2/10
Sztrogacsev 2013 aug. 22. - 13:11:15 2/10
(98/158)
Én nem vagyok ellenére, ha egy filmen nem kell gondolkodni, kimossa az agyamat... ezért szoktam akciófilmeket nézni ha erre vágyom. Ez a rész viszont túllõtt a célon. Fõleg a "párbeszédek" voltak kiborítóak, ahogy azokat a közhelyeket elõtudták adni.. a végére már kényszeredetten nevettem. Gina Carno "színészi" alakítása nem gyõzött meg. A kifutópálya hosszát pedig már meg sem említeném.. :D
Erõs közepes film, egyszer nézhetõ: 6/10
Csekély értelmû medvebocs 2013 aug. 19. - 14:50:23
(97/158)
Jó film, Owen Shaw volt az elmúlt 5 filmben a legjobb fõgonosz, mert õ mindig egy lépéssel elõrébb járt, de végül legyõzték. Olyan mint Heath Ledger Jokerje a sötét lovagban. Akinek tettszett az Ötödik sebesség, annak ez is tetszeni fog. Persze aki érteni szeretné a filmet annak érdemes megnézni az összeset. Kíváncsian várom a 7.részt (Jason Statham mint fõgonosz).
6/10
Statham20 2013 aug. 09. - 21:28:00 6/10
(96/158)
Nekem a 3. kivételével minden rész tetszett, az 5. is nagyon jó volt. Nem érdekeltek a túlzások és a lehetetlen dolgok, mert jól volt összerakva, de ezt ma mikor megnéztük, sajnos egyikõnk sem volt túl sok pozitív élménnyel gazdagabb. Iszonyat erõltetettek voltak a már-már beütemezett bunyók, nincs igazán sok értelme, hiába egyszerû a sztori. Olyan az érzésem, miközben nézem, mintha csak úgy jönnének ok nélkül a jelenetek. Én szeretem a pörgést, az akciót és a bunyókat a filmekben, de ez már nekem is túlzás volt. Az esti jeleneteknél a kapkodós kameraállásokból és a sötét miatt alig lehet látni valami. A nõk szerepei is nagyon erõltetettek, fõleg hogy sokkal jobban bírják a bunyót, mint a férfiak... De most is, mint az 5-ben, ha el is tekintenék a rengeteg lehetetlen dologtól, ami ebben jócskán több van, mint az összesben együtt, akkor sem tudnám többe nézni, pedig nagyon szeretem a halálos iramban filmeket, fõként mert Walker az egyik kedvenc színészem, de számomra õ sem dobott ezen a filmek. Az akciók közepén már azt sem tudni ki-kivel mit-miért stb... És még egyszer leszögezném, hogy nincs bajom a túlzásokkal és pörgéssel, de ez már sok. Se füle,se farka effektust éreztem. Talán 6/10 jó indulattal.
NemzetBarát 2013 aug. 08. - 18:33:31 Előzmény Djourou20
(95/158)
Alig várom a 7-et.
10/10
Djourou20 2013 júl. 16. - 15:25:50 10/10
(94/158)
Akik erre a filmre mondják hogy fogynak az ötletek... pff,ti mit néztek? ennyire nyersek vagytok? Akkor inkább nézzétek a "Valahol Európában"-t,mert ez nem nektek való... ezt a filmet leértékelni maga a szégyen
Renowka 2013 júl. 11. - 14:37:06
(93/158)
Nekem tetszett ahogyan az összes többi rész de azért ilyen hosszú kifutó pályát ritkán lát az ember :)
7/10
Russel 2013 júl. 07. - 19:57:03 7/10
(92/158)
A korábbi részek jobban tetszettek. A történet vontatott és kiszámítható. Eddig a kocsik, a csajok, a versenyek, az akció miatt mentek mindig az elõzõ részek. hát ebben van visszaesés. Rock verései dobnak a filmen.
Azért összességében nem olyan rossz. Bármennyire hanyatlik, azért még nem annyira rossz. A vége eléggé folytatásgyanús. És az utolsó jelenet miatt (kedvenc színészem feltûnése, nem lövöm le a poént, ha már a stáblistában sem tüntették fel) tuti megnézem a következõ részt is. Szerintem, ha nem cseszik el q jó lesz.
Azért a mostani is kapott egy 7/10-et.
7/10
Sonic8 2013 jún. 14. - 16:58:50 7/10 Előzmény wazzap
(91/158)
Én is nagyon jól szórakoztam rajta fõleg The Rock pankrációs ütésen leginkább a Claus elleni küzdelemnél.
Ami a baj pedig hogy már érezhetõ hogy fogynak az ötletek ami nem csoda egy 6 résznél de mi lesz a 7-ben?
Majd egy ûrhajót fognak a kilövõállomásról eltéríteni? Nem is rossz öltet talán beküldöm!


