Téma: Grand Hotel

10/10
syuzi 2016 aug. 24. - 17:50:13 10/10
(151/171)
Nagyon jó hogy újra vettitik a sorozatot a duna tv-n és már a III évad megy én nagyon szeretem ezt a sorozatot :)
bermike 2016 aug. 22. - 20:45:52
(150/171)
A Gran Hotelt már adták az AXN WITHEN a teljese sorozatot, magyar szinkronnal. Én ott néztem végig, sõt felvettem minden részt s egyfolytában néztem. Remek sorozat.... nem vagyok sorozat nézõ de ez izgalmas, rejtélyes, fordulatos volt, gyönyörû táj...csak ajánlani tudom.
kincsecske001@gmail.com 2016 jún. 06. - 14:43:29
(149/171)
Kedves Assa! Hajszál pontosan eltaláltad, hogy,, hol tartottam,, a sorozatban,,. Köszönöm Mégegyszer a hasznos segítséget! További szép napot!
kincsecske001@gmail.com 2016 máj. 20. - 12:03:00
(148/171)
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Mostmár tudom, kb. hol tartottam, utánanézek a folytatásnak. Ha lesz még kérdésem, visszatérek...:) További szép napot és hétvégét kívánok!
Assa 2016 máj. 20. - 09:56:29
(147/171)
Attól függ. Többféle bontásban is adták a tévében.

Az eredeti spanyol verzió szerint (ahol egy-egy rész hossza 70 és 90 perc közt mozog) az a harmadik évad nyolcadik része. (Plusz-mínusz egy-két rész, de a címbõl - La última noche - gondolom, hogy abban volt a robbanás.) És eszerint hátravan még 14 epizód.

Sorozatbaráton fenn van a teljes sorozat.
kincsecske001@gmail.com 2016 máj. 20. - 07:51:46
(146/171)
Üdv.! Azt szeretném megkérdezni, hogy ha a sorozat utolsó darabjaként azt a részt láttam amikor a szálloda felrobban, akkor tulajdonképpen én melyik évad hányadik részét néztem meg? Illetve, hogy hol van esélyem a folytatást nézni, mert nagyon tetszik a sorozat. Remélem, tudtok segíteni! Köszönöm elõre is!
Pera60 2016 ápr. 14. - 18:23:35 Előzmény Assa
(145/171)
Köszönöm szépen a választ. Akkor majd most igyekszem,hogy le ne maradjak. Majd felveszem,így a legegyszerûbb.Nyugdíjasként még dolgozom,és a hármasiker unokáimra felügyelek,így eléggé elfáradok. Még egyszer köszönöm.
Assa 2016 ápr. 13. - 20:20:13
(144/171)
Robbanás volt, de az még nem a vége. (A befejezés sokkal pozitívabb szerencsére.)
A robbanásos rész után még van... igazából attól függ, milyen felbontás szerint nézi az ember. Abban a verzióban, ahol egy rész átlag 70-80 perc utána még következik kb. 10 epizód (vagy akörül, nem emlékszem pontosan, melyikben robbantanak).
Pera60 2016 ápr. 13. - 19:51:15
(143/171)
Én egyszer már néztem ezt a sorozatot,igaz menet közben kapcsolódtam be,de tetszett,így mindig vártam. Ha jól emlékszem,akkor tûz lett a szállodában,és így ért véget. Legalábbis utána már nem láttam mûsorismertetésben. Valóban jól emlékszem? Köszönöm a választ.
malvinkicska 2016 jan. 15. - 07:11:12
(142/171)
Üdv neked is én a sorozat baráton néztem, 3 évad, volt vagy két rész amit olvasni kellet de nagyon megérte, eza 3-ik évadban van, amit olvasni kell. További jó szórakozást hozzá.
Temes Viola 2016 jan. 14. - 20:12:58 Előzmény malvinkicska
(141/171)
Üdv! Hol lehet magyarul nézni ezt a sorozatot? Már láttam, de annyira fordulatos, hogy egy alkalommal nem is lehet igazán felfogni. A választ köszönöm! Viola
malvinkicska 2016 jan. 05. - 13:29:50 Előzmény suxel
(140/171)
Nagyon köszönöm neked, hogy ezta szép sorozatot ajánlottad, végig néztem tetszett. A 22-es végén ki volt írva vége, de én nem kételkedtem a te véleményedbe, hogy a 23-as már csak olyan összefoglaló.
frenchbullie 2016 jan. 05. - 05:58:35
(139/171)
Üdv! Ha jól számolom, most tartok a harmadik évad tizennegyedik részénél. Sajnálom, hogy már csak néhány rész van hátra, mert valóban fordulatos, izgalmas a sorozat... Megörültem, mikor egy újabb Almodóvar-hõst fedeztem fel, Lluis Homar személyében:-)

A sorozat egyik fénypontja számomra Alaya nyomozó szerepeltetése, aki egy igazi kis spanyol Poirot:-)

Egy dolog viszont nem tiszta, talán nem figyeltem eléggé.

