Ktesibios 2013 jan. 14. - 20:58:21
(72/152)
Nem lenne ez annyira rossz... A fejlõdést is értékelni kell. A történetek végre egészen tûrhetõek, ezzel mindig gond volt az utóbbi években. A zene teljesen megfelelõ. A szereplõválogatás viszont, sajnos, gyatra, de nagyon, erre sokkal jobban oda kellene figyelni, végül is õk viszik el a produkciót a hátukon. Gyakran mondjuk, hogy mennyi jó színészünk van, hát akkor elõ velük! Az operatõri munka kevés, ennél sokkal attraktívabbnak kell lenni egy ilyen sorozatnál. De a legnagyobb gond maga a ritmus, ami nincs. Enélkül pedig akár a legjobb történet is meghal.
vt602 2013 jan. 14. - 12:40:43 Előzmény adamnagysweetmovie
(71/152)
Nem tudom, de én az elsõ részér oda voltam, minden ismétlést is megnéztem (Hujber Feri-s), de a második részbõl néztem 20 percet és el is kapcsoltam. Az sokkal jobb volt, a Hujber-rel is, meg megcsinálva is szerintem.
zora 2013 jan. 13. - 20:24:04 Előzmény libatolvaj
(70/152)
Hát, szerintem elég volt esetleg legelõször 10-15-öt az ajtó levélbedobóján beengedni, a lakásban nem járt. Csak a lépcsõházban.
De Jenõ, és a kamu örökség esete akkor is értelmezhetetlen...
adamnagysweetmovie 2013 jan. 13. - 16:58:57
(69/152)
Olvasom, az elõzõ évad (H3/H-Ú1) ismétlése lesz...
adamnagysweetmovie 2013 jan. 13. - 16:52:38
(68/152)
Szasztok,

nem követem nyomon a sorit, csak futólag.
Látom, az elsõ rész jön.
Ez akkor a Haction Újratöltve 2. szezonjának kezdete?

Xszi az infót.
libatolvaj 2013 jan. 10. - 19:58:38
(67/152)
A csótányokról nekem az jutott eszembe, minek kellett kétszer bemenni, miért nem lehetett iratot másolni akkor, amikor úgyis bement csótányt szétszórni?
10/10
Djurkevic 2013 jan. 10. - 19:02:48 10/10 Előzmény zora
(66/152)
Több olyan ötlet is volt amit jobban ki lehetett volna dolgozni, de ahhoz több rész kellett volna. Egyelõre vége, amennyiben sikeresnek ítélik meg, nyilván lesz folytatás, talán még tavasszal vagy õsszel.
zora 2013 jan. 07. - 20:22:24
(65/152)
3x13
Nagyon jó volt az ötlet, csupán az egész ügy tele volt logikai bakikkal.
Gyõzõ azt mondta: elõször becsempészett a lakásba néhány csótányt. Aztán bement irtani, és eközben mindenfajta iratot lemásolt. Ezután ment a bankba pénzt felvenni. Akkor Jenõ lakását miért a pénzfelvét UTÁN lepték el a csótányok? Mivel nem elõtte lepték el, csótányirtó sem járt ott, ergo nem tudta lefénymásolni Jenõ iratait.
Az ál-örökösnél milyen lakásba ment be csótányt irtani, és milyen iratokat és mikor másolt le?
Amúgy nagyon jó poénok voltak, a csótányok meg undorítóak!
Szerintem jobban ki kellett volna ezt dolgozni.
Andromeda 2013 jan. 07. - 18:04:18 Előzmény Djurkevic
(64/152)
Vége van most a 3. évadnak? Lehet tudni, mikor folytatják?
Olyan jó volt! Végre valami jó.
10/10
M41 2150 2012 dec. 26. - 21:56:39 10/10
(63/152)
Csúcs Szuper lett ez a 3. évad!!!
Nagyon kellemes kikapcsolódást nyújtott!!!
10/10
Djurkevic 2012 dec. 17. - 08:19:11 10/10
(62/152)
Nekem sokkal jobban tetszik mint a második évad. Szinte követhetetlen volt és nagyon elrugaszkodott a valóságtól. Nem véletlen hogy ezt az évadot óriásplakátokon kellett hirdetni. A hackerkedés téma pedig egy olyan korosztálynak szól amelyik ha néz is tv-t nem az MTV-t (butáknak ott vannak a kereskedelmi tv, okosabb meg a laptopja elõtt ül vagy sportol). Meg kellett szólítani egy olyan réteget aki szívesen néz magyar sorozatot. Ami nagyon tetszik hogy Gáspáron kívül egyik állandó szereplõrõl sem hallottam az Újratöltés elõtt. A hacker pár jól illeszkedik a témához, a pszichológus lány jó, Anger zseniálisan játsza a szerepét. A feldologoztt témák illeszkednek a mai valósághoz. Ha lesz folytatás lehetne több részen keresztül ívelõ történet is, némely téma nem igazán illeszkedik az epizódikus rendszerbe (lásd legutóbb, míg a túszejtõs kifejezetten epizód téma).
mulao 2012 dec. 16. - 18:18:38
(61/152)
Szerintem pont így volt jó, mert egy biztosító se olyan hülye, hogy csak úgy (per nélkül) kipergessen milliókat, nemhogy 250 millát. Gondolom kisebb összegekre kötötték 5 biztosítónál (nem feltûnõ) és az összestõl kaptak volna összesen 250 milliót. Így a zsaruk elõtt is kisebb eséllyel buktak volna le, hogy nem baleset volt, hanem gyilkosság.
zora 2012 dec. 16. - 17:44:42
(60/152)
3x11
Elõször sajnáltam Ervint, azt hittem, csak az árfolyamváltozás miatt nincs pénze. Aztán megtudtam az internetes játékot, meg tõzsdét, és rögtön le is írta magát nálam.
Ja, az a ház alaprajz, amit Hajnal mutatott, nem annak a háznak volt az alaprajza... Amúgy: kívülrõl ez a ház már szerepelt valamelyik részben, jól emlékszem?

