pillangókisasszony 2012 aug. 08. - 06:05:41
(12/12)
Sõt,egy olyan is volt,hogy Apró szépségek.(Toddlars and Tiaras)
Az akkor megint egy másik?
napraforgó 2012 aug. 08. - 06:02:04
(11/12)
Ez a reality show vajon azonos egy másik csatornán bemutatott Tipegõk a kifutón c. mûsorral? Vagy csak analóg azzal?
BicskaMaxi 2011 nov. 09. - 09:01:56 Előzmény feketevipera
(10/12)
Erkölcsi alapok nélkül szerintem is törvényszerû. A homokra épített ház esete.
feketevipera 2011 nov. 08. - 22:21:37 Előzmény BicskaMaxi
(9/12)
Ez jó kérdés, de még ha senki ilyen sem lenne, elõbb-utóbb akkor is megsemmisülne a mai rendszer. A kizárólag a pénzre alapuló, dekadens világkép hosszabb távon szerintem egyszerûen fenntarthatatlan, önmaga összeomlásához vezet. Nagyon remélem, hogy mihamarabb vége lesz ennek az egésznek.
BicskaMaxi 2011 nov. 06. - 22:26:29
(8/12)
Igen, de „ki viszi át fogában tartva a Szerelmet a túlsó partra”?
feketevipera 2011 nov. 06. - 22:12:56 Előzmény BicskaMaxi
(7/12)
Igen, az egy másabb világ volt. Ma már az emberek jó része elvadult egymástól, egy dekadens társadalom végvonaglásának lehetünk a tanúi. Véleményem szerint nincs túl sok jövõje a "modern" világképnek, elõbb-utóbb buknia kell, bár az oligarchák látszólag még erõsek, öntik a nyakunkba a szennyet, kábítanak a hülyeségekkel. De a pénz nem lehet mindenható, nem lehet a végcél a minél nagyobb vagyon birtoklása. Sajnos sokan beleestek ebbe a csapdába, amint az a mûsorból is kiderül, de ez a világ össze fog omlani, mert hamis "értékekre" épül, és mert erõltetetten akarják fenntartani a pénzemberek. A kérdés csak az, hogy mennyi idõ fog eltelni addig, és hogy hányan fognak még szenvedni emiatt.
BicskaMaxi 2011 nov. 06. - 21:18:19
(6/12)
Én más nevelést kaptam, úgyhogy valóban könnyû így ítélkezni. Az ember ilyenkor szembesül azzal, hogy egyáltalán nem természetes az a sok jó, amit a szüleitõl, nagyszüleitõl kapott.
feketevipera 2011 nov. 06. - 19:45:14
(5/12)
A pénz urai csak azt nézik, hogy minél nagyobb legyen a bevételük, mindegy, hogy ennek mi az ára. Nem az anyasággal van a baj, hiszen az emberi faj évmilliókon keresztül fennmaradt, hanem azzal, hogy a pénz vált a legfontosabb dologgá. Az ilyen esetekben szerintem a szülõk is csak bizonyos mértékig hibásak, egy elbutított, agymosott társadalom részei, akiket könnyen meg lehet vezetni. A fõ bûnösök azok, akik felülrõl irányítják ezt az egészet, csakhogy õk sosem fognak megbûnhõdni, mert "elérhetetlenek".
BicskaMaxi 2011 nov. 06. - 15:44:20 Előzmény feketevipera
(4/12)
Ördögi, amit ezekkel a gyerekekkel mûvelnek. Annyi mindenhez kell alkalmassági vizsga, jogosítvány, csak éppen szülõnek lenni nem. Ezeknek az ostoba anyáknak nem szabadna megengedni, hogy gyereket neveljenek. Borzalmas, nem tudom tovább nézni. :(((
feketevipera 2011 nov. 05. - 22:49:43
(3/12)
Velük már nem lehetne, mert az õ agyukat már régen átmosták.
BicskaMaxi 2011 nov. 05. - 22:47:55
(2/12)
Én elõször az édesanyákkal beszélgetnék el.
feketevipera 2011 nov. 05. - 22:41:18
(1/12)
Csak belepislantottam a mûsorba, de elborzasztó, hogy a karvalytõke urai hogyan mossák át az emberek (és az utóbbi évtizedekben a gyerekek) agyát. "Siker, pénz, csillogás...". És jó pár tönkretett emberi lény. Hiába készülnek az efféle mûsorok, a pénz uralma rendíthetetlennek látszik, mert a pénzéhes bandának mindig lesz utánpótlása, fõleg ha még szítják is a mohóságot az arra illetékes hiénák.