Téma: Gyilkos Joe

4/10
quatre 2013 ápr. 01. - 09:51:46 4/10
(28/88)
Még annyit, h elhangzik a filmben Chris-tõl valami olyasmi, hogy nincs rosszabb, mint a szánalom (gondolom azt látni, ha mások szánalmat éreznek irántunk).

De kedves Chris, van rosszabb, az, ha tényleg szánalmas vagy. És te tényleg az vagy, mert az anyád megölésébõl akarod megoldani, h drogos tartozásaidért ne vágják el a torkodat. Pedig az anyád legalább odáig eljutott, h kitolt téged magából, és ha másért nem, ezért tisztelned kéne. Bármilyen elcs*szett alak is, te még elcs*szettebb vagy nála. Õt okolod a saját elcs*szett életedért, és kiútként egyedül a pénzt látod. De még azt se vagy képes szerezni, anyagyilkossággal akarsz sunyin lenyúlni. Ha lenne benned szemernyi tisztesség, már a film elején fõbe lõnéd magadat, mert felismernéd, h mennyire szánalmas vagy, és nélküled ez a világ bizony jobb hely lesz.

A többi szereplõrõl nem is írnék, mert Chris legalább elkezdi megérezni, h mennyire elk*rt mindent...
4/10
quatre 2013 ápr. 01. - 09:19:57 4/10 Előzmény ReignMan
(27/88)
Nem sok pozitívum van a filmben. Mármint pozitív emberi tulajdonság a szereplõkben. Jellemfejlõdést egyedül Chris mutat, aki legalább a vége fele rájön, hogy vastagon elk*rta, és legalább a húgát megpróbálja megmenteni.

A többi szereplõben semmi emberi nincs. Az életbiztosításért gyilkolók elcseszett életû pénzsóvárok, Gyilkos Joe keménykedik és a végén kiderül, hogy totál pszichopata. Mondjuk legalább agya van, h kiszagolja, hogy átbaszták.

Biztos vannak ilyen sztorik a valóságban, még ennél rosszabbak is, de ki akar pozitívum nélküli filmet nézni, amiben nincs tanulság, se fejlõdés, semmi emberi tartalmat nem kapsz? Nézheted, hogy marcangolják egymást az emberállatok a semmiért...
1/10
ReignMan 2013 márc. 21. - 15:01:58 1/10 Előzmény stomachh
(26/88)
MOndjuk azt sem nagyon értem, miért van mindenki oda a címszereplõ játékáért; két arca van a filmben, a perverz kéjsóvár és a lelassult magabiztos bérgyilkos. Szerintem nagyon amatõr. Meg kellene nézni Eric Bana elsõ szerepét a Chopperben, és rájön az ember, hogy ez a Matthew gyerek csak bugyuta romantikus kalandfilmekbe jó...
5/10
stomachh 2013 márc. 18. - 22:02:58 5/10
(25/88)
Hát ez meg mi... de beteg ez a film, de nem csak abban az értelemben, hogy beteg agyament története van, hanem sántikál is. Valahogy nem éreztem egyben lévõnek a filmet. Nem egy szokványos alkotás, az biztos. Bár tudom, hogy sok sembernek meg nagyon tetszik, de nekem nem egy maradandó alkotás. A színészi teljesítménnyel semmi baj, sõt, az elsõ három fõszerepelõ teljesen jól játszik! Talán ez menti meg számomra. Így lett 5/10.
9/10
radovan71 2013 febr. 26. - 15:32:06 9/10 Előzmény Muya
(24/88)
Én nagyon jól szórakoztam.A történet igencsak bizarr,erre fel kell készülni/megtörtént/
A szereplõk pedig egytõl egyig zseniálisak.Gina Gershon/nem is tudtam,hogy õ,rég volt már a Fülledtség/ hihetetlen ,hogy már 50 éves.Nagyon jó nõ,és remek alakítást nyújt.
10/10
offtopic
kenubita 2013 febr. 26. - 11:42:54 10/10
(23/88)
WILLIAM FRIEDKIN AZ AMERIKAI FILMTÖRTÉNET EGYIK LEGJOBB RENDEZÕJE ( FRANCIA KAPCSOLAT; AZ ÖRDÖGÛZÕ; A MÁGUS; ÉLNI ÉS MEGHALNI LOS ANGELESBEN; THE BUG) ÚJRA MEGMUTATTA, HOGY A TEHETSÉG NEM FELTÉTLENÜL KOPIK A KORRAL. BRAVÓ! AKI MÁR MEGCSÖMÖRLÖTT A SOK KOMMERSZ IPAROSMUNKÁTÓL, ANNAK MELEGEN AJÁNLOM EZT A BÁTOR FILMET. FRIEDKIN KÖZEL NYOLCVAN ÉVESEN TUD FIATALOS MARADNI ÉS EZ NAGYON RITKA DOLOG MANAPSÁG. PRÛDEKNEK NEM AJÁNLOM. WILLIAM FRIEDKIN TOVÁBBRA SEM ALKUSZIK. ÉLJEN SOKÁ A MESTER!
Muya 2013 febr. 25. - 12:04:51
(22/88)
Szombaton néztem meg ezt a beteg filmet. Nekem tetszett, de rá kell hangolódni különben az ember úgy jön ki a moziból, hogy megint láttam egy undorító, mocskos vér áztatta filmet.

