sipka 2008 jan. 13. - 18:22:54
(28/2408)
Nyerget? Miféle nyeregrõl beszélsz? :))) Harry egy lila színezetû könyvet fog a kezében, ezen a képen... Ha rákattintasz a képre, akkor nagyobb méretben is megtekintheted..
De ettõl függetlenül még lehetséges, hogy tényleg nem a 6. részbõl származik ez a fotó.. :)
Törpe 2008 jan. 12. - 20:53:12 Előzmény sipka
(27/2408)
Az elsõ kép nem a 6. részbõl van.Ehhez nem kell keresnem.Az egy színdarabból van.A 6. részben Harry hol fog egy nyerget a kezében?:)
Ony 2008 jan. 11. - 15:34:17
(26/2408)
én már mindegyik kötetet elvolvastam, és nagyon remélem, sõt, ajánlom, hogy a 6. részt ne nagyon szúrják el..:(
10/10
wade3 2007 dec. 16. - 11:22:36 10/10 Előzmény luccy
(25/2408)
én nem olvastam az 5-öt de meértettem és nagyon tetszett
mikor fog megjelenni a 6. rész??
sipka 2007 dec. 14. - 21:13:30
(24/2408)
Ez az elsõ kép a "Harry Potter és a Félvér herceg" címû alkotásból!!!! Mondjuk ahogy elnézem, akár a negyedik részbõl is származhatna, mivel semmilyen momentum nem utal arra, hogy ez a 6. részbõl való... De (végülis) én elhiszem :)
Aki talál valamilyen tényszerû dolgot a képen (miszerint ez a legújabb Harry Potter filmbõl származik) annak adok egy bögrét ajándékba :DDD
(Az elözõ mondatomat csak viccnek szántam, tehát ne erõltesse meg senki magát, azzal a tudattal, hogy majd kap egy bögrét.. MIVEL SENKI SEM FOG KAPNI SEMMIT!!! Khm-Khm-khm (köhög) BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!! :DDDDD
Zajac 2007 nov. 04. - 15:49:46
(23/2408)
Amit soha nem fogok megérteni egy filmre,hogy lehet szavazni(persze rögtön 10-esel),pláne ha még el sem készült...
darmen 2007 szept. 15. - 23:44:10
(22/2408)
Az ötödik rész véleményem szerint szörnyû volt. Egyszerüen nem tudom, hogy aki nem olvassa a könyvet, az ért-e bármit is a filmbõl. Én értem, hogy nem lehet mindent belesüriteni, de azért mindent kihagyni sem. Sõt, nem csak kihagyni, hanem átírni. Ezért se szeretem megnézni a könyvbõl készült filmeket.
luccy 2007 aug. 28. - 11:10:43
(21/2408)
Szerintem a látvány világgal nem volt semmi baj, nagyon jól megjelenítették a dolgokat. De télleg nem itt kellene kiélni az elfojtott kreativitásokat. Olyan alapvetõ dolgok hiányoztak,és olyan hibákat ejettek, amiket nem lett volna szabad. Maga a film egészen jó volt. De ha abból indulunk ki, hogy ez a könyv megfilmesítése, akkor gáz volt. Legalábbis a többségnek, aki olvasta a könyvet és megnézte a filmet, annak az. Aki nem olvasta, annak biztos tetszett, de annak meg marad egy csomó kérdõjel, és kicist érthetetlenné válik maga a story. De mint mondtam, nekem nagyon tetszett a megfilmesítés. Beatrix, Luna, és Umbridge valami hihetetlenül jó volt. A misztériumügyi fõosztály folyosója is jó volt, de a STORY gyengére sikerült. Fel kéne fogni, hogy itt a többség arra kíváncsi, hogy hogy keltik életre a könyvet. Nem az, hogy hogy írják át....Ezért volt jó CHRIS COLOMBUS. Valószerûbb volt, könnyebben elhittem, hogy a valóságot látom, és nem pedig egy mesét
marmyk 2007 aug. 24. - 15:16:10
(20/2408)
Sziasztok,

Azért azt ne felejtsétek, hogy ami mûködik a könyvben, sok esetben nem mûködik filmen. Vagyis elsõsorban ezért nyúlnak bele. Ezért bólint az írónõ is rá. Persze a pénz is ott van. Csak mikor könyvet olvasol ott a fantáziád, ami segít sok-sok részt "javítani". Ez a filmnél nem lehet, ott az van amit látsz és hallasz.
szilvus19 2007 aug. 22. - 23:46:04
(19/2408)
Többé-kevésbé egyet értek veled, de én csak afelett nem tudok napirendre térni, hogy ha már valaki elvállalja az adott könyv megfilmesítését akkor mért abban éli ki mûvészi tehetségét hogy egyes részeket kénye kedve szerint átír.Azt megértem h mindent nem lehet berakni mert eszméletlen hosszú lenne, ezért ki kell hagyni bizonyos részeket.

