Téma: Gyõzike

Bálint1 2006 nov. 27. - 18:12:06
(60/2100)
Kedves t.sz!
Hol látsz te ilyet általam leírva h az érdeklõdési köröm csak idáig ér (megsúgom h nem csak idáig :)?! Én sajnállak h olvasott szöveg értésbõl megbuktál anno!! te nyomorult.. hehe
Bálint1 2006 nov. 27. - 16:43:30
(59/2100)
Hali!
Látatlanba ne ítélkezzetek már könyörgöm!! nézzetek meg belõle legalább 5 részt ( biztos be tudjátok csúsztatni 2 kvantum-elmélet kidolgozása közé :p ) és csak azután írjatok véleményt!! sztem ez alap lenne... és igenis vicces mûsor, lehet rajta nagyon jókat röhögni :D
huba1 2006 nov. 21. - 19:06:20
(58/2100)
A mûsor egyszerûen nagyon SZ.R!!!!!
Évi620 2006 nov. 21. - 18:17:34
(57/2100)
Flora ne sajnáld azokat akik nézik.Az én 6 éves fiam is látja hogy nem "teljes" az a család.Aki erre fordítja az idejét megérdemli.Azt azért nem gondoltam volna hogy ez a "mûsor "eddig bírja.
Wicky 2006 nov. 21. - 12:39:40
(56/2100)
Hát igen,ez egy nagyon primitív mûsor!
Ezt mondani hogy a Virág milyen édes...ez vicc!!Bemutatókról nem szoktam elkapcsolni,szóval részleteket látok,meg kell hogy valljam,hogy elég szomorú hogy miket csinál!Az még viccesebb hogy valaki azt mondta hogy minden kisgyerek ilyen,na hát akkor hova jut a világ?!
Szörnyû,bár elismerem jókat lehet röhögni rajtuk,de attól nem nézem,mivel mennek egy idõben ezzel értelmesebb mûsorok!
Redfield 2006 nov. 21. - 08:25:40
(55/2100)
Nah. Ez kemény. :)
Tenaxpsd 2006 nov. 13. - 15:37:42 Előzmény jerome86
(54/2100)
A retkesek kitalálták, hogy nekik kell tenniük az elõítéletek ellen. Azt hiszik, ha mutogatnak egy ostoba, általuk pénzzel kitömött majmot, az majd csökkenti a társadalmi feszültségeket. Már pedig ez a mûsor is csak azt tükrözi, amit már mindenki tud: nem kell ész vagy tehetség, pusztán kapcsolatok, hogy valaki hájasra kesesse magát, minden érdem és munka nélkül...
1/10
jerome86 2006 nov. 10. - 16:06:11 1/10
(53/2100)
Gyõzike emberileg egy nulla meg ez a mûsor is, épp ezért nem nézem... ez a retek klubb szintje sajnos..
jucimagic 2006 okt. 31. - 19:38:11
(52/2100)
Durva általánosítás volt a részemrõl az a "törvényszerû" színvonalkülönbség, bár én inkább szintvonalkülönbségnek mondanám.
Asha 2006 okt. 31. - 19:11:35
(51/2100)
Egyetértek mindkét hozzászólásoddal. De valamilyen szinten nem értem, miért "törvényszerû" ez a színvonalkülönbség? Persze, környezet, körülmények... De ha valakit hidegen hagy egy sötét, bunkó kisebbségi (már bocsánat a fogalmazásért) magánélete és õrjöngõ családja, akkor egyszerûen nem fogja nézni, ha az egész világ a tévé elõtt ül is. Pompás példa egy ismerõsöm - a család vészesen rajong a szappanoperákét, kivéve õt... nem érdekli, nem nézi. Kész.
Ez a színvonal sajnos általános. Mindenhol. Kivételek akadnak. A rossz oldala, hogy kevés.

A témához hosszászólva: Igen, hülyeségnek tartom, mert az a szerencsétlen balek önmagát alázza meg benne. Szánalmasnak tartom õt is, és mindenki mást is, aki kiröhögi.
