Téma: Házasodna a gazda / Ismerjük meg a gazdákat!

Bonitó 2021 júl. 25. - 13:34:45
(53/113)
"Neveletlen népség az ember.
Csak a szürke majmok viselkednek így, mint ezek!"
(Rudyard Kipling)
A fentiek amiatt jutottak eszembe, hogy mennyi fórumban írnak olyanok, akiknek nem tetszik a műsor.  Nekem sem tetszik sok - sok műsor, de még véletlenül sem jutna eszembe, hogy belecsinálni, vagy fárasztani a klaviatúrát emiatt.  A megosztó vélemények ellenére, én  is nézem a gazdák műsorát!   Miért? Azért, mert érdekelnek az emberi sorsok, és az, hogy egy adott szituációban hogyan viselkednek emberek?!  Érdekes, hogy sok-sok  lefitymált műsorról a lenéző ítélkezők többet tudnak, mint azok a gyarló emberek, akik más miatt nézik a műsort.
Az eddig látottak alapján, az alábbi véleményem alakult ki a gazdákról:
-  Zoli gazda: Fiatal, talán az előzetesből kieső másik Zoltán gazda jobban illett volna a műsorba,  a koránál fogva is.
Zoli gazda aránylag jól választott. (Azaz a forgatókönyv szerint haladnak!) Érdekes volt a kontraszt a randevúról!  Addig amíg a gazda, áradozott, hogy mennyire egy véleményen vannak, mennyire veszi a humorát Nóri,  addig a gazdasszonyjelölt pont a fordítottjáról panaszkodott. A gazda egyszerű, mint a faék.

- Viki gazdaasszonynál furcsa (vagy mégsem?!), hogy a mama dirigál?! És  az, hogy ilyen aktívan szerepel a műsorban. Vikinek ebben a korban már nem kellene a mamahotel irányítása alatt működni!  Azonkívül, nagyon rossz emberismerő! Miért? Azért mert egyből bedőlt az amerikás Jani behízelgő modorának. Sajnos, nem látta meg benne, a lumpert, akinek a dumája nagyobb, mint a tehetsége. És amíg a Viki randevúzik és fantáziál a jövőjéről, addig a kedves mama dolgoztatja a  vendégeket. Nem csodálkoztam volna, ha egy-kettő feladta volna a versengést, és hátrahagyta volna a kedves mamát és a szaros lapátokat.(Egyébként, mindkét gazdánál, hamár trágyába kell járni, készíthettek volna megfelelő szartaposó csizmákat, az új márkás cipők helyett! )

- Gergő gazda és lovardája kissé furcsa. A minden igényt kielégítő farm, csak álom lehet akár melyik lánynak, Szlovákiában. Gergő nem gazda, csak egy fiatal csikó, akinek a kialakított külseje, festett szemöldöke,"suk-sükölős" csúnya beszéde, nem igazán nyűgözi le a lányokat, hacsak a "gazda"körüli gazdaság nem, amibe beleszületett?! Az az öccse, akitől tanácsokat kér - ugyan neki is "megcsinált" a külseje, de helyesebb  és szebben beszél magyarul!  

- Pista gazdával megérkezett a humor és a vidámság. És megismerhetjük  a kiválasztott tíz hölgyet is. Korban  széles a skála, a 43 éves hölgytől, a 67 éves korúig. (Utóbbit vajon mi alapján hívta meg a műsorba?! Vagy ezt súgták a forgik?!)  A "ludas-kalapos" hölgy, akinek a szél lefújta fejéről a kalapot, gondolom a gazda röhögő görcsöt kaphatott?! Cigányzene, rózsaszál várta a hölgyeket. A gazda eddig szimpatikus volt. Kíváncsi vagyok melyik hölgyet fogja marasztalni. Pista a legidősebb a maga 60 évével. A mindig mosolygós, életvidám, örök optimista gazda mellett többen is maradnának, hiszen az öreg fa árnyékában megpihenni jó! De az is lehet, hogy a gazda egy nagy kujon és csak cicázni fog az hölgyekkel?!
Node majd meglátjuk! :))
1/10
nappalitv 2021 júl. 25. - 01:06:48 1/10
(52/113)
Fogadjunk az árokásó traktorba, hogy nem bírod addig!!! Amikor nagyon felcsillan a gazdák szeme akkor a mű sorvezető Annikoó van színen és az nem számít.
1/10
nappalitv 2021 júl. 24. - 13:16:27 1/10
(51/113)
tizenhetedik???? szent sarló és kalapács. A házasodna a mester miért nincs?
1/10
nappalitv 2021 júl. 24. - 01:31:35 1/10
(50/113)
A németek letagadják. A legtaplóbb az a pesti háztetőn szortírozó.
1/10
nappalitv 2021 júl. 24. - 01:30:00 1/10 Előzmény Zsupsz
(49/113)
Az a beállás...mint egy tehénvásáron.
Zsupsz 2021 júl. 23. - 20:51:40 Előzmény nappalitv
(48/113)
Ritka tuskó a pali.
1/10
nappalitv 2021 júl. 23. - 01:40:10 1/10
(47/113)
Szegények, szívrohamot kaphattak amikor visszanézték a TV-ben.