Spoiler
Végül is Andrés-t miért akarta megölni a testvére, azzal a csilláros-dologgal?
malvinkicska 2016 jan. 04. - 14:34:11
(138/171)
Üdv neked köszike amiket leírtál, én a 18-as második részénél tartok nekem sem sok van már hátra, csak tudod nekem vannak elfoglaltságaim is meg én egy kicsit török sorozat rajongó vagyok amiket fordítanak a FB-on azokat is megszoktam nézni, mivel azokat olvasni kell, idõ igényesebb. A Televisa által készítettek nem nagyon jönnek be nálam, nem szeretem, mikor hûjére vesznek, és lehetetlen butasággal van tele, ha sorozat akkor is. Az igaz a kedvencem Fernando ami ma fog indulni azt õ érte nézzem, mert még negativ karaktert nem játszott, most fog, és nagyon várom, hogy fog neki sikerülni, mert õt én tehetségesnek tartom, lehet ezt az mondatja velem, mert amit láttam az õ szereplésével azok jók voltak.
suxel 2016 jan. 04. - 11:17:01
(137/171)
Szia Malvin!

Ne aggodj a 23. resz miatt, ha azt nem latod semmit se vesztel. Ez egy kulon epizod, mely Az utolso ejszaka a Gran Hotelben cimet viseli es ebben nincs olyan, ami a tortenet szempontjabol lényeges lenne: forgatasi videok, a keszuletek, bakik vannal egy oraba beletomoritve. A sorozat enélkül is korrekt lezarast kap.

Igen, en mar vegigneztem. Probalok kevesbe spoileresen nyilatkozni neked. Persze a happy end jar a sorozat vegere (Julio es Alicia) , joforman mindenki a megerdemelt helyere kerult. Sofia sorsaval vitatkoznek egyedul, o sem volt jobb a deakne vasznanal, de rosszabb is volt tole, csak megolt ket nõt, es megcsalta az urat Grau atyaval, es ehhez kepest. Legalabb Julio megtudhatta volna, hogy a kecskeszakallas Alfredo anno hiaba toltott el 4 honapot a bortonben artatlanul. Angela sorsanak orultem, melto helyet kapott a szallodaban, es igy tovabbra is a Gran Hotel lelke maradhat, de mar nem gazdaasszonykent. A gonoszok bevegzese korul Belene tetszett a legjobban, illett hozza, ahogyan vegezte es Diego sem maradt buntetlen, igaz a sorozat fordulatossagahoz, izgalmassagahoz merten mar kevesbe volt olyan eseménydús es gyors, de legalabb o melto bunteteser kapta. Negativumkent csak azt tudom feltuntetni, hogy az nem derult ki, hogy valojaban o olte meg Don Carlost es nem ongyilkossag volt. Csak Sofiaval ellenben Diego megbunhodott. Dona Teresa miutan mentesult a ferje megolesenek vadja alol sejtettem, hogy az ilyenkor szokasos vegzodest kapja. Igazabol negativ karakter volt, de eljott nala is egy fordulopont, igaz Celia halala az o lelken szarad, de ezzel elkovette a tokeletes buntenyt, amit nem tudtak rabizonyitani, velhetoen Sofia ezt a vonasat tole orokolte. Beatriz halála gondolom vegul elsikkadt az aranykeses gyilkos esetei kozott, miutan az magára vallalta, Celianal meg nem volt bizonyitek, igy akar Diego is tehette volna. Ayala ettol fuggetlenul megerdemelten kapott kituntetest, sok ugyes cselekedete volt, Hernandoval kicsit ugy festettek, mint Stan es Pan. Es Javier sorsa is kialakult a vegere. :)