DE mért kell fontos részt átirni???ha nem tudja megcsinálni kérjen segítséget mástól vagy utaljon rá valahogy vagy nem is tudom.(nem vagyok rendezõ ezt nem tudhatom)
Viszont elég nagy már a számitástechnika szerepe ezekben a filmekben, akkor mért nem hagyatkoznak arra?Már szinte nincs lehetetlen.Van rá pénz is.mért ilyeneken spórolnak???
mindegy ezt soha nem fogom megérteni ugyanugy ahogy Rowling-ot sem, aki mozibakerülés elött rábólint a filmre!alva nézte meg hogy tetszett neki az 5.film???mindegy.ennyi
szilvus19 2007 aug. 13. - 23:29:07
(18/2408)
Hát nem tudom.nekem a 6. már alapjáraton is egy kicsit szomorkás hangulattal indult mert rögtön az 5.után olvastam és még élénken élt bennem Sirius halála, és utána meg Dumbledore...
Mindezek ellenére szerintem jó lesz, bár ez attól is függ, hogy majd ki rendezi és milyen részleteket alakit át és hagy ki belöle.
remélem érti majd a dolgát.
Mellowwy 2007 aug. 13. - 10:52:30
(17/2408)
Szilvus, egyetértek Veled. Én láttam egy olyan újságot, még tavaly, hogy Harry Potter kilép./Ezt olvastam a fõoldalon/. Hát, hadd ne mondjam milyen szívdobbanás kimaradás volt ott:D Egyébként Daniel azt mondta, hogy eljátsza még az utolsó két szerepet. Remélem betartja a szavát. És még annyit, hogy az 5-ben sajna kicsit átöltöttek részeket, remélem, hogy ezt a 6-ban nem teszik. Habár, Én a 6-ot annyira nem élveztem, Nekem valahogy unalmasabbnak tûnt, mint az 5:S De mindenképpen kíváncsi leszek a Félvér Hercegre is :D
szilvus19 2007 aug. 12. - 23:25:47
(16/2408)
Én a legjobban a szükség szobás részre leszek kiváncsi.
Az 5.film fórum részében már irtam ezt de ott eléggé le lettem hurrogva.remélem itt nem leszek. :-))
na szóval annyi volt a problémám h az 5.ben Umbridge berobbantja a szobát, de a 6.ban szerintem fontos szerepe lesz ennek a helynek.(Malfoy mesterkedései)
szerintetek ezt hogy oldják meg?Harry is berobbantja?vagy kihagyják ezt a rész?

Apropó egy újságban olvastam h a mi Harry barátunkat alakitó kiscsávó rálépett a Culkin útra.Durva bulik,csajozások, piálás stb...
Remélem annyira nem teszi tönkre magát h a következõ részekben mást keljen berakni az õ helyére, mert én már tök hozzászoktam.Fura lenne más emberke.
Hozzászólás?Vélemény?
zaci 2007 aug. 12. - 20:22:17
(15/2408)
2008-ban fogják adni...pontosan nem tudom!!!!
nikbertakem 2007 aug. 12. - 14:54:26
(14/2408)
ez abszolúte igaz ahány ember annyi sorrend lesz és van a részeket illetõen...uh de már nagyon kiváncsi vagyok a 6. részre a könyv nagyon jó volt csak nemtom h fogják filmrevinni ezt a rengeteg fordulatot meg eseményt...meg kiváncsi leszek ezekre a szerelmi szálakra is :P
nem tudja vki mikorra várhato majd a mozikba??
szilvus19 2007 aug. 11. - 19:08:50 Előzmény geris40
(13/2408)
Már bocs, de mindenkinek más az ízlése, mindenkinek más tetszik.
Itt fõleg azokra gondolok akik olvasták a filmet, mert azok velem együtt picit csalódottak.De aki nem látta annak nincs hiányérzete és annak tetszik.
Szerintem te is ezek közé tartozol, valószinû ezért tetszett.
Az 5. véleményem szerint elég gyenge, fõleg mert sok az átirás és a kihagyás.
Remélem a 6. nem lesz ekkora csalódás.Chris Colombus kéne, õ csinálta egy 1. is és az még jó volt.
Ennyi.aki nem ért egyet velem azt sajnálom....
no comment
Lasagne 2007 aug. 10. - 19:44:37
(12/2408)
sztem sem sikeredett valami jóra a 5. film:(
6. remélem jobb lesz, és nem írnak majd át sok mindent benne!
kissofdeath 2007 aug. 10. - 18:45:31
(11/2408)
nem tudom milyen az ízlésed film téren, ha tetszett az 5, de el tudom képzelni... no comment. bocs.
több filmet kéne nézned, aztán rájönnél, mért sz.a.r. ...
geris40 2007 aug. 02. - 23:29:12
(10/2408)
Vagyis Ralph, csak mindig összekeverem. :)
geris40 2007 aug. 02. - 23:26:59 Előzmény kissofdeath
(9/2408)
Te se sokat értesz a filmekhez, a 1 rész siralmas volt, unalmas nézhhetetlen, a másoik már jobb volt valamivel, a harmadik sirály volt, a negyedik elment, de az ötödik évezredekkel lehagyta a többit. Bocs. Az volt a legjobb rész, és remélem nem változtatnak ezen a meneten, és Liam isten.