"Szerda este is folytatódott a Házasodna a gazda, ahol Zoli gazda már csak a négyfősre redukált csapatával ismerkedett. A lányokat azonnal befogta a munkára, majd néhány lépéssel mögöttük állva kiértékelte a választottjait, akik örülhetnek, hogy nem hallották a nem túl szofisztikált véleményét.:
A vörös hajú kurva aranyos. Aztán ott van Jázmin is egy tünemény, meg Zsófi is. Mindegyik tök jó. Van a nagyon durván ribancos. Ő kurvára bejön, de szerintőm ő nem gondolja komolyan – mondta segítőjének Zoli gazda, aki feltehetően Tinára célzott, hiszen csak őt nem említette név szerint."
1/10
nappalitv 2021 júl. 22. - 21:16:30 1/10 Előzmény olahmiki1959
(46/113)
Oh, yeah. Belenéztem, tele van hülye libával.
olahmiki1959 2021 júl. 21. - 13:04:37
(45/113)
Azért az jelent valamit, hogy az utolsó hozzászólás ápr. 14.én íródott...:)
Bonitó 2021 ápr. 14. - 17:44:09
(44/113)
Szombaton bemutatkozott az öt gazda és a három gazdasszony, akik 2021-ben is keresik a párjukat.
Első blikkre szimpatikus volt mindenki, talán egy gazda és egy gazdasszony kivételével. De talán még túl korai még véleményt mondani bárkiről is. Majd meglátjuk?!
Zsupsz 2020 nov. 09. - 14:46:08
(43/113)
Legalább nem értették félre egymást :-)
Zsupsz 2020 nov. 09. - 10:19:13
(42/113)
Nem azt mondom, hogy helyes amit mondott, de órákat lehetne mesélni arról amikor ezek az emberek kiprovokálják az emberből az ilyen reakciót. Csa nem írják ki a 'fészbukra' Nem látunk mögé, hogy miért mondta, mi volt az indulat mögött.
Zsupsz 2020 nov. 09. - 10:09:31
(41/113)
Azt olvastam, hogy már csak Roland gazda van együtt Nikivel. Eljegyzést terveznek. A többi szétment.
Magenta99 2020 nov. 08. - 10:11:46
(40/113)
Olvastam én is erről a Bettiről. Szép kis firma...
Gondolom, azért ezt a nyálas, ömlengő izét hagyta magának, mert Csanád - igazi migatyánkos név - a keresztneve.
Anett sem tűnt valami lelkesnek, h Petigazda őt választotta. Szebbnél szebb helyeken jártak, de akkor is csak egy olyan kényszeredett félmosoly volt végig az arcán. Annak a lánynak nem volt egyetlen őszinte pillanata sem.
pkovaks 2020 nov. 06. - 14:26:10 Előzmény hoyabella
(39/113)
Farba is lett rugva a csavo, abszolut nem illettek össze...
hoyabella 2020 nov. 04. - 21:35:42
(38/113)
Szűz anyám, ez a Laci teljesen hülye! Így megsértődni azon, hogy a nő fölvette a telefont és három mondatot beszélt egy vevőjével vagy munkatársával, teljesen érthetetlen. Reméltem, hogy Betti kiszáll az autóból, és otthagyja. Ez nagyon de nagyon nem jó előjel a kapcsolat kapujában...
Magenta99 2020 okt. 28. - 14:02:30 Előzmény pkovaks
(37/113)
Női szemmel nézve még randa is....
Magenta99 2020 okt. 28. - 14:01:36
(36/113)
Ez a Pisti nevű gizda gazda iszonyat gyökér.
Halálra sértődött, mert kiválasztott 9 nőt és abból csak 6 jött el hozzá, ezért aztán durciból az összeset hazazavarta. Első pillantásra felmérte, hogy neki egyik nő sem tetszik és nem is fogja megtalálni a közös hangot egyikkel sem..
Na nem mintha ő egy álompasi lenne az elálló lapátfülével, meg a bikanyakával...
Kíváncsi leszek, mit lép az rtl? Szerintem ez szerződésszegés, talán betolnak a rég bemutatott gazdák közül egy következőt, hiszen a műsoridőt csak nem rövidítik le.
10/10
Baumag1 2020 okt. 28. - 13:21:50 10/10
(35/113)
Tartalmas, és tanulságos szórakoztató műsor lenne, ha ezt sem szednék széjjel a már mindent szétszedő, élvehetetlené tevő mérhetetlen mennyiségű reklámokkal.
pkovaks 2020 okt. 27. - 17:17:47
(34/113)
Peti gazda "VIRAG" csaja egy igazi nyomulos, többieket hatbaszuro, unszinpatikus göreny viselkedesu egyen...remelem a gazda hamar farbarugja, ez a csaj nem valo oda, csak emlekeztetönek hogy az elejen a munkabol is kivonta magat...