A sorozat tetszett, ajanlom, nekem a masodik evad elso reszetol tetszett legjobban a robbanasig. ;) Osszessegeben 10/9
suxel 2016 jan. 02. - 12:02:59 Előzmény malvinkicska
(136/171)
Ott irsz, ahol szeretnel, mindegy hol teszed, valaszolok neked. ;)
23. Resz nekem ez uj!
Nekem szerintem mashogy van a szamozasa, met nekem csak 22ig van. Remelem, hogy nem maradt le nekem az utolso, de majd kiderul, ha odaerek.
Ebben az evadban fog kicsucsosodni Belennek a gonoszsaga, de azt mondtak komolyan megbunhodik erte. Szerettem, hogy a sorozat alatt nem gyozedelmeskedett folyamatosan, hanem sokszor koppant is, mikor a masodik evad végén megbotozta Dona Teresa es elzavarta a szállodából, akkor sem sajnaltam, azt kapta amit erdemelt.
Erdekes fordulat az is, hogy Sofia es Grau atya koze szerelmi szalat irtak. Es valamiert hiszem azt, hogy Sofia sem.kerulheti el a bunteteset Cristina es Beatriz halalaert.
Javiernek pedig jo dilinyos feleseg kerult Laura szemelyeben. Idilli paros, Javier megerdemli, hogy egy ilyen kattant no kerult melle. Valami baj van a fejevel a nonek, hogy hurcolja a jatekbabat magaval.
Szeretem a sorozatban, hogy minden szalat egyenletesen tartanak a sorozatban, nem erzem azt, hogy jelentektelen lenne, minden szereplonel folyamatosak a tortenesek.
malvinkicska 2016 jan. 01. - 20:20:15
(135/171)
Nagyon köszönöm, azért szeretem a fórumot ami nekem nem tiszta akkor van kivel megbeszélni sajnos, most téged ostromollak a kérdéseimmel, mert tudom te meg értel, ezután ha valami nem lesz tiszta írok, de lehet privit, mert más olvassa, azt hiszi, nem értem amit nézek. A 13 részt fogom nézni, mert a gyerekek dolgoztak hiába ÚJ év van és nekem az állatokat kellet ellátnom ami nem kevés nálunk, az utolsó rész a 23-as se nem feliratos, Spanyolul van majd kikövetkeztetem, ahol homály lesz, majd kérdek.A téma nagyon érdekes jók a színészek szinkron minden, nem aza megszokott, szeretlek is meg nem is.
suxel 2016 jan. 01. - 19:09:41
(134/171)
Nem mondanek igazat, ha nem tudtam volna korabban, hogy a vege feliratos volt valamikor online. DE a letoltooldalakra feltettek szinkronosan, es azt hittem kocsereltek a veget is. Remelem nem lesz vegig feliratos neked.

Igen jol latod: Diego korul forognak az esemenyek itt. Igen, elvett egy not Diego Murgia, akit Remediosnak hivtak, s amikor a települést elontotte a viz, akkor vizbe fulladt. Diego es a vak pap tudtak csak kimenenkulni. Alicia, Julio es Maite ebbe kapaszkodtak, hogy ha van meg egy felesege Diegonak, akkor Alicia hazassaga ervenytelen Diegoval bigamia miatt. De a remenyuk szertefoszlani latszott, amikor kiderult, hogy Remedios a vizbe veszett. Julio mar fel is adta, de Maite megszerezte a kepet Remediosnak, es Alicianak ekkor ugrott be, hogy Remedios nem az a no, akit a fogvatartas alatt latott Egy eskuvoi kepen Diegoval: tehat Diegonak Alicia nem a masodik, hanem a harmadik felesege, akirol meg a vak pap sem tudott. Ugyhogy ki kell deriteniuk ki ez a no. Jelenleg a 14. resz elso felenel tartok es ott mar feny derult a no kiletere, és Diego titka is kitudodott a csipet-csapat szamara. Izgalmas lesz az, ahogy rajonnek. ;)
malvinkicska 2016 jan. 01. - 13:54:56
(133/171)
Nagyon örülök, hogy felveted, ezta kis problémát, nekem a 10-est olvasnom kellet és láttam itt valami nem rendes.
Ott tartok már elrabolták már vissza ment, Diego nõs volt a nõ állítólag, vízbe fulladt, és még egyszer nõsült ha jól értem e körül forog minden, nem azért írom, hogy oktassalak, csak én jól értelmezem e, mert néha olyan zavaros nekem .
suxel 2016 jan. 01. - 10:57:55
(132/171)
Nem ertem en ezt az evados felbontast. Az elso oke, de a masodik es harmadik hatara nem. Az elso lezarul a Cristina Olmedo ugy felgongyolitesevel, megha az igazi gyilkos nem bunhodik, es az o tortenete ativel a 3. evadra is. A masodik nekem nem a titkos szoba megtalalasaval erne veget, sokkal inkabb a robbanassal, hisz ekkorra zarul le az Andres ellen elkovetett bunteny es a Don Carlos halalanak korulmenyeit ekkorra tarjak fel. A harmadik evad meg nekem a szamozas szerint 3. evad 9-es reszetol indulna, Alicia elrablasaval es Diego sotet multjanak aprankenti feltarasaval. Meg 10 reszem van hatra belole, kivancsian varom mit rejteget szakallas fogonoszunk.