Nagyon jók voltak a színészek. a csávó annak ellenére, hogy egyébként egy semmirekellõ nekem egész szimpatikus volt. Inkább úgy írom nagyon sajnáltam Õt. A kis csaj hát az is nagyon beteges figura. Gina Gershont már rég láttam, de szerintem igazságtalanul nincs foglalkoztatva. mert hiába a kacsaszáj egy vérbeli nõ! Viszont a szinkronja - Détári Enikõ??? - hát az annyira idegesített, az valami nagyon rossz volt.
Matthew McConaughey Ahogy öregszik úgy válik egyre jobb színész belõle. Remélem már több romantikus f@szságot nem fog elvállalni!!!

Aki szereti az elvont filmeket, történeteket, beteges pszichopata személyiség ábrázolást az nyugodtan nézze meg.
Muya 2013 febr. 25. - 11:53:51
(21/88)
A kis csaj nem 12 éves, csak annyinak képzeli magát. Szerintem.
1/10
ReignMan 2013 febr. 25. - 09:58:58 1/10
(20/88)
Szerintem az Ördögûzõ sem egy nagy film, nem rossz, csaképp nem is jó.
Érdekes az említett csirkecombos jelenet, laza 6-7 percen keresztül sokkolják a nézõt azzal, hogy véresre vernek egy nõt, megalázzák, közben pedig vicces is próbál lenni.
Kár, hogy nem a Coen testvérek rendezték ezt a mozit...
6/10
Fiat500 2013 febr. 25. - 09:58:29 6/10
(19/88)
Matthew játéka miatt érdemes megnézni, de gyengébb gyomrúaknak nem ajánlom. túl durva, túl beteg, túl...
8/10
ixlailevi 2013 febr. 24. - 17:23:30 8/10 Előzmény filmszeretõ
(18/88)
Meg gyõztél :)
Irány a mozi xD
Grieux 2013 febr. 23. - 21:53:41
(17/88)
Ez jo! Ketszer kuldtem el. :-)
Grieux 2013 febr. 23. - 21:49:14
(16/88)
Ez jo! Ketszer kuldtem el. :-)
Grieux 2013 febr. 23. - 21:41:26 Előzmény ReignMan
(15/88)
Nem ertem egyesek miert mondjak "beteg" filmnek? Ha nem birjak a feszultseget miert nezik meg. Ha ismernek William Friedkin munkait akkor tudnak hogy nem csinal gyerekfilmeket' vagy holmi kislanyos produkciot,minden rendezonek megvan a maga stilusa'es szerintem Friedkind kiemelkedoen jo rendezo' sot most, hogy. Killer joe ennyire jora sikeredett,meg nagyobb hirnevre tett szert.
Grieux 2013 febr. 23. - 21:39:08 Előzmény ReignMan
(14/88)
Nem ertem egyesek miert mondjak "beteg" filmnek? Ha nem birjak a feszultseget miert nezik meg. Ha ismernek William Friedkin munkait akkor tudnak hogy nem csinal gyerekfilmeket' vagy holmi kislanyos produkciot,minden rendezonek megvan a maga stilusa'es szerintem Friedkind kiemelkedoen jo rendezo' sot most, hogy. Killer joe ennyire jora sikeredett,meg nagyobb hirnevre tett szert.
1/10
ReignMan 2013 febr. 21. - 08:06:57 1/10
(13/88)
Ritka beteg egy film, aminek van egy jónak mondható alapötlete, jó színészei, de az egész elveszik abban, hogy öncélúan megbotránkoztatják a nézõt, aminek semmi értelme. 1 óra után már menekültem volna a moziból, csak kiváncsi voltam, hátha a vége jó lesz...tévedtem. Ha valaki szeret ilyeneket nézni, ajánlom a SOTE neurológiát...
8/10
brigike23 2013 febr. 20. - 21:38:09 8/10
(12/88)
Érdekes egy film volt, az biztos. Nem tudom eldönteni, hogy tetszett e vagy sem. De tuti, többet nem nézem meg. Sok benne a mesztelenkedés és az erõszak, mutatják, ahogy verik a csávót. Úgyhogy, akinek az ilyen jelenetek nem tetszenek, az ne nézze meg.
Grieux 2013 febr. 20. - 15:59:59 Előzmény filmszeretõ
(11/88)
Már egy pár éve vártam Friedkin új filmjét, hisz tudtam hogy kiváló rendezõ. Mikor végre megnéztem a Killer Joe-t
rájöttem hogy a vártnál is nagyobra sikeredett,megérte rá várni,lehengerlõ történet, egy kis Texasi humorral ötvözve. McConaughey hihetetlen nagy szinész, a legnagyobbak közül való, nemhiába Martin Scorsese új filmjében szerepel. Azért nagy dolog egy Scorsese filmben játszani!
5/10
Kendy 2013 febr. 20. - 15:30:41 5/10
(10/88)
Pár hónapja láttam a filmet.

Nekem sajna nem jött be.
:(
Pedig csípem a krimiket de ez valamiért nem tetszett.
Meg sajna kicsit uncsi is volt számomra.
:(
De 1-szer meg lehet nézni bár nekem nem volt szórakoztató sajna.
:(
10/10
offtopic
kenubita 2013 febr. 19. - 11:29:49 10/10
(9/88)
REMEK FILM. IRÁNY A MOZI!