3x12
Jó és csavaros volt a sztori, ez a biztosítási csalás nem semmi. De most komolyan: azért megcsinálni, hogy luxushajóúton vegyek részt??? Hát normálisak ezek?!
A másik: Ha jól értettem, valami 5 biztosítónál kötöttek é.biztosítást, havi 800ezerért. Nem értek hozzá, de nem egyszerûbb 1 biztosítónál megkötni, hogy halál esetén kapjon 250milliót?
offtopic
adamnagysweetmovie 2012 dec. 16. - 09:53:16
(59/152)
Riszálom úgyis-úgyis.
Sztem ez rendben van, nem zavar:J
Hú dejó a habos sütemény 2012 dec. 03. - 10:01:08 Előzmény fogjunkössze
(58/152)
én ha csak tehetem megnézem
sztem tökk jó
Smonika 2012 dec. 01. - 22:10:27
(57/152)
Én megnéztem belõle két részt, igaz az egyik még egy korábbi rész volt. Nekem tetszett, lekötött, jók a színészek, fõleg Anger :) Nagyon nagy fazon :)
Ok, nem egy amerikai sikersorozat, de nagyon is nézhetõ.
1/10
fogjunkössze 2012 nov. 22. - 04:46:05 1/10
(56/152)
nézi még valaki???
Tebby21 2012 nov. 20. - 13:45:58 Előzmény M41 2150
(55/152)
Köszi :)
BBDesign 2012 nov. 16. - 18:19:14
(54/152)
Nem amerikai stílusú világmegmentés meg percenként három robbanás kellene ide, hanem normális forgatókönyv és rendezés. Ezek a történetek és nyomozások egy angol alapfokú tankönyv sztorijainak bonyolultságával és kidolgozottságával vetekednek, csak ott az a funkciójuk, hogy a nyelvre lehessen koncentrálni. Sajnos nagyon minimális a fejlõdés, nem sikerült kikerülni a kátyúból, ami már az elsõ részben is látszott.

Ami engem a legjobban zavar, hogy az összes rész gyakorlatilag az irodában játszódik, ülnek a szürke falak között, ridegen beszélnek egymással, gondosan ügyelve arra, nehogy véletlenül valami hatást váltsanak ki, ha pedig az egyik szereplõ (értsd: Anger Zsolt) mond vagy csinál valamit, amivel felveri ezt a punnyadt közeget, egybõl leordítják, hogy mekkora tahó. Továbbra is csak a gépet nyomogatják és elõhúzzák a megoldásokat a kalapból, miközben végig az irodában vannak. Nem számoltam össze, de ha az egy órás részbõl összesen tíz perc a szabadban játszódik, az már csoda.

Két három részenként beülnek egy általában ücsörgõs jelenetre egy autóba, a végén pedig elmennek egy raktárszerûségbe, ahol valami "nagyon durva" (pisztolylövés, pofozkodás, ordítozás) történik, rettenetesen összecsapva, elkapkodva. Olyan, mintha kényszeresen a magyar valóság földhözragadtságát akarnák megmutatni, pedig szerintem ez csak egyszerû és nagyon szembetûnõ spórolás. A színészeket nem hibáztatom, mert maga a produkció halovány, pedig nem kellene hozzá sok, hogy jó legyen. Vicces, hogy látványosan koppintottak amerikai sorozatokat, de csak a mesterkéltséget sikerült átvenni belõlük. Még a Walker a texasi kopó meg a hasonló gyengébb sorozatok is más dimenzióban mozognak, de érdemes ezután megnézni egy Kisváros vagy inkább egy Linda epizódot, ég és föld a különbség.
10/10
M41 2150 2012 nov. 13. - 13:54:13 10/10 Előzmény Tebby21
(53/152)
12 részes.