a MEA azért annyira nem volt jó sztem, hogy ide beférjen (meg Pablo Escobar? vicc :S úgy látszik, nagyon bejövõsek egyeseknek a narkócuccok :D bár még Reina del sur oké, azzal kb. egyetértek))... vagy túl szigorú vagyok? :D :P á, nem, csak elfogulatlan :D :P
offtopic
handi99 2014 júl. 02. - 08:42:26
(1755/2174)
Nincs mit! :D

MSED: az elsõ 10-rõl biztosan tudtam, hogy elõtte van. A Victoria nézettségét nem ismertem, az ERDA nálam határeset volt (nagyjából hasonlóan teljesített). 12-bõl 7 sorozat a MSED után volt, tehát a maga idejében az MSED még jobb helyen állt.
A LP 3. helye nem meglepõ. Már amikor ment, akkor is megemlítettük, hogy ez a Telemundo 2. legnézettebb novellája, de ez csak addig fog tartani, amíg az ESDLC véget nem ért... valóban addig tartott.
A MEA nézettsége rendben volt. Rendesen felhozta a 8 órás sávot.
Elena, RP tényleg bukás volt és A Klón is.
Annak azért örülök, hogy a CV a gyenge utolsó etap ellenére belefér a top 15-be.