Nem is nézem. Ha hisztis cigány kislányt akarok látni, átnzek a szomszédba. Sajnos.
hagyadorian 2006 okt. 31. - 15:26:33
(50/2100)
Nem tudom hogy egy ilyen buta ember hogy lehet ekkora sztár?
És azt sem hogy olyan buta és sok ember teljesen körülrajongja.
jucimagic 2006 okt. 31. - 07:27:50
(49/2100)
Látod, erre van igénye az embereknek, hogy ilyen szánalmas dolgokon röhögjenek, ahelyett, hogy értelmesebb dolgokat nézzenek. Ez elszomorító. Elindul egy lánc, így butul az ember. Arról nem is beszélve, hogy sorra vallják be a fórumon a Gyõzike showt nézõ emberek, hogy tényleg baromság, meg tényleg hülye ember, és sorra osztják az egész mûsort, de azért nézik... Ehhez nem is fûzök hozzá többet.
jucimagic 2006 okt. 31. - 07:22:00
(48/2100)
Nagyban függ, hogy a gyerek/kamasz/felnõtt milyen körülmények között él, milyen közegben. A faluban, a kisbolt elõtt valószínû nem az amerikai spermadonorokról fognak beszélgetni a gyerekek/kamaszok/felnõttek... Valószínûbb, hogy megtárgyalják, hogy Gyõzikének milyen új beszólása volt, és hogy Virág miért kente be csokival az egész asztalt, stb. Errõl "könnyebb" beszélni, ezt Te is beláthatod. A Frei dosszié teljesen érthetõ, nincs kétségem affelõl, hogy a 8 általános után ne lehetne megérteni, vagy akár elõtte. De nem is a megértésrõl van a szó (ezt valóban rosszul írtam az elõzõ hozzászólásomban), hanem arról, hogy egyáltalán érdekli-e az embereket az, ami a Frei dossziéban van. Nem lehet összehasonlítani a már említett két környezetben élõ 15 éveseket... Egy falusi, parasztgyerek hiába tudja, hogy Afrikában a benszülöttek hogyan élnek, vagy hogyan zajlik a spermakereskedelem.... Nem érdeke, hogy tudja. Ha hozzá akar szólni a témához, Gyõzikét kell néznie. Ez így is van rendjén, valaki ezt nézi, valaki azt... De a Gyõzike show nézésével mindenesetre nem kellene büszkélkedni...szerintem.
tirintaran 2006 okt. 30. - 21:16:21
(47/2100)
Sziasztok!
Volt egy kis idõm hát végigolvastam az összes hozászólást...nekem is van ám véleményem, és meg is osztom veletek, ha már mindenki ezt tette:) Szóval elõször is aki egy fatális hülyeségnek és népbutító marhaságnak tartja a mûsort az minek jön fel egy ilyen fórumba?:) Én személy szerint NEM szeretem a mûsort, azok közé tartozom akik szeretnek arrol beszélni hh milyen hülye mûsor, meg csak röhögni lehet rajta, stb...ennek ellenére már vagy 3 részt megnéztem és egész sokat végighallgattam...meg kell hagyni, tényleg szórakoztató:) fõleg a kis Virág édes, végre vki aki nem játsza meg magát:D szóval lehet h nem lehet ojan jókat röhöni rajta mint a hetihetesen vagy a fábry mûsorán, de azér elmegy egy kis kikapcsolódásnak:) én is ugy keztem h ki kiváncsi rá egy részt nem fok megnézni, és még most is itt tartok, de leglább belátom, h vicces, szórakoztató, mégha fárasztó is...de mi nem az?:) aki pedig nem akarja nézni, az ne nézze:) nem csak rtl van, de ha neadjisten nálad csak az akadna, akkor menj sétálni, moziba, színházba:) köszi h meghalgattatok: tirintaran
ditta 2006 okt. 30. - 14:01:34
(46/2100)
Jó, persze most kicsit túloztam, de azért tényleg megért belõle sok dolgot. Mondjuk a spermadonoros részt nem, de azt hogy a "világ" egyes részein élnek ilyen meg olyan emberek, akik így néznek ki, ilyen szokásaik vannak... Persze nem tudja, hogy hol vannak pontosan ezek a helyek, de ha késõbb iskolában szó lesz róla, akkor tudja, hogy na hát ott azok a szokások, hogy... Felfogja hogy mit csinálnak, csak mondjuk azt nem, hogy hol. Vagy hogy mi a nevük. De mondjuk ha a TV elõtt felnövõ ifjúságot nézzük, akkor 14-15 évesen mondjuk (amikor már általános iskola végén van az ember) akkor sztem felfogja mit is mond Frei, mert megvan az elõképzettség, ahogy írtad. Azért általános iskolában már kap egy átfogó képet a gyerek a világról, és az emberekrõl. De lehet, hogy még fiatalabbak is, hogyha azt nézzük, manapság mirõl szólnak a filmek...