10/7
10/10
wazzap 2013 jún. 09. - 21:35:37 10/10
(90/158)
Szórakoztató,izgalmas szombat esti kikapcsolódás. A történet elég sablonos és kiszámítható de vannak benne csavarok. Látványos az egész film kár hogy nem megy 3D-ben. Nincsen olyan jó mint az 5. de 1 évben 1x-szer simán nézhetõ! 10/8
7/10
bercesnagy 2013 jún. 09. - 12:26:13 7/10
(89/158)
Csatlakoznék az elõttem szólóhoz, szerintem is az elsõ két rész zseniális volt, a harmadik és fõleg a negyedik rész viszont jóval gyengébb, az ötödik viszont valóban zseniálisra sikeredett, a most bemutatott hatodik viszont erõteljes visszaesés az elõzõ részhez képest, ettõl függetlenül jól lehet szórakozni rajta, fõleg ha valaki nagy rajongója a sorozatnak. A következõ hetedik epizódtól ismét sokat várok, hisz egy Jason Statham játszotta fõgonosszal jól elsülhet. Ez a rész viszont csak éppen megüti a "jó" kategóriát nálam. 7/10
7/10
adi223 2013 jún. 08. - 13:24:47 7/10
(88/158)
Nekem sokakkal ellentétben a 3. rész is tetszett de attól még érezhetõen hanyatlott a széria szerintem is. Az ötödik rész viszont annyira tetszett, hogy vagy 6szor megnéztem, imádom a mai napig...VISZONT olyan magasra tette a lécet, hogy a 6. rész közel sem tudta átugrani, mert még mindig ugyanaz a sztori, kevesebb autóval több akcióval erõltetett karakterekkel. Ha nem lett volna az 5. zseniális akkor simán elég lett volna a 6. rész..de így nagyon kevés volt:| a "túlzásba vitt" jelenetektõl meg mit vártatok? ez egy halálos iram film eddig is volt ilyen :))
Ágógreen 2013 jún. 03. - 01:26:50
(87/158)
gagyi fos rész.
ellenségemnek sem kívánom.
piff paff bimm bumm szétmegy a fülem,szétrobban az agyam, zéró történet.
legjobb ebben a filmben a nachos menüm volt.
inkább nézzétek meg a Star Trek 2-t. (elötte érdemes az elsö részét megnézni)

szerintem már ez a fastfuriusz 2013-ban a nem megemészhetö kategóriát súrolja - egyszerüen idejétmúlt az egész koncepció...

alig bírtam végigülni, ki is mentem 2x kólákért...

Adios
1/10
R@INMAN 2013 jún. 02. - 16:01:40 1/10
(86/158)
Ez a film egy vicc!
6/10
Nyúlós lónyál 2013 jún. 02. - 14:13:21 6/10
(85/158)
Hát emberek... ez nem valami nagy eresztés. Már szinte mese kategória, irreálisabb nem is lehetne. Értem én, hogy pörgõs, szórakoztató akar lenni, de azt lehetett volna valamennyire hihetõ határokon belül is. Ez így alig több, mint közepes.
10/10
Ze74 2013 jún. 02. - 14:13:03 10/10
(84/158)
Akinek az ereiben vér helyett benzin csorog,vagy netán"kormánykerékkel a kezében és gázpedállal a talpán született",annak kötelezõ,ha nem lennék ekkora "autóbuzi" szerintem akkor is tetszett volna.
Elõtte mindenképpen érdemes megnézni 4 és 5 részt.
Persze voltak ebben eltúlzott jelenetek,de engem nem tudott kizökkenteni,nem bírtam ez miatt lehúzni,különben is minden adott volt.:jó arcok,poénok,penge verdák,jó akciók....lehet hogy elfogult vagyok,de nekem ez maga a kánaán volt.

Spoiler:Végre az egyetlen kilógó részt(Tokio hajsza)is sikeresen áthidalták.
kybuck 2013 jún. 02. - 05:41:58
(83/158)
Az elsõ részt láttam, de már az is csak egy színes-szagos tiritarka lufi volt közhelyekkel és tényleges tartalom nélkül, a folytatások pedig leírásuk, elõzetesek, egyebek alapján ugyanezt az utat, vagy még rosszabbat jártak be, úgyhogy azokra már semennyi idõt nem szántam, és mondom mindezt autófanatikus emberként. Ezredszerre: csilivil látvány önmagában kevés, ettõl lesz a film unalmas, kiszámítható és hatásvadász. De persze mit várhatunk egy totálisan ellustult pénzharácsoló üzemtõl, amivé Hollywood züllött az elmúlt tízegynéhány év alatt?!
8/10
Dyrtyho 2013 jún. 01. - 16:44:24 8/10
(82/158)
Én is errõl beszélek, és személy szerint én 8 pontot adtam a filmre, mert nekem bejött, és bízom benne hogy a következõ rész is ugyanolyan jó lesz mint a mostani, vagy még jobb :)
9/10
offtopic
_Freddy_ 2013 jún. 01. - 09:16:25 9/10 Előzmény patocse
(81/158)
nem tudom mi volt vele a baj, szerintem még talán ez a legjobb...nagyon pörög elejétõl a végéig
de ember...1 pontot adni rá? ZS kategóriás filmekre se adok néha 1 pontot
tarantinofan 2013 máj. 31. - 23:54:01
(80/158)
https://www.facebook.com/FyomTalaldMegAFilmed?ref=stream

Friss hírek, információk, interaktív környezet
8/10
Dyrtyho 2013 máj. 31. - 22:54:23 8/10
(79/158)
Nyugodtan kövezzetek meg érte, de nekem tetszett a film, minden volt benne, akciótoktól kezdve egészen a csajokig, és a poénokig, értem én hogy sokatoknak hiányzik az elsõ részbõl megismert tuning világ, és gyorsulások..de engem az elsõ részben kezdettõl fogva az akció jelenetek fogtak meg, na meg a szereposztás, mint pl Paul Walker, Vin Diesel, Michelle Rodriguez, és ahogy már az 5. rész topicjában is írtam, a 3. rész nekem valahogy eddig kimaradt az életembõl, de a többi rész stimmt. Viszont most hogy újra Tokyo lesz a középpontban, ezért lehet hogy hamarosan bepótolom ezt a lemaradásomat. Szóval akár megszóltok érte, akár nem, én szerintem ez az eddigi legjobb rész, bár a következõre is kíváncsi vagyok :)