Gyõzikére pedig még azóta sem vagyok kíváncsi. :D
ditta 2006 okt. 30. - 12:52:33
(45/2100)
Most ugye viccelsz? Frei mûsorát bárki megérti, nem pakolja tele idegen kifejezésekkel, mindent rendesen elmagyaráz. Sõt, szerintem néha még túl is lõ a célon, és agyonmagyarázza a dolgokat. Azt a mûsort még unokatesóm 5 éves lánya is érti.
A Gyõzike show-ból egy részt sem láttam, de kíváncs sem vagyok.
jucimagic 2006 okt. 30. - 08:06:10
(44/2100)
Hogy miért nézik az emberek a gyõzike showt, a Frei dosszié helyett? (egyidõben van mind a kettõ) Mert a gyõzikét legalább megértik, és nem kell az agyukat megerõltetni. Gyõzikét nézve az ember csak ül, bambulja a tv-t, esetleg röhög a primitívségén, de legalább megérti, és nem unatkozik. Ha már Frei dossziét akar nézni, akkor oda kell koncentrálnia, és kell egy bizonyos tudás szint, hogy megértse, amirõl szó van benne. Gyõzikénél ilyen nincs. Az emberek pedig ellustultak, és sokkal kényelmesebb nekik a gyõzikét nézni, mint más, "értelmes" mûsort. ennyi az én véleményem...
pozsoka 2006 okt. 30. - 04:41:21
(43/2100)
Szomorú,hogy ilyen mûsorokra van igény,az értelmesebbje tud mást nézni.Sokan meg csak divatbol ócsárolják és közben rendszeresen nézik.A csatornának meg az kell,hogy minél többet beszéljenek róla és igy annál többen megnézik.Ördögi kör ez,aminek ellenszere,hogy ne nézzük és ne is beszéljünk róla.Többet nem érdemel sem a csatorna,sem a mûsor.
Evee 2006 okt. 29. - 09:00:39
(42/2100)
Lisa, miért kéne bárkinek is mutogatni a családi életét? Az csak rájuk tartotik, hogy mi folyik otthon, a négy fal között. Gyõzikének az nem probléma, hogy mindenhol ott a kamera, ha annyi pénzt és ingyen utakat kap érte! Az az érdekes, hogy mindig szidják nekem az emberek, mekkora nulla a mûsor... mégis mindig tudják, mi volt éppen az elõzõ részben.
LISA11 2006 okt. 28. - 19:24:02
(41/2100)
Na ide figyeljetek!!!!!Gyõzike valóban defektes, a család picit szétszórt, a mûsor néha nagyon fárasztó.DE szórakoztató, Gyõzike szereti a családját és ezt jó látni.Na és kinek a családi életét lehetne közvetíteni a tv-ben, hogy az ne legyen gázos??!Itt legalább mindig történik vmi.Õ sem tökéletes, de ki az?!